Extrémne malý penis a sebec

Mikro penis a obrovské ego u chlapa

Aký máte názor na to , keď ma chlap extrémne malý penis a veľmi veľké ego ?
Tým extrémne malý sa mysli v postavenom stave asi 6 cm. Zvykne ponižovať a byt nadradeny nad ženou. Mňa osobne nedokáže uskopojit , vydrží maximálne 1 minútu a to je už pre neho výkon. Zvyčajne nechce ani sex , iba sa zvalí na chrbát ako medveď a čaká , či s ním niečo budem robiť , fajka mu úplne stačí. 🤣
Veď tak si nájdi iného, ked ani ako človek ti nesedí nakolko má veľké sebavedomie a ani pri sexe ta neuspokojí …. Veď to nemá zmysel
S tým malým penisom by sa dalo ešte pracovať a prežiť to, ale to správanie sa k Vám určite nie je v poriadku. Ak Vás ponižuje, čo Vás pri ňom drží? Toto som nikdy nechápal, veď ak jeden druhému "ubližuje", a to akýmkoľvek spôsobom, nestojí ten človek predsa za to. Ale možno Vám to takto vyhovuje. Aj takí ľudia sú. Osobne by ma ale aj tak zaujímalo, čo Vás pri ňom drží. Láska to nebude, pretože nie je možné milovať niekoho, kto mi ubližuje. Možno sa len bojíte, že by ste ostala sama? Radšej to, ako byť s niekým, kto za to nestojí. Ale to viete len Vy. Ak som sa Vás nejako dotkol, ospravedlňujem sa.
Ahoj napiš mi spravu .......................
Ale tak hádam ti aspoň riadne líže mušličku a prstami aspoň ťa urobí.
Hahhahahaha kiežby, ale to by aj tak nič neriešilo
A nechcela by si skúsiť niečo iné?
Väčšie,hrubšie?
tak každý má nejaký , ja mám 5cm
Logistický sa natíska otázka ,prečo si s ním ešte, ak sa k tebe tak správa? Si pekná, inteligentná, máš na lepšieho chlapa !
Myslím že pri pohľade na tvoje fotky ani 16 cm ti nebude stačiť,si kus ženy a možno ani dvaja ti nebudú stačiť
Si pekná žena , načo strácať čas s idiotom : )))