co vas laka skusit?

hehe

laka vas skusit nieco a chcete nam napisat co to je?
3jka s 2 zenami, sex zo starsou zenou.... na viac si teraz nespomeniem :)
autosex pocas jeho umyvania v umyvarke
... a nebyt druhy den na internete
Trojka zo starsimi zenami mal som 48r a bolo to super
Skús sex so svojou mamou a jej kamarátkou a je to.
Presne 3jka s 2 ženami. To mi ešte chyba. Zo staršou to je super. Mal som 35 ročnú nymfomanku a nemala nikdy dosť a robila to najlepsie
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Aj mna toto laka a moja nechce ineho aj ked som jej to ponukol
Veru aj ja som na tom rovnako ako ty
17ztuzbykvet
17ztuzbykvet pred 1 rokom
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ved si najdi 2 chlapov a mas pokoj ,mozno niekedy sa najdu dalsi a bude grupak
Ja by som to tiež žene dovolil je to raj
My sme to skúsili raz bolo to super žena si to užívala.
😂...veru aj mne sa to páči...😂
A zenu,ktora by to chcela hlavne,je to len vo snoch muzov a.mozno 1%zien skusi raz...
Tak takú ženu priateľku by som potreboval je to waw keď je žena z iným a pozerať sa na to
Mne by sa to veľmi páčilo keby moja mala sex s inými,dokonca by som jej ich aj hľadal,veľmi ma to vzrusuje
To najdes 10ky zaujemcov,mozes si vyberat
Tak tomu teda ver, je to super keď je v mojej manželke niekto iný a mňa pritom fajčí.Nadhera*92**119**119*
Tak tomu teda ver, je to super keď je v mojej manželke niekto iný a mňa pritom fajčí.Nadhera*92**119**119*
Môžeme vymeniť foto manželiek,ak máš záujem.
Ja rád vymením. Si za? Stačí napísať a môžme meniť foto
To sme na tom rovnako 😂😂 aj mňa tá predstava veľmi vzrušuje 😂
...ty a tvoja priateľka s tým problém mať nebudete... môžete si vyberať...
Hľadám takého muža 😘♥️ nie každý to znesie
aj mňa to láka, mať takú parnerku*9*
A ty kolko toho znesies? Lebo ja sa inar rad prihlasim :D
Bola by mi velka cest vznesena pani... Ja teda toho znesiem vela :)
Ja túžim po takej žene. Hotwife. Zatiaľ sa mi takú nájsť moc nedarí.
ahoj som juraj slobodny a hladam zenu*21**175*
Ahoj 😊 Jeden taký muž , presne, akého hľadáš by sa tu pre teba našiel.Som priamy a úprimný.Ak by si mala o mňa záujem, tak by sme to mohli spolu skúsiť.
Ahoj, ak mozem sa spytat hladas este muza, nasiel som tento koment na forume... co Vas laka skusit??? Myslis tolerantbeho muza ktory by ta poziciaval??*4*
Ahoj. Rád sa s tebou na to dám......
Mnoo my cuckoldi zase nemáme štastie na hotwife...😂
Som submisivny , mať takyto vzťah je môj sen :))
Niekedy nič krajšie ako ponúknuť vlastnú ženu cudziemu,aj viacerým naraz
tak tomu ver že je to poriadne vzrušujúci pohlad.ja ked som pozeral ako si dávaju z kokotom mi len tak trhalo a odrazu som vystrekol bez toho aby som si honil..
No aj mne trojka z dvoma zenamy ja som mal ako 22r 58 r zenu a bolo to super
Bisex so vsetkym,len tazko doverovat vsetkym .
no teda, tak toto laka aj mna. *24*
Sukat a fajat zaroven? Alebo sukat a abyt sukany?
Tak podla chuti, ale urcite by som chcel fajcit spolu so zenskou poriadne tvrdy nadrzany penis, samozrejme sukat a fajcit zaroven, lizal by som kundu v ktorej by bol zasunuty vtak a urcite by som chcel skusit ake je to mat v sebe zivy penis.. hmmm az mi mraz beha o tele pri pomysleni na take hratky.
No proste tak rozne, na co by bola chut *6*
Presne také niečo ma láka.lyzat picku keď je vne zasunuty penys.lyzat aj aj.po súloži obidvoch olyzat do čistá.
SKúsil som je to fajn, ani nepríde zlé, že cmúlam penis so semenom
.. vylízať anál keď ho druhý muž vytiahne zo ženy
Toto by som presne chcel ale moja nechce ani počuť o inom ani vylízať sa nedá.
Tiez by som bral, hlavne ass to mouth. Ak by sukal nejaku babu a ja by som ho fajcil na striedacku. *71*
Ja mám rovnakú predstavu. Drží má už niekoľko rokov.
Mna laka ponuknut moj penis pariku. Pozriet si ich sex a potom sa nechat vyfajat od oboch. Zasunut do zeny a nechat si pri tom lizat anal. Vidiet ako niekto zlize moje semeno,ktore ona vytlacila z picky po tom ako som ju napustil.
Byt šukany do úst aj zadku a spoločný výstrek
Ahoj takého muža hľadáme do trojky kde môžem si zašukat do zadočku
Ahoj veľmi dlho túžim zažiť niečo také vzrušujúce. V mojich predstavách som ten kto musí jazykom pripraviť a očistiť oboch pred aktom. A počas milovania ich neustále stimulovat jazykom. Veľmi by som chcel vylúhovať semeno z dierky a pri tomto sa nechat súložiť do análu.
Mňaaanmmmmm ...ňamkoózní... 😋😋😋🥰♥️💖
Jo jooó, mňampředstava ...
Tu ma mate som tu pre vas, lakama 3ka ž-m-m
Ahoj. Rád fajkám a nechám si obrábať dierku...
velmy rad by som vyskusal
napis mi a dobodneme sa ❤️
rad by som vyskusal TV alebo muža v ženskom ked že som BI nebranim sa ničomu okres trnava
Ja zas hladam taky par, kde by si muz zasukal aj do mojho zadku
ahoj, ešte hľadáte takého muža do trojky, ako ste spomínali na fóre? som 49/182/85 hladké telo, vyholený, aktivne športujúci...za info nič nedáte...ahojte...pekný víkend
Mňa vzrušuje presne to isté čo teba...
Ahoj. Áno, aj mňa to láka.. Najprv spoločne šukať moju polovičku a potom by som sa nechal ošukať ja až do konca...
Ahoj rad skúsim, pomôžeme si navzájom.
Kopu chlapov láka BI sex s párom *24* len nájsť taký pár je nereálne *12*
Zaujímavé citat vase predstavy. Mne b stacila pekna stihla cokoladova cernoska
Také niečo láka aj mňa,,nemám s tým skúsenosti,,,ale tá predstava je silná,,,z jedným párom som písal ale chceli nad 19cm,,,a môj je 14cm,,
Skúsil som jedného fajčiť a pritom ma druhý trtkat aj to bolo super.
