Baby z HELLI Kočovce

Pokec, klebety, skúsenosti...

Nájde sa tu niekto, kto robí v HELLE v Kočovciach? Čo tak tu pokecať o Helláčkach. Ktorá je podla vas najsexy? Kto vie nejaké klebety, pikošky? Alebo pomeňme skusenosti, ak už tiež niekto nejaké ,,mal,,.!!
Ahoj ja som mal v rokoch Renatku krasna plna žena ja nie som mlady mam 45 ale hladam odtial dalšiu mas typ najskor na kavu.
Typov na kavu je celá Hella. :)
Radosť púšťať partnerky na vianočné večierky 😅. Nechápem na kieho boha sa ženíte.
Veď nikto nikoho neznásilnuje. Keby ,,pani,, nechcela, tak nikto u nej nemá šancu.
S týmto súhlasím. Aj keď ja osobne pokial by mi pani oznámila že je vydatá, u mňa by okamžite skončila. Za ten adrenalín to rozhodne rozhodne nestojí.
Tak ja osobne mam adrenalín rád. :)
Málo chalanov cúvne, ked ide o vydatú.. Skôr naopak..
Tiež som toho istého názoru. Vydatá, nevydatá...ked ide o sex, je to jedno.
Ty sa len bojis ze zbadas tvoju v nasich galerkach 😅
Zaujímavá téma 😉noo jedna to ťahala z udrzbarom pokiaľ ju nenacapal po nočnej manžel na zelenej vode sním 😁
Predpokladam, ze v aute zrovna boli spolu. :) Odkial maš tuto informaciu?
Samozrejmé ze boli spolu vtom najlepšom 😁..to sa neprezradza ☝️je to info 100% pravdivé
Tak na Zelenej vode sa šuka vo veľkom*4* ale či tie babenky pracovali zrovna v Hela neviem *1* ale to parkovisko je tam ideálne
Môžem potvrdiť z vlastnej skúsenosti...*24**92*
Parkovisko a aj priestor je idealny na sex v aute. Zelenka je fajn.
Ja nerobim v Helle, ale poznam par bab odtial a jednu som kedysi aj pretiahol. :)
Aj prezradíš o koho išlo? Mladá? Staršia? Slobodná? Vydatá? :)
Vydatá 40-nička :)). Ale konkrétne sem nemôžem samozrejme napísať o koho ide.. Ale robí tam dlho.
Tak ju aspoň opíš. :) A prezraď, ako si k nej prišiel. :)
Stredná postava, dlhé, tmavé, rovné vlasy. Ale takých tam máte asi veĺa. :)
Ano, takých je niekolko. A hneď s jednou takou robím. Ale to je slušna baba. Tá to asi nebude. :)
Robil som tam dávnejšie. A nejaké veru padli za obeť. :)
Tak prezrad ktoré padli za obeť.:)
A po večierku budú ešte len padať 😁😁
Na večierkoch sa to dosť mlelo..
Len nepovedz, že jej meno začína na M., lebo ma porazí. *9**23**2*
Mňa napadajú hneď dve na M. čo by sedel popis. :)
Zhodou okolností poznam jednu odtial čo je na M., ale zrovna ju som nepretiahol. Ale neváhal by som.*3*
a Baby z Helly Bánovce ? pozná niekto ? :)
Stačí byť trpezlivý a celú dobu všímavý. Takmer rok mi trvalo dostať jednu moc sexi vydatu ženu. Po pol roku sme to museli ukončiť aby sme nerozbili obe rodiny. Boli to krásne zážitky...
Ja som mal za dobu čo som tam 2 vydaté. A prene ako si písal, obe po večierku.:)
No to si šikovný chalan 💪👌👌😉😉😉😉
Daj nejake indície, čo to bolo za babu?
čo je to za miesto že su tu zažitky o babách tamad
Čo som počul, tak ja by som tam nerobil. Ale baby tam robia dobré. *63*
Neni to až take hrozne.. Dá sa zvyknúť. Ja už som niekolko rokov.. A čo sa týka báb, tak to máš pravdu.. Velký výber..*2*
A ktoré su tam take najväčšie radodajky? Daj typy. Urob im tu reklamu.
