pramen chorvatsky grob

zraz

Ahoj..chodi tam niekto vecer ???
Kde tu sa zastavime ale byva tam veľmi veľa ľudí
ahoj,ako to tam funguje?a kde presne to je?sme man.par
Ahoj...cez deň klasické kupanie,večer keď sa zotmie akcie,ale nie stále,treba vymaknut...od Blavy v ch.grobe hneď za tescom do prava a rovno asi 3 km...uvidite z cesty auta na poli
Ahojte Zola aj s manzelom ;-) napiste mi...
je to na ciernej vode. za Vajnormi smerom na PK. odbocis do prava. je to na pravej strane cesty.
zaparkujes si auto, vizlecies sa a ides do pramena. je tam celkom fajn...
ked budete tam chcet ist zoberem vas tam
Vzdy tam je niekto ale nad ranom pohode
.... mno aktuálne sú tu spolu 3 ludia :-)
Ahojte ako to na pramení vyzerá cca okolo piatej po obede? Dáša kúpať už nahý?
Ahoj, niekto na stretnutie v Grobe, ráno či počas dňa, aj cez pracovný týždeň ...
V tej kocke ti bolo horuco? Aj niekto prisiel?
Zajtra 25.12. kočka alebo pár na prameň???
Vecer okolo 22hod Sa uz daa...
Chodí niekto sexovat na Kalameny do termalneho pramena pripadne sa kupat nahý?
Ahoj..O tom prameni som nevedel,chodite tam a je tam vela ludi ??
Chodime tam je to pri Ružomberku.Dá sa tam aj v zime .Niekedy tam stretneme aj nahých ludi ktorý sa kupu.Ale cez leto je tam velmi vela ludi .Najlepšie jesen alebo jar ked nieje von až taká zima vtedy sa dá aj sukromie.
A divak by Vam vadil ?? Chodim tym smerom Na sluzobky
Ahojte ja sa dnes chystam do Kalamien pozriet
Kde sa to nachadza???mozno by som to zasiel navstivit...
ahojte ked budete chcet zoberem vas tam odvoz a dovoz lebo sa mi tam nechce ist sam
Ja tam rad chodím pohonit vtáka ty kde chodíš?
Ahojte ja chodím často aj tam do sauny rád sledujem keď tam sexujú rád sa pridám keď pôjdete.
boli sme tam dnes bolo dobre aj ked bolo veľa ludí
Dnes sme išli okolo cez obed boli tam samí chlapi priatelka tam odmietla ísť bala sa aby si to zle nevysvetlili keď sa vyzlečie do naha.
Tam sme este neboli.Chodia tam nudisti?Ked ste tam boli cez obed boli v plavkach?Alebo sa tam da nahy len vecer?
väčšinou sú nahí aj my chodime le nahí boli sme dnes v noci bolo dobre.
Urcite je to tam lepsie po tej 22:00je tam menej ludi aj ked na druhej strane ostava tam takto neskoro vecer skor gay komunita...ale ak je clovek tolerantny tak kazdy si pride na svoje...
Kedy je dobre ist ktory den a o kolkej ?Da sa kupat aj pri teplote okolo 0 stup .?Aka je tepla voda?
Ahoj..den hociltory,ak chcete nahy tak vecer...cez den vacsinou Len plavkovy,v noci opak...voda ma okolo 38-39 a v nadrzi aj cez 40..dajte vediet ked ppjdete,rad Sa pridam..v noci zvyknu byvat akcie-pariky ale aj gayovia
Ked tam mate sex zena by sa nechala vylizat odomna po tom ako ju vystriekas?
Tak o 3 hodku tam budem, idem od Lučenca teraz
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
V noci okolo 20h sa už "da"...Na zlatých na začiatku lesa gayovia...Dalej smerom k nude je to už ineee
AHojte. ja tam chodim aj s priatelkou, zrovna aj vcera v noci sme boli...chodi tam daky par, kde su obaja bi? radi spozname
caute som hetero ale rád skúsim faju od chalana alebo ja jemu chcem tam ísť niekedy - napíšte správu ak chcete
ahoj kedy... chces ist?????????????????????????????????????
čau, možeme sa dohodnuť niekedy ak by si chcel, dal by som sa nahovoriť na niečo fajn s chalanom fešákom :)
ahoj kedy... chces ist?????????????????????????????????????
HROMADNÁ MASTURBÁCIA v SÚKROMNOM DISKRÉTNOM PRIESTORE ● POZVÁNKA PLATÍ LEN PRE MUŽOV, NA TÚTO AKCIU ŽENY NEMAJÚ PRÍSTUP. POVINNÁ NAHOTA ( maska, kukla na tvári je dobrovoľna, nie však povinná ) VSTUPNÉ DO PRIESTORU JE 9€/os. MAXIMÁLNA KAPAPACITA 15 MUŽOV.

Vzajomna honka, fajka, sex, atď.. je už na vašej dohode.
kade sa tam dostat? z ktorej strany?
konečne nejaké páriky ja som tam raz bol celú noc a tam samý gay
dnes okolo 2--4 nepride bi par, kde on rad faja s nou ..radi sa zoznamime
Dojdite dnes na Zlate piesky zozadu, okolo obeda tak do stvrtej popo.
ja by som tam niekedy rad isiel s mojou manzelkou a zazil nieco vzrusujuce,ja cuckold
Co tak v piatok od cca 18:00do 22:00??
Super. Dojdite na zlate piesky zozadu. Trebars teraz v piatok 11.12. okolo obeda.
aj my tam niekedy zabludime s babou no naposledy v roku 2014 cez zimu a v noci je to naj. len niekedy fakt vela ludí ((
raz v noci sme boli baba mala chut mi urobit oral tak v úzadí som jej to požičal ) jeden pan v rokoch to zbadal nenapadne sa približil a povzbudzoval ju bolo to nenormal vzruso ,potom nas volal k nemu domou nech to ideme dokoncit , no nešli sme ani neviem prečo a potom sme banovali (((
Ahoj....ide dnes niekto vecer ????
My ideme dnes večer a samozrejme bez plaviek*6*
Ahoj...ide dnes aleno zajtra niekto ???
ahojky ja idem dnes doobeda ale pojdem aj vecer.
Ahojte , aké to tam je ? Nie je tak trochu zima v túto dobu ? Ako to funguje , vyjdete holý,mokrý z horúceho prameňa a čo potom ? A dá sa tam aj niečo zažiť ?
V Ch. Grobe som sa vždy kúpal holý, bez ohľadu nato, koľko ľudí tam bolo. Nikdy s tým nebol problém.
Ahoj...ide niekto vecer 24.11 ??
dnes urcite sii vymocit svoje telo pojdem. raz teraz a este aj okolo 21hod.dufam ze najdem nejaku stetku spenisom coma vyhuli.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
my ideme za chvíľu dúfame že tam nebude veľa ľudí
Skoda,ze nechodite aj cez tyzden
..fnuk
Mna by skor zaujimalo ako to tam vyzera z výmolmi na tom prístupe k pramenu? Boli tam vzdy príserne jamy,ked naprsi ,obrovske kaluze.
Už je to ok...navozili kvantum strku a je to vyrovnanee
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Nie nechodiii...iba 20aut bolo večer o 22h
Inak ja som tam bol parkrat v sobotu neskoro vecer a plno aut,zaujima ma ze tam ako prebiehaju tieto ze fajky,a sexiky tak verejne,alebo je to z neskoro v noci ? Normlane verejne sa tam ze fajcia alebo tak? Ako to tam funguje co sa tyka tohoto?
ja som bol dnes o 21,00 fajka bola
to sa chcem opytat,ci to tam robia naraz vaicerí,ze napr.fajka a taketo veci,alebo sa kazdy schovava? Aj gay-gay sa tam fajcia pri hetero pároch?
aojte
ked tam najdem aj dievceniec viac?vecer asi nie vsak?radsej koli zenam je lepsie cez den?
Ide dneska niekto na prameň ???????
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahoj..kazdy večer inyy...gayovia najviac ,ale natrafis aj pariky,ženy..treba ist 3,4 x
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ak nebudete mať ísť skym rád sa pridám
Ak chcete nieco do trojky s diskretnym zenatym BI muzom, tak sa ozvite...a nieco vymyslime spolu
Sú nejaké pravidlá? alebo sa dá len tak večer potme prísť, aj sám napr. a len tak sa ponoriť? alebo ako? ešte som nebol :)
ja som tam tiez este nebol.ani neviem kde to je ak pojdem od trnavy a chcel by som tiez sa pokupat aj s dievcatami.dievcence tam asi nechodia same?
ani cez den?vecer s tym neratam ze by tam zeny boli
ked pojdete niekto z nitry, ohlaste ma
Teraz sme odtiaľ prišli bolo super iba jednému pánovi vadili že som zasunul , ale nedali sme sa rušiť jeho pokašlávaním .
Caute ja som tam tiez bol,vy ste ten par co prisiel najprv do horucej vody,a boli tam iba dvaja muzi? a potom ste isli viac k rakosiu a hrali ste sa tam?
Ahoj boli sme to my bolo fajn mysleli sme si že nás nikto nevidí
caute mne to nevadilo ,mohli ste aj blizsie. chodite tam za tymto ucelom? Ja som kaslal ze som musel,nie naschval
Hahahaha tak toto ma dobre pobavilo. Musime vyskusat aj my s polovickou. Budes znova kaslat? :)
Moc na pramen nechodim,ale zaujima hodina kedy 100% tam ludia idu za ucelom sexu,vzrusenia,onanie atd. Lebo pochybujem ked tam niekto ide v noci ze sa ide len vykupat :-))))
ahoj, ja by som tam siel...m+m, onania
Ahoj...ide dnes niekto na prameň ??
boli sme tam pozriet vlete a nic sa tam nekonalo ani vecer ani cez den kazdy normalne sa cliapkal nikto nechodil nahy ani nic podobne ...... netarajte prehanate strasne .....
Niekedy nc,niekedy ano...ako vymaknes...v lete až po cca 22 hod
No nebýva to tam casto,ale zaciatkom januara okolo polnoci som tam zazil 3 fajku medzi muzmi, den predtym tam nejaky par hetero sa tiez "zabaval"
ja som bol pozrieť dnes, naháči tam boli ale to bolo všetko
chysta sa dnes niekto na pramen?
Chcem tam teraz ist oplati sa mi
Ahojte, ak by ste tam chceli ist a mali by ste chut sa pohrat do trojky, napiste..ja stihly diskretny, zdravy BI zenac...
Ahojte, nepôjde dnes poobede niekto do Grobu na prameň? Rád by som si pozrel nejaký pár.
ako bolo? oplatí sa tam ísť? kto tam chodí a deje sa tam aj niečo?
Ahoj..ide dneska niekto na pramen ????
my ideme zajtra v noci pridá sa pár?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahoj..Ide dnes nejaky parik ????
Caute ako to tam chodi kde sa vyzlieka?da sa sexovat muz s muzom
Keby chcel ist niekto s trnavy by som sa pridal lebo vobec neviem kde to je
Ahojte... Nájde sa niekto na zajtrajšie kupanie.... Somozrejme ze navečer....ja
22r Ch
Ahojte. Kto má reálne skúsenosti s prameňom. Chceme tam ísť cez týždeň okolo 12. hod. Kúpe sa tam nahý alebo v plavkách? Ďakujeme za odpoveď
Kto dnes bude na prameni? Ja 22r bi Ch
nejde zajtra večer niekto?chceli by sme ist s priatelkou
misko,kedy o kolkej chcete ist? Ste fanuskovia aj sexu,alebo maznania medzi verejnostou?
ešte nemáme pevne stanovený čas, určite sme fanúšikovia sexu
ale tak orientacne,ci o 17 hod, o 20,alebo v noci? Lebo dost castom tam byval v sobotu okolo 20:00 a len plno kecálkov,ktorí tarali o autach,alebo blbostiach o dovolenkach,ale ziadny naznak sexu alebo nieco take.
skor okolo 17hodiny,vykupt sa ,posantit
ja neviem, tiez by som to chcel zazit,ale o 17 hodine tam za svetla sa asi nebude dat "šantit" :-(
a neskor ano? nebude tam zase plno ludi co budu kecat o autach a podobne...
neviem no,podla mna sex a podobné az v noci, za svetla asi ne,neviem. Uz ste tam boli?
nie ešte sme tam neboli ale všetko je niekedy prvý krát
aha tak ked chcete sexik,musite urcite za tmy,ale aj to sa musi podarit
prečo nemôžeme aj za svetla? podľa príspevkov sa to dá,pôjdeme niekde bokom
ako mozte,ale neviem no,za svetla tam chodia najme v plavkach,a plno dochodcov,neni to zas velke moc tam
no uvidíme možno to trocha prehodnotíme ale nechcel by som tam ísť nejako moc neskoro ,tak 18,00 - 18,30 najneskôr
Ved skuste,idem aj ja zajtra. A kam este chodite takto von exhibiciovat?
ani nie je moc kam,pači sa nám sex v lese
a paci sa vam ked na vas niekto pozera,a robi sa? alebo tak? :-)
No rozhodne nám to nejako nevadi
pridite na Zlate piesky kde je strana nudapláze,tam sa na vas kuknem,alebo napiste SS niekde v lese kde by ste boli :-)
ahoj Doni78 no my sme parik sem tam zajdeme aj na pramen ale iba v noci ,obcas sa podarí aj nieco sexi ale to podla partie co tam je ak chces mozme sa dohodnut tam alebo inde
Čo tak skúsiť dogging? Môže to byť tiež príjemný zážitok.
ahojte, viem sa dohodnut s vami na pramen niekedy cez den
Wau chcel by som sa na Vás pozerať
Tak to máte nie ďaleko Devínsku Kobylu... Naozaj krásne miesta kde sa dá užiť si...
kde a co je to zac devinska kobyla prosim...
Devin a okolie..................
Zdravim, nejaky par zajtra po 22 na pramen? Rad sa pozriem pripadne pridam.
nasla by sa nejaka baba ktora by isla tento mesiac sa vykupat a sexnut?
Ktora žienka,párik v pondelok doobeda by zašli na prameň a neprekážala by im tam moja spoločnosti?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahoj..ide nejaky parik dneska ??????
Ktorý párik, žena by zašli v pondelok doobeda na prameň?
Pekná sexi tranzka na prameň doobeda?chcem to skusit
Ktora žena,párik na stretko doobeda v pondelok na prameni
Ktora žena,párik na stretko doobeda v pondelok na prameni
Pekná sexy tranny zajtra doobeda na prameň do grobu?
Dnes budetam niekto ?chystame sa spriatelkou
Ahojte ja sa tam dnes. Hystam uz mi chybala nahota
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahoj..ide dnes vecer niekto ???????
aka tam je voda ? tepla ? chysta sa tam dnes niekto ? ja by som prisiel okolo 22:00 az 23 na taku hodinku...
dnes okolo deviatej,....
niekto kto sa rad pozera.?;)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
ešte tam chodí kopec ľudí :)
a ideál po 22.00 hod :)
Boli sme tam parkrat toto leto. Len plavkaci alebo nahi chlapi. Ziadne sexuchtive pary. Nevieme, kedy to tam zacina zit???
Asi jedine riesenie bude sa dohodnut s inym parom alebo parmi a urobit si tam stretko.
Skoda, ze je tam dost plytka voda.
Navrhujem prejst k cinom a skusme zostavit "Kalendar podujati na prameni"...Napiste kto a kedy planujete ist.
Ak sa tu dlhodobo neobjavi ziadna sprava, zasypem to hrubou vrstvou prachu.
V pondelok cez den, rad sa pripojím k paru, žene.
Ako nájdeme ten prameň? ako sa tam dostať
Dnes večer tam ideme po 11-nástej večer,nejaký párik?
Dnes by sme sa zastavili...zeby 23:00?
http://panoramy.sme.sk/panorama/2507/chorvatsky-grob-termalny-pramen-jazierko-v-lete/?pr=2508&p=2509
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahoj..ide niekto dnes,alebo zajtra vecer ??
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Vecer po 22 hod len bez plaviek...vsak aj tak nevidno skoro nic !!
Ahoj..ide dneska niekto ??????
chystame sa tam dnes po desiatej...opat si to pekne uzit ;)
KTO MI PORADI AKO SA DOSTANEM NA PRAMEŇ V CHORVATSKOM GROBE DNES PO 17H TAM CHCEM IST.DAKUJEM
Niekto v nedeľu doobeda bez plavok?
no musím priznať nevedel som kde to je, ale pozval ma tam jeden pár ktorý chcel odo mna aby som im tam spravil fotky, boli sme rano okolo 7 a bolo super boli sme tam len my a nemalo to chybu a voda uzastna
Ak mi niekto poradi, kde sa to nachadza urcite sa tam v septembri zastavim (po dovolenke). Este radsej sa necham ukecat na spolocny kupel ;-) Vazne budem rad, ak mi niekto posle suradnice do spravy. Vdaka
Ktorý párik m+ž idú dnes od rána na prameň? Alebo žena? Napište pridám sa
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Zajtra ráno soom tam keď chceš prid
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahoj..o koľkej idete ?rad sa kuknem
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
kedy tam zase budete ? prídem pošmírovať
Ahojte dnes tam vecer idem a tesim sa na nahotu
Ahojte. Bol som tam s partnerkou a po 22hod. sme si užili poriadnu bukkake akciu. Chystáme sa aj na budúci týždeň vo štvrtok, alebo piatok. Muži s chuťou vítaní.
Ahoj....ide dneska niekto ????
Ahojte chodieváte este na pramen?rád by som sa stretol tam
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Smirak sa musi len prizerat alebo by sa mohol aj zapojit :) ?
ahojte...ak tam budete rad prídem pozrieť
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Áno pridem... o kolkej? Budete sa kúpať či v aute santit?
Chcel by som sa zapojit viac krat ;-)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Jasneee ze áno..o koľkej ?????????
1 párik už sa čvachce teraz
Ktorý žena, párik vo štvrtok po12h do grobu na prameň vydvihneš vás niekde ešte som tam nebol a nemôžem to nájsť
Co tak zajtra, v sobotu, urobit nejaký mega naval na Pramen? Pary, singl,proste vsetci co chcu zazit vzrusenie,voyerstvo,uchylnosti, pohlady,dogink,kupanie,relax,atd?
Pridte zajtra kto možte ,bude sobota, od 20:00 tma, uz aj prijemne chladno. Pride niekto za tymto ucelom?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ivka- a za akym ucelom? Co mate radi takto vonku?
Chodia tam aj zeny/pary ku ktorym sa da pridat? Nerad sa len pozeram ;-) Este som tam nikdy nebol, tak sorry za mozno blbu otazku ;-)
nazdar, ja by som tiež prišiel, rád pozorujem :)
Prídi, dnes po 20hod idem aj ja, dufam ze tam bude vzruso dnes
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Je tu asi 15 áut, plno. A vy budete kde tam, v aute?
Nebude nikde Iwka,ani naposledy neprisli
ahoj, si tam teeeraz, ako tam je?
Len ako vedet ze kto je ivka,nejaky par tam vzadu sa hral,to bola ivka?
A v pondelok doobeda 26.9.2016 tam bude niekto?
Vcera som tam bol od 21 do 23:30. No tak ja vam neviem,ja uz asi tam nezazijem nikdy ziadnu honku, ziadny doging, voyerstvo,nikdy nemam na to stastie,nechapem kedy to tam býva vlastne. Jedine co tam bol jeden retardovany otravny chalan co tam kazdeho otravoval. Na kraji sa mocili dve zeny a chalan stal obleceny nad nimi, tí len kecali. Chlapi co tam boli vo vode sa iba kupali tiez zaidna akcia. Ale bol tam jeden par ,sa mi zdalo ze tam mali sex,neviem...bola to ta ivka92? Aj som chcel k nim,ale nevedel som ci to je vhodne,tazko to takto odhadnut. A v autach vnutri tiez neviem ci tam niekto bol. Ma niekto zo vcear lepsie skusenosti? a-Ivka92 bola si tam?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Samozrejme ze chodia hetero. Boli ste aj vy v sobotu vecer?
23.9. Ste neprišli...ďalšia ojebavka
Ale 24 sept v sobotu tam asi boli
Ahoj.ide niekto ???????????????
My ideme zajtra večer okolo 20.00*21*
a vy ste boli v sobotu vecer okolo 22 hod?
Napise mi niekto do spravy prosim, ako to tam chodi? Prisiel by som pozriet. Autom. Dik
my sme boli v sobotu, okolo 21:30. celkom dost ludi. aj sme si pekne uzili, ale nepridal sa nikto...len pozorovali...
Aaha tak to na kraji vody ste santili vy?
Dneska Senecpar neprišiel...ďalši ojeb
Preco by kazdy o...aval? V sobotu tam nejake pary boli
Jasne ,ze nejaké stále prídu...ja píšem o tých čo tu dali do fóra ,ze sa chystajú a prd z toho
ano ;-) kludne uvitame aj dalsi par, pripadne chlapa na fajku
Super. Kedy idete najblizsie? Paradna galeria
Ahojte. Je ru niekto teraz...? Nájdem Vás tu?
Ja zadaný bi.
Stale plati tato vasa ponuka? lebo ak ano ja sa na tu fajku rad pridam
Zajtra sobota, vecer po 20 hod snád tam bude zas plno a aj hetero páry dufam pridu, tesim sa ,dufam ze sa bude dat pridat, Pridte kto moze zajtra
Ahojte, poslal by mi mniekto prosim, suradnice alebo popis ako sa tam mozem dostat? Pojdem tam este dnes. Dakujem
Tu mas súradnice 48.230774,17.271046
Ahoj,
dik, nasiel som to v piatok vecer. Boli tam ludia, ale prevdu povediac, neviem ako to funguje. Ako zacat, alebo ako dat na znamenie, ze by som mal zaujem.
Ahojte. Sme manzelsky par a chceli by ist na pramen. Kto tam uz bol nech nam napise spravicku, ze ako to tam funguje
celkom usmevne je sledovat toto vlakno, kde niekto ponuka sukacku najlepsie uplne neznamemu pripadne regimentu neznamych .A z druhej strany su chytajuci sa na udicu, mysliac ze si dobre a zadarmo zasukaju.
Ak sa mylim, pochvalte sa niekto kto tam mal sex s neznamou osobou alebo po dohode z tohto vlakna.
Obcas ked mas stastie na nieco clovek barazi,ale je to malo pravdepodobne. To skor neni problem tam narazit na nadrzanych muzov,gayov,bisexualov...
x rokov dozadu mam skusenost. Jeden taky mi isiel sahat na vtaka.
No v prvej polovici Augusta som tam bol s partnerkou a pár fešákov orálne uspokojila.
Nietkto kto zajtra zavíta na prameň? Ml
Teraz sme odtiaľ prišli bola veľmi horúca voda sme prehriaty davame si captain morgan black
ach,prečo ste neboli v sobotu. Idete teraz v sobotu?
Dnes sa tam ide niekto zohriat?
Zajtra by som šiel . Ak je záujem 0915759042
biparik: chodite obaja ako par?
Ahoj .prečo by si prišiel sám?
idem dnes ak chcete prídite môžme niečo poriešiť
Bude tam zajtra vecer po 22:00 nejaka zienka alebo parik?
Ahojte, v piatok kto sa tam chysta...? Nejaka baba alebo par?
Aj my tam obcas ideme.Naposledy minuly tyzden
Aj my tam obcas ideme.Naposledy minuly tyzden
V stredu 5.10 bolo fajn, Nika provokovala a honila mi ho v jazierku aj na kraji kade ked som sa chladil.No v piatok 7.10 tam bol nejaky retard co ju nasilu chcel obchytkavat.Bolo jej to neprijemne a tak sme radsej odisli
Nechápem ludi ktorí nasilu chcu niekoho chytat a ten nechce,su doterni. A Vy tam chodite kedy,neskoro? Moze byt vzruso videt takyto párik,
Chodime tam po 20.00. Teraz je skoro tma takze je to v pohode
A kedy idete najbližšie sa okupat?
Ahojte kedy idete najbližšie, rad vás budem sledovat
Ahojte,
dnes vecer, ako ste na tom.
Chcel by so tam ist.
ZENY,PARY---- ZAJTRA V SOBOTU PO 20 HODINE NIKTO NA PRAMEN? jE SOBOTA,PODTEE. ivka, senecpar... atd Kto pridete?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
No,otras,dnes môžem do 22 cca. Ja sa tam asi ziadnej akcie nezucastnim :-(
Ahojte, máte záujem o spoločnosť?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Cez den tam asi poobliekani,a slusni ludia,vecer to tam lepšie
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ja pojdem za hodinku, za svetla tam asi slusaci iba
My sme tam boli dnes vecer, bolo to tam ako na vlakovej stanici. 12 ludi bolo v jazierlu a 8 alebo 9 v kadi.Z toho len 4 zeny,okrem Niky boli vsetky oblecene.
Celkom o ničom z pohľadu zážitku...
Niekto na ranné kúpanie sa sa nájde?
Premyslame ze tam pojdeme niekedy v piatok okolo polnoci alebo este neskor.Mozno o 2 alebo 3.00 v sobotu rano.Nam by sa pacilo keby tam bolo najviac 8 ludi.Bol tam niekto z vas o takom case?
vtedy neskor tam byva menej,a co tak v sobotu po 21 hod? Ved vzdy sa najdu aj nahé partnerky. to mozno bola nahoda
Zucastnil by som sa :) este ale neviem, ako to tam chodi
Ahojte.
Pôjdete rám teraz V noci? Rád by som tam šiel za vami.
My sme boli včera okolo 22h. Dosť ľudí tam bolo, 5 alebo 6 párov. Ale okrem nás tam boli len dve nahé, zvyšok v plavkách... ????
zergrush? a kde ste tam boli? mali ste aj nejaku akciu?
hej uz asi viem,vy ste boli vzadu a potom ste odisli do kade,a domov,neboli ste dlho. Bol tam aj jeden anglicky hovoriaci pár vcera
ano, najskor vzadu, tam sme si uzili a potom v kadi s tymi 2 parmi. jeden bol anglicky hovoriaci...
Aaha,tak škoda. takze keby ze sa k vam priblizim a pripojil sa,tak by ste neprotestovali? Lebo to tazko vzdy predpokladat ako by par zareagoval,zle by bolo dostať po hube :-)
Kto dnes príde na prameň trocha sa okúpať vyblázniť?
fotky z kupacky niekto neprida ?
Vcera vecer bolo fajn, malo ludi a dalo sa trochu aj pohrat
Aj niekto pozoroval? Alebo sa pridal?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ano,pozorovali nas dvaja chlapi.Potom si asi robili aj oni dobre. No boli trochu daleko
Po nocnom kupani v Senci sme zo zvedavosti skocili aj na pramen.Boli sme zvedavy ci tam nebudu nejake pary.Prisli sme tam nieco po polnoci,boli tam len muzi.Zena ziadna.Skusime to cez tyzden,zda sa ze piatky patria asi vecsinou samotnym muzom
Parik, zena na kúpanie cez tyzden v stredu, štvrtok???
Ideme dnes ;) Po zotmeni.. cas neviem, ale napiseme predtym ako vyrazime
Dnes niekdo po pol noci? Pridem aj pre Teba...
Najdem na dnes vecer zenu, par ktory mi ukaze ako to na prameni chodi ? Este som tam nuikdy nebol....
Bude tambdnes niekto po polnoci, okolo jednej?
Boli sme tam okolo pol noci sme odchadzaly
To je skoda, ja som prisiel az okolo jednej
Ahoj prida sa niekto do grobu chcem ist v puatok a riadne si tam uzit
Planuje zajtra (utorok) nejaky parik navstevu? Treba vyuzit velky spln mesiaca :-)
Pride nejaky parik dnes alebo zajtra vecer? Vylizem,vyfajcim
Ahojte. Plánuje tam ísť dnes niekto.?
Pár?
Ešte som tam nebol ale viem kde to je keď chceš môžeme sa dohodnúť
Zdravím chcel by som ísť pozrieť na prameň najlepšie s mužom nie štíhlym
kdo ide dnes na pramen rad sa pridam lebo neviem kde to je