Aj ja bi som to chcel zažiť a naplno...
HROMADNÁ MASTURBÁCIA v SÚKROMNOM DISKRÉTNOM PRIESTORE ● POZVÁNKA PLATÍ LEN PRE MUŽOV, NA TÚTO AKCIU ŽENY NEMAJÚ PRÍSTUP. POVINNÁ NAHOTA ( maska, kukla na tvári je dobrovoľna, nie však povinná ) VSTUPNÉ DO PRIESTORU JE 9€/os. MAXIMÁLNA KAPACITA 15 MUŽOV. Vzajomna honka, fajka, sex, atď.. je už na dohode medzi vami. Dnes 20:00 BA
Aj ja by som sa rad zucastnil ak sa se take akcie robia..
Záujem o nosené nohavičky na úrovni ??? Viac info môj profil 😊😈
Co sú sakra nosené nohavičky na úrovni? 😂
To aj ja len ťažko nájsť spoľahlivý kontakt
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ja takisto tebou spomenute... Napis mi
Aj mňa ale iba keď som zjety 😁
asi piss by som chcel skusit :)
to aj mňa velmi láka....cítiť ako steká po celom tele.....horúci....oooch
Ja na seba scat,muž či zena*25*
ja by som rad skusil dve zeny naraz..
a čo tak to animal? *124* už ste o tom počuli?
dobrá tema
chcel by som niečo skusiť v tomto smere
čo také? niečo s transkou???? *9*
Počul aj videl, ale iba na videu. Čo ťa najviac vzrušuje?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahoj,pozacam ti psa. Cane corso cierny,je hravy a ma 50 kil.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahoj mala by si zaujem o animal?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
AHoj. Prezradis ze co presne ta laka?
A teba co laka ? Ak chces napis sukromne
Este hladas toho psa , rresp mala by si zaujem?
hovado chore.. najprv k doktorovi potom pis po com tuzis ak ta to neprejde daj sa zavriet
Uzvsi našla vhodného psíka pre seba?
Ja by som chcel vidieť ako daka suka zo psom juj
Stále si neskúsila?ak áno opis to
ahooj mňa vzrušuje animal....ale nemám skúsenosť. písal som s jednou ktorá dodnes praktizuje animal a mala sex nie len so psom a bežnými domácimi zvieratami.aj jej bratia,ale oni so samičkami. aj ona...a
ahoj, rad pozeram animal a velmi casto ma to vzrusi, že si musim pritom ulaviť. Mam aj psa, skusal , teda ked mam cas a som snim sam rad mu ho honím. Mas kontakty, s niekym, kto si o takomto niecom rad popíše? dakujem
Ahoj, rad s tebou popisem, velmi ma laka a zaujima animal, bohuzial nemam skusenosti a ani moznosti, no rad by som ich niekedy ziskal. Ak by si mal naladu tak budem rad ak popiseme.
Ahoj, akeho mas hafana? CO vsetko si skusal?
ahoj vies poskytnut animal? my dvaja chlapi
zlatino nahlasim ta.. si chory .. neni normalne ked toto niekoho vzrusuje.. chuda tvoja zena, rodina.. kazdy
ahoj, neviem odkial si, ja som klacal na 4 pred psom a ten si ma vzal ako suku, dal by som sa napustit od psa aj pred tebou, chcem vidiet tvoj tvrdy penis a udivene oci ked prave budem plneny semenom tvojho psa :-)
Wow tak toto by som hneď bral aj ako aktív aj pasív
Ahoj akého máš PSA a odkiaľ si ? Aký ho má veľký a hrubý
Zaujímavé píš rád by som to videl na zivo
ahoj aj ja som uz honil psovi, aj si ho skusal fajcit?
tiež by som to rád vyskúšal a zažil, kebyže je možnosť
soulmate - a možno mala sex aj so svojimi bratmi. To ako si to opísal, vyzerá ako z filmu Hory majú oči *3*
Aj ja hľadám takú čo by chcela
co mas konkretne na mysli, aky druh zivocicha? ...keby len poculi :-)
Ahoj , nielen počul ale aj skúsil. Kedže som býval na dedine ,mali sme rozne zvieratá ako psa sliepky husy ,kravičku a aj teliatko. Bol som zvrhlík , nechal som sa psom trtkať , ja som trtkal sliepky a teliatko mi cumlalo vtáka. Psovi som aj fajčil . Vtedy som ešte neverel že sa tomu hovorí zoofília.
ahoj rad by som o tom pokecal
nielen počul ale aj zažil , trtkal ma pes
mna tiez laka animal skusil si?
Tak cca pred 30 rokmi som o tom nepocul, iba som to zazil na vlastnom zadku :-)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Už si vyskúšala ? Rád by som niekedy našiel sub ženu čo bude poslúchať keď by jej bolo prikazane čokoľvek čo sa toho týka 😁
Ja by som chcel skusit sexik s mladym neskusenym chalanom...diskretne...a pekne vzrusujuco
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Sukaci stroj?Myslis tím poriadneho chlapa?*362**87**92*
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Šukací stroj mám, rozmýšlam nad jeho prenájmom niekomu.
Este mas ten. Stroj? Asi by som si ho pozical....
mna láka byť šukacím strojom :D
Tak si sukacim strojom by som ti doprial to je vraj super a ešte viac super keď ho ovláda niekto iný vo si užíva tvoje mučenie orgazmom
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Stary tak svagrinu by som dal aj ja a aj svokru
noo tak zavidim ak mate pouzitelne svagrinky aj svokricky *18*
ja som tu moju švagrinu už dostal a bola to nádhera
presne aj mna toto láka ,no už som sa nato odhodlal a momentalne už mám vypracovaní vztah zo švagrinou ked mi posiela svoje nahe foto a tak myslím si že čoskoro ochutnám aj jej telo no a potommožno skusímdať tu predstavu oboch naraz
foot fetish na boso riadne vasnivo a pansky anal s pomôckami strap on
Partnerka chce vylizat ženu pred tým ako potom vylizat moje semeno z nej len nájsť ženu.
Hm ja som bol skor ako moja draha, chytila ma za hlavu stlacila medzi nohy. Jasne ze som si to zlizal no napokon sa nam to pacilo obom :)
Raz sme sexovali v parku bola to rychlovka, nevydrzal som dlho a vypustil som celu davku do jej muslicky, ked sme prisli na byt vyzliklasa, stiahla mokre gatky, sadla na okraj postele a povedala: teraz mi ju vylíž! Musel som ju vylízať a vyčistiť. Nebolo to raz a páči sa mi keď mi prikáže vylízať a spapať svoje semeno z jej piče.
Je to vzrušujúce, aj mojej sa to páči, len je veľmi hanblivá a konzervatívna, sama si to nevypýta. Veľmi vzrušujúca je predstava lízať ju, zatiaľčo by mala v sebe iného....