Katka, Viera, Tina, Lucia, Jana, Veronika, Petra, Zuza, Martina, Iva, a iné..*3*
Daj ich insta alebo telefónne čísla, bydlisko, alebo ak sú tu tak daj sem nech sa pozrieme na radodajky 😁
Daj ty sem svoje bydlisko a meno. 🤣
Meno: Kristián, bydlisko: Doma 11 😁😂
no len aby tam nebola medzi nimi tvoja mama ci sestra 😂😂
Mňa napadajú hned dve Martiny. :)
skorpionka1
skorpionka1 pred 3 mesiacmi
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
no musíš chápať nadržaných sopliakov co si potrebujú verejne svoje ego pohladkať 😂😂😂😂😂, a tu realitu stačí vydelit číslom 4
Ahojte ja som robil v Helle 3.5 roka a ženy, baby v pohode žiadne nadržané alebo radodajky. Dalo sa po kecať o všetkom aj o sexe. A popravde klobúk dole pred všetkými co pracujú vo fabrike hlavne ženy lebo počúvať od debilov nemiestne poznámky a zvrhle reči musia mať aj žalúdok na to. Ešte raz Ženám klobúk dole a držte sa.
aj moja priatelka robila v Helle a tiež musím uznať, že klobúk dolu pred ženami...skoro ráno vstávať a makať, robiť zodpovedne a rýchlo. No a doma ešte domácnosť, deti , nezabúdať na seba a byť dobrou manželkou.... Muži vážte si svoje ženy :)
A co tak si len napisat ktora je pekna pritažliva na akej sa vam čo pačy a tak o nich v klidku pokecat...napriklad kvalitarky su velmi pekne niektore..:-)
Nerozdelujem na škaredé a pekné každá žena má niečo do seba poznám ženy z TN BN aj Kocoviec hlavne sa pozerám na správanie vyjadrovanie a iné.
Samozrejme. Téma je o babách z HELLI, čiže každý môže napísať, ktorá je pre neho príťažlivá. Môžeme vyhlásiť aj súťaž o najpríťažlivejšiu ženu firmy. *24*
Tak toto by bolo zaujímavé, zistit, ktorá by mala kolko hlasov. Len mám pocit, že tu je dosť mŕtvo a ankety sa nezúčastní skoro nikto.
Tak sajte meno a napiseme co a ako
No, ako sa dalo predpokladať.. Nikto nenapíše nejake meno.. Všetci su diskrétny.:)
Téma nám nejak zamrzla..Nikto nič..
Niekoľko rokov dozadu trtkaval som jednu Ukrajinku ktorá robí v Hella-kocovce
Býva v Trenčíne, vie niekto o koho sa môže jednať ?
ved ty si ju trkaval, tak meno vieš 😂😂😂😂😂
Nevolala sa nahodou Mira? :))))
Tak, a zostalo tu nejak ticho...škoda..
No, téma nejak zamrzla zasa..škoda..
a co pisklakova zdenka? ochtna ties niekto?
ked hej tak pekny zazitok
Zdenka je sexy baba... máš skusenosť?
Ja som si raz na pokeci písaval s jednou z HELLI.. Nechcela sa stretnuť, ale raz sa nechala nahovoriť a odfotila mi svoj zadok..*63* (s peknou sexy kerkou) *2*
Jednu taku poznám.. Ak je to ona, tak to je paráda.
No ktovie, kolko ich je tam s kerkou na zadku.. :)
No ja viem iba o jednej.. ale je možne že ich je niekolko..
Bolo to srdce na zadku? Jednu poznám, pracuje tam dodnes…
Ja zas poznam nie so srdcom na zadku, ale ornamentom nad zadkom..Tiež pracuje dodnes.... Počítam, že bude v Helle niekolko s tetovaním....
Nie, srdce na zadku to nieje...
Tak ornament nad zadkom? Alebo čo?
Ano... ornament nad zadkom... :)))))))
Ako s volá? :)))) Aký ma zadok? :))
Pekná baba mal si tu česť ju vyskúšať?
Kamarát tam robil a hovoril že minimálne polovica žien tam pod pracovnými plaštami nenosí spodné prádlo v lete. Vraj kvôli tomu že je na hale neznesiteľné teplo.
A kamarát to ako zistil? :) Pozeral im pod plášte? *2*
Kamarat zrejme okúsil minimalne polovicu žien odtial, ked ma taky poznatok.