Ahoj prida sa niekto na kupanie parik alebo miz.isiel by aom v pondelok alebo utorok
samé keci. včera som tu bol o 22 hod s mojou, obaja nahý, potom v aute a nik ani nepozeral.
ahoj. ked najblizsie pojdes na pramen daj vediet, ak mas zaujem ...
Dnes po 18 h.kto ide?žeby,páry
Ahojte oplatí sa tam ísť ? Da sa tam niečo zažiť ?
ide dnes niekto na prameň??? to aby človek nebol tak sám..ja tam idem prvý krát....
Sám tam určite nebudeš aj my sa chystáme.
nejaky kus ci par na 20:15....tesim sa
Idem neskôr.....ale sám bez mojej
22.00 som tam. Rad sa na vás pozriem
Kedy idete znova ;-) chystám sa piatok. Okolo 23:00
Ktorý pár sa chystá na pramen? Piatok sobota?
Kto dnes v noci na prameň??Spoločná masturbácia.....relax
Ahojte bude sa dať z niekým dohodnúť v novom roku..ja 29 ročný hasič...foto v pripade nieje problem..
Chystáme sa niekedy večer v Januári. Ak by nejakí muži mali záujem pridať sa, budeme radi. Dohoda poštou.
Ahojte. Rad sa pridam. Dajte vedieť
Ktory parik tam pride na silvestra?
ahoj ak tam pôjdeš tak určite pôjdeme ,, foto ti môžem poslať do správy
bim 351 : caute tak kedy idete do grobu?
Nejaký parik dnes? Na vzájomné rajcovanie?
Ktori parik bol na prameni 30.12? Uzivali si v aute ale dnu som nevidel skoda
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
podte v sobotu po 20 hodine,bude mrazivo
Ahoj, planujem ist tam dnes.
Som zo serede ak by mal niekto zaujem mozem aj zviest.
Ak tam niekto chodíte, skúste prosím nájsť penzion Alego v Ch.Grobe. Podľa kontaktov na nete sa nám nepodarilo s nimi skontaktovať. Stačí sa tam zastaviť a opýtať sa na aktuálne kontaktné údaje a poslať nám poštou. Ďakujeme.
google nepoznas ?

http://www.ubytovna-alego.eu/
....a čo som písal.....??? že tel.kontakty uvedené na ich internetovej stránke, nie sú dostupné.....tak preto sme chceli niekoho poprosiť o zistenie, či vôbec fungujú....
tak sorry.
bol som prekvapeny takym hladanim.Skus 1181
chodime tam s kamosom a dame tam aj sexik spolu ides snamy pusa
Dnes ide niekto? Ci veľká zima?
Kto chodi na pramen pošlite mi t.č dame spoločnu honku plus aj baby na grupačik
Mlady chalan alebo baba zajtra okolo 19:00 do Grobu - auto mam idem z Ba
ide nejaky parik co by chcel divaka?
ahoj, ja by som aj isiel, bol som tam 2-3 krat a vzdy bolo fajn. dobre sa tam suka.
najlepsie je ale ak mas daku babu ktoru si zosebou prinesies asi.
ale nebolo by odveci aj tam daku zbalit... ;)
Vcera vecer sme tam boli a nic moc. Bol tam jeden nechapavy a otravny chlap. Zubnu kefku este nestretol, odporne smrdel od piva a cigariet. Bolo ho citit na meter. Radsej sme odisli, asi bude lepsie chodit do Senca
A kam do Senca?či si myslela gulasku keď bude teplo?
Ahojte zajtra alebo pozajtra nejaký párik na ktorý by som sa mohol dívať ako si to užívajú ??
Kto tam bude zajtra po 22-tej?
Ahojte. Nebol som este v Grobe, co tam mozem cakat? :) Hetero, trochu exhibicionista.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
ano je to tam bezne, väcsina nahacov tam chodi vecer a v noci za ucelom sexu, gay,hetero,a atd
Zajtra vecer ide niekto na pramen? popiseme?
Zajtra vecer na honku bude niekto?
Chcem sa prist pozrieť, ešte som nebol. Kto sa pridá?
Zdravim. V stredu vecer sa chysta niekto na pramen? Napis. Cakam.
Kto by siel sa kupat?zeny,par.nasis spravu a dohoeneme termin
Kto sa prida teraz na pramen,idem tam.sprava
V sobotu vecer chcem ist na pramen. Kto popise ci sa tam nieco deje aj cez vikend vecer?
Ahoj aj ja by som chcel ist pozriet
Ide niekto dnes na pramen? ja sa chistam
Co tak dnes na pramen?kto by siel?alebo od auta..naspite spravu a dohodneme to
Kto v tyzdni vo vecernych hodinach chodi na grob popiseme?
Rád by som skúsil isť ak by sa našla nejaká žena alebo párik bol by som rád
Ahojte. Zajtra vecer na pramen ide bi par alebo nejaky m?
Ahojte. Bol som vo stvrtok od 21:30 do 00:30. Bolo super. Bolo sa na co pozerat. A nielen pozerat.
a co bolo ?????? aj my obcas chodime sme par m+z
Ahoj, chodí tam aj niekto ráno okolo 5 hod.
Chodi tam niekto aj rano okolo 5 hod.
Vo stvrtok v noci boli honky fajky. Bolo naco pozerat.
Ta sa teda vecer s kludom prijst, vo vode si pohonit a pokecat ?? Nejake zeny tam chodia ci prevazne muzi ?
nuz...mozno dnes vyrazime ;)
okolo desiatej ;)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Chodievate do Vysokych Tatier? Rád by som sa pozeral.
Nejaky parik v stredu/najblizsie dni vwcer co by tam siel ze by sme pokecali popripade keby si to rozdavate tak by som sa kukal a honil ?? Keby je zaujem sa aj zapojil... ja som hetero
V stredu okolo 21.30 tam ideme, vzrušuje ma predstava že niekto pretiahne predo mnou moju ženu. Ked sa ti ju podari presvedčiť na trojku budem rad.Nesmieš jej ale prezradiť že sme sa niekedy bavili.Ked chceš napiš t.č.a ja ti zavolam,ked nie skus to na nu s tym že rad masiruješ. Dnes po obede odchadzame mimo sk a dojdeme až rovno na pramen takže na pc budem dnes do 15 00
Ahoj.grob zajtra plati ?????????
Kto je teraz na prameni, poraďte ako sa tam dostanem keď idem od kruhového z Bernolákova
Kto dnes po 22.00 na spoločnú honku,fajku prípadne dobrú mrdacku. Ja pasiv. Budem sám bez partnerky.
NENAJDEM PARIK CO BOL VECER NA ZLATYCH PIESKOCH PRI NUDE A ZENA TA TAM FAJALA PRI STROME?AK ANO PROSIM NAPISTE RAD BY SOM SA ESTE STRETOL V KLUDE AJ ZA FO
Aj ja by som rád išiel, popozerať nejaký pár. A v noci len tak vytiahnem šulína a honím? Či ako to funguje? Poraďte niekto, vďaka
Ahojte podelím sa s Vami o skusenosti z paramena
bol som tam večer po 22,00 boli tam dvaja gayovia ale potom prišla panička tak okolo 50-55 veĺmi zachovala sexi postava vyzliekla sa a išla do vody ja uz som tam bol začali sme sa rozpravať že je tu akosi mrtvo ona tam chodí často býva v Pezinku krásne prsia tak štvorky pičku vyaholenú bola velmi sexi uz vo vode som cítil ako mi stojí boli sme vo vode tak hodinku kecali sme nezávezne dalo sa s nou o čomkolvek ja že už idem ale nevedel som ako mám isť keď mi stále stál videla to na mne a pýta sa ma či sa hambím výsť z vody von ja že trochu ano a ona na to že aj ona je vzrušená ale na nej bolo vidieť len že jej tvrdnú bradavky a potom navrhla že by sme mohli v aute že ona nechce sex len ma vyhoní a ja nech jej vymasírujem vyprstujem pičku aby sa aj odbavila bol to krásny zážitok
to znie super :) mal by som tam teda skočiť a nechať sa prekvapiť
Ahoj. Ja som tam bol tiež 23.3. asi od 22:00 do 23:00, ale tú paničku som nepostrehol. Boli však tam dva páry, ktoré po asi polhodinovej nezáväznej debate medzi sebou vyprodukovali celkom slušné predstavenie. Najprv ženské polovičky sa najprv dráždili navzájom - lízali, cmúľali, prstovali, potom sa zapojili aj páni do dráždenia. Nakoniec sa snažili aj o súlož, ale akosi sa im nedarilo vniknúť do svojich polovičiek, tak jedna dáma toho svojho uspokojila orálne, ten druhý obišiel bez vyvrcholenia. Žiaľ prizerajúcim sa nedovolili sa ani len dotknúť svojich polovičiek, hoci ten môj stál ako brvno, iste by nemal problém s vniknutím.
bude tam dnes niekto vecer ? :)
caute,dnes vecer niekto by tam nesiel.mohli by sme dohodnut nejake stretko
Kto dnes ide na pramen rád by som pozrel pár ako si to rozdava alebo spoločnu honku dať Napiš spravu môžme sa dohodut hoci kedy
Ahojte, dnes/teraz niekto sa tam nechysta? :)
Pojde vecer niekto do grobu zena par?
Kto je na prameni?teraz?oplati sa kuk?
Mili amateri, kde presne je ten pramen? Chystam sa tam niekedy pozriet ale neviem ako sa tam dostanem :) Dajte mi prosim vediet kto tam chodievate a popripade sa tam mozme stretnut ak by sme si boli sympaticky, dakujem :)
My sme boli asi do druhej bolo super ktori parik bol pri nas?
Tiež by som sa pridal dnes večer.. Ide teda niekto?
Ahoj. Ja prudem. Okolo 21 h. Idem sam smer sala,galanta,senec
Chysta sa niekto aj dnes ? Ak hej dajte vedieť :)
Ja by som tam rad dakedy siel :) su tam aj samotne zeny ?? Nemusi bse ale len tak dotykat sa navzajom alebo len pokecat a tak
Cavteee chysta sa dnes niekto ? Poobede alebo na večer ? Kludne aj BI ludia alebo pariky ale nie je podmienka... Ja len ci tam niekoho najdem na komunikaciu ...
Kto dnes večer na niečo vzrušujúce
Niekto dnes? :) Kocky/parik napíšte dohodneme ;)
Je tam niekto teraz ?? Alebo chysta sa v najblizsej hodinke...pojdem okolo zastavil by som sa..
Dnes večer by som chcel ist na pramen kto mi vysvetli ako sa tam dostanem od bernolakova kruhoveho?dajaky parik na krasne stretko dnes
chcel by som sa tam ist konecne pozret ale jedine ak by sa pridala nejaka žienka :))
Kto by ma zobral pozriet sa tam a samozrejme aj nieco skusit..
Kto by isiel dnes ? Alebo kto tam bude ?
Ja som isiel okolo autom tak ze kuknem sa z auta len ako je to s ludmi.... nudisti vsetko to bolo fajn ale nikto pod 30.... vsetko stari.... tak som ani neostal, na akych ludi ste tam narazili ?? Vekovo a pohlavir prevazne ??
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Okolo 14tej poobede sa mi zda,
Ktora žienka by sa dnes isla so mnou nachvilku okupat a trosku zrelaxovat do grobu? :)
ahoj. chodieva na pramen aj nejaký bi párik ?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Kto by ma zobral na pramen kde by si ma aj osukal?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Tak na tento príspevok si musela dostať asi milión správ *1*
Ahojte. V piatok okolo 20 h chceme ist na pramen. Neprida sa parik na spolocny relax. Mame 41 a 38 r obaja sportove postavy
aka tam je teplota vody? este som tam nebol
Boli ste niekto v pondelok v grobe?bol som tam vcera atozpraval tam keden ze v pondelok sa tam strhla riadna mrdacka .je natom nieco pravda?
Boli ste niekto v pondelok v grobe?bol som tam vcera atozpraval tam keden ze v pondelok sa tam strhla riadna mrdacka .je natom nieco pravda?
Je tam teraz niekto? Pridem pozriet
Cavte chysta sa niekto dnes na vecer alebo neskorej vecer ?
ja idem teraz tak za hodku som tam
bude tam niekdo poobede dsnes alebo tam chodia len v noci?

nie ste tam teraz niekto ? je tam vela ludi ci sa oplati dnes tam ist,?
ahoj, môzeme sa tam niekedy stretnut :)
Ahojte, chcel by som sa spytat ci tam chodi niekto aj cez den? Ci sa tam oplati ist aj okolo obeda?
Dik,
Vo štvrtok 4.5. chystá sa tam niekto?
daj tuto informaciu na forum, vsetko mozne, planovanie na cestach. budes mat vacsiu sancu
Co tak ísť sa kúpať? Kto by sa pridal? Piste..
Ahojte, oplati sa tam ist teraz, resp na obed? Chystam sa tam.
Ahoj..ide dnes niekto ???????????
Jaaajjj,len keby tam nechodil ten Einstein,Rambo zo Senca na Oktavii..vsetko videl,pocul..
bol som tam a boli tam len chlapi, tak som siel prec. zeny zostavaju doma varit ci co? :D
Je tam niekto?pridem kuk.zena par
caute.chcel by som sa tam ist niekedy pozriet ako to tam vyzera a prebieha.ak by tam niekto isiel tak napiste spravu pridal by som sa ak sa budem nudit.
Chysta sa dnes niekto ? Dajte vediet
Chysta sa zajtra taky cas nejaka zena alebo par na pramen??Este nikdy som tam nebol.. Mozme nieco podniknut..som mlady 27r symp. chalan ked ano piste ss ;-)
Tak bol som tam dnes v noci asi od 1do 4 skoro a nic moc cakal som nejake zeny alebo par...buzeranti cosi fajcili a asi aj trtkali a potom dosiel jeden mlady par ale nic a potom este starsi par dosiel tak akurat ty sukali v kadi ale ked som sa spytal ci mozem k nim tak ze ano ale uz neboli vobec smeli a prestali..takze asi tolko uz sa tam skoro nechystam medzi tymi buzerantmi som sa citil dost blbo
Kto ide cez vikend ? Bud zajtra v noci alebo v sobotu ?
Chysta sa dnes po 22 niekto? Sprava
Je parik co by sa trebarz zena po sexe nechala vylizat tam?
Chodim na pramen posledny tyzden pravidelne kazdy den. Je pravda, ze sa tam chodim zrelaxovat do tepleho pramena od 20:00 do 21:00
Ale ani raz som tam nevidel to co tu pritomny pisu. Ani pariky, ktore by si to rozdavali, ani muzov, ktori by ta tajne chytali za vtaka.

Musis lezat v jazierku pri konci. Od kade najdalej. Tam som bol vyhoneny a vyfajceny vzdy. Aj som vzdy niekoho vyhonil.
včera sme boli.tesne pred desiatou. najprv v plavkách bo je hamblivá, nakoniec bez a došlo aj na rýchlovečku za autom :-)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
o kolekej ideš ? možno by som sa pridal mam 22
Ahojte najde sa niekto na zajtra vecer? Snad tam nepojdem nadarmo. ...... Piste.
zajtra skoro rano okolo 4 bude tam niekto
nejaký mladý chalan by nešiel bi ? teraz
Co tak dneska? Napište do pošty...
Ide dnes niekto na pramen? Info do posty
Odpíš mi na poštu , pôjdem zoberiem ťa so sebou
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
hrozne to tam nepojdem... :-D
Ahoj niaky parik alebo zena dnes.a pozicias mi ju?alebo sa mozem pridat?
chysta sa tam niekto v nedelu ? (4,6.) Ak hej sprava :)
Nazdar
Pridal by sa niekto dnes po 22 ku dvom bi chalanom
28r a 32r na vzajomnu pohodu
v tychto dnoch sa tam moc neda, voda je priserne horuca nna zadusenie,a aj ziadne "akcie" tam nevidno, zacalo tam chodit akoby viac "slusných" ludí :-))))))
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ano??? A mna poznas? Ty p.... Alebo ty k... Netvarte sa ako slusniaci :-))
Ide tam niekto dnes, ze by ma nalodil?..:)
Bratislava...:) Som zabudla dodat...:)
ahoj, rad ta zveziem, prijemna spolocnost,,
chysta sa tam dnes vecev - v noci niekto?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
No mohli by byt 2 dni v tyzdni,ze by sa gayovia utoahli a nechodili a viac parov
Chysta sa niekto v piatok, ze by ma vzal z BA? Ale len starsi, okolo 50 rokov a +..a nepytajte sa ma sprosto preco? Preto!
Rad by som sa tam pozrel...
Daj nejake info o tebe...
Ja mam 49, vraj sympatak, vyzeram mladsie...
Pezinok, BA. Ahoj. Nechcela by sa nejaká zena, alebo pár len tak na mňa pozerať?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Dnes mozno zajdeme neboli sme este
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
AHoj, chcel by som sa len spytat aky bol ten parik co ste tam videli vieceri?
Nechysta sa tam niekto dnes cca ale o 00:00 ??
Ahoj chce tam niekto subika ktory spravi co si povies ak ano pis spravu
Chysta sa dnes niekto na pramen? Rad sa pridam.
Nechysta sa niejaky par alebo zena tento tyzden...foto poslem..piste mozem byt iba divak..;) auto mam velke ;)
S manzelkou tam chceme ist skusit pozriet. Ako to tam chodi? Chceme aby sa aj niekto pridal ci uz zena alebo chlap. Najlepsie tak do 40r.
Dnes večer po 22hod. budeme v Grobe. Manželka by si rada užila bukkake. Sympatickí a príjemní muži vítaní.
Tak som vas tam nenasiel, gulky boli plne a nachystane....
Ďakujeme všetkým pánom čo prišli 4.7. večer. Bolo to fajn, určite ešte zájdeme. Všetkým kecálkom: tak Vám treba
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Určite sa v priebehu prázdnin ešte zastavíme na peknú nočnú akcičku.
dnes do sauny a welness v trnave aquapark relax?
Kto tam teraz. Som V okolí. Zastavím sa.
Nechystá sa dnes večer niekto?
Skoda, my sa chystame dnes. Okolo 22 sme tam. Stretneme sympaticky parik? Hadam budeme mat šťastie a najdeme konecne niekoho zaujímavého. Nielen samotnych chlapov :-(
Najdeme dnes okolo polnoci nejaky par na prameni?
ahojte. este som tam nebol , chodia tam aj pevny chlapi co sa nechaju pofajat som bi
hmm tak chodim okolo ale este som sa nezastavil .. je cas to skusit .. kocka ci par co by sa pridali ???
ktore dni tam chodi najviac ludi sexovat?
Kto by prisiel na nas kukout skoro rano pred robotou? Moja 30r kocka. Detaily dohodneme.
Cawes...zvyknem chodit skoro rano, vacsinou tam nikto nie je....ale mam aj pikantne skusenosti....rad pridem, ak sa dohodneme hm? paci sa mi lahky exhibicionizmus, pozorovanie, atd...ale ziaden strach, uchyl nie som :-)...ozvi sa, budem cakat
Ahoj, my tam chodime casto po zotmeni. Jeden pekny zazitok teda mame ;)ale vacsinou su tam len muzi ci zeny v plavkach.
hmm no ja sa tam chystam ale vzdy sa otocim pri ked tam zbadallen chapov ...
Ahoj chodieváte na pramen rád by som niekedy pridal
Ahojte, uz viackrat som si vsimol na grobe taku vysoku nad pickou potetovanu slecnu..
Pride niekto 28.7.Piatok do grobu na prameň cca o 14:00 Dame honku v šachorine Ak ano napište mi spravu dohodneme sa presne
Vcera bolo super,,,uzil som si to
Dneska ,alebo zajtra niejaky par alebo zena...ostatne sa dohodneme ;) foto poslem..
Kto dnes na prameň cca o 22:00 Dáme spolu honku
Ahojte ak sa tu najde nejaky parik co pojde 7-9.8 a mohol by som sa pridat na santenie. tak sa ozvite do spravy a snad sa dohodneme. info o mne v profile. galerka taktiez.
Vecer by som prijal pozvanie od chlapa na sexik v prirode. Rad si zafajcim a podrzim ak napises my dohodneme sa.
Ahoj chodieváte na prame rád by som stretol párom
chysta sa tam dnes niekto vecer?
chysta sa dnes vecer neaky mlady chalan alebo par ch+ch? My par ch+ch, radi by sme posantili
Zajtra rano ideme s mojou mladou sukat na pramen, kdo nas chce sledovat a vedet presny cas piste zpravu.
Čomu vravíš ráno? 6-7-8 alebo 10-12? :-)
Okolo 7 sa budem motať okolo, tak môžem aj k prameňu zabočiť...
Čauko piatok cca o 21:00 nepôjdete 11.8.
Caf večer je tam vela ludi, to sa moc sexovat nedá aj ked už raz sme to robili za autom, ale nikto nepřišel kuknout...
Dnes po 22hod. sa tam znova zastavíme. Snáď bude dosť aktívnych mužov pre moju drahú.
som zvedavy ci sa to teraz podari...
No už sme na ceste, okolo 22hod. sme tam.
ste uz tam mozem sa pridat? a kde vas tam presne najdem ?
Kde ste sa tu nabrali z Kosic.Na vychodze malo karov?
oplati sa tam dnes ist ? som bi a pacia sa mi pevnejsi chlapi
Prisli bim351 do grobu ako slubovali ???
Áno boli sme a ďakujeme pánom ktorí prišli za príjemnú spoločnosť.
Co dnes? Plánuje niekto niečo?
Ahoj kto tam bude dnes ? :) dosiel by som sa pozriet
Konecne je piatok nastal cas na relax :) a tak sa pytam nepodnikneme nieco dnes ? Cca od 22:00 :)
Niekto na pramen par alebo zena..
Nájdem dnes niekoho v grobe,na koho sa dá pozerať,vyhonit, poprípade aj viac? Nezáleží či muž, žena,alebo pár.
Kto dnes ide na prameň večer? Pridal by som sa.
Bude tam dnes vecer po 10 niekto?
Možno prídeme sa kúpať aspom nebudeme sami
Ahojte, dnes vecer kto tam bude?
Ja ;) Naposledy 10 rokov nazad. Idem omrknut co sa zmenilo...
Kto večer do grobu? Poprípade môžem zviest niekoho. Žena, muž, pár. Chystá sa niekto? Spáva.
Boli sme tam s mojou kolem 21-21:30, bolo tam vela ludi v plavkach, tak me aspon pohonkala pod vodou.
Ja zviknem tam byt bez plavky rád by som sa pridal
Ide niaky zreli pár piatok cc21?
Ktora žena , parik zajtra na pramen rano po7h.?
Vcera som tam bol no len samé chlapi ziadny pár ani zeny*8**10*
ahojte prajem pekny den! chcel by som vyfajkat niekoho
Ide dnes niekto na prameň? Je mi je dno či chlap alebo žena, som bi vers*18*
Trnava okolie. niekto pohodovy na pramen? m+m. kludne vezmem autom
čauko, chystá sa niekto v túto stredu 13teho na pramen okollo 22-23? *461* ja áno, ...
čauko, chystá sa niekto v túto stredu 13teho na pramen okollo 22-23? *461* ja áno, *461*... niekto pohodovy na pramen? m+m.
Nie je nahodou na prameni? Keby sa chcel niekto pridat, pridem po teba...
je tu par, ktory bol vcera v grobe?
A co bolo vcera na grobe lizacik ??
Chorvátsky Grob prameň dnes večer kto tam bude a dobre ma.......ja sám m
Ahoj planuje nekdo tento tyden pramen ? Rad bych se pridal k nejakemu paru. Mohlo by se to tam zvrhnout na nejakou akci ve vetsim poctu
chodia tam vlastne aj zeny ci len muzi?

da sa tam so zenou nieco podniknut?
Niekto dnes na prameň? m+m z Trnavy viem vziať na aute
Da sa ale je to vynimocne, bezne je to plne buzerantov
Zajtra doobeda by som chcel ist na pramen ako sa tam dostanem od kruhoveho zo starej bratislavskej?žena , parik tam zajtra doobeda strenut by ma potešilo
hod do googla..