To aj moja polovička len ako ju presvedčiť do 3
Mňa taka dlhšia predohra, oblečení vo vode pomaly z toho von že viak komplikovaná ku finišu :P
chcel by som aby sa do mňa vystriekal nejaký samec a potom aby to nejaká samička zo mňa vycucala...
Hmmmm velmi zaujimava predstava *114*
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Mas nejaku skusenost so svokrou?
láka ma obslúźiť par, kde muž je bi, vyfajčiť mu a so semenom v ústach sa bozkavať ,(aj lízať pičku,)s jeho partnerkou
juj na to by som sa dal nahovorit ale moja ale moja sa nechce nahovorit na nic.
Ahoj veľmi rád by som to zažil.....ale on veľké m a veľa semená.....
Mňa láka nasledovné - ísť so ženou do swingers alebo akciu a vidieť ako ju iný miluje a hladká ... a ako sa jej to páči. Alebo dva vtáky naraz ( pomáham umelákom do ritky alebo naopaka ale živé je živé). Problém je že nechce.
je to pekne aj vzrusujuce ak vidis ako sa to zabera s druchim *31**92**2*
Ani moja nechce, navrhol som jej trojku aj štvorku
Ja to mam tak isto a vela krat ju len umelako robkam ale ziveho nechce to ma vzrusuje ked si predstavim ako ju druhy chlap pretahuje.
naraz 4-5 mužov na moju mušličku ...samozrejme takých, ktorých by bavilo privádzať ma k orgazmom*71**243**162**124*
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Doprial by som Ti také niečo ,škoda
ved to je to najlepšie privádzať ženu k orgazmu, to by ma bavilo velmiiiiiiii dlho.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Tak to je super. Vidím,že aspoň tu by ženy veľmi radi kolovali na tvrdých kolíkoch...
ahoj ak inklinujes este byt osukaná viacerými ,ohlás sa ,GB akcie robievam uz dlho, s muzmi sme v styku
Ktoreho chlapa by nebavilo privadzat samicku k orgazmu? 😂

Len nech pekne ani nevie z tých orgazmov chodiť..
3 ka vidiet ako niekto pretahuje moju manželku
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
mna by lakalo ist do sauny alebo virivky so zrelsim parom kde by ju on pretahoval a ja by som sa pred nimi robil
a kde je taka sauna? kde neni kopec ludi?
ved je kopec sukromnych saun a viriviek, s mojou byvalou kamaratkou sme si tak uzivali ale sami
To by som si aj ja pozrela;) vzrušuje ms taka predstava ;)
Aj naopak je to vzrusujuce, ked sa v saune a v prestavkach vzajomne drazdime a myslime na to ze nas kocka z recepcie sleduje cez pootvorene dvere v odpocivarni.
pekny den krasna neznama..chcela by si zazivat vsetko to krasne co zivot prinasa?.samozrejm ebez narusania sukromia a dlhodobejsie?..ozves sa mi prosim,ak nevadi,ze mam 46r?zadany..predpokladam ale ,ze to aj ty..tak to snad nebude vada..s pozdravom dufajuci
mna velmi laka sexi zrela mierne dominantna zena 35-40 len najst taku ....
Chytiť si umelé prsia. Neviem aký je to pocit a uz velmi dlho potom túžim. Nenašiel by sa niekto? :)
umele kozy?
mal som tu cest...dakujem,neprosim...radsej krasne malilinke citlive kozliatka...verte mi-silikon je bez citu
ja som raz skúsil piss na mňa a bolo to skvelé , partnerke sa to moc nepáčilo. Nemáš radu ako ju na to naviesť?
Návod: nech ti ostrieka diamantový prsteň, ktorý budeš mať na jazyku.
Štíhlu s veľkým klitorisom (aspoň ako poriadna fazuľa)...lízať a lízať....wow...
štíhlu s veľkým klitorisom (aspoň ako veľká fazuľa) líźať a lízať...
mna toho laka viacej ale asi naj skusit trojku MMZ , a tiez si skusit ake to je mat v ruke silikonove , ci sa to da rozoznat aj hmatom
noo ja by som vyskusal Transku.oralne.*2*
Strap-on dildo,moooooooc moc moc
To sa dosť čudujem že také niečo nemáš s kým vyskúšať
Mňa láka strán on aby mi to žena spravila, nie som g len ma láka ten pocit byť pretiahnuť.
Tak to áno len ako ju presvedčiť
Wau veľmi po tom túžim chcem aby ši ká pretiahla
chces skusit ???????????????????

Chcela by si robit ty alebo tebe? A ked ty komu ? M alebo Z?
Tak podme spolu do toho. Ja som za kazdy novy zazitok
laka ta strap on ? ozvi sa tiez ma laka
o tom snívam už veľmi dlho. Pekný neskorý večer prajem
Ahoj.Tak to by sme mohli skúsiť spolu.
ahoj paci sa ti strap-on?? ja to chcem hrozne moc skusit
Ja by som chcel skusit tvoj zadovek :-*
Takže by si niekoho pretiahla?
Môžeme..............................
......................


mňa láka strap on od ženy ....
Rád ti podržím už dlllho ma to láka mňam............
Vauu aj ja bi som chcel to skusit Moooc
Ahoj kocanda. Taka predstava vzrušuje asi kazdeho
Strap? Ak aj po rokoch to stale laka ... let me know
Tak sa ozvy a nechám sa rad. ………..
Ahoj XD úprimne ti poviem že kludne a hlavne s radosťou by som šiel do toho *250*
No swingersku som už zažil 3ku aj 4ku tiež ale zatiaľ nemám skúsenosti s párom.
Mňa by lákalo byť s párom aj zrelsim trebárs v saune a byť im po vôli, som vo vzťahu ale mám málo vzrušujúcich zážitkov.
Ahoj. Mňa láka skúsiť spoločnú masáž, ja, moja polovička + bi m alebo bi pár , kde by sme mu počas masáže na striedačku fajčili jeho stoporený penis ...
