Sú aj ženy perverzné ?

🤎🫶🏼

Zaujíma ma či aj ženy majú nejaké úchylky, či sú stále nadržané ako my, či si v bežných životných situáciach predstavujú sexuálnu dohru a podobne… Ja mám 29r Bratislava a mám úchylku na chodidlá, ponožky, silonky…
Samozrejme že sú. Ale na rozdiel od mnohých iných mužov sú zdravo perverzné a nemajú potrebu o tom toľko vypisovať. Viz toto fórum a témy o skupinovej honitbe a pod. Takto zvrhlé ženy určite nie sú.
to je pravda su tu poschovavane a pozaruju a akoze oni take niesu proste zeny....no ked sa stretnu dve tri zenske a vypiju daco tie debaty o vtakoch atd by si sa divil co vnich je *385*
Vystihol si to celkom presne...
Čo som videl, čo sa u nás ženy v práci medzi sebou bavia , tak sú že kurva perverzné 😀 sú sú nadržané každá jedna
Je to zložité. Určite aj ženy majú svoje potreby,, avšak väčšina žien pôsobia navonok ako slušne vychované dámy z lepšej spoločnosti. Avšak u väčšiny z nich je to len pozlátko a pekný obal. Oni sú však také potvory, že budú kritizovat mužov akí sú uchylni a zvrhlici, avšak keď sú ženy spolu po kope v ženskom kolektíve sú rovnaké ako muži ale samé pred sebou si to nepripúšťajú pretože sa pred sebou hambia. A nedajbože skupina žien pod vplyvom alkoholu ☝️☝️☝️to ani nechcite vedieť. Večer idú do mesta ako slušne dámy nad ránom spite pod obraz boží a vtedy si servítku pred ústa nebudú dávať...... Väčšinou každá zdravá žena bez ohľadu na vek od 14 do 80 rokov sa minimálne zo zvedavosti očkom kukne na muža ktorý si to robí sám rukou.... Takže áno sú zvrhlé ale verejne o tom tak nehovoria ako muži a držia to diskrétne v tajnosti
Samozrejme že sú.Vsak s kým by muži tie uchylarciny robili veď sa pozry na albumy latex grupaku odhaľovanie na verejnosti sex na verejnosti predmety v kunde atď.A doma je to to iste
Tak tomu ver, že sú. A neskutočne. Od mladých až po dôchodkyne. Nie stále, ale keď už, tak už. Len sa to snažia viac skrývať ako chlapi. Na pánskom striptíze sa správajú ako utrhnuté z reťaze, v práci to vidím a počujem tiež, aké vedia byť prasce. A keď som raz šiel MHD-čkom okolo akéhosi plagátu s upútavkou na nejaký striptíz pánsky či čo to bolo za kravinu, na tom plagáte boli chlapi holí do pol pása, za mnou v štvorke sedeli postaršie "dámy" (postaršie podľa hlasu), možno dôchodkyne, a čo tie mali za reči. :D Chlapi a ženy si v tomto nemôžu absolútne nič navzájom vyčítať. Sú presne rovnakí. Len ako som písal, ženy sa to snažia oveľa viac skrývať, aby boli "chrumkavejšie", ale v skutočnosti amen-tma.
Skôr by som povedala, že ženy to nemajú celkom "v sebe", len niektoré sa občas potrebujú predvádzať... chlapi to majú "od prirodzenia"...
Obe pohlavia, majú svoje tajné úchylky ukrité ,až na dne kostrče 🤣. Samozrejme, my ženy to nevytrubujeme do sveta, sme hanblivé a bojíme sa ohovárania. Je pravda, že keď sa opijeme, povieme i to, za čo si na druhý deň búchame hlavu o stenu, tá hanba, čo som to vykecala.Ale určite sa nepochvalime svojimi tajnými úchylkami, napríklad tu , hoc, muži by to veľmi ocenili. O veľa uchyliek človek nevie , pokiaľ ich neuvidi, potom sa zapne spínač a zistí že ho tá situácia vzrušila a strááášne sa hanbí lebo to spoločnosť odcudzuje. Potom len sníva, že raz , si to SPLNÍ!