48.230503, 17.271146

Diky diky zajtra na obed som tam hadam sa tam najde žena,parik
Dnes prameň ide niekto Daj do spravy ak ideš. Dame honku
Dnes bolo prijemne na prameňi Jeden tam pekne masiroval babe chrbatik a potom samozrejme aj pičku ale tak dlho až ju spravil rukou pod vodou Krasne jej strkal prsty do pičurki Ešte jej nestačilo a spravkala sa pri druhom kole sama rukou No niečo nadherne A vôbec im nevadilo že ležim vo vode uplne pri nich Krasna podivana slastne potichu vzdychala
Bol tam niekto aj z amaterov Či ani nije Ja som ho potom tiež preleštil
...mňa tam tiež nedávno niekto preleštil, a ani neviem kto to bol. ležal som na bruchu pri rákosí, ... týmto sa mu chcem poďakovať, bolo to príjemné ;) *461*
h.ch. andersen ...................
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahoj ja som bol tiez vtedy na prameni...
Ahojre tento tizden pár alebo zena na pramen ?
Ahojte rad by som niekedy prisiel na ten prameň a rad by som sa pridal ku nejakému paru kedy tam chodieva nejaký parik
Ahojte ktorá zena alebo pár pride na pramen v stvrtok alebo piatok okolo cc 21-22
Ahojte ktorá zena alebo pár pride na pramen v stvrtok alebo piatok okolo cc 21-22
Ahojte ktorá zena alebo pár pride na pramen v stvrtok alebo piatok okolo cc 21-22
Zajtra vecerne kupanie prida sa sa niekto
Kto zajtra doobeda okolo obeda na pramen ženy pary môžem vas zobrat pište do pošty
chodi niaky par na pramen?? mozno by sme radi s manzelkou sa radi zohriali
V sobotu tam bol par a nie jeden ste tu?
Žena,parik v piatok doobeda na prameň?
Ahoj obcas chodievam do grobu a rad by som sa pridal k pariku ak by bol zaujem dakujem
Ba kto s aprida poobede na pramen?auto mam ja 28r bi
Kto s autom ide na Grob a vezme ma z pokusu a potom naspaat.dam aj na pohone.
No ako to vidím čím ďalej menej akcie tam je ale nečudo keď sa zaviedla taká kultúra že keď vstúpi do vody pár hneď všetci zaútočia ako nepríčetný je normálne že pcha hlavu žene do zadku skoro este si len ľahla do vody dáky potápač ?))chcem vidieť pár ktory príde preto lebo túži po 20nasobnom znásilnení pohľadom už len keď idú do vody už jeden taký úchyl zoberie chuť na čokoľvek píšem to sám za seba lebo práve preto moja žena tam už nechodí
No ako to vidím čím ďalej menej akcie tam je ale nečudo keď sa zaviedla taká kultúra že keď vstúpi do vody pár hneď všetci zaútočia ako nepríčetný je normálne že pcha hlavu žene do zadku skoro este si len ľahla do vody dáky potápač ?))chcem vidieť pár ktory príde preto lebo túži po 20nasobnom znásilnení pohľadom už len keď idú do vody už jeden taký úchyl zoberie chuť na čokoľvek píšem to sám za seba lebo práve preto moja žena tam už nechodí
Hoc ako sa žena posunula stále akože náhodne sa jej chytal úchyl opakovalo sa to viackrát cca 3krat každú návštevu prameňa a potom už ju to prestalo baviť chodiť a riešiť to tam pokazde ani mne nepridá na nálade)všetci chceme vzrušenie a zábavu len treba trochu tolerancie
Pridal by sa dnes večer nejaký párik k nám*21*
Kto ma vezme na pramen? Ja bisex. Vy par.ci aj dvaja traja chlapi. Aj pravidelne. Ja ruzinov
Chcete tam subika???
Splnim kazdemu lizanie alebo fajku
Ahojte.stretnem tam dnes nejaký párik ?;)....ja sa chystam
Boli sme tam asi pred tyzdnom, v tej betonovej nadrzi bolo ponorenych asi desat oplavkovanych mladikov, v jazierku velmi vlazna voda, len my a jeden stary muz nalepeny na hadicu privadzajucu teplu vodu- mam podozrenie ze ju niecim upchaval :P
ahoj ... pride zajtra okolo obeda daka kocka ci par na pramen ???
Ahoj. Nechysta sa dnes niekto na prameň?
Prida sa nejaka pani alebo par okolo 18,00
Tak na to že sú dlhe zimné večere tak sme prečítali pár príspevkov na tomto fóre. Na to že máme radi nahotu a hlavne kúpanie bez plaviek tak na toto sa nič ine povedať nedá len "čo vám jebe. Česť pár vynimkam na tomto fóre.
Dnes vecer borci kto ide na pramen??? Ja 25r pasiv ch
Ide dnes 26.1. CCA O 20:00 Na prameň
Ako to tam funguje, rád by som sa stretol s nejakým pekným chalanom.
ktorá na termálny pramen do Ch Grobu z bratislavy aj pár,odvoz dovoz
Ahoj
ešte som tam nebol ale zvažujem to:D ako sa vám páčilo ktorý ste tam boli?
Poprípade by sme sa mohli dohodnút baba alebo párik:) ja 21 ročný chalan. napíš:)
bude dnes nejaky par na prameni ?
Nájdem ženu, čo by som nou šla ?? nikdy som tam ešte nebol.
Kto by zobral dnes 22.2.2018 mna a kamaratku do grobu.. Sme z Nitry... Nocne kupanie.. Viac cez postu
Aktiv kamos na pramen? Ja 26r pasiv .. kto somnou ?
Dnes vecer niekto??? Ja pasiv a dost nadrzany
Dnes vecer niekto ??? Ja mlady chalan dost nadrzany

Ahojte chodim obcas do Grobu na pramen .. som z Martina a rad by som nasiel sparinga s ktorym by sme sa zlozili na naftu .. ak sa taky najde napis ;)
Ktory muz dnes vecer na pramen? Ja 26r pasiv nadrzany
Ahoj ako s tým Grobom prídeš,stretnem ťa tam?
V sobotu okolo 22hej sme boli na prameni bolo super a páčilo sa nám tam asi si to zopakujeme . Profil ny sa tam k nám niekto do auta alebo vo vode?
Ahoj..kedy idete najblizsie ??
Na 80% s piatok. A tak okolo 21-22:00 tam budeme
ahojte chodievate este kalameny ?
Cavte hodite este na pramen kedy satam chistate
Chysta sa niekto dnes vecer ? Vzajomna honka v pripade paru aj viac ? Mlady obdareny :-)
Prídi v piatok . Prizveme ta k nám .
Ahojte.je tam dnes niekto?pripadne sa chystá?
Vcera, ta stara nemala chybu, asi po 100x opakovani slova parok sa jeden zlutoval. Bola nechutna, ani prst do nej by som nedal !
Borci dnes vecer na pramen? Poslite spravu a dohodneme sa
Bude tam niekto zajtra doobeda?
Ahojte.. vo štvrtok večer niekto sa chystá? Píšte na poštu dohoda
dnes žena alebo pár na prameň,aj s odvozom
Niekto dnes predobedom sa kupat? Idem autom z BA
To znie dobre. Rad by som sa siel pozriet a trochu sa zabavil. Najde sa niekto kto mi to tam pekne ukaze...?
Ahojte. Dnes po 20h ? Prosim postu
Dnes nejaka akcoska? honka fajka? Chalani baby?
Ide dnes niekto na pramen? Bi chalos? Idem autom
Ahojte, chodi tam niekto aj cez den? Ako sa tam ide?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
len keby tam chodilo viac bab tie sa asi moc hanbia
nas nikto nezobere vsak okolie br
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
a co sa tam dialo? opis nam to pekne :)
Ahojte.dnes vecer kocka,par? Troska sa pohrat?
zena alebo parik na podvecerne kupanie teraz Ba?
Chodieva niekto aj skoro rano? Ide niekto v piatok?
Prave sa chystám.stretnem tam amatérov? :)
Idem dnes cca o 15:00 Budem tam cca do 19:00 môžme dať lizačku alebo honku píšte mi správu dohodneme sa
Pridal by sa dnes niekto na pramen ? :)
Ja by som tam moc nechodil lebo viem ze jeden pan sa tam chodieva s prepacenim vysrat pravidelne
zajtra podvecer nejaky par alebo zzena na prameni?
Ja idem dnes :). Dúfam že ma tam nikto neznasilni :-D
o kolkej dnes ides na pramen ? :)
Idem dnes na prameň kto sa pridá Dáme honku Píšte mi správu
Už nikdy viac :-o tam nepôjdem.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Same individua tam chodia, vek prumer 55+
Gargamel852
Gargamel852 pred 6 rokmi
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Kto teraz tam? Komu by som sa mohol pridať?
Dnes ziadna zena, par na prameni?
Ahoj..ide dnes nejaky parik vecer ????
Tak dnes ideme. Nejaky cuckold?
Ahojte aj ja dnes idem na pramen okolo 21-22, mám velké auto dost miestá
Rad sa pridam ak mate zaujem. Mozme sa dohodnut
Kto dnes na prameň cca 19:00 do 22:00 Píšte správu aj pár rád sa pozriem jak si to tam rozdate plus môže byť aj spol honka
bol som na tom slavnom prameni a nic moc boli tam traja chlapi jedna zenska a ked som si ho zacal honit tak mi zacali nadavat do buzerantov tak som sa zbalil a uz ma tam nikdy nikdo neuvidi
je tam dnes niekto hm rad by som sa pridal
NIEKTO KTO CHODI NA TUCEPI? MLADY STARY? BI PAR??
Planuje nejaky parik alebo zienka navstevu pramena vo stvrtok? Pripadne mozem nejaku odviezt z BA :-)
Kto ide dnes vecer a zasunie domna dnes tvrdeho ?
Kto dnes na ch .grob honkanie pozeranie na páry ako si to rozdávajú píšte spravu
Naruziva blondinka, ktora si bola vo stvrtok na prameni...ozvi sa, ak to citas :-)
Ahoj..a o kolkej a co robila blondinka?
Ahoj...ide dnes vecer nejaky parik???
ahoj ...aj v takom to teple chodite na pramen ?? napr skoro rano ???
Ahojte.zajtra vecer??? Pis spravu. Zena, par alebo mlady
Kto dnes vecer? Ja 26r pasiv mozes zasunut
Ahojte. Dnes večer idem na prameň. Pridá sa niekto? Aj viacerý. Dobre si to tam užijeme. Pis
Ahoj...ide nejaky parik dneska?
chodi sem daka kocka skoro rano ?? pripade par ???
Ahojte. Vecer kocka, par???? Budem ta cakat!
Kto by sa teraz pridal na kúpanie do grobu na prameň...???
Vyhne welnes hotel Sitno nedeľa večer dá sa tam užiť mi pár
Dnes okolo polnoci prídem na prameň s mojou hotwife. Sympatickí aktívni muži sú vítaní. Viac info poštou.
Ahoj ja rad pridem za vami na pramen
No škoda, že som si to neprečítal včera večer.....Dnes nejdete?
Vo stvrok pojdeme pramen zasexujeme si vonku nevadi nam ak sa nielto pozera popripade neaky parik k nam?
Ahojte, ja by som sa na vas rad pozrel
Chromexx: O koľkej tam budete?
A ako sa na ten pramen z Trnavy vlastne ide
Ahoj rád sa prídem pozrieť. Kedy tam asi budete?
Ak bude záujem, môžme si akciu zopakovať napr. v utorok 28.8. večer. Dohoda poštou.
Vcera sme boli na zlatych a nic moc . Dnes sme chceli ist znovu ale dostala som svoje dni ale v piatok chceme skusit zajst do Grobu na pramen prosimvas mozete napisat do posty podrobnejsie ako to tam vsetko chodi mame radi skoro vsetko a radi experimentujeme.
A prosim vas oplati sa tam bit medzi 18,00 az 21,00 neskor nemozeme.
oplatí, ale musíš potom naznačiť, že čo chceš, nesmieš sa hanbit :D
Ahoj,máš záujem o súkromnú správu? Pošli mi na moju adresu, rád sa dohodnem
Su tam aj teraz pekní ludia?pary a zeny?
Ktora sa prida na prirodny teply pramen do Chorvatskeho Grobu??? Cakam spravy
mne by sa pacilo keby su tam ludia viac zhovorcivi alebo tak. Ze sa aj niekto pozdravi pokeca potom je lahsie zistit komu o co ide :D
V utorok večer po 21hod. si tam prídeme užiť. Moja hotwife očakáva pozornosť viacerých mužov.
Vcera sme tam boli z mojim len pozriet vecer. Je to malicke, prostredie hruza ale boly tam aj zeny a aj viaceri muzi skoda ze mam svoje dni hned by sme sli do vody. V piatok tam ideme skusit snat sa nieco zadari.
To si bola ty, v tom bielom tricku, čo ste zašli dozadu a ked ste išli naspäť, tak si rukou skúsila vodu?
ano to som bola ja ano to som bola ja
Tak teda musím povedať, že ešte teraz som z Teba vzrušený. Ale bohužial v piatok nemôžem prísť, ani v sobotu. Štvrtok, alebo nedelu.
V piatok len do 18tej.
Sme par a radi si spestrujeme hladame zenu par, pre nas. Ale aj muzov moj sa rad pozera ked som z inymi muzmy. Teraz nemozeme ale v piatok chceme vyrazit okolo obeda na okruznu jazdu smer Beckov potom slnecne jazera a skoncit v Chorvatskom grobe snad nieco konecne zazijeme. Zenu par knam alebo aj muzov moj sa rad pozera. Tak ak na niekoho vispulim susko mozes pekne zasunut a kludne aj viacery.
....to je pekná ponúka, pekná ....že vyšpuliť šušku.... *4*
Dnes po 22hod. si príde moja hotwife užiť na prameň. Viac info poštou.
Ozve sa ten vysoký muž čo bol dnes na prameni a pokukoval po nas?
Ja som tam bol vecer a velmi ma zaujal parik, ktory stal dlho pri svojom aute s mobilmi.... O kolkej ste tam boli?
Dnes večer okolo 20:00, chystá sa niekto? 😊
kto pride dnes po 23 hod na pramen? sme dvaja m, napis
Prave sa chystám....nájdem tu niekoho?
chceme tam vecer zajst ake je tam prosim pocasie a myslite ze tam niekdo bude aj ked prsi
Vcera vecer sme boli na prameni asi do 22:30 a bolo fajn . Boli tam aj ine pari. Dvaja sa odvazili a pekne si ma pred mojim vystriedaly a potom ma este jeden pekne spravil jazikom a nevadilo im ani becenstvo lebo tam bolo viac ludi. Mali sme sa fajn len sa mohly odvazit viacery. Dakujeme
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
dakujeme snazime sa radi si spestrujeme aj ked mame dost obmedzeny cas
To mohlo byť fajn v takej búrke. A kto tam s vami bol ? Lebo pochybujem že sa našiel nejaký blázon v takom počasí :-)
bolo ich tam dost aj pari aj muzi

bolo ich tam dost aj pari aj muzi

Dnes večer pramen kto sa prida????
Cez tyzden by sme tam znov chceli zajst a snad sa odvazia viacery na mna nech ma moj naco pozerat. Len mozeme len do obeda tak od 9:00 do 13:00 a nevieme ci sa to oplati.
Ahojte, ja by som prišiel. Napíšte mi ktorý deň tam budete.
Ďakujem

Ináč dnes tam prší.
Ktori pár alebo zena pride v stredu okolo 17-18 na pramen?
nejaka baba alebo parik vecer po 22 hod na pramen?
Ahojte prosim vas neviete ake je tam teraz pocasie dakujem
Vcera vecer sme tam prisli asi 22:30 a hned bol o mna zaujem moj sa mal naco pozerat dakujem vsetkym domov sme isli as o jednej hodine po polnoci a as na kratucke prestavky som sa na dlho nezastavila . Pekne sme si to uzili.
Pridte aj zajtra o 18 budem tam ,pekne vyholeny mozeme si uzit
Pár zena dnes na pramen okolo 18?
Zajtra do obeda by sme chceli zaze zajst len nevieme ci sa oplati rano
v piatok rano by bolo lepšie :-)
ahojte ... kedy dnes idete na ten pramen ... konecne by som vas rad spoznal ...
Dnes okolo 9 hod rano bude tam niekto.....
...dnes tam bude asi veľa zábavy večer, či? ide niekto? *461*
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
ano bola vcera vecer sme tam boly
A čo dobré sa včera večer dialo?
Ano,bolo skvele aj dost ludi,uzil som si to.
To všetci sme tam boli v kruhu 😉😋 a maly chut sa pridat
Tento tyzden dobeda zena alebo parik do Grobu? Foto poslem neni problem :)
niekto tuto stredu do grobu? cez den
Ahojte ktorá zena ,pár zajtra vecer na pramen?cca 21-22
Niekto kupat sa nejaky parik ?? Alebo zienka
Ktory pár alebo zienka dnes cc 21-22 na pramen?
Ktori pár teraz na prameni a dalo by sa pripojit?
Kto dnes vecer autom dohodneme v poste,jasne ze prispejem.
Príde dnes na prameň okolo 22h nejaká žena,alebo pár?
Kto dnes na pramen?dohoda v poste.
ahojte rano okolo 9:00 chcem ist na pramen,prida sa zienka alebo par na horuci kupel*21**2*
Nasiel by sa parik alebo zienka ktora by sla somnou?zajtra7- 8-9 pojdem okolo
Ahoj ktorá sa pridá ku mne? Ktorá hľadá nezanäzne dobrodružstvo. 😉
Dnes grob cca 11:00 Môžme vyskúšať všetko
Vcera sme boli od 19:30 do asi 22:30 a sme velmy sklamany je to tam cindalej tym slabsie neviem ci budeme este chciet tam ist.A ten zebrak co nas prenasledoval na zlatych nas obtazuje aj tam.
...hmm, škoda, asi nechodím v ten správny čas, .... *4*
PACI SA NAM TAM ALE Z POSLEDNYCH NAVSTEV TAM SME NEMALI DOBRY POCIT A UZ AJ TROCHA STRACH
Myslíte toho plesateho? Aj nas otravoval
Zastavíte sa este občas na pramení? Prípadne možme vymyslieť niečo iné...
ahojte bude tam dnes niekto okolo 23:00?
Ahojte, je dnes niekto na pramení? Ďakujem za info...
Ahojte chodi tam nejaky parik co by chcel muza ??
Zajtra cez den tam chceme este skusit zajst. Len neviem ci tam budu neaky zaujimavy a odvazny moj bi uz rad konecne vydel ako ma poradne ..... viacery. Len neviem ci tam nebudu len plavkovy. Oplati sa ist? Staci ked naznacim vytrcim ju trocha na nich a mozu sa pridat.
Ak ju na mna vystrčíš rád sa pridám. Kedy tam zajtra budete?
ja som tam nahodou bol a boli ste v aute a nikto vas neotravoval, akurat jeden s batohom na chrbte vam podisiel k autu, ale myslim si ze to je bezne sa ist pozriet, ked vam toto vadi, tak sukajte doma v postely a nie ze tu mate aspon sest nickou a trepete len hluposti, ved ked ste mu povedali ze chcete 50 euro tak utekal ako keby dostal kopanec do gul
ale on nas otravoval na zlatych pieskoch nikdo nepovedal ze v grobe len sme povedali ze bol aj tam
a od nikoho sme nigdy nechceli peniaze a to sme si to tam uzili uz viac krat prvi krat zo styrmi druhy krat s siestimy a asi dva razi s dvomi
tak si precitaj úrispevok z 19.9 a úptpm nieco hovor,, co nas prenasledoval na zlatych nas aj tu obtezuje,, aspon netrep ste si to asi tak uzili ako v ten piatok, ani s auta ste nevyliezli a to tu len machrujete, ako ked vam ten jeden dohodolstretnutie a a ani ste sa neobtazovali radsej uz napisat. az vas tam uvidim uzivat si ,potom vam uverim a to som tam kazdy piatok
ty asi ani netusis ktory par sme lebo vzdy ked uz sme tam zasli tak sme sa kupali nepojdeme hodinu autom aby sme nakoniec sedeli v aute nemame potrebu ti nieco dokazovat a toto tu skusa kazdy takuto taktyku aj vcera sme tam boli cez den
skoda ze tu nedaju prispevok ty s ktorimy sme si uzili lebo bolo ich dost a dokonca aj jeden par ale nechapem preco si toho cloveka zastavas nebude to tym ze si to ty?
Ja som ich stretol na zlatych ked isli dozadu k bilbordu a ano chodil za nimi ten primitív s ruksakom,takze píšu pravdu.ale nechapem preco ho konecne neodfotite a neukažete aj ostatným na koho si maju davat pozor.ja uz na zlate nechodim teraz ked je zima a ani do grobu tak nemam ako ho odfotit ale urobil by som to hned keby bola este príležitosť.je to taky typicky uchylačik tusim ma plešinku a stale z ruksakom chodí.cez leto som ho videl aj na zlatych,aj v Čunove a aj v Rusovciach.
Dakujem konecne tu niekdo napisal pravdu a zastal si nas. Skoda len ze tu nanapisu aj ty s ktorimy sme si uzili ale nim asi staci ze si vrzly a kaslu nato.
A ked nas tu este aj obvinuju moj povedal ze uz ani na Grob nepojdeme. Uzit si vieme aj inde a nechapem chlapov co vlastne chcu mohli byt radi ze je moj ochotny sa o mna podelit. Tak sa pani majte v tom grobe dobre len som zvedava ci sa vam tan neaka ina ponukne.
nesputanypar: Nenechaj sa znechutiť, vieš aký sú ľudia. Na internete mudrujú a skutek utek..
Každopádne ja som vás vždy rád v Grobe videl a zase rád uvidím, ak sa rozhodnete zase niekedy prísť.
nesputanypar, ja viem kto ste aj kolko tu mate nickou a ked silou mocou chcete, mozem tu napisat verejne vase auto, farbu, senicku spz , lebo byvate v sastine a v pohode sem mozem dat aj vasenicky na pokecy a aj to ze chodite za 50 eur sukat medzi laksarsku a studienku
nesputanypar.Skoda ze uz nepridete prave teraz so tam zacal chodit kvoli vam trocha zrelaxovat no na svete su aj debily treba sa stym zmierit prajem vela stastia a pohody
ty si akoze tiez jeden s ich nickou???
Podľa gramatiky a štýlu písania to vyzerá, že tiež... *24*
...myslím, že viacero "príznakov" naznačuje podobnosť nickov, ... *24*
V stredu večer idem. Kto tam bude pridá sa? Okolo 21:30h.
Nejaka baba teraz na prameni?potesim sa
Nejaký par čo by sa dnes v noci pripojil?
Dnes vecer okolo 21 vzajomna fajka???
Kto piatok 5.10. Do grobu cca o 19:00 Rád by som sa pozrel alebo aj zúčastnil nejakej mrdačky alebo spol honenia
Ahoj. Vyhoníme si ich? vzájomne...
Dnes tam bola žena s najkrajšími prsiami :)
Asi viem ktorá... *114* mala svoje?
Ďakujem za skvelý dnešný večer ,chalani boli ste mňam 😉
Ty si mňamka.😘😘😘. Super. 👍👍👍👍👍👍👍👍
No a ja som o 19tej odišiel :(
Zdravím vás. Nešla by ste aj dnes na prameň? Dlho hľadám spáring partnerku vášho kalibru.
Pavol
Chysta sa dnes niekto po 21? Vzajomna Fajka honka sex...
Dnes okolo 22:30 som tam pridám sa 😉
...hmm, škoda že dnes nemôžem, .... *171*
Parada tesim sa a sama alebo prinesies aj nejakych zajacikov???
Ide dnes vecer niekto nehanblivy s chutou uzit si?
Ďakujeme chlapci za super zážitok! J a M!
Ahojteee, s kým tam reálne pôjdem?? *31*
Polemizujete tu , kto tam bol, kto nebol, kto je seriózny, kto nie a pod. Čo keby ste páni, ktorí tam chodíte a užili si napísali pár riadkov o tom s kým ste sa tam stretli, ako ste si užili a pod? Myslíme, že tak by bolo hneď každému jasné, na koho sa dá spoľahnúť a kto tu len fantazíruje.
Ahojte..dnes daky parik alebo zena do obeda sa nejdu okupat a trosku poukazovat?:)napiste
Piatok bude tam niekto??? Sme pár!!!
ahojte áno budeme tam aj s kamoškou okolo desiatej
Aj my zo zenou okolo desiatej sa zastavime
Ahoj..a dnes v stredu nechysta sa nikto?
Ahojky dnes spoločnosť večer prameň 20:30 cca pridá sa niekto 😉😋
zajtra okolo 10.00 pride niekto
Bude tam niekto cca o 4?najlepsie par zena
je tu paar, z olomouca co tam bol vcera okolo 22hod.? piste spravu.dik
kto s amaterov bol v piatok vecer na prameni??
bude dnes niekto na prameni okolo 23:00? správa
Ahojky dnes po 20tej niekto na kúpanie, spoločnosť je fajn 😉😜
Kto by sa pridal dnes poobede ku dvom kamošom do Grobu. Komu nevadí ísť tam za svetla poobede?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahoj.Normalne pridete nahy do vody a nikto to neriesi(aspon po vecer).vacsinou su tam otravny homo chlapy ale staci im dat najavo ze nemas zaujem a mas pokoj.Ja tam chodim sam a zazil som tam uz par krat zaujimave veci.Treba vyskusat a sam si utvorit nazor.
byva tam aj plno ze by to bolo na nic ?
No a znova nič konštruktívne v zmysle, že som tam bol, bola, boli, stretli sme sa s tým, alebo s tými a pod....
Ahojte čítam tu tie vaše komentáre a prepáčte smejem sa, myslím ze každý by si mal na to urobiť svoj názor, chodím tam často a aj si často užívam je to super ak natrafíte na fajn ľudí s ktorými si sadnete. Ďalšia vec rozpisovať tu ako bolo a pod.veci ja osobne nemam potrebu sa tu chváliť ci niekoho zhadzovať. Kto chce vždy si tam to svoje nájde a ak nie svet sa nezruti nie je to tam len o sexe ale aj o nových priateľstvach a hlavne relaxe, zábave. Chodia tam hetero, bi aj gay no a čo nech chodia, nebuďte taky, kto sa v chce pozerať nech sa pozerá, koto si chce užiť nech si užije😀😃 a pre tých co tam chcú vziať svoju frajerku ak nie ste pár co si chce užívať a priateľka dobre ze nepôjde do vody v uterák tak nech tam ani nejde, nechceme aby prišla k traume. Vo večerných hodinách skôr tam radšej choďte za svetla 😉. Každopádne muž, žena, pár teply pramen je fajn ak spoznáte správnych ludi....
juuuuj krasne si to vystihla a napisala!!!!
Super si to vystihla.👍.........tak to je.
Dala si to famózne , je to naozaj len o spoznanie velaa krát prídeš na to že ten akože najotravnejsi kokot je len človek čo sa potrebuje len porozprávať ..a velaa dobrých. Ľudí čo podnikajú aatd.atd.. a za druhé povedzte mi v dnešnej dobe ak si chce niekto niečo robiť po tme.a. Pod vodou kašlite nato ja tam chodim z ženou a verte nikto si na ňu nedovolil ešte ani raaz ...preto nechápem či muselo predchádzať tomu že ako že. Niekto niekoho. Obtaazovaal ak to že si na vás vyhini ? Poviem radšej nech asi to takto spraví sme nahý ako keby mal niekoho znásilniť
Eše som tam nebol a chcem ísť nájdem pár alebo kočku ktorá by mi to ukázala a šla somnou ? Odkaz do posty dik
kto by siel dnes?dohoda v poste.
ahojte, dnes tam niekto z vás ide cca okolo deviatej, kľudne dajte aj správu
Ahojky dnes spoločnosť na prameň prida sa niekto po 20tej píšte správu 😏😉
Bol vcera vecer niekto v grobe? Ja z tt ...
Pridá sa dnes nejaká kočka na večerné kúpanie v Chorvatskom Grobe? Prípadne pár. Ja 23 rokov, sympatický. Proste normálny človek :)