Ahojte, mna laka uplne presne toto, co ste napisali...spolona masaz s bi parikom...len velka skoda tej dialky... *8**8**8*
Ahojte. Ja budem rad vás maser
V skratke lakaju ma nechať sa prvy krat ako hetero podvoliť chlapovi ktory si moj zadok užije po svojom a zistiť či v buducnosti budem vyhladavať sem tam vtáky a zaroveň ak sa mi to zapači čo si myslim že hej kedže velký vibrator vie privodiť inu rozkoš tak čo potom veľky vtak :) Neviem uvidime a dalej chcem sa stať niekomu otrokom ,ktory si može splniť na mne a so mnou všetky svoje nechutne priania bez odvravania. Dalej skusiť rozne scenky . Skusiť staršiu ženu ,ktora jeden deň obetuje a dostane odo mňa všetko čo nikdy nemala a chce skusiť. Dalej milujem sa fotiť a vymienať fotky a milujem ak ma pri masturbacii niekto sleduje alebo by som chcel vyskušať sa stretnuť niekde na byte so ženou alebo chlapom ,bez sexu a dotykov ,len ma vzrušuje predstava že dana osoba odo mna 1-2 metre kde ja som nahy na posteli a čakam na pokyny čo chce vidieť ,čo mam so sebou robiť , čo kde kam vrayiť proste využiť jeho/jej predstavivosť kde sa može na mojich vykonoch ,ktore mi zadal hrat so svojim telom . :) Je toho viac ak sa niekto stotožnuje rad s nim preberiem všetko čo ho zaujima Dakujem. btw prave som sa dofotil a hram sa s nim ak ma niekto zaujem vymeniť foto alebo mi zadat prikaz čo mam rad o poslanie fotky ,ktora bude vyzerať tak ako si povie . :) Vdaka zvrhlosti a predstavivosti zdar :D
pisanie o manželkach vymena fotiek
Popiseme o nadich??????????????
vie tvoja o tom ze by si si rad vymienal jej fotky z niekym? Mna to tiez láka, len moja o tom nevie:)
nie nevie.napis spravu ak chces
Nazdar ak mas zaujem mozeme povymienat fotky manzeliek. Seriozne.
asi sebecké ....ale chcela by som dvoch -troch mužov naraz,a to takých, ktorým by vyslovene išlo o moje orgazmy. *3* ved snívať môžeme. to je hádam dovolené priatelia amatéri.
Rad budem jeden s tých mužov 4 5 ak nájdeš zbytok
ozajsty muz zboznuje hratky s pickou!! :)
Maš pravdu dokázal by som sa cele dni hrať prstami,jazykom, erot.pomockami
Ja by som sa tí snov vydržal hrať aj pol dňa
Ma ta tvoja picka vzrusuje.....*71*
Neviem ako ostatných, ale zbožňujem chuť ženského prirodzenia. Najlepšie nohy ohnúť až k hlavke a priviazať k rukám. Milujem lízanie, sanie a dráždenie kundičky i zadočku, oddalovanie orgazmu. Dokážem lízať aj hodinu, kým sa mi nespraví nakoniec do úst.
*24*
Jeden známy hovorieval: ktorý chlap neľúbi pičku, nech žere seno!
Znie neuveriteľne, že môžu byť aj takí.
Milujem lízať pičku, žene vždy lížem mušličku, aj od zadu , vtedy prejdem na análik aj. Ked ju preťahujem dlho tak casto orerusim koitus a znova jej ju lížem , takú roztiahnutú, rozmrdanu, alebo ju pestujem 4 prstami. A ked sa do nej vystriekam taj jej ju vyčistil jazykom od môjho semena.Najprv jej semienko čo vytieklo rozotriem po pyskoch a potom jej ich oblizujem a az pokial aj z pičky nevytečie vseto a všetko jej to zlížem.
Áno zbožňujem to....,.............................. .....
Môžeme ak máš záujem...................................................
Výhonit si pred ženou, ostriekat ju a zlizat si to....
Toto by som chcel aj ja zazit...hratky so semienkom
Mňa láka sa pozerať ako moja pozerá, obchytáva cudzieho, prípadne ja pozerám pár napríklad v parnej saune...
Ahoj. Odkial si? Pozri si moj inzerat a mozme nieco vymysliet
Ja mám už veľmi dlho túžbu spoznať zenu s naozaj veľkým klitorisom ktorá by chcela aby som ju dlho lízal a vedela si to užiť bez predsudkov.
prijala by som pozvanie s manzelom,na chatu od dvoch mladych chalanov,kde by manzel sedel v kresle popijal a ja by som sa s nimi milovala,zaucala ich,vyvydzala s nimi,uz som to zazila takto s jednym mladym,ale dvaja to by bolo super
chcem skúsiť sex v trojke ..mierne bi, s tým kde keby on bol v partnerke, tak obščas mu pofajčil, potom keby ju vystriekal a ja mu ho potom vylížem a aj jej ..
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
A čo ti v tom bráni? Mne by sa to tiež páčilo ...
ahoj, zaujal ma tvoja túžba, ak by súhlasila tvoja partnerka rád vás spoznám a splníme si sny navzájom.
Mňa by lákalo niekde diskrétne pozerať na nahú ženu / napr.by bola nahá pod kabátom,alebo by sa mi ukazovala nahá v okne a ja by som len honil, prípadne by sa opalovala v prírode nahá./ Ak je taká žena na Liptove, prosím napíšte mi! Bez finan.nárokov a diskretne!Ďakujem!
Moja sa rada opaluje nahaa. Len najst miesto...
Takych miest na opalovanie nahych je dost aj u nas v TN kraji...
Túžim zažiť sexik so skusenou ženou v saune,ale v aute :)
Túžim zažiť sex so skusenou ženou v saune,alebo v aute ,ale niekde na verejnosti ;)
Prežiť vášnivý večer s dvoma mužmi a vyskúšať si polohy, ktoré sa ináč nedajú urobiť... Už len pocit na niečo také ma vzrušuje
ahoj, asi túžime po tom istom, rád vás spoznám a plniť si sny je úžasné no nie?
Ahoj. Mohli by sme to spraviť v trojke aj s kamarátom. Máš nejakú fotku?
Mna laka sandvich,bol som uz v trojke,stvorke ale vzdy boli zeny co nedali analik...a potom ozajstne dve bi kocky...
Chcelbisom viskusat porjadny a dlh sex .zenou alebo sparmi
Mňa laka mamka a dcerka spolu v posteli a poriadne si to s nimi rozdať.
Zaujimave :) uz si na tom nejak zapracoval?
Sex so shemalkou. To je sen...*71*
Hmmm to aj môj...............................
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
kde je problém???Napíš,prideme si po teba
kde je problém???Napíš,prideme si po teba
Caute :) mna velmi laka byť sluhom na nejakej dámskej jazde a plnit príkazy... Som submisivny ale zatiaľ stym nemam ziadne skusenosti...
Mňa láka trojka kde by som bol fajčený obomi :-)
pri práci s vibrátormi ma bolia ruky, preto by som rada skusila šukací stroj.
Sukacich strojov tu je dost len si musis vybrat bolo by skoda aby Ta boleli rucky ved cim by si honila nase ocasy.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
aj sa by som to chcela skusit a moj muz by ma chcel pritom pozorovat
Ubehli 4 roky a podarilo sa ?
ahoj.o vzrušujúca predstava, na videách som videl rôzne zvieratá-samcov so ženami,ale aj mužov so samičkami...fenka,prasnica...láka ma to moc,len nie je kde skúsiť
nemeckého ovčiaka nechceš skúsiť?
Som bi pasív. Nedávno som na internete videl animal porn. No rád by som skúsil byť na štyroch a podržať psovi.
miláčik teba rada vyhoním....hodikedy
hocikedy a môže ma pritom obrábať aj šukací stroj....na Slovensku asi taký ešte nevyrobili aby uspokojil.moju nadržanú šušulu.
Venujem sa vyrobe roznych pristrojov/nastrojov na mieru a na zakazku. Ak by si mala napad mozeme ist na kavu a prebrat to, mozno to bude zaujimave a skusim to vyrobit.

Podotykam ze nie je podmienkou aby som bol pri skusani...mna bavi vyrabat veci co robia ludom radost. Preto to robim ;)
Láka ma stretnúť priateľov, ktorým by som pomohol spestriť erotický život ... nemusí ísť vyslovene len o "živelný sex" . Rád budem len asistovať, viem celkom slušne masírovať /niečo aj z Tantra masáže/, aj oboch, kľudne aj BI, prípadne pomôcky, a chýbajú mu priatelia s ktorými by sa o tom dalo baviť a spoločne si plniť sny.
Kde takých ľudí stretnúť. Väčšina sa tvári konzervatívne, skrývajú svoje sny, želania.
Mám žiaľ smolu, partnerka patrí k väčšine *24*
Vidím v tom veľmi príjemný únik z chladnej reality, relax ...čo už. Asi nie som sám *20*
Laka ma riadna sexovacka partie na nejakej chate,,uplny odvaz,kde je vsetko dovolene,bez zabran.Rad sa niecoho takeho zucastnim.
...byť dobre šukaný a pritom mat v ustach ďaľšieho vtaka... Nikdy,som s muzom nebol.
výmena masáž pár + pár , / tantra/ no a podľa sympatii aj viac.
Skúsená staršia pani ktorá nemá zábrany a vyskúša všetko načo má chuť :)
Chcel by som stretnut dominantnu perverznejsiu zrelu zenu kludne aj vulg. ale v normalnom zivote slusnu ktora by ma hocikedy vyhonila ked by mala chut alebo si robila so mnou co chce. Inak som dominantny ale chcem zmenu.
Zúčastniť sa na gangbang partii. Jedna žena a čím viac mužov. Zlíznuť všetok semena čo vytečie ... z jej pičky, z úst, z tela ...
hmm,to by som sa pridal,taka akcia musi byt super,,uz len tolko muzov zohnat...
Ja by som chcel skúsiť gloryhole :) z akejkoľvek pozície :)
V lete pôjdem do Prahy, pridáš sa? Tam to majú :)
Najst zenu ktoru by som smel lizat a ona by ma kropila svojim ,,zlatym dazdom".
Ísť niekde na dovolenku s väčšou skupinou (min. 3-4 páry) na pár dní. Najlepšie nudakemp alepo pod. Počas celého pobytu by platila dohoda že pre ženy zo skupiny ako toaleťák by slúžil iba môj jazyk.
Mňa stále vzrušuje predstava sexu so ženou pri tele, poriadnou bacuľkou, ktorú je za čo chytiť, S veľkým zadkom, bruchom a prsiami *15**243*
Chcel by som sa pozerať na párik ako si to rozdávajú a hodiť si prí nich a možno sa aj pridat
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
aj my hladame ale neako sa nam nedary je tu samy klamar
Ahoj našli ste to čo ste hľadali ? Hafika ? Mne sa to nezdary asi mesiac to tu skúšam
niekto, kto má skúsenosti s animálnom? odpovede do pošty prosím
Ja by som chcel vidiet ako mi niekto pretahuje manzelku.ako mu ho fajci
Veď to nie je žiadny problém. Mnohokrát som bol v trojke, ak máte záujem, rád spravím.
Pravežeje problem manželka nechce s neznámim a známeho nemáme nikoho takeho čo by do toho išiel
Veď sa najskôr zoznámte a potom už bude známy ...Kľudne a rád sa zoznámim, veď to nemusí byť hneď, keď si "sadneme" ako priatelia ... môže k tomu prísť časom ..
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
To vazne?Si ma prekvapil..............
ty si zlatý ako vždy ...cmuk cmuk cmuk
aj ja yb som chcel byt zlatyyyy *21* k tebee *15**15*
Zúčastniť sa na dámskej jazde nahý (DWNM - dressed woman, naked man) *243*
Mna laka analni sex
A milenku si chcem najst ale zatial sama voda
Neboj sa mám ho v taške ešte som ho nejedla
Tak už viem načo ťa nalákam keď budem chcieť :-)
Chcel by som pozorovat párik ako si to rozdáva predomnou a ja onanujem poprípade sa aj pridat
tiež by som chcel naživo pozerať na milujúci sa pár a pri tom masturbovať.
ja by som sa chcel pozerať ako niekto suloží zo ženou a potom jej vylízať osemenenú mušličku
Laka ma skusit sex s parikom....takze 3 , sukat ju do picky aj do pusy, obidvaja naraz do picky jej vrazit vtaky a poriadne tvrdo vysukat a striekat jej to do pusy...
Mna láka zazit strapon s viacerými zenami... chcem aby môj anál bol znásilneni partiou zien...
Ja by som chcel aby ma niekto pretiahol do analu. A ja by som vyfajcil aj spapal. Len by to chcelo úplnú anonymitu najlepšie sa ani nevidieť. Niesom cely hladky ani anal. Da.sa to vôbec ?
Rád by som našiel ženy s rôznymi postavami ktorým by nevadilo si ich natočiť pri masáži ,anonymne bez tváre.
šukací stroj môže byť fajn.
alebo skúsiť viac chlapov za sebou...ttaká moja fantázia
Zoznámiť sa s párom na spoločné erotické hry a podľa situácie vyskúšať s párom Ž + M + Ž , M +Ž +M , Ž + Ž , erotické mazlenie.
Áno... sme manželia a chceme skúsiť sex v štvorke - trojke, nevieme sa odhodlat, teda nevieme ako na to... Máte skúsenosť?... poradíte?
Mma laka predstava aby ma muz pekne,jemne pomiloval aj ked som maco z ba,,
Myslim to uplne vazne,,najde sa fesak???
Urcite by som chcela za jednu noc vystriedat aspon 6 chlapov. Nech sa poriadne vyburim.
vždy som chcel skúsiť staršiu dámu, ktorá by ma dokázala uspokojiť, tak ako žiadna, vždy som mal len 22 a menej a nedovolili mi úplne všetko a vždy bol môj sen sa podvoliť staršej a skúsenej, ktorá by ma kvázi zvádzala a dostala ma takú hru na mačku a myš... nechcem byť lovec, ale lovený a potom prepáčte za výraz no "ošukaný" bez slov, dostať pár faciek a byť zo sexu vyčerpaný...