Pokecať, užiť si. Cca po 20.00 .
Keď tak napíšte súkromnú správu.
Dnes po 2200.idem so zenou.
Bude tam par,alebo zena?
Kto dnes zhruba o 11:00 na pramen?
Je tu teraz niekto?
Resp par ktori tu pockam
Dnes prameň kto sa prida trochu sa zabaviť po 19 stej 😉
hmm, škoda, zase iný čas a dátum *4*
nejaký chalan/chlap, ktorý by ma tam zobral? prípadne viacerí a ďalej sa uvidí :)
V utorok tj. 30.10. večer bude moja hotwife v Grobe. Kto pozná, vie čo to znamená.
o kolkej tam budette rad sa zoznamim
Ďakujem pánom ktorí nesedeli za PC , nevypisovali hovadiny, ale počkali si v teplej vode.
ahoj kolky prisli ?a kolky si spravila?
Ide dnes niekto ešte do grobu cca o 18:00Ak áno píšte mi do správy
Niekto na prameni teraz? Píšte správu.
kto bude dnes v grobe? alebo kto sa mi pohra s mojim 20cm? :) :D
Bude tam dneska nijaky parik??? Sme pár hladame pár alebo zenu!!!
Dnes 20:00 na prameni bude veselo tak neváhajte a pridite všetci *162**52**119**49**52**277*
Ahojte amatéri,

čo by ste povedali, keby sme si tu všetci dohodli nejaké nenápadné znamenie, na základe ktorého by ľudia na prameni vedeli, že chcú zažiť niečo vzrušujúce.

Napriklad, ak sa páriku páči iný párik alebo muž, a aby sa vyhli nepríjemnému trapasu, ukážu im dohodnuté znamenie. Ak zareagujú, super, môže sa ísť na vec. Ak nie, nič sa nedeje. Dotyční ani nevedia, že dostali návrh.

Čo poviete, úplná blbosť? 😂 Skúste prípadne napísať Vaše návrhy.

A.
Super nápad. My sme za. Napr. Čo hovoríte na pocasie? Ak bude odpoveď je pekne - tak je záujem ak bude odpoveď je spatne - tak není záujem. A ak niekto začne rozprávať bla bla... budeme vedieť že nemá ani páru :-)
Výborný nápad. Dúfame že bude pekné počasie.
pocasie je pecka :) dobre znamenie :) len nech to ludia poznaju :)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Tak málokto odpovie jedným slovom :-)
Navrhujem odpoveď : "O počasie tu predsa nejde." určite nedôjde k nedorozumeniu 😘
Súhlasím, takto pochopí každý, kto vie 😘
Ahojte bude tam dnes niekto okolo pol osmej, sprava
Ahojte niekto na pramen?cca za hodinku?
Alebo je tam niekto? Do pol hod som tam
Ahojte a dnes niekto na pramen?okolo 21?
Rad by som vyskúšal, chystá sa tam niekto, niekedy z Ba a zviezol by ma so sebou? Som hetero muz. Milujem ale nahotu a welness 😊👍😊
16.11.kto by zašiel po 19h.žena,parik sexi tranzka?
chodieva niekto cez den?, idealne parik
V piatok 16.11.2018 okolo obeda?!
Ja by som mohol toho 16.11. Aj cez den prist ak by ste mali zaujem
Ahojte teraz niekto na pramen? Prisiel by som
Niekto v sobotu alebo nedeľu večer???....len nie niekto vtieravý
Boli sme dnes cca 21.00 a mega plno asi tak 15 aut ... To je o nicom...sme to otocili domov..
hmm ja som sa tak raz otocil o 23:20 ... ties ale zo 10 aut
Ja som tam chodila. Manžel ma tam vždy vysadil a ja už som si tam niekoho našla na sexík. 2x sa mi zadarilo aj cez deň. a 2x večer. Potom sa už nejak nedarilo. Škoda.
Ahoj, môžeme sa ísť prejsť na Železnú (poznám pekné miesta) a potom do sauny... AJ bez manžela, ak by si chcela..
Kľudne sa ozvi ak sa ti moje galérie páčia. Rád posexujem s tebou
Niekto vecer na prameň? Môžem niekoho zobrať alebo stretnúť sa tam. Cca okolo 22. 00. Ked tak správu. Dik.
Daj vedet kolko bolo ludi bolo, my sme kukli cca o 20.40 a bolo plno...
Nejaky par na pramen my par ak niekto tam dnes ma naladu ist piste
Ja by som tam aj isiel (dokonca som z Ciernej Vody...), ale manzelka nechce a sam tam asi nemam sancu nieco zaujimave zazit....
po polnoci máš 100% sancu zažiť dačo s mužom
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
dajte info ako to tam vyzera, ci ma smysl tam ist?
Pridá sa dnes okolo 19:30 nejaká kočka na prameň? Ja sympoš, šport postava. :)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Jasne ze bez. Nik to neriesi ;-)
AHojte, niekto rozumny dnes na pramen? :) ja mlady chalan :) piste zeny, muzi, pary :)
Muz dnes do grobu? Ja 26r pasiv

provokuješ ? bude na Teba rada :)
...ako je dnes na prameni: je pekné počasie? *4*
Kto dnes večer po 22 na prameň s vlastným autom?
Nahodou dve baby a chalan ktori boli na prameni v noci z nedele na pondelok zhruba o tej 01:00? :)
fanj dáma,al. pár na pramen?pokecame a uvidi sa...
ide dnes niekto na vecerne kupanie ?
Býva tam aj nejaká gay akcia? Pridám sa.
Ide dnesma niekto na pramen rad sa pridam aj teraz
beres aj kamaratku co mas v albume ?
Chodievajú tam aj dievčatá? 90% aktivity je tu chlap :/
Dnes vecer nejaky sympatak na prijemny relax??
Ahojte vsetci, vyznavaci nocneho kupania. Dlho som nebol na prameni. Chcem sa spytat ,co nove tam a ci sa nieco zmenilo a funkuje to rovnako???? Piste do spravy. Dakujem.
chlapci kebi som piviedol jednu 25ku bol bi zaujem aspon piati najdu sa ak ano dam vediet
Jasne ze najdu. Pis kedy to chces zorganizovat
Ahojte dámy / slečny. Som mladý, úplne obyčajný 27 ročný inteligentný a vzdelaný muž a touto cestou hľadám niečo čo je čím ďalej tým zriedkavejší jav na týchto stránkach. Hľadám normálnu, sympatickú, milú a inteligentnú ženu z hlavného mesta a okolia ( som mobilný) ktorá sa nehanbí stretnúť a nuda nie je jediná vec ktorá ju sem prináša. Hľadám ženu, pokojne aj staršiu, ktorá vie čo chce a slová ako vášeň a túžba jej nie sú cudzie. Buď prosím normálna a napíš. Budem rád :) P.S. rád sa chodievam kúpať na do Chorvátskeho Grobu, teda ak by sa našla ženská spoločnosť budem len rád :) čisto pánska spoločnosť ma veľmi nebaví ;)
Nejaká príjemná spoločnosť na prameň v najbližšej dobe?
uz tu mesiac nenapisal ziaden par ani zena :) asi to na prameni aj podla toho vyzera :)
Akurát som na to myslel, ktovie, či tam vôbec niekedy bola aj nejaká zaujímavá hetero akcia.
Niekedy sme tam chodievali aj s kamoškami... Asi tak 6 rokov dozadu, ale odkedy tam začalo byť viac a viac buzerantov, tak začali odmietať tam chodiť... Teraz sa tam heterakovy asi moc neoplaca ísť, najmä v noci
Buzeranti to zaplavujú nielen v Grobe, ale aj všade tu na fóre...inzercii a pod...
Baba sa tam nepôjde kúpať po polnoci
zajtra (stvrtok) zena/ par okolo 10:00?
Niekto dnes vecer po 22 na pramen?
Ahojte. Pár ,žena alebo niekto po 22 na prameň dnes?
Ahoj niekto dnes po 22 ?potesim sa
Nazdar. Chystám sa na prameň.
Dnes vecer nejaky sympatak??? RELAX....
My sa chystame 24.12 večer okolo 20.00 kto tam bude?
Ahojte bola tam niekto v poslednych dnoch poprosim info o vode do spravy dakujem
voda je mokra, ako vzdy a v noci je tam tma
Nahodou sa tam teraz niekto nechysta???
Ahojte, najde sa tu mladsi chalan ktory bol na prameni v noci 25.11 nieco po polnoci z nedele na pondelok a fajcil a lizal ma? :) potom prisli dve baby ktore nas vyrusili :) ozvi sa
hladam par zenu na bukkake dajte vediet kedy budete na prameni piste do posty rad striekam na tvar
Ahojte chystá sa dnes niekto na prameň ?cca od 17:00 do 21:00
ahojte, radi by sme isli skusit sa pozriet na pramen..., prezrafite nam niekto ako to tam realne chodi a ako tam je?? dakujeme
záleží, že čo tam chcete zažiť :)
Okolkej a kedy chcete ist..rat sa pridam
je tam teraznoc zima?rozmyslam ze bysom zasla
Mozme tam spolu zajst kedy sa chistas dajmy vediet
Ahojte kto z vas tam dnes bude, sprava
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ako to myslíš, že so psom ??? Grob je veľký, môžeš s ním behať po poliach.
Kto dnes vecer tam? Ja mlady 26r pasiv nadrzany .. kto zasunie mozte aj partia
Ahoj vecer niekto na pramen po 22 hod odpovediam sa potesim
Ahoj ani dnes nikto nema chut ist na pramen?
Ahoj ani dnes nikto na pramen?
Tak skusim to aj dnes pridal by sa niekto na kupanie?po 22 hod
zdravím vás vospolok, mohol by som poprosiť info o tom či sa dá pri prameni teraz parkovať kedže snežilo, dík za správu
Chysta sa dnes niekto z ok. PN?
kto pojde kupat sie by som tiez som z ilavy kto by ma zobral
ahojte dnes sa cca okolo siedmej chystáme s priateľkou na pramen bol by záujem o sex snou ? správa
ahoj, rozmyslam ze tiez vybehnem na pramen, kolko rokov ma partnerka?
Zdravím tento piatok večer by nechcel niekto na pramení subika? Spravím co si poviete
Nejaky sympos dnes vecer? Prijemny relax
ahoj najde sa parik na spolocne stretka na prameni? Alebo aj osamela zena ktora si chce uzit?
pk ok ktory par alebo zena sa chce real uvolnit real a diskretne alebo aj muz pozerat ako ti picham zenu ci priatelku? Posta
Hladam zenu ktora mi podrzi pekne pred muzom real alebo aj samotna zrela zena! nie gay a bi!
Dnes- nedeľa- v noci na Chorvátskom ramene. Sme dvaja m - symposi, pokecáme, atď ... Budeme tam cca od 22:30 hod. Napíš
Dnes- nedeľa- v noci v Chorvátskom grobe. Sme dvaja m - symposi, pokecáme, atď ... aj
hladam par ktory chce real trojku diskretnu a uzit si hlavne real?
8 chlapov, po ženách ani chýru ... už tam podľa mna žiadne ani nechodia :(. Skoda
Ahojte. Kto tam bude dnes okoko19ej?
Ahojte, sleduju tuto temu a na pramen chodia aj mladi chalani? Ja mm 27, chodievam ale vzdy mam stastie len na 40 plus. Rad by som tam aj mlade masko privital :)
ahoj, možeme sa niekedy dohodnuť ak chceš :)
hladam par co rad mrda alebo kandaul muz ktory rad pozera ako mu picham zenicku vzdy diskretne
Grob teraz? Prave som zaparkoval
Kolko tam ludi? Ten dazd asi bude vadit
7aut tu je ............................
Uz som tu aj ja. No dosť na ten dazd. Ani sa z auta nechce vyliezt
ktory muz mi da vysukat svoju zenu?
Ešte som tam nebol, no láka ma to. Zobral by ma tam niekto? Išla by so mnou Mila amatérka a tvorila pár? Ide mi o kúpanie a zvedavosť 😍 som herero
Ahoj nikto nema zaujem ist na pramen?dnes po 22 hod
No kto dnes pojde okupať sa? žena pár? možem vás zobrať zo sebou?
To bol deň fajčil som psa a ešte som mal divákov
Chlapče (či ujo)...nič proti úchylkam, tiež ich máme mnoho, sme za (takmer) každý úlet, no dúfam že toto neprebiehalo v tom mini jazierku. Čo robíš vedľa neho, neodsudzujem, ani tvoje záujmy, ale..v tej vode sa vyhrievaju aj iní.
Ahojte ktory pár alebo zena teraz na prameni
Ahojte.Ako to vyzera na prameni teraz ked je taka zima.?Dnes by som siel.zena par kludne uvitam spolocnost😀
Ahojte, da sa tam este stretnut aj zena alebo par ... alebo uz len homosexuali?
Ahoj.ide nejaky parik dneska ????????
Ahoj niekto na pramen? Po 16tej.
Vcera som bol v Grobre od 19:30 do 20:00 uplne sam ... az to bolo divne ... keby sa chcel niekto dnes alebo do konca tyzdna pridat budem rad. Rad aj zabezpecim dopravu.
Je tam niekto alebo pridá sa nejakú párik teraz tam idem
Dnešné polnočné skóre :( ...

Traja divní typci si honili navzájom vtáky priamo v kadi, dva starší pani družne pod hadicou a traja mládenci oťukávacky v zadnom rohu . Nechcem sa dotknúť ( slovne ) toho jedného chalana čo tam bol prvý krát a tak nebudem hodnotiť jeho orientáciu. Kks. Pred rokom boli aspoň utiahnutí, teraz sa tvária že to tam vlastnia. Na zlate sa už neda chodiť, do grobu sa už neda chodiť .... kam? Normálne pozývam normálny pár na večeru, drink a okúpať sa ... nič neočakávam ... len normálnu spoločnosť
Ahoj ani dnes nikto?okolo 15tej
To ozaj uz len muzi tam chodia ??
Teraz 12 chlapov a jeden pár v plavkách
aj sa tam nieco deje? ci len vo vode
Ešte som tam nebol a tak by som to rád vyskúšal. Nájde sa nejaký párik, ktorý by bol ochotný má k sebe pribrať a vsetci traja by sme sa tam išli okupat?
Dnes vecer tam ideme, pár snámi?
Ahojte 😊 rad spoznam fajnu zenu- inteligentnu, ktora vie co chce a moze byt aj narocna a vie co je dobre- na prameni zajtra okolo obeda. idem sa tam pozriet, zvedavy som aka voda tam je. Blizsie spravy a fotky jedine v sukromnych spravach. Tesim sa na teba 😉😊
ahojte pridal by sa dnes okolo deviatej k mladému páriku niekto ? správa
Ahojte skoda ze ste skor nenapisali
Idem zo zenou.
Ona blondinka ,oslovte nas...
35 a 34 r
Dnes okolo 23:00 sa pridem trocha zrelaxovať.snad tam bude neaky sexi pár
Čaute...niekto dnes na prameň?....správa
Ahoj, v akom času chodíš na prameň? večer, alebo až v noci?
Ahoj, v akom času chodíš na prameň? večer, alebo až v noci?
Dnes neide nikto?naj by bola baba alebo par ale aj zmiesaná partia, popripade aj odveziem 3 ludi z Bratislavy.píšte poštu
ja slobodny muz hladam par na stretka alebo na prameni real a diskretne hladam seriozne
A nedržia sa v tej teplej kadi choroby? Minimálne plávajúce semeno...
Vet sa chot osobne pozriet pridam sa aja
Čokoľvek by tam bolo, tak ta to neohrozí. Samozrejme ženy sú na tom inak čo sa týka mykózy. Ale to môžeš dostať aj vo vírivke, alebo inde. Ale chorobu si odtiaľ neodnesieš, teda aspoň pohlavnú 😅 Alergicku reakciu atd nepocitam.
Ahojte. Nájde sa dnes na prameni nejaký párik ku ktorému by som sa mohol pridať, prípadne sama slečna? Už dlhšie som nebol nakoľko povinnosti nedovolili. Netuším kedy sa tam teraz chodí :)

Ak by sa našiel párik, slečna - kľudne správa.*1**87*
Semeno neni choroba :) to hádam vieš :D
Voda je tam horúca a odteká ! Obsahuje síru a to dezinfikuje všetko
A to ako tam funguje, Ved to nie je velke, Prides sadnes do vody a vedla teba si to niekto rozdava? a ty sa len ticho opytas, mozem vam s tym pomoct ? hm. tam sa naozaj chodi sukat?
Nie nechodi ... maximalne ti tam nejaky homosexual moze vyhonit vtaka ked si nedas pozor ... :(
Pre tých,co tam ešte neboli, denný pohlaď:

[img]https://i.ibb.co/m6qHHHb/grob.jpg[/img]
Senior na pramen v sobotu večer ? prosím píš mi do súkromnej správy
No....my dnes/zajtra možno áno. Chystá sa nejaký pár?
Ahojte..o kplkej sa tam dnes chystate?
nechysta sa tam teraz niekto ? kto by ma zobral aj tam aj naspat
Nejaky parik alebo slecna neska vecer sa kupat ??
Rad by som zašiel z seniorom *52*Senec
si zaujímavý..celkom si ma zaujal svojim návrhom...
Niekto starší s autom ist sa okupat okolo 11tej-13tej?
Ahojte , dnes večer by sa niekto pridal na kúpanie ? :)
ahoj.dnes vecer budeme tam 2 pari
Ahojte , kedy vecer ? :) rad by som vas tam videl :)
Nebudú tam, napísli by viac, aj to čo hľadajú, alebo čo majú záujem. gramtické chyby v texte a dokonca dva páry? Nereálne, ale ak by som mýlil napíš mi čo boli a či to bolo zaujímavé..
Tie dva pary uz su na ceste,a o gramatike radsej nic.mame zaujem o teplu vodu *49*
Fíha, tak potom želám príjemný večer, teplú vodu, hviezdu oblohu nad hlavou a dobré osadenstvo v prameni.
Ahojte, je tam niečo?! Oplatí sa tam ísť?
Kto je tam teraz? S tým parom?
Boli sme tam do 23.00,vela ludi a samí teplosi.a ked sme zacali mi tak nás jeden opytal ci sa nehanbime.tak len tolko
Skoda,ze ten jeden sa nespytal teplosov,ze co robia
Ja sa chystám dnes okolo 19-20.00
Tak vy ste odchádzali keď som tam došiel. Škoda, že sme som prišiel o pár minút neskôr.
Ahoj niekto na pramen dnes okolo 18:30?
Dnes večer nejaký pár na kúpeľ a možno niečo viac ?! Diskrétne a excluzivne !
Ahojte bude tam niekto dnes o 23:00
Ide nejaký par dnes? Aspoň na rozhovor alebo aj iné
Teraz sme tam boli s priateľkou..
14 áut, všetko plné...k tomu aj silný vietor, ani sme sa nevyzliekli... cmulkatko v aute s het preč.. o ničom
Niekto dnes večer na prameni? Správa
Niekto kto neska ide na pramen rad by som sa isol okupat zena parik
Ahojte dá sa tam ísť aj zajtra okolo obeda ?? Nebude tam nejaký pár ?
Ahojte ktory pár zajtra na pramen cc o 21 budem pohodlnym velkim autom. Pis správu
kto by isiel z Trnavy by som ho zobral, ale musi vediet cestu lebo som tam dlho nebol a uz by som asi netrafil
A ides s drahou,ci sam ?????od Tesca len rovno
Ahoj ktory pár ,zrelá zena dnes 20,00 - 21,00na pramen
Ahojte, uz sme dlho neboli. Mohli by sme poprosit info o tom ci uz je tepla voda aj v jazierku alebo sa stale tlacite v kocke
Ahojte vcera som bol voda aj v jazerku je teplá
Ak by sme dnes šli na prameň cca o 23:00 bol by tam nejaký párik?
chodi sem niekto zo zenou na sex napiste dohodneme stretko
ahojte, niekto dnes? :) piste budem rad za splocnost
Boli tam aj nejaké babenky, lebo dnes sa tam chystám ja
ahojte, dnes vecer niekto okolo 23:00?
napiste prosim spravu, ak niekto planujete prist .. vdaka
zajtra rano idem pozriet na pramen. Bude tam niekto od 10h
Bude niekto zajtra v Grobe na prameni. od 10h budem tam
Ahojte :) Dnes niekto? Chystate sa?
Niekto dnes večer na prameň?....správa
Budúci štvrtok o 21 je na pramení stretávka párov. Príďte kto ma chut
Cauko, o ktory datum presne ide a odkial mas tuto info?
4.4.my sme sa tak ešte s ďalšími 3 parminzhodli
ahojte bude dnes niekto na prameni ktorý by cca okolo 23:30 sa pridal k nám a potom pretiahol priateľku ona nebude vedieť že je to dohodnuté
ahoj, ja dojdem. viac info v sprave ? ;)
Ahojte. Nájde sa dnes na prameni nejaký párik ku ktorému by som sa mohol pridať, prípadne sama slečna? Už dlhšie som nebol nakoľko povinnosti nedovolili. Netuším kedy sa tam teraz chodí :)

Ak by sa našiel párik, slečna - kľudne správa.*1**87*
Zdravím.

dnes po 21:00 nejaký pár alebo slečna na kúpanie? *24*
Niekto dnes večer na prameň?....v poslednej dobej je tam čoraz väčšia nuda....alebo to vždy len vystihnem taký čas?....kedy tam chodievate?
Ahojte. Našla sa osuška plávajúca vo vode chladnejšej vody. Amatéri.cz...ak dostanem info kedy sa stratila, vrátim bez problému.
Ahoj . asi bude moja nejak neviem ako sa mi to podarilo ju tam zabudnuť.
strašne ma mrzí že tam takmer vôbec nechodia mladý ľudia.....niekto dnes okolo pol desiatej???
Keby chcel ísť niekto z TT by som ho zobral
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
ten pramen je raj buzerantov len tam chodte uzijete si buzny
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Kto pride dnes do grobu? ja 28 rocny s 20cm. Prid,pokecame aspon. Okolo polnoci
Ahojte niekto dnes o 23:00 v grobe sprava
Boli sme včera. Hnusný vietor, dážď, no aspoň vodička bola čistá. No po hodine sme boli preč. Žiadny párik len debatny krúžok... O ničom... Blee..
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
a ake heslo a naco? a ake heslo a naco?
aj zo soboty na nedeľu cca o 22:30 tam bol "debatný krúžok", pokiaľ neprišiel ukrajinský zájazd, ... vie niekto, ako to skončilo? ;)
ahojte, nahodou sa dnes niekto neprida? :)
Prida sa nekto dnes? Ja stihly 28 rocny s velkym. Okolo 21hod.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Pridal by sa niekto pravidelne na pramen smerom od ZH,ZC,,,?palivo platim...
ahojte nájdem tuná spoločnosť na kúpanie na prameni, píšte správu
Nenájdeš ........................
Nejaky parik na pramen, dnes vecer, neni problem s dovozom
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Nadránom tam bola prekrásna čiernovláska s frajerom...biela škoda...fakt krásne telo pekne sukali
A skúsil si sa pridať? Alebo nechceli?
Ako je tam teraz ? Dnes pramen okolo 22 ?
Aktivny borec dnes vecer v Grobe do trojky?
Ahoj, nasiel som toto forum o prameni a chystam sa tam v stredu 29.05.2019 vecer, nebol som tam aspon 10 rokov a nebola by pri tom zla zenska spolocnost pripadne par, v podstate bez podmienok, kludne len na pokec no nebude sa branit nicomu :)
neviem opravit prispevok no na konci malo byt: kludne len na pokec no nebudem sa branit nicomu :)
Poďme sa kupat... baba/parik nech je spoločnosť :)
Ktorý pár teraz tam prišiel a hneď aj odišiel... na striebornom volve?
par alebo zena dnes vecer na pramen okolo 23-24 hod ?
Kto bude v sobotu poobede 8.6. na Zlatych?pokec,zoznamenie......
zajtra (sobota 8.6.) pojdem cca 23:00 s frajerkou na pramen. Nic neslubujem, no nieco sa moze stat.
Ahoj, pridá sa k nám párik na prameň? Teraz večer.
Ahoj..o kolkej idete ????????30 znakov
Dnes po polnoci párik k páru?? Alebo ml chalan aspoň....ale ideálne by bol párik dnes v noci
Rad by som sa pridal viem tam byt tak okolo 23:00
Iba homoši......................... 30 znakov
Ani nehovor, bezny clovek tam uz ani rit nemoze namocit lebo hned su pri nom a skusaju svoje vabiace techniky, kurva nech sa nejako oznacia aby o sebe vedeli a neotravovali!
Chcel by som tam niekedy navečer s manželkou vybehnúť , chodia tam aj normálny ľudia , alebo len buzeranti a úchylaci ?
Ahojte, kto z vas tam dnes bude o jedenastej, pridem s partnerkou je hambliva ale chce viacerych prihovori sa niekto kludne sprava
Ahoj ja by som rad prisiel teda ak ste tam uz nesli
....teraz niekto na prameni? .......
ahojte najbisia nejake stretko chorvatsky grob
ahjte bude tam niekdo vcez vikend vrecer ?
ahojtre hladam par ktory bol vcera na pramena pekna chuda tmavovlaska s partnerom :) ... rozpravali sme sa spolu tak ak ste budem rad ak sa ozvete aspon na pokec :)
... dnes okolo polnoci? ...*4* .........*461*
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
O akom čase si bol? Aj ja tam niekedy skocim
Chcem tam ist s priatelkou buduci vikend, este sme tam ale nikdy neboli. Nejake info su tu na fore ale uz dost stare. Mozete napisat ako to tam teraz chodi, kedy je najlepsie tam ist, co sa tam deje a podobne.
Bude dnes niekto na prameni kto mi predvedie čo je to Riming...?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
ahoj zvezie niekto parik na pramen ? vecer noc pokec zoznamenie ? seriozne a hlavne s fotkou niekto v profile
ahoj sme z BA samozrejme )) lepsiu otazku nemáš )))*23*
Hladam chalana muza ktori ma bude poslusne fajkavat a lyzat . A ked sa da tak my aj poslusne podrzi. Dnes okolo 22,00 v grobe
Vcera sme sedeli vonku v tom malom "bazeniku" 😁 napis mi,ty vysoky co si tam sedel vedla mna 😊
....dnes večer 10-11-12? .........*461*
Dnes v noci dojdeme. Nájdu sa páni pre moju hotwife?
Okolo 1hod. sme tam..............
Dnes sme boli prvý krát a bolo super, príjemný ľudia skvelá atmosféra. 👍👌
hmm, tak to ste boli vy? škoda, že nebolo miesto sa pridať, ;) ...bol som, videl som, super. *4* možno nabudúce, ...
.....a dnes po 22 hod. tam znova moja pani chce zažiť vzrušujúce chvíle....
....nádherne si to užívala. ......👀
Veď si sa mohol prihovorit možno nabudúce.
...dúfam, že sa mi to podarí, ...sa pekne prihovoriť, alebo sa len tak ponúknuť? *4**461*
Dnes večer si prídeme znova užiť na prameň.....
hmm, škoda ...plánujete aj cez weekend?! *4*
Pôjde tam niekto aj doobeda a zavezie má? Nebol som tam ešte, ale šiel by som. Som ale bez auta. Dá sa tam dostať aj bez auta? Poradí niekto prosím? Lepšie do správy 😉
jednoducho: 48.230554, 17.271068, ...a už si tam ;) .....
hej dostanes sa tam aj na bicikli
Ahojte, tento piatok pojdeme na pramen chce niekto pretiahnut partnerku?
Ahojte, rad sa pridem okupat a pohrat s priatelkou
13.09.2019 vecerom po 20 hodine, kto sa zastavi?
rad ti ju pretiahnem,,o kolkej tam budete?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Dnes o 22,00 hod. Kto so mnou pôjdem autom koho zveziem?
Neviem preco z toho robite sexualny prameň.....Ja chodim na pramen kvoli relaxu.a zdravotnym benefitom, ktore ta tepla voda a piesok maju...ak som aj isla na pramen.nikdy to nebolo za ucelom sex.harasenia ale čisto ako vylet.oddych.naturalwellnessovanie.....takze ak tam ide niekto s podobnyn zamerom nemusí byt sklamany...
ahojte, niekto normalny dnes dopoludnia na pramen? :)
ahojte, koľko ľudí tak do 35 rokov tam reálne chodí?
Ahojte, idem sa tam dnes pozrieť 😉 snáď to tam nájdem.
Cauko, co som chodieval tak by som to v priemere odhadol na taku tretinu
a cez deň tam treba mat/ je vhodne mat plavky alebo sa da aj na nahaca?
Bude tam dnes okolo 23-24 vnoci pár alebo zena?na spolocné kupanie
No bol som tam dnes cca medzi 15:00 a 18:00 a takmer všetci boli 50+ a 60% bolo navyše v plavkách. Asi až večer sa to rozbieha :)
Zajtra večer, tj. piatok si príde moja hotwife znova užiť. Aktívni, slušní páni sú vítaní.
Páni dnes večer sa teším na presilovku milých a hlavne aktívnych mužov.
...aj moja otazka bude zniet rovnako ;) o kolkej zhrubba?!
Kto sa tam chysta teraz a zobral by ma tam aj naspat... z ba
Kto si príde večer užiť na prameň? Hotwife sa na Vás teší.
...včera som nestihal, boli ste?
Ahojte zajtra alebo stredu vecer pár alebo zena na pramen ,kupanie a šantenie. pis postu
Kto by ma tam zviezol aj naspat?
Nemam uz auto.
Ahojte. Dnes nejdete na prameň?
Caute, mohol by som sa tam prist pozerat na nejaky par v akcii alebo zenu a honit si? :)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
O koľkej v noci?😉😉😉😉😉😉👍👍👍👍👍👍👍👍
ahojte, chysta sa tam niekto na piatkovu noc? :)
Zalezi co a koho ocakavate na piatkovu noc
Idealne v pohode parik co sa neboji experimentovat :)
Aha tak to asi nie som sam takze asi tak ale dik za odpoved
Ahoj v sobotu by si prisla na pramen
Ahojte :) niekto dnes na pramen? *2**15*
Ľudkovia, už je pomerne skoro tma 😉 čo takto tam chodiť cca o piatej do ôsmej 😉 pridala by sa amaterka alebo párik k tejto myšlienke?
ahojte niekto teraz na pramen?
Ide dnes niekto na prameň? Dnes medzi siedmou a ôsmou tam budem 😉
Chystám sa aj ja a hľadám niekoho kto by ma dobre vymrdal
Ahojte, nebude nahodou niekto zajtra (sobota) rano o 6 na prameni? Zasiel by som sa pred pracou okupat :)
bude niekto v nedelu 10.11. po 17 do 19 na prameni ?
Niaky párik v utorok doobeda?
ide dnes 26.11.2019 žena alebo par večer na prameň?
ahojte, koho stretnem v piatok alebo v sbotu na prameni? :)
Vcera o polnoci krasna mlada prsatica
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Niekto na piatok stretko tam?? Nejak po 18stej hodine?? Ja bi kludne piste do spravy
ahojte, niekto dnes na prameñ? ;)
ahojte niekto dnes na prameň? :)
Chystá sa dnes niekto na prameň?
Ako to tam vypada okolo 18h,ked je uz tma?
Da sa tam uz nieco zaujimave zazit,ci este su tam plavkaci?
na prameni sa uz dlho neda zazit nic ... milion robotnikov, milion ludi, vselijake individua ... Som bol trikrat okolo 20:00 poslednu dobu a trikrat som sa otocil a odisiel ...
Zajtra večer prídeme s partnerkou bud milý a ujde sa ti nieco
Ide dnes nejaký pohada chlap ?
Cau kdy tam jeste budes, klidne dojdu ;)
Ak by isiel nejaky parik, dajte vedet. Pridal by som sa..
Ahoj!Ako to najdem?Som z Lozorna.

Cau nekdo vecer, pramen? Naky velky, svalnaty chlap, zarastany?
Po starej ceste smer Senec. V Bernolákove na kruháči smer pumpa shell a za 10 min si v grobe
Ahojte chystate sa na pramen do Grobu?
Chlapy do 50 s norm postavou (sport) rad sa zoznamim na prameni v chorvatskom grobe. Piste dohodneme sa na termin. (dohodcovia a tlste sa ani nehybaju na tento inzerat)
Hladam chlapca z dubravky,co bol dnes v grobe ... 😊
Ja by som dnes šiel,nahotit,no nemám ako z Ba,od zlatých,,,,niektorí?
ahojte bol by dnes večer záujem o baculatú slečnu na prameni?
ja tam pridem o 16 30 na intelektualny rozhovor
Tam kedykoľvek. Ja sa chystam dnes, v pare.
Sama? Rad sa pridam ak ma beries do partie😁
Hm. Chápem ze je tazke precitat dve vety naraz s porozumením, no skus este raz pomalsie ;)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
2:30 je pre nas neskoro. To uz budeme spat.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahojte. Pojde sa dnes niekto trosku uvolnit tak okolo 19-20hod???
Velmi rad by som niekoho stretol aj zobral. Ozvite sa. Aj do spravy
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahoj nekdo na pramen, ja 27 roku nadrzeny, pero 19,5. Naky chlap pro mne bud v aute nebo na domluve. Napis!
Ja by som dnes šiel,som ale pred slovnaftom a nemám ako,som sub....
Kto je teraz na prameni??? Ideme
Spoločnosť na dnes večer? M-Z-PÁR
Sté pár či si sám muž?? Chodíš ovumovat
ja chodievam obcas - vylucne vsak vecer a radsej v pracovne dni. Byva vtedy vacsi pokoj ako najma v noci z piatka na sobotu
oplati sa ist v takomto vetre ? nevychladla voda uplne ? bol niekto z amaterov vcera ?
dnes v noci zena alebo par na pramen ?
bol som a vcelku okrem chvilkovych zrazok bolo prijemne, vietor nebolo citit a voda bola akurat
Ahojte. Kade sa vstupuje do pramena. Dnes som tam bol a bolo mi tam trapne isť ked som nevedel kade vstupiť. A vyziekate sa pri prameni alebo idete rovno od auta na pramen nahy ? Ďakujem za odpovede.
ahoj, do kocky nie je problem z hociktorej strany-lahsie asi zo dvoch ktore su znizene maju taky schodik. A do jazierka bud z betonu kocky alebo priamo z brehu. A ked si tam bol stacilo odpozorovat alebo sa jednoducho opytat... naco mas usta
Dakujem. Nechcel som vyrušovať ludí. A vyzliekať kde odporúčaš ? pri prameni alebo v aute ?
Caute, niekto dnes, pripadne zajtra na pramen? Poprosim niekto nromalny a slusny :)
Boli sme so zenou v piatok v noci okolo 1:30.chvilu jazierko,chvilu to mensie betonove a potom sex v aute,este sme si aj svetlo zasvietili
svetielko nebyva zvykom, zeby pre potechu nastevnikov ?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Partak sa najde? Auto mam ja 28r chalan.
Šiel by niekto dnes? Kočka parik?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Niekto v pohode dnes po 21vej?
Ahoj niekto na pramen okolo 17-18? Potesim sa lebo samemu sa mi nechce ist
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Caute. Dnes niekto nepojde? Parik? Alebo zena? Okolo 20-ej vecer.
Niekto dnes doobeda párik solo
Caute niekto zajtra rano (nedela) okolo pol sirstej nahodou na prameni? :)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ak tam bude aspoň jedna žena, tak určite. Pravidelne odchádzajú mnohí, až keď už tam niet žiadnej ženy, ak je nejaká žena alebo nejaký párik tam, tak tam vydržia aj do rána.
Od vcera je pramen nedostupny, hliadkuje tam policia nikyobsa nesmie kupata vyhanaju to tam a hrozi vam pokuta, na dva tyzdne sa to uzatvara
To sa dalo cakat...ale dobre, ze robia opatrenia aj na takych neoficialnych miestach.
da to rozum,ze sa mame vyhybat podobnym miestam , ale nie vsetci to respektuju... takym to musi zakazat policia... ale kto to zakaze v sukromi, tie ulety *8*
ako je mozne ze obec zamedzila pristup? pohyb na verejnych priestranstvach nie ani nebol obmedzeny ako v taliansku? zakaz vstupu tma moze dat len majitel ak je to sukromne resp ak su majitelia atak majorita,obec kedze nie je zakaz nemoze regulovat pristup,cesty blokovat apod. policia moze sledovat dodrziavnie nariadeni to ano,problem je ze nie su ziadne normy co je to krytie ust-moze byt rokou,nohou,ani cim ani ako apod,cize pokutovanie je prakticky nemozne resp sud nehrat zo strany statu je nemozne
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Podla katastra ma dany pozemok 305 vlastnikov prevazne ludi z okolia. Nevidim dovod aby tam nebol pristup
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
ale nemoze obmedzit ostatných vlastníkov v prístupe k nehnutelnosti bez ich suhlasu. hociktorý z nich by mohol podat zalobu na neznameho pachatela
poraďte, kedy tam najlepšie ísť, ak sa tam chce človek zoznámiť s babou, s párom, niečo zažiť, niekedy kedy tam nebudú iba gay komunita, lebo vtedy je tam o ničom
Však nečítaš komenty? Je to tam uzavreté.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
No pani tak ze aby bolo v tomto jasno uz konecne pramen je uzavrety kvoli tej situacii aka momentalne je to ze tam su tie betonove zatarasi ma na svedomi obec rozhodla tak starostka , chcela zamedzit kupanou tym ktory ignoruju nariadenia , vlastnoci s tym nemaju nic spolocne a verte nikoho z nas to netesi a co sa tyka policajtov ty tam su ako na klaviry zial podla toho ktora hliadka pride je to od napomenutia az po pokutu tak ze skuste este chvilu vydrzat 😉
Jedna pise ,ze.su tam netonove zatarasi a dalsi ze sa tam veselo chodi..tak ako to je ?
Vidno, že ani tvoje vysvetlenie viacerým nestačí. Túžba uspokojiť libido je silnejšia ako pud sebazáchrany.. asi musí prísť riadna pohroma, inak si to neviem vysvetliť
Betonove zatarasi tam su, chodia tam len ty co rozmyslaju s tym medzi nohami miesto stym co maju v hlave . Ked ich bavi ze ich policajty odtial pokazde odprevadia a maju peniaze navyse nech sa paci. Mne to je jedno v konecnom dosledku ale co.uz
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
ty si postrehol nejaku vyznamnu zmenu v uvolneni pohybu, otvorili sauny a pod ? , takze palti to co pisali pred tyzdnom ..alebo ty mas inu predstavu o nasom okoli
este stale nie je ziadny pokrok na prameni ? neodtiahli betony na stranu ? v krcme sa moze sediet 2m od seba tak ani v jazierku by to nemalo vadit
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
uz sa chodi len sme parkovali trosku dalej cca 6 ludi bolo policajti uplne ok
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
vcera super korejka aj z manzelom parkovat treba od betonov na ciernu vodu
Ahojte ako to funguje? Nikdy som nebol a rad by som sa pridal. Zaparkujem, vyzleciem do naha a vojde do jazierka? Akoze sedaci je to
Nevadia mi muzi, zeny, pariky. Rad si uzijem, len neviem ako to chodi
dnes ide dakto ja už sa chystam z domu
sssssss

Ide dnes nejaký chlap, ja z tn
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
ako par ste zaujimavejsi ...a v akom case zvyknete chodit
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
v grobe na prameni mas cas a priestor na sebarealizaciu bez vacsich obmedzeni
Tak opäť nejaké nové zmeny na našom prameni v Grobe :). Bol som tam s autom včera čo som mal možnosť vidieť postupne tam chodí čím ďalej tým viac ľudí, najviac ma prekvapilo že v pondelok ale aj v utorok sa pomaličky nedalo kde zaparkovať haha :D. No a zasypali nám jeden vjazd, takže do vnútra aj von sa dostaneme už iba jedným priechodom.. niekto tam hovoril dôvod prečo to je tak na to som však zabudol. Takže dávať si pozor
Ma niekto aktualne info ? Policajti, prístup, navstevnost, vyhliadky do buducna ? Teplota vody ? Treba uz chladit ? Kolko ludi tam zvykne byt v pondelok okolo 20 00 ?
S políciou problémy nie sú.. možno zo začiatku krízy boli teraz mi to príde o chlp volnejšie :) pristup iba z jednej strany ta druha je zasypaná hlinou. Návštevnosť výšia to je však pochopitelné aj keď sa jedná o teplý prameň ľudí laka teplejšie počasie :) Minulý týždeň v pondelok bolo na večer veľa ľudí.
Ide dnes niekto??????????????? *22**22**22*?????????pošta *4*
Ide dnes niekto na prameň cca 21:30
Ktorá somnou zajtra na prameň

Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Mozes aj cez den bez plaviek, sam posudis vhodnost a reakciu okolia . Ale je to aj cez den bezne rovnako ako vecer - su aj bez alebo s plavkami
Ahoj,pojde dnes niekto do grobu sa kupat? Nejaky pekny chlap by bolo fajn :)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
pridá sa dnes niekto? píšte do pošty
Ahoj ja tam budem zajtra , bude fajn
Ja sa chystam v piatok
Tak ak sa niekto prida?
O koľkej perbersedgirl???? Nedá sa ti sprava
My ideme dnes,o kolkej by si mohla?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Parik ku ktoremu sa mozem vecer pridat?
Ahojte, chystáme sa zo ženou vyskúšať pramen..kedy je tam menej ludi? Okolo 9tej večer? Ci je tam stále niekto? Vydel som na fotkách že to vyzerá celkom malé.. Nechceme sa tlačiť. Ďakujem za odpoveď a rady :)
som v ba do piatku a chodim do grobu,pride nejaka transka? ja samozrejme do naha
Dnes tam budem o desiatej s takou pri sebe partnerkou ak by ste chceli sex snou kľudne sa prihovorte
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Dnes v noci nejaká žienka alebo párik na prameni?
ja som tam bol do 22h a nevidel parik,jedine jeden co namocil ruky a odisiel s CA znackou,boli ste to vy?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
to je cisty dement a hlavne cisty buzik *1**22*
Vcera to bolo romanticke..so svieckami a s hudbou ale nie kazdy to prijal..pre mna to bolo rusive..
Chystá sa dnes nejaký pekný párik?
Najlepšia sauna v Bratislave je prerelax v Dúbravke. Fínska, parna a infra sauna, výrivka, solná jaskyna, vela zaujimavostí, nízke ceny, celodenný vstup. bar zdarma. Je to bez konkurencie. www.prerelax.sk
V živote nikdy do tejto sauny nepôjdem a urobím všetko preto, aby tam šlo čo najmenej ľudí, pretože nejaký kretén tu s debilnou reklamou zaspamoval foŕum. Nech sa ti darí.
Dnes večer po 22hod. sa chystáme na prameň. Pridá sa pár aktívnych, sympatických mužov pre potešenie vášnivej hotwife?
vcera to bolo super, obidve ste boli fantasticke
Budeme aj dnes po 21hod, snáď sa pridá pár sympatických mužov. Tešíme sa na Vás.
Kto tam bude 16.7 o 17.30h na príjemný relax
Bude tam nejaky parik s bisex muzom v piatok vecer?
Nejaky parik dnes vecer na prameni ?
Dnes večer sa niekto chystá na prameň?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ideme dnes po zotmeni s milencom. Budeme radi ak sa prida nejaky parik. Nebojte sa nas oslovit ;) Poznavaci znak do spravy
Ahoj zajtra rano niekto okolo 6:30?
Ahojte zajtra pi 16,00 parik, zrelá zena na prameň? Pis spravu
Teraz nejaký párik užiť si? Je tu nuda.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
rozhodne bude horuco - a keď sa pridružia ešte nejaké slečninky*92*
Ahojte zajtra sa chystáme 3 chalani po dlhšom čase opäť na prameň. A veľmi sa tešíme.. :) chcem sa opýtať, je to taký ten môj prvý komentár tu tak ma prosím neukameňujte :D.. nejake ženy ku nám? Ďakujem za prípadnu odpoveď radi by sme išli večer okolo 22:00
Ahoj zajtra rano niekto na pramen tak okolo 6:30?
6 30 je asi jediny cas ked sa ti neuvaria vajka na tvrdo za 15 minut ale az za 20
čauko, bol som pred 2 týždňami, noc z piatka na sobotu, na prameni. Spočiatku nuda, vietor, nejakí oblečení ľudia v strednom veku. Ale okolo 02. 00 prišla dodávka, z nej vystúpili nahí mladí ľudia, 3 kočky 2 chalani. Fajn, vôbec sa nehanbili, vykúpali sa, boli asi 3/4 h tam. Pekne to tam oživili :-). Bol tam niekto pred 2 týždňami v noci zo soboty na nedeľu? Bolo chladno, dialo sa tam čosi?
hmmm, pamätám, tú mladú skupinku som si všimol, pekné dievčatká :-)
Dnes vecer? Ja 28r pasiv kto sa prida? Pis spravu
Párik dnes večer na výmenu?? Len párik a len dnes večer. Sprava
Nebyť idiota na zlatom mlku z trnavsku značku co furt svicil otacal sa len aby svetlami otravoval tak geniálna noc
Aj ja som ho raz videl.. Keď prišlo auto furt zaparkoval vedľa neho.. A tuším strieborne
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ako to vyzerá teraz na prameni? Je tam niekto??
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
A vy ste tam ???????................
JE TAM NIEKTO TERAZ??AKO TO VYZERA....??ZA 30min som tam.Dáma,pár??
dnes po 21 prideme par....najde sa dalsi par co sa predvedie a my jemu?
ahoj .chysta sa dnes niekto ?? kocka .. par .... hmmm
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Skoda ze som to premeskal :) ale v nedelu sa zastavim tak si to mozete zopakovat :)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahojte niekto dnes vecer na prameni? Rad sa pridam
niekto v sobotu v noci sa tam nechysta, co by nas sprevadzal?
Pojdem v nedelu alebo v pondelok kto sa chce pridat napiste :)
Ahojte, dnes večer donesiem na prameň môjho mladého suba, privítame tam seniorov čo sa na ňom vyblázniť povolené všetko . Kto má záujem píšte správu . Hľadáme len seniorov
Ahoj je tu párik ktorý tam bol na passate včera po zotmení?:)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Škoda nevedel som ci ich osloviť alebo nie, ci sú od amatérov
Dnes nejaký párik ku nam ? Na veku nezáleží
Ide dnes nejaký párik vyhonil by som si pri vás cca 20:00
Budem tam cca 00:30 Znamenie pozdrav ✌
teraz voda horuca vela komarov vecer nie je klud vo vode nevydrzis a vonku ta zeru komare
bude tam dnes niekto,??ci ani nie??nejaky par?
Ahojte niekto na pramen? Pokecat?
kto ma zuajem v sobotu alebo nedelu v noci o transku?
Kto sa tam chystá dnes večer ?
Ahojte, marqzim tam na niekoho zajtra (v sobotu) skoro rano? :)
Bol som včera (piatok v noci ) nič zaujímavé :/
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Dnes niekto na pramen po 22 00?par zena
Ahojte. Kto by mal záujem, keby tu spravíme hetero "akciu" ukončenie leta? Pokecanie pri vínku a sexe či už samotné pariky alebo skupinky. Koncom týždňa?? Čo vy na to?
Ahojte je tam teraz nejaký pár?......
Pár komárov tam je určite, neboj
Chystá sa dnes niekto na prameň cca od 21:00 Len tak si honiť vo vode a pri tom pozrieť nejaký párik ako si robia dobre
Budem v ľavom rohu tam kde už voda preteká ďalej s jazierka
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Uspokojuju sa tam aj páry a chlapcom potom nič iné nezostáva len si vyhonit asi toľko 😉
.....No dnes večer samí honici a gayovia....
Dnes vecer pramen kto sa chysta
... moje sem-tam obľúbené miesto. *461*
ak by bola cesta na pramen, zastavte sa, byvam nedaleko
podvecer na teplom prameni nahe kupanie kto chodieva nie v noci
Dnes v noci budeme na prameni.....
Dnes vecer tam budeme aj my sex urcite
Včera bolo super, veríme, že aj dnes sa zíde partia fajn ľudí.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Rozmyslam ze to tam pojdem dnes skontrolovat😁 nechces sa pridat?
Chystam sa tam okolo polnoci. Ak bybsa chcel niekto pridat. Pridte.
Piatok rozmýšľam ist na prameň ., kedy v akom čase najlepšie prísť?, raz som tam bol piatok od 22 do 23 sam muž ., je to dajako podelene že piatok muži .? Kedy najlepšie ?.:) dik
Ahojte, nie je tu náhodou ten mladý párik s trnavskou ŠPZ, ktorý prišiel dnes (nedeľa 27.09.) cca 21:00 na prameň a potom ste išli do auta si to asi rozdať?
Ahoj niekto na prameň dnes doobeda ?
velmi nizka je hladina vody v jazierku. 20 cm podla mna miestami. neda sa ani uplne ponorit. v zime tam nevydrzime. treba zvysit hladinu aj z hladiska tepelnej kapacity aby to tak rychlo nevychladlo. ak sa niekto chysta ist a ma nieco s cim sa daju upchat odtokove miesta tak nech to zoberie so sebou a upcha inak sa vsetci budu tlacit v jame a uz teraz sa tam nezmestili vsetci.
Nejakú dobu som tam už nebol ale vždy stačila fľaša naplnená štrkom a obhadzat ju ešte štrkom
okrem ucpania ešte treba niekomu poriadne po papuli alebo ruky dolamať, a samozrejme aj bordelarom čo si nevedia po sebe poodnasať*329*
Je tam teraz niekto alebo sa chysta ?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
...chvalabohu je voda dost nizka, pretože ma v kľude fajčila kamaratova krasna manželka cez víkend a ostatní sa pozarali vratane mladej damy v plavkach a kamaratovej manželky. Krasny zažitok. Dakujem
Uz su upchate diery v grobe ?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Nie je.. Liečivé kúpele sú predsa všade otvorene😁😁
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Chodi sa ci nechodi sa dik za info
Zastavili sme tam včera večer,nikoho tam nebolo
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Najdem partaka do grobu? Auto ma pis spravu
JENNY prosim ta ozvi sa mi, neviem ta najsť na FB dakujem pekne
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Je to otvorene, kazde rano chodim okolo
Dnes niekto do grobu ja sa chystam
Bude niekto dnes vecer??? Voda je uz vyssia?
Pred troma dnami bolo malo vody
Vie niekto ako to tam vyzerá ? Nie je zatarasené alebo vypostené?