Je toho veľa čo ma láka skúsiť , ale nájsť tu niekoho normálneho je asi skutočne nereálne, skúsim znova, pár žena ??? Som slušák s predstavami.
Mna velmi laka sluzit ako sexualna hracka paru a ich stvornohemu priatelovi.
Chcel by som onanovat pred viacerými ženami a ešte túžim po tom ako ma ženská pretiahne umelakom
Nechať sa pomilovat ženou, s veľkým strap-om ;)
Spraviť si to pred neznámou ženou niekde v prírode .Alebo neznámu spraviť v prírode :)
Mne by sa pacilo, kedy nejaky borec zbalil moju zenu ;+) uz dlhsi cas má hrozne svalnaty jazyk, ze ju len tak niekto nezbali a blabla... Bavil by som sa na nejakej naraficenej nachytavke
Velmi ma laka jedna predstava: stretnem par kde je dominantna zena a povie ze chce aby sme sa spolocne boskavali cez jeho penis...
Som hetero, ale vzrušuje ma predstava, že by mi ho vyfajčil nejaký chalan a nakoniec to prehltol :)
Ahoj,rád ti ho vyfajčím,mám rád semeno.
láka ma pretiahnut svoju šéfku a urobit sa do nej
ja by som to chcela robit chlapovi do zadku
A vidis v tom problem????????????
Čo ti v tom bráni? *9*, Rád sa nechám *24**243*
Strap-on laka aj mna. Alebo sukat a byt sukany
To by som ti velmi rád splnil napíš uvidíme
to by sa mi pacilo po tom tuzim :)
ja sa ti kludne nechám.....*359*
Super aj bi som to chcel,napiš prosim spravu
Ahoj kocanda. Veľmi rád bich sa dal urobiť do zadku. Ta predstava ma veľmi vzrusuje
Po tom aj ja tuzim...mna by si mohla..
tak to by som mohol posluzit tiez po tom moc tuzim
keby nas s manzelom pozvali dvaja mladi chalani ,najradsej panici,na chatu a pichali ma pred manzelom cely vecer
Bisex trojka s parom.kde by nas zena robila strapon dildom.
chcela by som sex, ked sa mi bude chciet velmi cikat, a pocas suloze sa pocikam
Hmmm vzrušujúce.... Asi by stal este pekne dlho ;)
Ahoj aj mna to velmi vzrusuje...rad by som ta spoznal
To by sa paaaaacilo aj mne!!!!!
tak také si si už asi zariadila, nie ?? :-)
Ahoj,

Sialene ma vzrusuje predstava ze sa zena pri sexe so mnou pocura.
Pis na vittor@orangemail.sk
je to krásne keď pri sexe žena ciká. Ešte krajšie keď pri tom v nej ciká aj muž. Mám to veľmi rád*28**114*
To by som chcel aj ja len moja to nechce
Wow .) aj ja po tako nieco tuzim .)
mna to tiez vzrusuje a este pocas toho jak by si cikala od orgazmu by som striekal aj ja doteba a pocas sexu tiez cikal ... nevyskusame to ?
A v čom je problém? Napíš nám a určite sa dohodneme
Osobne ma láka ak by ma zena pomilovala s pripinakom. Tvrdo a dlho presne tak ako to robím ja im ;)
dávnejšie ma jedna kamoška pomilovala s pripinakom a honila mi ho...super to bolo
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Rad pomozem.....................
Hmm tak to sa splniť určite dá *4* až sa divím, že ešte takého nemaš *9*
Ahoj,čítal som tvoj príspevok vo fóre...čo vás láka skúsiť...píšeš,že máš rada veľa striekania a lízanie análika...to je presne moja predstava...ak by si mala záujem,skús mi napísať...odkiaľ si...?
To robím mojej a ona sa veľmi hanbí a malo kedy to dovoli
Pošli kontakt na kamošku*277*chcel by som ju spoznat
Tak presne toto láka aj mňa *24*
Láka má skúsiť baculku,skusenu staršiu ženu ktorá chce mladého chalana ktorý jej bude robiť čo bude chcieť :)
Rád by som sa prešiel niekde v prírode nahý so zrelou pani alebo párom.
Mna laka sa nechat osahat v autobuse a nechat sa tam vyprstovat cudzim muzom alebo zenou
no inak na toto sa občas spýtam cez pokec. a odpovedalo mi už kopec báb. a v drvivej väčšine písali že sa im to nakoniec páčilo. a pár z nich priznalo aj to že nakoniec cestovali s prstom cudzieho chlapa v .... a v buse plnom ľudí. vraj nezabudnuteľný zážitok - teda hlavne pre tú adrenalínovosť. tak držím palce nech máš čo najskôr šťastie na to. :) alebo dá sa tomu aj trochu pomôcť .... hmm?
Ahoj no ak by si mala záujem tak to spolu môžme skúsiť a užiť si to
Super na ktorom spoji chodis?????
Ahoj toto laka aj mna. Vzrusuje ma taka predstava.
Asi necham auto doma a zacnem chodit autobusmi *49* *3*
Ahoj...este stale ta laka ta tvoja predstava? Alebo si si ju uz splnila
Ktorým autobusom cestuješ?! Rád ti vyhoviem. Dlho po tom túžim tiež!
Áno môžeme skúsiť........................................ .
Ahoj. Tak sa dohodnime. Skúsenosti mame.
Potom ako ma žena vyfajčí sa bozkávať so semonom v puse.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
vrelo odporúčam páni! je to super, ale ešte lepšie je creampieeating, Lízanie semena z pičky.
To zvyknem, ale to hore popísané žena nechce *12*
Tak toto chcem vyskusat vylizat riadne zasemenenu picku.
Ahojte, mňa láka, aj keď som v podstate hetero, skúsiť fajku mužovi, cmúľať zaluď a skúsiť výstrek semena do úst .Ideálne pred jeho partnerkou
Sex s dominantnou ženou 40+ s masážou prostaty
Ja túžim po tom, aby mi žena lízala dierku. Bol by som na štyroch. A pritom by mi ho obrabala rukou. Dojenie. Aj keď by som sa asi hambil.
To dojenie mi robí žena, super pocit byť dojený a keď trochu hladí dierku.
pozerať ako moju manželku šukaju muži v Gangbangu.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ja by som chcel teba stretnut *2*
piss zene do pusy aby to aj pila............
Keby tu nebo také ťažké nájsť perverznejsiu ženu bolo by toho veľa čo má láka skúsiť ;-)
Lízať žene anál, nechať sa od nej pretiahnúť umelým a potom aj fistovať.
mna láka tajné vymienanie si fotiek svojej ženy a hlavne predstava ako by ju niekto vysukal a do vystriekanej buchty potom zasunul svojho vtaka ja
Vyborna predstava to iste aj mna laka a bavi
To iste aj mna laka a ta predtava je supet
Vidieť nejaký párik ako sexujú alebo sa maznaju v saune, prípadne vonku.
Laka ma najst akt.muza z velkym obrezanym penisom a byt mu stalou,vernou aj poslusnou milenkou a partnerkou a nielen na sex ulety...
Laka ma najst akt.muza z velkym obrezanym penisom po 40-ke a byt mu stalou,vernou aj poslusnou milenkou a partnerkou,skusit aj 3-ku a nielen na sex ulety...
Laka ma predstava ze moja manzelka si to uziva s niekym inym a mne popritom bude posielat fotky
Ved to snou dohodny ja pridem velmi rád a môžeme fotit aj natáčanie
Ahoj ja som z MI a rád by som si to užil s tvojou ženou
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
S mojou sexujeme LEN naostro. Má to "niečo do seba", a áno, treba rátať s následkami!
;-) ;-) ;-) ;-)
Určite ma láka trojka, kde by sa muž a žena o mňa postarali, a ja na oplátku o nich.. Len škoda, že tento sen sa mi asi nikdy nesplní *10*
Laka ma sledovat par pri sexe a potom zlizat semeno s premocenej kundicky
mňa láka skúsiť sex s veľmi štíhlou ženou, ideálne s velkými pyskami ;)
a celkom rád by som skúsil aj tehotnú žienku
Chcel by som prist na navstevu k paru, kde by ma ona zviedla a pretiahla pred jej muzom. Nakoniec by sme pretiahli obaja...
ahoj..ja by som chcel obsluhovat damy..radsej zivotom skusenejsie..40+ pripadne dochodkyne..na nejakej cajovej party..ja uplne nahy a vzruseny..proste mam taku chut sa strapnit..;o}}
ahoj..ja by som chcel obsluhovat damy..radsej zivotom skusenejsie..40+ pripadne dochodkyne..na nejakej cajovej party..ja uplne nahy a vzruseny..proste mam taku chut sa strapnit..;o}}
*19**7**1*
ochutnat vlastne sperma ale neviem ako to spravit lebo ma potom vzdy prejde chut
nech ti draha urobi oralne do konca a potom ti to pusti do tvojich ust. Samo bez ohladu ci chces alebo nie.
och,tak predstava,ze si ma poda zena alebo dve,samozrejme vysoke topanky,mini a este keby ma aj pretiahli,hmm,ani taky piss by nebol zly
Stretnúť sa v obchodnom centre s párom ženy budeme v sukni alebo šatách chlapi nam vyzlecu gatky a pri chodeni ich budeme dráždiť keď budú sympatie si to rozdame
Ahojte ,naozaj rajcovna predstava.
Toto sa nám páči. Super predstava
Ahojte,mna laka realne dat zaucit BI-paru muz-muz obidvaja dobre obdareny a pri vzajom.sympatiac h bit im miilenkou...
Ahojte,mna laka realne dat sa zaucit BI-paru muz-muz obidvaja najlepsie obrezany a dobre obdareny pri vzajom.sympatiach bit im miilenkou...
Sex na pracovisku - s kolegyňou...napr. taká rychlovka cez obedňajšiu prestávku keď sú všetci preč *362*
Mal som takè nieje to najlepšie
Chcel by som raz byt pozvany na nejaku party alebo chatu,kde bude urcity pocet ludi,najlepsie obidve pohlavia.A tam byt ponizovany,robit otroka a sexualneho otroka.Stale dufam,ze sa taka partia ludi najde
mna laka kamoska mojej priatelky no konkretne dve len neviem co s tym aako na nu aby to nevykecala ona je dost cudna
jedna je baculka a druha skor taka chuda a ziadna sexbomba len ma to laka aj jedna aj druha ale neviem co s nimi lebo obydve su take ze si az moc o sebe myslia a nemaju na to ....
Aj mna láka skúsiť ten siláci stroj a tiež že by si má striedalo naraz 4-5 mladých sexi chalanov :)....
predpokladam, ze ponuk budes mat dost.
Pochval sa potom, ak by sa nieco podarilo zrealizovat.
ahoj. predpokladám, že si myslela šukací stroj :) no ... mám. a aj iné podobné pomôcky. môžeš prísť vyskúšať. ja ti pri tom nebudem "prekážať" :)
ahoj a mohla by si poslat niake foto? dakujem :)
Nejaky bi fesak s ktorym zajdeme na privat v BA a pretiehneme curvicku?
no dalsia vec by som rad skusil mamu s dcerou
laka ma mulatka alebo cernoska ale na slovensku nejak asi beznadejne
sex vo welnes v trojke pred ludmi co sa radi pozeraju
nepozna tu niekto nejaku cernosku mulatku ?mna to strasne laka skusit len to je este nejak nerealne kedze neviem nijaku najst
ja chcem skúsiť staršiu ženu aj baculku trojku a skupinový sex alebo aj čo ženy vyššie píšu bť v skupinke 4-5 tich a šukať jednu ženu.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
juj to je velmi pekné a vzrušujuce, ja by som chcel byť ten čo to ovlada *4*
Co by si chcela skusit? Ten.link n ic neukazuje :')
koho by to nelákalo?! Aj ja som rád keď sa mi také dievča či žena podarí spoznať a vyplniť jej túžbu!
Pre mňa príjemná predstava ktorú ti môžem splniť v reále :Si zBA?*114*
Možno to znie zvláštne ale ja už dlhie mamchut vyskúšať si poprhlit zihlavou frndu a tiež aj kozicky.
Ma niekto skusenost?
Ja s tym ma svoju skusenost, mal som cele nahe telo vysibane zihlavou, Najprv ma telo palilo, az mi horelo... ale nasledujuce dni ma zacalo svrbiet.... a to uz nehovorim o penise, ktory sommal poriadne vysuchany zihlavou.... bolo to vzrusujuce... ked sa dalo,stale som honil... istotne to vyskusaj... a daj nam vediet ako to dopadlo s frndickou a kozickami...
Tak s tým mám skúsenosti aj ja :) na vtáka a na vaja. Je to príjemné. Hlavne potom ako to doznieva. Doporučujem skúsiť.
Stalo sa to náhodou. Položil som dievča do žihlavy a nestačil som sa čudovať,aká bola náruživá.
mna laka zazit animal, ma niekto skusenost?
Ak nájdete niekoho na ten ANIMAL určite sa ozvite. Hrozne ma to láka aj keď som muž.
Tiež by som sa pridal na niečo také
laka ma predstava ze mojho kamarata zvedie pekny muz a bude jeho tajnym milencom.je hetero ak je tu podobny co ho to laka napis spravu.velmi diskretne
Ahoj, našiel som na fóre príspevok o tvojom kamošovi. Je to ešte reálne
mna laka predstava, ze sukam zenu s vacim poprsim do ritky a fistujem jej pri tom piču..
laka ma oreo jedna cernoska spredu jedna zo zadu a ja uprostred ako biela poleva :-D
A mna laka semeno na cizmach:)
Ahoj,ja by som chcel skúsiť hromadný grupák,kde by sa mrdalo strašne veľa ľudí a mrdal by každý s každým ...m,ž,m,ž,ž,m,m,m,ž,ž,ž... a striekali by po sebe semeno a čúrali by na seba...
mať nekonečný sex s velmi malinkou a chudou babou čo má ledva jednotky kozy.