Naozaj nikto nevie ako to tam vizera? Ja by som mal chuť ísť zajtra doobeda a zviezol by som aj komunikatívnu slečnu, pani.
Ísť sa dá ale doobeda by musela byť slečna hodne odvážna. Chodia tam dvochodcovia. Nápis správu ak chces
Tak prosim vas da sa tam ist alebo nie? A a chodia tam aj v noci neaky ludia cez tyzden.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Je tam niekto teraz? Takto skoro ráno
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
No a preco sa bude bat prist znova? Lebo vsetci ostatni kokoti boli ticho a prizerali sa 👍👍👍 namiesto toho aby utocnika spacifikovali a trochu mu cvikli gulky.
Trenčínsvk.. Ako vypadal útočník? Nemal čiapku?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahoj niekto teraz na prameň? Mám tadiaľ cestu
Ahojte, zajtra by som tam chcel prísť pozrieť, ako to tam v noci vyzerá, sú tam ľudia? Plavky či bez? A voda?
Ďakujem
Tak asi az dnes tam pojdem :) prida sa niekto?
Ahoj. Není problém v této době s návštěvou? Myslíme omezení pohybu,roušky, hlídání policajtů atd. Chtěli bychom se dojet vyhřát- zanahotit atd*4*
Ahojte bol som s kamoskou sobotu večer kolo 21.00... voda tepla ľudí veľa takze sme sa nezdržali dlho ..:) všetko bez obmedzení ...:)
Ak by niekto v ramci pariku alebo aj samotna zienky sli z pramena,,,,,zastavte sa na na drink u zreleho muza....
da sa u teba zastavit na drink ok super kde ?chodime s babou na pramen
a dnes? 3.1....parik, zienka? ponuka plati
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ďakujem páru z ty za dnešné ráno pekne som si snimi užil ak ste tu napíšte mi
Da sa tam ist aj z inych okresov? Nechodia tam policajti?
Caute, nejaki chalani alebo parik zajtra rano? Resp dnes vecer. Napiste
a chodis tam casto ? ako ides autom ? zoberes parik ? dlho sme tam neboli neni to tam divocina uz ? posul som ze to male jazierko je este mensie ako bolo *22*
Odkiaľ ste. Rád vás vezmem. Pôjdem 30. Ho
Kto ma zobere na pramen nechcem tam ist sam skor cez vikendy mam cas
Ahojte , chystam sa tam dnes po 22 hodine. Prida sa niekto? (upravené)
keby si isiel skor tak sa pridam...
dnes robim dlho. kedy by si vedel ist?
Idealne o 21:00 alebo aj trosku skor
ja dnes tiež idem tak sa tam uvidime

Príspevok bol zmazaný užívateľom.
ale chodia, - skôr až po zotmení ale.....
CumdumpVan
CumdumpVan pred 3 rokmi
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Chodi teraz niekto na prameň ? Píš správu môžme sa dohodnúť aby som tam nebol sám
dnes nejaky bezplavkovy par alebo zena na pramen ? hocikedy cely den... napis spravu... odvoz a dovoz zabezpecim.
Zdravím dá sa ísť na prameň? Keďže su také podmienky aké sú momentálne dakujem
Asi ano ... je to pohyb v v prirode ... ale dlho som nebol. Tiez ma zaujima ake to tam je. Vybehol by som
Ja by som aj cez išiel to je jedno kedy len či sa da
Ja by som išiel nabuduci týždeň ;) hľadám nejakych chalanov naj do 30 rokov :)
Subpervpas
Subpervpas pred 3 rokmi
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ide dnes niekto na prameň? Pošli mi správu
Kto dnes na prameň? Pošli mi správu
Najdem partaka do grobu? Kludne napis. Ja 28r ch
Chodia policajti na pramen kontrolovať ?
Niekto teraz na prameni ? .......
Ty magor v zime ? si komplet * ,?,
ano a mate po pici buzeranti vyjebani skurvenci jebete sa aj v zime
na prameň sa chodí kúpať v zime v tedy to má tu pravú atmosféru, kto tu hovorí o “buzerantoch”?
Príspevok bol zmazaný.
ahojte, byvam 5minut odtial, takze v pripade zaujmu nieje problem sa casovo prisposobit a prist.. napiste spravu ked tak
kto ide na pramen dnes vecer??????
Bol tam niekto teraz tento týždeň?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Pôjde tam nikdo dnes rád by som išiel
Koho zoberiem do auta dnes... alebo tam proste vecer bude?
Nejaký párik čo by chcel diváka parťáka ?
Úplne v pohode v podstate od jednej do piatej hodine rána nie je zákaz vychádzania takže ti nikto nič nemôže policajti chodia do jednej
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Bacha,chodia tam policajti na kontrolu,chceli i dat pokutu 10€,ali nechali to tak
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Čaute ako to teraz vyzerá chodí tam teraz aj niekdo?
Caute chodí sa tam ešte či ako to teraz funguje? Je ešte niekde niečo takéto?
Čaute chodíte tam .či chystá sa tam niekdo aspoň
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Idem dnes vecer na pramen tesim sa ze pojdem donaha
Ahojte. chystam sa v sobotu po polnoci na pramen. najdem tam niekoho v tuto nocnu hodinu, alebo nie? ake mate skusenosti?
Niekto tam teraz? Nietko tam teraz
Dnes si tam bude užívať vášnivá hotwife. Nájdu sa aktívni muži?
Servuste, kedy tam idete, budete tam už o 19.00?
Po 22hod. tam budeme...................
Skoda, o 19:00 som odisiel :(
Dokolkej tam zvykne byt rusno? A Hotwife? Nejaka nymfomanka? To tam bude honicov😀
Stredajšia noc bola úžasná. Chlapci ďakujem.....*114*
nejakz parik dneska na grobe ? :)
Kto ide dnes,pripadne mozem zobrat..
Niekto dnes v noci bude na prameni? :)
ahoj. ak napises kedy cca.. tak tam urcite budem
O akej tam budete ? Čo hľadáte ?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Teraz alebo večer tam bude niekto?
v pondelok večer ideme s priatelkou. Radi Ťa spoznáme
Hladaju sa muzi na swingers ci bukkake s nadhernou 44rocnou zenou, ktora je naruziva, ma rada kopec semena vsade. Uplne vsade. A poriadnu jebacku. Napiste spravu aspon 5-6 a viac muzov, velke ciciny vitane a povieme kedy a kde pridete, alebo vas vyzdvihneme niekde v pezinku. Swingers sa uskutocni pri pezinku na chate. Akcia sa bude konat bud zajtra vecer alebo stredu. Zena z nicku: bim351.
Dnes večer budeme v Grobe. Dúfam, že sa zíde podobne dobrá partia ako naposledy. ....*2*
ahoj. cca cas ? aspon priblizne
Ďakujem kočke za skvelú fajku vo vode pred publikom:) čudoval som sa že ako malo chlapov prišlo, respektíve sa zapojilo, to tam všetci ostatný boli teplý? Alebo ste len internetový honiči? môžete banovať
Nie je príliš horúca voda?
dnes sa žiadny parik nechysta ? :)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Dnes vecer par? Okolo 22hodin.idem smer Sala mam miesto v aute
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
ste tam?...............................
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahojte dnes sa nechysta na kupkanie nejaky parik alebo zienka? :)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
prave preto sa tam chodí ;) cez leto to nie je ono

NEJAKY MLADY CHALAN DO 30 ROKOV SPOLOCNE NA PRAMEN ?
Chysta sa niekto dnes na pramen ?
Tak som sa tam konecne zastavil, ludi nasratych este o 1 rano, cely cas tam vykrikovala ozrata invalidka, chlap co ju tam doviezol mal tiez urcite lupnute, len kraviny tam riesili, hlavny stvorec zase prezmenu okupovali vietnamci, tak ze vydrzal som to 3 hodiny a radsej som to vzdal (upravené)
Ahoj. V pondělí večer někdo na reál setkání u pramene?
Boli sme tam v nedeľu o 2 cca a milión ľudí tak sme to odparkovali viac dozadu a okolo auta sa nám začali motať nejaký uchylaci tak sme išli preč odtiaľ
Ide tam dnes niekto? Ja hetero, Žena prípadne párik? Ja slušný pohoďak 🍀
Niekto dnes na pramen? ………………..
Aj my sme boli včera večer bolo tam strašne veľa ľudí .
Skúsime ísť dnes večer alebo zajtra skoro ráno. (upravené)
este stale je tam taky bordel a hluk ?
Ahoj. V pondělí večer někdo do Grobu. Když tak do vzkazů . Reálně- pokec nahota …….
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Je vážne fajn, že to ani nechceš poznať, nech ti to takto dlho vydrží. Je tiež evidentné, že ďalej ako po štvrtú triedu si sa v ZŠ nedostal. - Prezradím ti ešte čosi, chodí tam aj starý, tučný netvor čo žerie hlupákov, tak tam vážne radšej nelez.
Ináč povedané chodí tam osadenstvo ako keby teba naklonovali ..škaredý tlsty a už z fotky smrdíš
Na prameň sa už presťahovali aj úchyláci z jazier. Neúnavne chodia po parkovisku, blúdia medzi autami, nazerajú do nich, v nádeji že niečo zahliadnu alebo uvidia. Iní vytrvalo v plavkách po kolená sedia pri kocke a čakajú na zjavenie menom žena. Tak isto ako vyšinutí ožralí Ukrajinci a iná primitívna vyplakovaná háveď z ubytovní a dedín v okolí Množia sa aj vyplavkované páriky, rapídne ubúdajú bývalí častí návštevníci bez plaviek. Ten pokoj FKK jazierka čo tam býval pred rokmi je dávno preč. Už sa dá nájsť len neskoro v noci.
Ahoj. V pondělí večer někdo na pramen? Pokec, nahota, vzrušení …. Prostě pohoda, jezírko,auto
Kdo sa tam chista dnes? Voľáky starší pán kľudne sa ozvi *92**92*
Ja sa chystam zajtra rano o 6:00. Kto tam bude?
Ahojte, dnes niekto na prameň? Ideálne slečna/pár? :)
Pekný deň prajem, nejaký párik na prameň dnes? Budem tam od 17.00-19.30. ja hetero. Dotyky pod vodou? Môžem byť v strede vás a dotyky po oboch stranách.😉
*23*
v strede ?...hetero a dotyky po oboch stranách???
*329*
Ahoj. Někdo v pondělí večer na pramen? Pokec, relax, pohoda, nahota, vzrušení ….. Ne fantazie a kecy na skle
Ahojte.neviete čo teraz robia policajti na prameni?som tam videl 3 policajné autá tak som to otocil
Nic ani tam neboli dnes ale dost vela ludi tam prislo pkolo polnoci
Okolo 19nastej večer vykradli auta.O 21vej som sa tam vrátil a už tam neboli.Ale nikto s prítomných nevedel o ničom.Asi sa obmenil ľudia.
Milý párik alebo dáma na pravidelné stretávanie a hrátky na prameni , prípadne v saune v rozumnom čase medzi 18.00 - 20.00? Hľadám niekoho stabilného. Len seriózne. Predstava je raz do týždňa. Ja diskrétny a slušný mladý muž. Budem rád, ak sa nájdeme....čítam, že stále niekto niekoho hľadá, a nikdy sa nenájdu......čo takto si napísať. 😉😉😉
Ahojte je niekto teraz na pramení?
(upravené)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ja hetero pohoďak budem tento piatok na prameni cca 16.00 - 19.30hod. pridal by sa nejaký párik? Nájdem tu dlhodobé priateľstvo? Ak máte v pláne, pokojne sa ozvite 😉
Čau srdciar, dlhšie sme tam neboli, že vraj malo vody, potom korona. Ako to vyzerá teraz? Dalo sa tam dobre zabaviť.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Čaute. Dík, určite si nájdeme čas
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Náhodou zajtra do obeda nejdete?alebo niekto rozumný čo má rád nahotu?
Chodim okolo a býva tam pravidelne 10+ aut
Cavte mate v plane niekto ist buduci tyzden do Grobu?? repsektive kedy tam prist aby sa dalo aj nieco zazit???
IDE NIEKTO CEZ VIKEND ALEBO ZAJTRA????
Chodia tam nejaké páriky , dá sa pridať ?
Zítra pondělí někdo na pramen? Pokec relax pohoda nahota vzrušení …..? Reál ne fantazie na skle.
Pár který se vrátil pozdě večer chodí i sem? Pisněte do zpráv. Jezdím pravidelně.
Niekto, kto by ma zobral so sebou do grobu? Este som tam nemal, laka ma tam ist zazit nieco
Niekto večer na prameň? Pošta
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ako to vyzerá aktuálne počas nového lockdownu?
Rád by sm skočil do grobu na pramen v pondelok podvečer. Ak sa bude dat rád niečo poriešim s BI mužom v mojom aute. Mal by niekto záujem ??
Ahoj chodí nejaký par alebo zena co chcu sa na pramení okúpať?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
CumdumpVan
CumdumpVan pred 2 rokmi
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Podrzim dnes na grobe aktivovi.. alebo pridem kam povies autom a podrzim hubu aj dieru
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Prostredie v Grobe a najmä osadenstvo sa neskutočne zmenili. Kedysi tam chodili ľudia, čo chápali význam prameňa, neriešilo sa, či si gay, hetero, alebo bi. Každý každého toleroval a neobťažoval. Včera som zbehol pozrieť, o 23. hodine tam bolo osadenstvo kde hlavné slovo mal známy pán Ukrajinec na BMW, mali tam obrovský reprák a počúvali hudbu na plné gule. Otras, čo sa tam deje poslednú dobu. Hadica tam viac nie je ako je, čo je tiež smutné, že ma neustále niekto potrebu ju kradnúť. Máme tu niečo takéto, zadarmo a my si to dojebávame svojim správaním....škoda!
a deje sa tam aj nieco skorsie alebo az v noci
Tiez by na zaujimalo rad by som sa pridal
skor v noci ale to zalezi kto tam je
sKUSIME TERAZ POZRIET DO GROBU SNAD SA NIECO PODARY ZAZIT
Dakte vediet ako bolo v grobe ci sa dalo nieco zazit
chista sa dnes niekdo do grobu?
Áno budem tam okolo deviatej...
Aj my sme boly ale uz fakt naposledy prisly sme do vody pozdravily ako slusny ludia nikdo ani beee a asi po desiatich minutach prisiel plny picup neakych podnapilich cudzojazicnych tak sme sa zobraly a odisly
Ahoj. Teraz kto e tam? Môžme prísť za hodinu a pol.
Smutné veru, takto by to vôbec nemalo byť
https://www.interez.sk/nedaleko-bratislavy-najdete-unikatne-prirodne-aj-zimne-wellness-okupete-sa-tu-zadarmo-voda-dosahuje-az-50-c/
Kotol ide dnes večer do grob rad prídem a niečo zazijem
Ahojte. Rad by som tam niekedy isiel. Najde sa niekto, kto tam chodieva a zobral by ma so sebou? Ak tak pis sukromnu spravu
Chodieva niekto z Nr? A zobral by ma??????
Ako to tam vyzerá chodí tam aj niekdo? Alebo chista sa tam niekdo dnes zajtra
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
V utorok rano okolo 6.00 budem na Grobe kto popise? Este sa tam da nieco riesit? Rano? Ci.len po tme
Asi len po dohode s konkrétnym človekom. Inak asi nie .
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
samozrejme ze chodi. vo vode je horuco, ze sa neda vydrzat.
Niekto na prameň? Primerane veku a postave ,píšte do pošty
Býva tam v piatok veľa ľudí?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Šiel by som aj teraz pohonit pofajčiť . Je záujem?
Pôjde tam dnes niekdo? Alebo chodia tam ludia
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
V pondelok ráno 7,00-8,00 sa zastavím a budem honit v aute alebo vo vode. Kto príde na honku, fajku?
Je tam niekto teraz ? Či sa oplatí ísť či ee
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Čítal som o tom že tam má voda 50 stupňov dá sa to vydržať? možno by som tam skúsil niekedy ísť
Nepridá sa niekto teraz som v grobe je tu pár áut ale vo vode nikto
Ozvú sa mi dvaja fešáci ktorí boli dnes (v utorok) o 6-tej ráno na prameni?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Kto ide dnes na pramen céder tam budem
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Neskor by to nešlo, ten čas som už zmeškal,a mohli by sme navzajom
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Párik dnes do grobu k páriku ?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Pridal by som sa niekedy budúci týždeň k milemu páriku. Nájdem? Ja milý hetero muž veľmi hravý 😉
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Dobre bolo super párik vedľa nás dnes bol ☺️😉
Čaute len by ma tak zaujímalo či aj takto cez deň tam niekdo chodí?
Ahojte
Je tu pár co bol dnes okolo 21:30 na prameni a mali mercedes strieborný...
Ak áno určite napíšte správu... Pokecame...
este stale je tam taky neporiadok a hluk ?
Nonstop111
Nonstop111 pred 2 rokmi
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Iba chlapi skor. Zeny s chutou nie
Upchate odtoky. Fajn vysoká voda
Nejaky sport chalan? Dnes? Napis spravu
Ahoj. V pondělí 11.4. na večer někdo na pramen? Relax,pokec,pohoda.... Reál - ne fantazie na skle.
Da sa tam aj sam so sebou pohrat vo vode, nepoburuje to tam nikoho?
Bude tam dnes niekto cez deň poobede?
Ahojte
Dnes par n a zoznámenie prídem cca o pol ôsmej. Viac info sprava
Áno občas tam chodim večer ......................prečo
Dnes ráno 6,30 sa zastavím a pohonim. Pridá sa niekto?
Nejaký párik ktorý by som mohol sledovať budúci týždeň na večer .... Nehľadám sex ...
Nonstop111
Nonstop111 pred 2 rokmi
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Zajtra okolo 19tej- 21 budem tam honit v aute a rád vyfajcim všetky kokoty 18cm a viac. Kto príde? Píšte.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Stoji to za to😉treba prist , bude fajn
a niekto náhodou dnes do grobu ? :)
Asi sa tam pojdem pozrieť snaď tam budu aj nejake ženy :)
Oplatí sa tam ísť pozrieť? Tiež by som niekedy išiel
Netušim snaď ano idem tam ak by niekto chcel kľudne pište spravu 🙂
Má to význam aj cez deň alebo len pod rúškom noci ?
ktory parik i samotna zienka nie len dnes na pramen a hladaju muza
Ahoj. Zítra na večer ? Nahota, relax, pokec, vzrušení …..
Ahoj. Zajtra ráno 6,30-8,00 budem si honit v aute na pramení. Kto príde? Chcem fajčiť veľký kokot.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Niektorým ľuďom škoda niečo hovoriť😤😤
Sympatická amatérka alebo párik na spoločný relax na prameni o 10.30 s milým hetero mužom? Nie sex, len ľudia milujúci pohodu a nahotu 🍀
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Zalezi co ci funguje... :) Mozno aj ja dnes pojdem
Ja som tam bol doobeda a spoločnosť mi robila len domáca nutria "cecilka" a pár vodných sliepociek 😂😂😂 podľa toho, za akým účelom...keď sa len opaľovať a mať pokoj ako ja, doobeda je naj....
V PIATOK IDE NIEKTO VECER DO GROBU?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Dnes doobeda niekto na sex na prameni? Ty Žena, Pár, Muž 18-80r? Honda, fajka, lízanie, Sex?
Ahoj dnes (piatok) idem do grobu. Som BI pasív a rád sa nechám po 23,00 vyšukať v aute, v jazierku alebo na kocke. Budem rád sa pridá čo najviac aktívov - bezpčný sex a šukačka s gumou. Gumy si prinesiem.
idem pre teba..................................................?
Bude tam niekto nad ránom medzi 3-5h ? Niekto mladší do 30 na rozumný pokec? Keď tak píš správu
Ahoj dnes (piatok) idem do grobu. Som BI pasív a rád sa nechám po 23,00 vyšukať v aute, v jazierku alebo na kocke. Budem rád sa pridá čo najviac aktívov - bezpčný sex a šukačka s gumou. Gumy si prinesiem.
Ahojte :) niekto večer na prameň s miestom v aute ?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Je tu aj ženské osadenie ktoré chodí na prameň , hľadám spoločnosť na príjemne kúpanie v podvečerných hodinách …stačí ak napíšeš …
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Bol som v poslednej dobe pár krát s kamoškou na prameni, plavky sebou nenosíme, priateľku som však do vody nedostal. Spolok gayov a spolok vyplavkovaných čumilov, podľa reči asi z ubytovní, - urputne do nekonečna čakajúcich čo tam uvidia.... a žiadne ženy, občas jedna - dve. Aj to v plavkách. Už to nie je veselý relax aj s kopou žien v jazierku. Mám dojem že tam chodia už len muži. Ale aj to len buď gayovia alebo voyeri. Nejak to tam upadlo. Čo s tým????? Dá sa obnoviť stará pohoda FKK prameňa ???
Hlavný problém tam sú Ukrajinci ktory už od prvej vlny majú pocit že to tam oslobodili a dedovia ktorým nestačí naznačiť raz že tadeto cesta nevedie ... Raz som tam len tak prišiel relaxovať a chlap bez akéhokoľvek náznaku sa mi hneď pustil rukou ku vtakovy ...toto nie je podľa mňa úplne normálne
Ahoj. Když tady čtu Vaše příspěvky tak z mého pohledu to nevidím tak tragicky. Jezdím pravidelně SK služebně s noclehem vždy poblíž Grobu, takže vcelku pravidelně navštěvuji. Vždy jsem tam potkal pár- naposledy madˇarsky hovořící, ale v klidu sexující v jezírku. Paní si nasedla a neměli problém, ještě ten večer i další pár, taky v pohodě slečna mu ho honila a on ji prstil. Jinak máte skvělou lokalitu, kde nahota, vzrušení je naprosto přirozené. Dost lidí tady píše o gay komunitě- ano ta je tam zastoupena taktéž, ale myslím, že je to vše o toleranci. Přeci když nechci tak mi nikdo mezi nohy sahat nebude*24* a co se týká sexující v autech? Vždytˇnikdo nikoho nenutí se dívat a ti kteří sexují musí počítat s kolemjdoucím. Pokud jim to vadí tak jediný klid mají doma v ložnici. Za mě máte skvělou lokalitu na aktivity s nádechem erotiky, sexu.....tak si ji nenechme zničit několika netolerantími lidmi,kteří neznají pravidla slušného chování. Snad i má další návštěva tohoto místa bude o pohodě, nahotě, relaxu, vzrušení...... prostě fajn strávený večer
Súhlas.. Myslim ze Slovákom furt bude nieco vadiť a vždy si nájdu niečo na co budu pindat... Namiesto toho aby si to viac užili...
Hľadáme pár (môže byť aj bi) na stretnutie vo štvrtok DOPOLUDNIA v Chorvátskom Grobe na prameni, alebo na Zlatých pieskoch na nuda, alebo Nitra tri studničky. My 44/167/65/4 a 182/82 M18. Kávu nehľadáme, ani výmenu fotiek, či dopisovanie. Kontaktuj nás len ak sa chcete reálne stretnúť. Nehľadáme písanie, ale reál stretnutie na sex s výmenou...
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ako to cez deň vyzerá na prameni?
Teraz niekto na pramení?nahodou
samí plavkáči, ženu ani neber
Ahoj. Vytvoril som skupinu v aplikácii Telegram pre Termálny Prameň Chorvátsky Grob. Amateri je skvelá webová stránka ale pomocou telegramu si môžeme písať, stretávať sa a organizovať rýchlejšie. Myslím že je to dobrá možnosť pre ľudí ktorí prídu k prameňu a chcú byť hneď nájdení. Ak viete čo myslím.... 😂. Každý kto nikdy nepoužil Telegram po inštalácii najprv prejdite do nastavení a skryte svoje telefónne číslo v možnostiach. Takže môžete zostať v anonymite ako tu na Amateri. Môžete sa navzájom nájsť pomocou používateľských mien. Používateľské meno si môžete nastaviť aj v možnostiach. Pridajte sa do skupiny pomocou tohto odkazu.
https://t.me/CGPramen
Niekto teraz na prameň?:) som tam o hodku;) napíšte spravu
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Dnes večer voľáky maco alebo senior bude tam
Dnes niekto náhodou? Tak cca 22:00
Bude tam zajtra nejaký pár alebo žena okolo obeda ?
kto si tam dneska rnao pred mjou kaputou uzival?
caute, chysta sa na pramen v stredu vecer niekto?chalan? partia …. ja fesi bi nadrzany sport chalan … nieco by som spachal😜… budem tam po 22hod…
Ja by som išiel na ten prameň
plánujem ísť v pondelok 18.7.2022 okolo 10:00 s kým sa dohodneme na stretku?
idem z hurbanova do grobu o hodinu. mam niekoho zobrat po ceste ?
Párik dnes po polnoci?dnes nie zajtra chceme ísť o 23 30 z tt
Najnovšia skúsenosť nad ránom cca 3:00 ráno
Par cca 40-45 rokov.Sympatický slečna sa mu z rukov hrala tak aby som to videl tak som začal aj ja.Neskor sme sa dali vedľa seba a hrali sa všetci 😊Ak tu ste kľudne napište
Ahojte bude tu dnes párik alebo žena a chceli by ste diváka poprípade pridať sa ?
Budúci týždeň sa tam večer vidíme a verím, že si užijem pozornosť.......*4*
Ahojte bude niekto v sobotu kolo 7 h v Grobe na pramení či sa mám zastaviť a užiť si ???
idem vo stvrtok do piatku na pramen... bude tam niekto parik alebo zena na zabavu?
Par 748 Možno neskôr, okolo polnoci 🤔😉 (upravené)
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (upravené)
V noci zo soboty na nedelu tam budem
dnes v noci sa nahoduo nechystas? :)
Idem teraz do Grobu.....cca o 22h
Dá sa tam niečo poriešiť aj cez deň?
Dnes idem o 23hod. Snad tam nebudu ako včera opekajuce individua a podobni
Pekný deň. Neviete je tu ten vysoký štramák. Hyundai, chodí aj na zlaté.
Nájde sa tu fajn príjemný pár ktorý chodí na prameň v noci? Kontaktujte iba páry. Písať do pošty. tešíme sa.*63*
Ahojky, dnes sa nahodou nechystas na pramen ? ;)
dnes sa nejake zeny nechystaju na pramen? :)
Áno. Dnes po 22hod. tam budem ......
Prečo tam všetci chodia večer? čo je tam cez deň na tom prameni?
to bolo už o 4 dni neskôr a tom som bol už na dovolenke :D
caute,ako to tam vizera v noci,vela ludi? dik za odpoved
Tiez by ma zaujimalo ako to tam vyzera.. nemam sa tam ist s kym pozriet a uzit si hrajuce sa pariky.. (upravené)
Slečna na dnes alebo zajtra? Rad by som niekoho spoznal
Taktiež by som sa tam šiel rad pozrieť...no nemám s kým...
Ahoj, pôjdeme to tam dnes spoločne preskúmať?😉
Chysta sa dnes niekto na pramen okolo 22hod tam chcem ist
Áno idem .....................
Niekto teraz Grob?:) ozvi sa , o chvilu som tam
Ja idem akurat............ Xa chvilu
Ahoj. Někdo dnes večer? Pokec relax nahota………
Dnes to tu akosi vymrelo myslel som že to tu zije
Ahojte dnes niekto na prameň píšte správu
Ako to tam vyzerá? Dá sa tam vôbec ešte niečo zažiť alebo to tam je plne mládeže
Ahoj dnes vecer niekto na prameň
V pondelok večer prídem na prameň okolo 21-22 hod. Ak sa nájde aktív čo má záujem, tak rád podržím. Aj viacerým - ak bude chuť a odvaha zašukať si v jazierku.
Ahoj. Dnes večer někdo? Pokec, relax, nahota, vzrušení …,… reálně, ne fantazie na skle
Ja tam tú svoju aj dnes v noci pošlem, som preč aona stráda
Daj vediet kedy ju tam budes posielať 😊
ak by dnes v piatok 23,9 siel skor stihly parik, samotna zienka na pramen a bol by zaujem navstivit zreleho muza......byvam nedaleko.....poprosim spravu.....
Vážení úchylovia,
ženy ani páriky nechodia na prameň kôli vám. Ak tam potrebujete ženskú spoločnosť, obstarajte si ju a príďte aj s ňou. Je nepríjemné, ak sa piati alebo ôsmi neznámi nahrniete a vytrvalo hodiny čumíte na objekt vášho záujmu. Žena alebo pár tam nemá šancu na svoju zábavu alebo pokojný relax. Kôli vám tam už množstvo ľudí odmieta chodiť. Tak sa konečne spamätajte.!!!
Presne tak. Vystihnute do poslednej bodky.
Dnes večer voľáky maco alebo senior
chysta sa zajtra niekto mlady do grobu?
Ktorá žienka alebo párik sa pridá do grobu na teplý prameň
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Kedy ako. Chodí tam menej národa ako predtým, hlavne neskoršie večer je tam niekedy božský kľud docela. Ak sa vám tam nepritrafí jeden - dvaja, čo sa zúfalo snažia komunikovať silou mocou, ak vidia aj ženu. Tiež sa nedávno jeden mladý, tak 20 -25r. nasáčkoval meter od nás, hoci prázdne jazierko, čumel na nás a masturboval jak o život.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
S jednou známou od nás, na prameň sám nejdem nikdy. nech mám kľud od mužov.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ano, bola tma, mne to bolo docela jedno, ale jej to vadilo. Asi nezvyk na podobné veci.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Hm....začínaš byť zaujímavá....no budiž, každá z vás je nejaká, alebo iná, ale ak niečo nechce, nevynucujem, .radšej presun do auta.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ano pravda. Ste uzasny. Mozu si z vas brat priklad
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Kto pride do grobu teraz????????? Som tu sam
V piatok ideme s priateľku do grobu, prida sa nejakú pár ? Alebo žena ?
Sme atraktívny mladý pár ...
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Dnes nejaký párik? My pár otvorení zážitkom 🥰
Ahojte. Juj skoda ze dnes nemozme. Napiste nam do spravy. Chcela som pisat tam ale nedalo sa. Dakujeme
Príspevok bol zmazaný.
Chodí tam ešte niekto a nezlepšilo sa tam nič?
Chodieva niekto aj okolo 17-18h ? Už je skoro tma, tak to môže byť fajn.
Chysta sa nejaky chalan teraz v piatok vecer na pramen ? Ja mlady bi fesi s chutou sa zabavit… (upravené)
Ide niekto dnes večer a ma chuť sa zabaviť ? Ja mladý bi fesi…
Tak co ? Nikto sa teda dnes nechysta na pramen ? Trochu sa zabavit a uvoľnit ? Ja stihly vysoký hladky bi fesi s 19cm dnes vecer idem…
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Cauko, ja som tam bol vcera po dlhsej dobe pozriet. je to onicom. Voda v jazierku je plytka a relativne studena, sami plavkaci, realne sa tam uz nic zaujimave nedeje. skoda casu
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Práveže tam konečne už chodia zasa normálni ľudia a je tam vacsia pohoda a kľud. Prick.. to už byvalo neunosne:)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
vcera bolo veru malo ludi, ale vypustene jazierko a bez hadice. kraje sme upchali a voda sa mierne ohriala len pri vtoku do jazierka. tam sme sa tiesnili pri ochladzovani alebo varili v jame. v jame sa dalo vydrzat len par minut. ja len par sekund. treba asi brat hadicu so sebou a sacky na upchatie odtokov z jazierka.
Ahojte. Rád by som zašiel pozrieť s manželkou na prameň. Nájde sa tu nejaký reálny pár ktorý tam chodí? A popíše so mnou a dá nejaké info.Sme totiž až od SI a nerád by som vážil cestu, aby som sa potom otočil na päte.
Dneska super. Tri páriky,babenky nemali problém ukázať pekne tela,fajčiť svojho pred divákom jeden párik krásne sukal mohli sme pozerať Honit. Samozrejme aj bi úlet bol. Grob nesklamal. Dlho som tam nebol ale nelutujem
A nesnívalo sa ti ti náhodou ?
Jasne ze sa mu snivalo :) len skoda ze ma potrebu s nami sa deit o tie sny :) potom na zaklade takychto prispevkov tam chodi dobra kopa uchylov. koniec koncov, ako na zlate....
Je to tam na pokojný relax, non stop, občas ale viac vytrvalých čakateľov na nahú ženu, ktorí z nej potom nespustia oči, ak nechcete robiť live show, lepšie tam ísť po zotmení alebo skoro ráno, ale niekedy fajn aj cez deň.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ja som tam ešte nebol ako tam je ?
Pekný večer dúfam že neruším rád by som sa pridal ak to bude možné foto priložím v spraave
Ahoj mal by som záujem ak by to bolo možné ....
Prečo mám stále dojem, že ty budeš skôr blonďák ako blondínka.? Napíš do súkromnej správy telefon, zavolám ti niekedy. (upravené)
byvam nedaleko, obcas vybehnem na bike.....hllavne ked mrzne....je tam super
Ide niekto dnes ?
Kúpete sa tam všetci nahý ?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
nepoznate janku co tam chodieva
Chodí tam viac Janiek....vek? farba vlasov? atd....
Chodí niekto (BI/GAY) na pramen ráno medzi 7-8 hod.? Ja pasívny, ak si aktívny budem rád ak sa dohodneme a reálne stretneme.
niekto zajtra okolo obeda do grobu??
Budem na prameni v pondelok 9.1. ráno medzi 7,00-7,30 hod. Ak si rád aktívny dobehni užijeme si.
prečo používaš foto, ktoré nie je tvoje
Dnes senior alebo maco bude tam?
Kto ide zajtra prameň ?? Na večer alebo ráno o 7:00
Ahoj zvykne chodiť niekto aj skoro ráno? Napr okolo 5tej?
Spoločná fajka na prameni ?? Kto ide ráno o 7:00 ?
S kým som dnes kecal vzadu pri aute pred 20:00? Napíš do správy
Ide dnes párik čo chodieva na hrádky na Prameň Ak áno cca čas o koľkej Ďík
Budem na prameni v pondelok 16.1. ráno medzi 7,00-7,30 hod. Ak si rád aktívny dobehni....
Kto sa chystá na prameň tento týždeň ?
Chcem zažiť spoločnú fajku so taršími chlapmi napíšte správu kedy a Okolkej.
Bol som v piatok večer ale ako nič v zlom dole vodou to všetko ide . Stoja tam v tej viacej vode aj hodinu nikoho iného nepustia medzi seba ty tam ležís jak ropucha v tej chladnejšej vode a čakáš kým sa ti uvoľní miesto . Potom sa tam na teba nálepia občania z menšiny ktorý tam v lezú v tých spodkach v ktorých týždeň behali a až keď sú vo vode pol hodinu tak potom ich dajú dole . Človeku aj keď niekto páči tak nemá ani trochu súkromia lebo všade za tebou lozia až do auta .
Máš pravdu.na grobe sa to pokazilo veľmi ..Hetero tam už je scifi. Páry žiadne jen gay komunita. ktorá sa podľa nášho pohľadu snaží vtlačiť ostatných. . Kde sú hetero muzi ? hetero páry? Kde je zábava čo sa dala niekedy zažiť na prameni?? (upravené)
Napiste nam. Chodia urcite.treba sa zomknut a vytlacit ich
Do bojaaaaaaaa. To je riešenie vytláčať jednych, druhých, alebo tretích? Čo tak nájsť riešenie a z každej strany byť trochu tolerantný a prispôsobý. Ak je niekto otravný, treba hneď na začiatku povedať nie a da pokoj, aspoň ja mam takú skúsenosť a dalo sa tam zrelaxovať. No zaleží, kto má aké očakávania od kupania, ci tam ide relaxovat, alebo jebať.
A,, treba sa zomknúť a vytlačiť ich,,? Ty si co majitel?
Tu nikto nepíše že do boja . Ja som písal že mi vadí že sú tam v tej horúcej vode strceni hodinu aj viac a nikoho tam iného nepustia . Malo by ich napadnúť že aj iný ľudia tam chcu ísť sa trosku ohrat a zrelaxovať. Pokiaľ viem je to pre každého prameň nie len pre tých istých ľudí
Je to presne tak, treba si uvedomiť , že každý by rád na chvíľu do teplej, čo sa teraz nedá, dokážu tam poniektorí trčať hodiny a navyše vliezať tam ako žena medzi mužov naukladaných tam ako sardinky, to už vôbec nie.Tiež zájdem už len veľmi zriedka, pohoda a rozumní ľudia na prameni je minulosť prípadne len zriedkavosť.
V tom prípade s tebou súhlasím. No dnes je väčšie perceto ľudí, čo sa nevedia uvedomiť a myslia len na svoje pohodlie a nie na druhých.
Neplatí to len v kadi, ale aj v bežnom živote...
Smutné
Ja tam chodievam s polovičkou, s priateľkou. V piatky
alebo v sobotu neskôr večer. Vôbec to tam nie je také strašné, je to v pohode. Vždy sme tam niečo "videli", ma to svoju atmosféru ktorá je lákavá. Gay páry sme tam nevideli nikdy, keď už sme videli tak normálne zmiešané páriky tam niečo riešili. Fajka alebo honenie. Viac alebo menej diskrétne. Ale žiadne "orgie" alebo sex nie... Priťahuje to tam rôznych ľudí, ale to je asi prirodzené.
raz som tam leto 2020 zažil, dobehlo 5 mladých ľudí v dodávke, šli do vody, niečo v zmysle ako píšeš, ale sex nie
Budem na prameni v stredu 1.2. ráno medzi 7,00-7,30 hod. Ak si rád aktívny dobehni užijeme si.
bude tam dnes niekto aj v takejto kose ?
Ahojte je tam dnes niekto alebo bude tam cca o 22h? Chceme ísť a zisťujeme ci sa to oplati😈😈
Ano, oplatí, hocikedy, keď tam idete dvaja. Ale vtedy nikoho nezaujíma či je tam niekto, alebo kto je tam. Teda ten párový nick je fake a len zbožné prianie. Ak nie, napíš presný čas a dátum a stretneme sa tam. A nie že potom tá tvoja práve nemohla alebo ochorela.
To je pravda 99% tak býva že nemohla na poslednú chvíľu 👍👍
Takýchto dohadovačiek s pármi už bolo, na 99% vždy slečna ochorie :))))... Vždy sa objavilo len množstvo rôznych "pánov"... Jediná otázka čo tu má zmysel je, že či je tam hadica a výška hladiny... Všetko ostatné sa mení zo sekundy na sekundu...
Ešte podotknem a nie len za seba.!!! Prameň bol pred časom FKK, teda nuda a malo by sa tam dostať zas. Preto prosím všetky tie vyplavkované osoby tam, - nepribližujjte sa, ani nepokúšajte sa o akúkoľvek komunikáciu s osobami bez plaviek. Rešpektujte. Ďakujem.
sexuje sa tam bezne aj cez den ci len po zotmeni ?
Ja som tam bol 2x cez deň a nezažil som nic
A čo by si tam chcel zažiť? Tak si ber sebou jednu - dve baby a zažiješ, inak zabudni.
Je niekto od amatérov teraz na prameni?
Ahoj. Jedeme na víkend do BA, večer chceme nějaký relax. Je lepší Grob termální pramen nebo Senec večerní wellness ? Jde nám i nahotu s možností hrátek .
Nahota je na oboch. Lepší je Senec, ale ten je len na 4 hodiny, 35e vstup, k tomu čosi a dve stovky tam ako párik necháte. V Grobe je to zdarma a non-stop, tam ak vezmeš - karton sektu, nejaké pivo, minerálku, bagety, môžeš relaxovať s partiou celý deň, aj celú noc. Akurát že do Grobu chodia aj z okolitých ubytovní, ako aj z okolia šmíráci v plavkách, občas aj s vyplavkovanými fiflenami, a vysedávajú tam hodiny dúfajúc že uvidia nahú ženu._ Preto sem hlavne nepíš že tam ideš lebo idete partia so ženami , lebo potom si v tom jazierku nenájdete miesto, toľko divákov tam bude na vás čakať. Odporúčam Grob.
Ahoj, niekto na stretnutie v Grobe, ráno či počas dňa, aj cez pracovný týždeň ...
Ide niekto zajtra na prameň ? Okolo 11-12 ?
Ide niekto dnes na pramen? Vecer?
Tiez by sme tam chceli ist, ale nevieme ako to tam funguje a chodi. Niekto písal, že to tam vyzera hrozne. Spina a tak.
Tak zvolili jsme Senec sobotní noční koupání bez plavek. Fajn prostředí , sauny, bazény, vířivky. Potěšil nás uvítací drink, ovoce i sůl do páry. Lidi byli fajn i sexovat se dalo, ale jen ve větším bazénu a tak trochu na tajňačku. I když sem tam bylo vidět, že nejsme sami, ale všichni v uctivé vzdálenosti. Po cestě zpět na hotel do BA jsme se stavili do Grobu, tam je to víc otevřené , ale za 4 hod saun jsme se nezdrželi.
Ahojte chystá sa nejaký chlap na prameň dnes, zajtra alebo tento týždeň ?
Správa
je zapchaty odtok z jazierka dako trvalo ?
Ahojte, v sobotu večer by som tam rada zbehla.
Funguje to tam ešte ?
Takže v sobotu tam nechodiť, bude to preplnené voyermi , čo tvojej správe uveria a neuvedomia si že by to sem takto žiadna žena nenapísala.
Nech ide v sobotu ten kto chce. Ostatní nemôžu za to že si stará a zatrpknutá teta, ktorej vadí keď sa ľudia bavia. Stačí si prečítať tvoj popis a hneď si viem o tebe urobiť predstavu.
idem dnes do grobu tesne pred zotmenim. mozem zobrat niekoho cestou.
idem o hodinu do grobu. mozem cestou zobrat daku amaterku.
Ahoj kto ma terazpride vysukat do grobu?
Mozete aj dvaja traja ale hlavne velke vybavy musite mat😉
Ako vidim tak sa mozem zasa sama robit v tej teplej vode
Ahoj ideme až teraz. Si tam ešte?
Ahojte, chodíte do grobu sa nahý kúpať?
Ahoj si éste tam hned sa pridám
Ahoj. Napis nam do posty. Nevieme ti napisat
zlatko nemusíš sa sama robiť ja ťa urobím a veľmi rád. Kedy tam budeš? Rišo
Juj........


.....................................

.


.
Ktorá žienka sa pridá do grobu
Ja idem dnes večer, budeš mat chuť ?
Dnes večer budeš mat chuť ? Okolo 20:00
Zlatko kedy sa chystáš na prameň? Urobím Ti spoločnosť . Daj vedieť. Rišo
Napíš mi správu a dohodneme sa
Kto sa tam dnes chystá? Nejaký fajn parik na pokec?
Dnes vecer pride volaky maco alebo starsi pan
ahoj dnes ide niekto?
teraz alebo neskôr?
ja pojdem na pramen dnes. z hurbanova. viem zobrat daky parik ci zenu po ceste aj zaviezt naspäť
Ahoj čo tak v Stredu ráno? Vyfajcim, podržím. Kto má záujem?
Kto dnes v pondelok večer na prameň? Okolo 22 pôjdem z Trnavy vezmem niekoho parik ? Babu chalana,?
Ahooj :) ak by mal dnes v noci niekto volne miesto v aute z Bratislavy rád sa pridám :))
Deje sa tam niečo aj ráno? Chcem sa zastaviť v Stredu okolo 8mej.
Starsiji parik čo su teraz boli? České spz
Kto dnes ráno okolo 7 30 príde?
Najde sa zena ( aj 2,3,4,5,😜) dnes do grobu
Kto dáva všade tie diss like? Porozpravame sa o tom? 😅🤣
Vacsina urcite dava nechtiac, ked scrollujes forum na mobile, podari sa to velmi lahko a uz sa to neda zrusit.
Ja v nedelu ráno medzi 7,00 až 7,30 prídem na pramen. Ak tam bude nadržaný aktív môžeme niečo spoločne poriešiť.
Ahoj. Ve středu na večer někdo na relax, pokec, nahotu ,…. Senec- Grob můžu vzít autem. Reálně - ne virtuální svět u PC
Ahojte dnes okolo obeda žena alebo pár sa sem nechystá?
Zajtra 21.4.okolo 10.30 niekto? pary,zeny,bi muzi???
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Čau . Čo tak cez víkend ? Alebo piatok ?
Ahoj. Ak budeš chcieť ísť na teplý daj vedieť pôjdem rad s tebou
som z Trnavy a chcem tam ísť, ale nemám auto. Ako by som sa tam najlepšie dostal prosím vás?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
rad odveziem :-) opakovane.. .-)
to by bolo super :) môžme sa dohodnúť v DMs
Caute, chysta sa niekto tento piatok alebo sobotu vecer , po 22:00 na pramen do grobu? som mladý bi fesi atlet mierne sport postava. 35/185/85 s chutou sa diskretne uvoľniť, zabavit s chalanom / chalanmi . Najde sa niekto ?
Herodes,ja idem v piatok od 23 do rana cca
Teraz párik žena? Píšte správu
Prší prší .... Dúfam že tam dnes nebudem sám 😏 🤷‍♂️ (upravené)
V piatok by si nesiel ? Bolo by fajn … dnes sa mi nedá
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Až tak? Pár krát som tam bol. Akože nikdy to tam nebol žiaden luxus ale dalo sa tam prehriať. Naposledy asi koncom minulého leta.
Prečo to bola katastrofa? My sme tam prestali chodiť ,lebo tam bolo pri posledných návštevách 99 percent osadenstva teplý muži ktorí si to tam dosť okato spolu užívali. Nedávno sme chceli ísť po dlhej dobe pozrieť či sa to trochu nezlepšilo
Včera praveze bola celkom plnka, celkom pozitívna zmena je, že tam začali chodiť mladí ľudia, poväčšine vysokoškoláci. Okolo 22 ich došlo asi 12, pomer dievčatá/chlapci 50:50
Teraz niekto párik kocka? Či len muži?
Kedy príde česká doktorka zase?
Ahojte, nejaká baba ? Pis spravu
Pridi aj dnes a uvidis nebude katastrofaaa 😜
Niekto v utorok ráno 2, mája o 7,00 na pramen? Ideálne zrelý aktív s chuťou na úlet v jazierku? Budem tam do 7,30 cca.
Ktorá sa pridá dnes??? Zastavím sa pre teba 😜
Nechystá sa tam dnes niekto okolo 21:30 ? ani nie do vody ale mimo sa trochu zabaviť . Ja bi šport fesi
Ja tam dnes idem pozriet prvykrat, ale po tom, co som si precital toto forum, tak len chcem povedat, ze nie som na chlapov. Rad sa ukazem komukolvek a nevadi mi nikto, kto tam bude si robit svoje, ale samozrejme uvital by som tam nejaku zienku ci aspon par na prijemny pohlad ci pokec.
Ja som uz na prameni a jasne ze ma zasa nemá kto osukat
Bude tam niekto dnes poobede ? Oplatí sa tam ísť ?
Sunflower5 A ktorýže si ty? Medzi 5.00 a 7.30 som tam bola tiež, ale nie sama...a bola som tam jediná žena.
Ja som tu od 21:00, ale ja som ju tiež nevidel 🤔. Baby ked sedite v aute , alebo len preletíte ako cez kruháč kuknete z prava a šlapate ďalej MY VÁS NEVIDÍME A NEVIEME ANI "POJEBAŤ"😅
Ale už silno pracujeme na novinke JebDRIVE 😘😘😘
Sestričku z Kramárov by sme radi videli tu , ale nie na sanitke!!! Nuda bola doobeda *3* *3* *3* *3*

https://photos.app.goo.gl/QKH29r7Gm16JvM8R6
Idem do grobu z krupiny. Viem zobrať amatérov ak sú po ceste.
Prosim ta zober aj amaterky 🙏🙏😅
Ahoj. Ak budeš chcieť môžme tam ísť spolu.
Ja som bol vcera okolo pol 23 30 a boli tam asi 2 zeny
Ja tam chodím pravidelne.A taká krásna žena aku máš na profile by problém nájsť záujemcov na mieste ako je prameň mala požehnane.
Caute. Ja dnes večer idem … ja 34/185:85/m18 bi fesi šport hladký a mega nadrzany … ide niekto podobný s chuťou na diskret úlet dnes ?????
Dnes aka sympaticka slecna v ramcipariku si to v nedalekej trave rozdavali...radost pozerat
Len v noci si okrem slečien všimajte aj okolie. Napr. chalana 180-185cm , cca 70-80kg . Čierna súprava , buď kapucňa alebo šiltovka ,zvičajne strieborný peugeot na park alebo ho čaká vedla. Neviem či sa v poslednej dobe niekomu niečo stratilo , ale je viac než podozrivý ! Keď je iba watcher tak neuteč nabudúce platím ti pivečko alebo sodofku👍
Pod teraz. Ma nas tu vela. Začína party (upravené)
Este som tam nebol ale rad by som to siel pozriet dnes doobeda potrebujem aby ma uz niekto poriadne vyfajal
Kto ma vyfaja som tu ,potrebujem poriadne vyfajcit
Pekny usmev od krasnej opalujucej zienky sa ma potesil.....bola si s havinom
Ahoj dnes večer nechceš ísť na prameň a potom si zasukat niekde na parkovisku v aute?
Ja som za. Dnes večer by som rad dal pekný úlet so sympat týpkom. Ja bi 34/185/85/m18
Chystá sa dnes niekto do grobu ? Šiel by som pozrieť
Oplatí sa tam ísť okolo 17:00? Nebol som tam ešte rád by som tam zbehol ja 26r dá sa tam niečo zažiť prípadne sa s niekym pohrať? Kludne napište sz dííík
Ahoj volám sa Vládo a rad by som došiel.
Bol som tam pred cca hodku ani som nevystúpi auta. Aky tam je stav? 😈😈
Som pasív a zajtra večer sa chystám na prameň, nájde sa niekto kto by ma vyšukal? Píš sz
Príspevok bol zmazaný.
Ahojte dnes okolo druhej sa tam niekto nechystá?
Dnes náhodou pohodová ♀️ trošku sa ošpliechať???
Je niekto na pramení? Budem tam okolo 20:30
a čo v tak stredu, štvrtok večer? budeš tam? 😋
Tabula vydržala 3 dni na mieste 🤔 Krásne naše Slovensko. Kto ju tak moc potreboval nech napíše mám ešte zopár.🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
chystá sa dnes po zotmení niekto?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Dá sa tam aspoň pozerať hokej? :)))
Hej jasne . Je tam 4 metrova obrazovka a 4 sedačky
vždy je tam niekto. v takomto sychravom počasí síce len skalní, ale o to kvalitnejší
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Skôr počtom prijatých vakcicín.
Zdravim ako to tam vyzerá? Chodia tam aj páry?alebo bi baby ...sme pár ona 20 ja 30
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Zdravim, ak by niekto išiel z TT by som sa pridal, cestu by som zaplatil
včera bolo plno aj ked prsalo. ale nízka voda v jazierku. hadica nikde.
V týchto chladných dňoch to tam človeka láka, ale zas odrádza ma to hejno neodbytných nadržancov, snažiacich sa o komunikáciu za každú cenu a jeden cez druhého, čumiacich v kuse na mňa akoby nevideli v živote ženu. Prečo väčšina tamojších čakajúcich na ženu, (lebo tie tam už pomaly nechodia,) nechápe, že niekto chce pokoj a relax v tej vode, že tam nejde kôli nim? A nepomôže ani keď im to dávate najavo.....
ahojte, dnes v noci sa chystám na prameň, pridá sa párik, poprípade žena? neočakávam žiadne techtle-mechtle, len sa mi tam nechce byť sám medzi tlupou záujemcov o rovnaké pohlavie... :)
Skúsim ukecať ženu,už sme tam veľmi dlho neboli
Ahojte teraz niekto ? Žena pár? Pošta
Čaute dnes po pol deviatej budem na pramení, pridá sa niekto?
este som nebol idem sa kuknut dnes
este som nebol idem sa kuknut dnes. ako to tam chodi ?
Ahoj chodí niekto aj ráno okolo 7?
Pekny den. Prosim vas co tam chodite pravidelne. Vraj tam chodi par s karavanom a robia chute. Radi by sme ich spoznali. Chceme nieco take skusit. Ak ste tu ozvite sa. Alebo ak niekto nas vie skontaktovat budeme radi. Kazde info potesi. Prosime do sukromnej spravy. Velmi pekne dakujeme.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Radi by sme ich spoznali. Vela pocut o nich.*4*
Mala by si si so sebou zobrať kasér a trošku im streknúť do očí, možno potom by už tak nečumeli na teba 😄😉
Ahoj. Dnes na večer někdo na pramen? Pokec relax pohoda nahota….. REÁLNĚ - ne virtuální svět u PC. Mozek v hlavě *24*
Ide dnes niekto na grob ? Nejaký pár ?
Dnes večer (piatok) po 22,00 budem na prameni. Ja skôr pasívny. Ak sa nájde aktív ktorý bude mať chuť na nahotu a sex tak budem rád. Gumy a gél prinesiem. Prípadný group M+M+M tiež - nebránim sa.
Ja sa chystám do hodinky na pramen. Nejaká príjemná spolocnost sa nepridá?*92**277*
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Áno, bol som tam a musím povedať, že Tvoja krásna žena vie veľmi dobre bežkovať, to sme si s ňou príjemne užili:)
Grob a zlate piesky tvoj rajon.
Uz sa smeju ze aha turista je tu. Do vody z vody. Iba ak je tam zena
eden20 a dnes nejdete? Zo soboty na nedelu?
♀️♀️♀️ ktorá na relax??? Teraz?
Bude tu niekto,ze by som prisiel a niekto by ma riadne v,fajal tak za polhodku
Ako to tam vyzera aktualne? Planujeme asi stvrtok prist kuk
Chodieva niekto skoro ráno pred prácou? 4 30?
Ahojte občas chodievame na prameň a radi by sme spoznali nejaký párik ktorý tiež chodieva na prameň keď tak napíšte správu
Ahojte. ide dnes niekto na pramen? Zena, alebo par... Posledne dni je teply pramen velmi teply... :-(
Bude zraz kozmonautov. Huraaas
Ahoj, nemate strieborne auto znacka TT?
Dnes bola docela kontroverzná zostava... Cca 2:00 dva gay páry si tam fajčili, dvaja vedľa nich honili... A zároveň tam bol pár s cca 3 ročným dievčatkom čo si tam mašírovalo vo vode hore dole... Brrrr
Zajtra doobeda na prameni chcem honit a fajčiť veľké kokoty.Ty ?r-18r-80r. Kto ponúkne?
Teraz som v Grobe na prameni. Sedím v aute a honkam si. Kto sa pridá?
Ahoj piatok doobeda bude niekto,?
Dnes niekto pramen? Mam cas stale, napis.
Ja idem dnes okolo 1hod v noci
neviem ako to tu funguje ale rad by som tam prisiel a nechal sa poriadne vyfajat tam niekde,som zenaty ale laka ma to
Caute. Zajtra večer ( pondelok ) okolo 22:00 chystá sa niekto na prameň do grobu ? Ja bi fesi diskret 35r chalan s chuťou na tajný pekný fun úlet s podobným 😜…
Ide niekto dnes večer okolo 22:00 ?
Tiez ma taketo laka? Bol si,vyfajcil ta niekto? Chystam sa dens okolo 17:00
Ahojte kedy je tam naj prísť aby sa dalo niečo aj "zažiť" XDXDXDXD
Dakujem :D
Ahojte. Dnes vecer niekto cez DS na pramen???Potrebujem odvoz 😅
Dnes večer niekto s autom do Grobu? Ideálne pár MZ na 3ku, poprípade bi muž. Auto nutné. Ja Zlaté piesky
Rad by som posluzil ako poslusna stetka viacerym naraz.
Dnes niekto do grobu cez DS??? 😅😜
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahojte, ja by som sa rad pridal :)
Chodí tam niekto aj cez tieto horúčavy? Idem teraz zo zlatých a budem honit v aute. Chcem fajčiť veľký biely kokoti. Kto ponúkne? Píš.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
To isté sa tam stalo aj nám a žena bola z toho potom poriadne nadržaná
Najhorsie na paroch je ze ja by som tiez pohladkal nejaku ale nechcem byt otravny a neviem ci ten par naozaj tam je za tym ucelom, alebo im to nevadi.
Lebo cca pred mesiacom som videl von vode par, samozrejme v plavkach, ktori tam relaxovali a ked zbadali neskor ze vzadu si to rozdavaju muzi okamzite vstali a utiekli.
Tazko sa to zisti ze ktorý par je aky 🙂 (upravené)
Keď boli v plavkách asi žiaden sexuálny zážitok nehľadali, a pre nás je to tiež nepekny pohľad na dvoch chlapov ako si to rozdávajú. Nič proti ním, ale to vidieť nemusime
áno, my máme rovnakú skúsenosť. Mladý muž si ľahol vo vode vedľa mňa z ľavej strany, manžela som mala po pravej strane. Okolo nás ale vtedy bolo dosť veľa ďalších mužov. Manžel mi hladkal prsia, dráždil mi bradavky a ten muž sa na to z blízka díval. Potom ma nesmelo chytal za stehno. Nevadilo mi to. Muž si to ani nevšimol a keď som mu to potom hovorila, páčilo sa mu to.
ahoj boli sme s priatel
kou asi pred týždňom a paraldne sme si to užili. hlavne Sisa si to užila bozkávali sme sa vášnivo a jeden gentleman ju lízal. druhý sa dotýkal jej nôh. Radi zopakujeme aj spárom ak by ste mali záujem.
Ja sa nechám hladkať od cudzích chlapov a pri tom s pusou robím dobre priateľovi. Ale cudzí chlap musí byť sympatický 😉
To je uzasne. Samozrejme, ze sympatie musia byt. A ak hladate diskusnu skupinu o termalnom prameni vytvorenu pre tu pritomnu heterosexualnu mensinu, skupina sa vola Hetero-termalny pramen Grob”. Tesime sa ze sa tam niekedy uvidime.
Napíšte mi prosím súkromnú správu,zaujíma ma to. Ďakujem.
Ahoj. Zítra někdo večer do Grobu? Relax, pokec, nahota, vzrušení ….. ? Reálně - ne virtuální svět u PC
Dnes večer sa zastavíme. Snáď bude dobrá spoločnosť.
Nejaky bi muz tu teraz nie je co by rad pofajcil vyholeneho 44rocndho zenaca
Som nesmely.honim si ho pomaly v aute
Ahojte, je niekto na prameni teraz ? Som mladý nový amatér neskúsený v naturizme a otvorený možnostiam. Môžem sa k niekomu pridať ?
Dnes večer po ôsmej ideme. Sme pár
Teraz idem na prameň. Budem si honit v aute. Rád vyfajcim veľký biely kokot. Píšte.
Už som tu a honim v aute. Píš kto má záujem.
dnes po osmej sa pridem namocit,bol by som rad ak by sa pripojil muz alebo zena a uzil by som si oral od niekoho,cierny superb
Halo kto má teraz ošukal dobre veľkou výbavou??? Som tu v kocke
Ide dnes niekto do Grobu Vzájomná honka alebo pozeranie sa na pár a honiť si pri tom
Pošli mi správu dohodneme si presnú hodinu
Dnes okolo 22:30 ide niekto ? Ja bi fesi mladý chalan … diskrétny fun ?
Kedy a v akom čase je tam najlepšie prísť sme pár. Ďakujem.
Dnes nechces ist? Bol by faj sex v tomto dazdi.
dnes bude fajne, dazdik......skoda ze len 16/6
streda či štvrtok večer na prameni ? :)
Chodis casto do tej horucej kocky?
Ahoj. Ak budeš chcieť ísť na teplý môžme ísť spolu.
Dnes u niekoho nahodou kedno miesto v aute??? 😜
Dnes niekto pramen? Odvoz z BA? 😁
Ktora zienka by sa pridala...auto mam....odveziem doveziem
Dnes niekto z Nitry s voľným miestom v aute? 🙂
Kto bol včera v Grobe na prameni
Ja som tam bol. V noci .......
Ako to tam funguje :D Viete čo ... :D
Pridal by sa niekto na prameň bi-hetero , pôjdem z BA
dnes vecer okolo 21.00 pridem na pramen,rad by som tam nasiel niekoho ktory by sa pohral s mojim malym 15cm,fajcil ma a prstoval mi pritom anal jednym prstom,je tu taky,superb cierny,chcem striekat aj 2x po sebe
dnes vecer okolo 22.00 pridem na pramen,rad by som tam nasiel niekoho ktory by sa pohral s mojim malym 15cm,fajcil ma a prstoval mi pritom anal jednym prstom,je tu taky,cierny chevrolet cruze striekat aj 2x po sebe
dnes vecer okolo 23.30 pridem na pramen,nasiel by som tu niekoho kto by ma chcel vyfajcit alebo ak by si chcel ti aj zasuniem.....cierny chevrolet
je tam niekto aj teraz alebo sa tam chysta?
Zajtra niekto pramen? Odvoz z BA?
niekto dnes zo Senca na pramen ?
Kto chce mrdat poslusneho zmrda ako kurwu v aute alebo vonku?
My to chceme skúsiť. Ako to tam prebieha?
Kto je teraz tam?? Rozmyslame ze pojdeme ...
nepôjdete cez týždeň? streda alebo štvrtok večer? 🙄ešte som tam nebol ale…
Som tu v aute cierny chevrolet cruze kto ma vyfaja
Ešte si tam? Prídem.........................
urcite tam caka 11 hodin iba na Teba :)

Najskôr pochop, potom píš...............
Až by ste tam šli teraz v týždni, rad sa ka vám pridám ...
Ahoj ja dnes idem .. 31r pasív kto sa pridá?
Hoj. Chysta sa niekto zajtra - štvrtok - večer na pramen ? Ja bi šport atlet fesi 35r chalan s chuťou sa diskret zabaviť . Pis do spravy.
Spoločnosť dnes na prameň? Šiel by som zrelaxovať... párik kocka co by sa pridala?
Chysta sa niekto večer/v noci na pramen ? Ja bi atlet fesi 35r chalan s chuťou sa diskret zabaviť . Pis do spravy….
Ide dnes niekto na Prameň cca 20:00
Kedy sa chystá niekto naa prameň ?
Rad by som zažil spoločnú fajku
Idem dnes okolo polnoci... po polnoci
Idem do grobu niekto kto ma pofajci a mozno mu zasuniem
Zdravím, viete nám poradiť nejaký dobrý hotel / penzión v okolí ?

Najlepšie, aby bol odchod na druhý deň možný aspoň po 11-tej a v noci nebol uzamknutý vstup (v prípade neskorého návratu). Chceli by sme skúsiť taký výlet do wellnessu a prípadne tohto jazierka.

Dík.
Pridá sa niekto na prameň? Dnes-zajtra*4*
Za 2 hodiny som v Grobe na prameni
Každú väčšinou sobotu chodí v noci do Grobu jeden otravny týpek,tak cca 40r,nizsia silnejsia postava. Vzdy tam fajci novych a nových chlapov. Cisty prenášac chorob vsetkeho druhu.... Vzdy striehne ako sa k nejakemu objektu priplazit a nerobi mu vobec problém to robit aj pri m+z pare. Sa čudujem muzom ze sa od takychto individui nechajú robit
Idem spolu s frajerkou a kamošmi dvomi na prameň .. cca za 1hodku sme tam ... ale nebudem ako CD.....
Dens vever niekto ? Pridás sa
Pridá sa dnes niekto ? Pôjdem autom z BA.
Pridá sa dnes niekto ? Pôjdem autom z BA
Dnes nedela od 23h idem na Pramen
Ktora sa teraz pojde trochu ohriat a pokecat??? Bez nutnosti riešiť čo ako. Fakt iba ako spoločnosť. 🙃🙂
Chysta sa dnes niekto? Najlepsie par alebo zena....alebo chlap s velkym hrubym ss
Ja by som isiel a kedy, v noci?
Ahoj. Keď tam pôjdeš daj vedieť ale tam môžme ísť spolu
Trochu mimo temu ? Nevykradli tam nikdy nikomu auto ? Tipujem, ze vela aut tam bude nezamknutych.

Sedeli sme vcera v aute a vsimli sme si zvlastneho tipka, co sa potuloval okolo zaparkovanych aut, az prisiel k nasmu. Mal som pocit, ze ide skusit nase dvere a potom si nas vsimol. Tak do 5 minut sadol do svojho auta a zdrhol.
90% sú to len honici čo hľadajú objekty v autách na fajku a honenie ale už sa stalo ze niekomu pokradli z aút veci
Inak tuto noc tsm boli 3 retardi vo vode ktori neustále chodili,z jedneho miesta jazera na druhe,fajcili,boli hluční,jeden tam púšťal stupidnu hudbu, stále mali v rukach mobil, chodili po vode ako drbnuti....Je to tam príšerne uz. Mnohym totalne preskocilo. To rôzni honici a gayovia su oproti tymto psychopatom nic! Dakedy to bolo tiche miesto, pokojné. Jeden z nich tam normalne skocil do jazera 😀😀 (upravené)
Hej, boli tam, tiez mi dost liezli na nervy ...
Nebiem ci ste tam boli ako par ale boli tam nejaké pariky a dost sa okolo nich obsmietali. Neskutocne otravni retardi
Sme tam boli neskor, asi sme tam boli uz len jediny par.
Asi viem. Boli ste vzadu potom tam sa tam ti retardi presunuli aj s mobilmi a potom zas vpredu pri hadici....
Ano, to sme boli asi my,

Zaskocilo ma, ze to bola sobota a nejako malo ludi.
Ja som mu ho už fakt chcel jebnút tu motorolu o hlavu... celý večer púšťal dookola svoje kolotočárké pesničky , hral sa na "Menežeris" ktorý z Hiltonu vo vírivke rieši súrne milióny 🤦‍♂️ Ale Time management mu ide, lebo priamo na prameni spravil komplet recruiting🤣 nábor, výberové konanie aj vstupné zaškolenie .
Ale fakt už tam človek nemá právo sa rozhodnúť že prečo tam je. Tlačia sa a tlačia sa ako keby boli v gay saune... Síce aj vo swingerse pochopia že nie je nie 🙄 Natlačia sa , presadnem si... Idú zamnou .... Idem do kade idú zamnou 🤦‍♂️ Ako sa lepia na baby a páry ani nehovorím ... Grc.. Normálne ja sa za nich hanbím , keď vidím čo robia, a to zle vidím v noci 🤔 (upravené)
V ktory den je tam najvacsie sukromie ?
vacsinou nikdy - niekedy rano okolo 7 sa stane ze tam nieje nikto. nocni vtaci su uz prec a ranni kupaci tam este niesu.

vacsinou tam vzdy niekto je... take stalice hlavne
Najde sa tu niekto kto ma vyfaja budem tu do 19.30,modra c4,nejaky dobry fajciar (upravené)
Prečo stále poukazovať len na gayov? Ja teda chodím s partnerom, nikdy sa netlačíme, väčšinou na nás, ale horšie skúsenosti sú tam naopak s heterákmi. Ak totiž príde chlap sám a náhodou niečo skúsi na iného chlapa, ktorý je hetero, je to obyčajný omyl, ktorý sa stať môže. Ale hetero chlapi keď tam uvidia ženu, alebo párik, sú jak nadržané kone, ktoré hneď úradujú a častokrát tam práve z toho vznikli potýčky. Horšie je to však s osadenstvom, ktoré tam je pravielnou súčasťou. Pán holohlavý Ukrajinec, ktorý najnovšie chodí na Range Roveri a myslí si, že prameň mu patrí, vyťahuje tam na chalanov bejzbalky alebo nabúchaný pánko s myjavskou značkou, ktorý to hrá na heteráka roka, vykrikuje tam po každom aký je buzerant a potom sa tam nechá fajčiť. Možno by to chcelo zamyslieť sa nad správaním každého jedného z nás. My chodíme vychillovať, pretože mať niečo takéto, kedy v zime môže človek byť vonku v teplej vode, sa vidí málokde a my si ani to neceníme. Aj to, že niekto má v zime potrebu neustále vypúšťať jazierko, alebo je tam zlá hadica, ktorá z malého bazéniku robí vriacu kocku...ľudia, vraj to niekto kúpil a možno nám to zrušia úplne, tak serte na to kto je gay hetero bi a jednoducho buďte k sebe slušní a užívajte si to kým sa dá...
Súhlasím s týmto príspevkom....
..*6*
Vie mi niekto poradiť,ako, kde a čo? Dnes v noci by som sa tam išiel pozrieť. Len že kde zaparkujem a čo tam nájdem. Ďakujem
Kto ide zajtra doobeda na prameň ?
Spoločná fajka
16.11. Stvrtok Bratislava sauna Expert?????????????Kto chce mrdat poslusneho zmrda ako kurwu ????mozete aj viacery naraz ako sa vam bude pacit.
Dnes 8/12 okolo polnoci na honenie fajku? Športovec/ normal pls do 45
Ahoj, je tady kluk co byl včera ve grobu?*4*
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Existuje ešte ta telegram skupina grob?
Kto ma tu vyfaja sedim v aute cierny superb
Ako je na prameňi?? Je tam niekto??
Kto ma poriadne vyfaja alebo zasuniem ,cierny superb
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
skoda ze idem az zajtra okolo 18tej tam,by som sa nechal pofajat,a niekoho pretiahol
Ešte tam chodia aj hetero ľudia alebo už je teplý prameň ozaj teplý 😂😛😛
neodstranujte upchatie odtoku, lebo je vzdy nizka voda. chlapom odmrzne vtak a ženám kozy
Opäť máme skupinu na telegrame... https://t.me/CHG_pramen
je tam aj hetero skupina, volá sa https://t.me/CHG_pramen_HET
Ahoj. Dnes po polnoci sa tam chystam s kamosom. On by chcel aby som cakal na zadnom sedadle nastavenou ritkou a aby min 4-5 sukali a vystriekali sa do mojej dieri. Najdu sa taki? Realne
Hodieva tam niekto z NR ??????????
Fuj.sa nebojite HIV?
.............................*24*
Moja zlata, na internete najdes velmi vela informacii o tom, ako sa chranit pred HIV a pred inymi chorobami! Pocula si o tom, co je Prep? ;) bohuzial na hlupost liek este nevymysleli...cmuk
Nemyslim že som hlupa.len ci sa nebojite o svoje zdravie. Je len jedno.ste dospelí viete čo robíte....*5**16*
Chodia do Grobu aj ženy alebo len muži ? 😂 rád by som si vyhonil a bol načapaných ženou 😅
Ako citas, je tam prevaha otravnych buzerantov, zeny tam chodia sporadicky.
Je teraz niekto na prameni? Som tu sólo muž
Túto stránku a pramen ovladli gayovia. Nič proti nim ,ale heteraci už tam chodia zriedkavo....
Windka,ale nie, chodí tam vela zien a párov
Ktorý fajn pár chodí na prameň Grob? Píšte do pošty. Pre menej chapavych pár je žena a muž. Ďakujeme a tešíme sa. *63*
Pekny den.
A Ty ch odpoved
odis kam?
Kde sa da heterakov v pohode stretnut?
Dakijem za
ahoj, poznám lepšie miesta, Slovinsko a Maďarsko,
Na stránku či na prameň? 2012 sa tam v noci sťažovali ružovo, že tam chodí moc heterakov.
Aj by si isla na pramen nezistne bez boxnych umyslov?
Súhlasím s tebou. Túžba a vzrušenie je príjemné, len nie za každú cenu
kto zajtra v piatok tam bude ja idem prvi krat pozret
tiež sa tam chcem už kuknúť ... *1*
S kamosom chceme ísť do Grobu na teplý pramen. Ma rad keď ma suka a viacerí sa pozerajú a potom sa môžu pridať a napustiť moju dieru. Máš záujem? Info v správe. Len reálne! Vek ideálne medzi 35-50 a fit postava zdravie a veľký vtak
Kedy je tam najlepsie ist sa okupat a nieco perverzne zazit prosim???rad by som poslue posluzil ako stetka viacerym naraz.
moze tam ist aj heterak ???
co citam je to asi gay wellnes
Niekto co by ma tu poriadne vyfajal sa najde?
Si otravný ako mucha mäsiarka všade
Nejaký športovec na dnes okolo polnoci?
Ahojte štvrtok ráno okolo 7-8 budem v chorvatskom grobe, rad niečo vymyslim ja mlady s hrubym M
Pride niekto dnes v noci na pramen? Chcel by som prist,ale nechcem tam byt sam:)
Ahojte teraz niekto na prameň?
Pridá sa aktív dnes (pondelok 26.2.) okolo 22 hod. na pramen a vyšuká ma v jazierku???
Babky a dedovia. Určite ako vždy
Je nejaký parik alebo zena na prameni?
Kto mi spravi poriadnu fajku dokonca sedim v aute a pomaly si honim,som tu do 20.30
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Niekto na prameň M, Z, PÁRIK ? píšte do pošty ja 34/190/90/20*52*
Ty si profi maser ? Ideme tam s priatelkou, len skoda, ze ona o tomto tu chate ani len netusi, by ma nakopala :-)
Ty si profi maser ? Ideme tam s priatelkou, len skoda, ze ona o tomto tu chate ani len netusi, by ma nakopala :-)
V piatok prípadne v sobotu nejaká spoločnosť na prameň?pár,m,z *4*
Niekto v pondelok večer okolo 20:00?
Kto do 45 by išiel dnes 21/3? Správa
Aktív s chuťou na honku, fajku , mrd v utorok 26.3 ráno okolo 7,00 na prameni? Ak máš chuť ja tam budem, skúsený pasív. gumy gél, popers prinesiem
V UTOROK ráno okolo 5-6tej zastavím sa cestou do BA. Kto na honku, fajku?
Dnes 25.3. Večer niekto na prameň?
Dnes 27/3 na polnoc nejaký športovec so mnou na Grob? Môžem aj odviesť z BA.
Dnes TEPLY PRAMEN V GROBE bude poslusny subik zmrd sluzit kazdemu kto bude mat zaujem ako poslusna stetka na vystriekanie ..Ma niekto zeujem?????? Mozete byt aj viacery naraz.
dnes bude v grobe natresk. chce ist niekto zo sale ci galanty ?
Hladam aktiva aj viacerych dnes vecer tam pojdem piste spravy. Mozem aj ako muz alebo ako trainy. Hlavne maj gumu vsetko s gumou .chcem bit vysukany konecne
Kamos ma ide dnes sukat na grobe pri aute. Okolo 23:00. Kto sa prida??? Aj viaceri
Cavte kto sa chysta v piatok5.4. vecer na pramen???
Dnes v piatok 5.4 kto sa pridá do Grobu? Napíš správu 🤤👍 (upravené)
Dnes rano nejaka zena na teplý prameň cca od 5:30
dnes vecer bude prsat a bude zima. na pramen prídu len tí, co chcu sexovať. kvoli kupaniu sa tam neoplati ísť.
Ahoj, ako to tu funguje? Kde sa da parkovat? Ludi sa kupu a zoznamuju? Kedy sa oplati ist?
Sedim v aute a pomaly si ho honim ktory pride a vyfaja ma som tu do 21.15 (upravené)
Dáky dobrák rozsekal odtokovy otvor a rozsiril ho na pol metra. Vody ledva zostalo. Zoberte si sáčky na upchatie odtoku, inak vam odmrznú rite.