A ešte by som chcel skúsiť toto ale lepšie povedané naučiť sa to tak aby to malo presne taký efekt ako vo videu http://www.redtube.com/15878
pekné aj ja také masáže veľmi rád urobím
je pravda že vela som toho ešte neskusil alebo možno mám len takú velku fantaziu :D
Zazit sex so starsou, zachovalou damou medzi 50-60 rokov, s dominantnymi sklonami, ktora by ma prinutila vyskusat pissing (ona do mojich ust) a ako odmenu by som ju potom mohol vysukat do vsetkych telesnych otvorov :-)
Mna laka vela veci. Zena s velkmi prsiami ktora ma rada fisting, nevadi hlboky oral, anal a necha sa dlho lizat a tak podobne, hrat sa s pomockami, poskusat rozne "zvadzacie scenare"... a moze byt aj jednotlivo. Dalsia nesplnena tuzba pozorovat par z+z aj m+z pri milovani a moct sa aj zapojit este lepsie. Na zaciatok snad staci.
aby nas ako par, pozvali 2ja chalani na chatu a pichali by ma pred manzelom cely vecer
Mňa láka oral s chlapom, ženáčom, ktorého zanedbáva manželka.
chcel by som mat subinku co by bola poslusna a plnila vsetky moje priania
*3* makala v práci, držala pi.. a jazyk za zubami, varila, prala,.... aby to bolo dráždivejšie - vytrčila riť a podržala každému čo prikážeš,...*24*, dúfaj - a ona Ťa potom z toho vylieči*329*
tak kazdy ma ine predstavy ja mam troska ine ako toto ,nech je len pre mna a by som s nou skusal skor take sexualne veci ako toto:-D
mna láka skusit to zo starším bbw párom kde on je bi
laka ma zrela dama na milenecky vztah si spolu uzivat
u mna alebo u niekoho v aute pustit pecko na tablete alebo notebuku a spolocne sa spravit kto by sa pridal piste rad sa dohodnem par je vo vyhode :)
však toho je vela čo by chcel človek skúsiť ak teda je fantázia a myslim že tá moja je až velmi velká *1*
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
áno tiež je to jedno z mojích erotických želaní. Rád by som ti niekedy vyhovel a vlastne aj sebe
veľmi rád by som si ťa vzal, len tak ako kus veci ako dieru na dosiahnutie orgazmu . Keď súhlasíš poď ku mne
do bytu
Podme si poriadne zasukat, mam 28 rokov volam sa Matias
Napíš....,.........................................................
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
aj ja sa chcem milovat s zenou a manzem ma chce pritom vydiet
Spraviť si to pred neznámou ženou tak ako by sa to jej páčilo .
Mna laka predstava sexu v posilke s dvoma svalnatymi muzmi..
Láka má ísť s párom do sauny ako ich rodinný sub priateľ a poslúchať ich.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Urob si decko a potom sexuj s dotyčnou kolko chceš. Si nahlavu, že také ľahké nevieš?
*4* je nas tu viacero, aj so skusenostami, hladame hladame!
mohlo by byť zaujimave keby som bol znásilnený od dvoch cudzích ludí naj dve ženy alebo pár chlap žena. Samozrejme nežné znásilnenie :D
sex vo vlaku s neznamou..... dohodneme niečo ? :P
Mam kámošku, čo má genitálny herpes, daj kontakt, pošlem ti ju do vlaku.
sex s chlapom v pasivnej pozicii za pritomnosti zeny, ktora by sa na to pozerala a strap on. najst na to ludi, resp len zenu pre strap on je nemozne...
písať si o manželkách,vimienat fotky
Nikdy som nemal trojku chcel by som to skúsiť len som trochu hanblivý *8*
Nikdy som nemal trojku chcel by som to skúsiť len som trochu hanblivý *8*
Mmmm láka honiť cudzí penis....vzdy ked som vzrušený po vyvrcholení si pripadám cudný ale po nejakom case mato znova vzrusi.....
Tak to sme na tom rovnako, aj sedet a nehat si honit.... ale pritom som hetero len ake to je proste
moja priatelka ma 2 sestry....vyzeraju krasne ako aj moja kocka....sice maju frajerov ale moj sen je ich vysukat vsetky 3 naraz......aso to aj ostane snom.....
SEX NA CHATE S DVOMA MLADYMI MUZMI V MANZELOVEJ PRITOMNOSTI
Lizat zene v silonkach chodidla a nazaver si nechat čurat do ust.alebo sa nechat očurat od pohodoveho paru.
komu sa páči keď jeho žena ide na gyndu a druhy jej pozerá do pjčky moja ide zajtra normálne ma to vzrušuje
Anal s babou sa mi este nepodarilo mat, byvalka nechcela
laka ma kamoska mojej priatelky s ktorou som mal trojku a chcel by som ju samotnu mat a poriadne si uzit ale uz je medzi tym zadana a ked je zadana nechce nic riesit inak bola pekne divoka to ma na nej laka ale taeraz ako zadana je to ine s nou uz
teraz je na navsteve ta dotycna a tak by som ju chcel ze to neni mozne ,osamote si ju chcem dat vsade,na kuchynskej linke,vo vani na sedacke ,na stole no vsade ...
Anal, fisting a sex s dvomi kockami naraz :-)
nemozem si pomoct neviem co mam robit laka ma priatelkyna kamoska a strasne ju chcem je pekne zhava a divoka len teraz je zadana a ked je zadana nechce nikoho a a nic ale ked bola sama bola ako z ako porna divoka vasniva ...neviem co mam s tym lebo som hotovy z nej ....ma niekto skusenost alebi radu ?ked aby ma neprezradila lebo mam take tusenie ze keby som po nej isiel tak by nechcela nic len by to vykvakala ale strasne ju chcem :D
Spolocna nahota s inym muzom by bola fajn...
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahoj...neni problem ti to splmit...staci napisat.
chcel by som skusiť jednu vec. Nahú ženu priviazať k posteli. Roztiahnuté nohy priviazané a ruky zviazané nad hlavou a pripútané tak aby nemohla protestovať. A pekne si to na tej posteli rozdať s inou ženou vo všetkých možných polohách tak aby tá spútaná žena mala čo najkrajší výhlad. A top by bolo asi keby som pekne od zadu pretiahol zenu s výstrekom dnu a ona by sa potom len prikrčila riťku nižšie aby semeno čo jej bude vytekať z pičky tieklo rovno tej spútanej žene na tvár. :)
Mna laka 3ka s mojou manzelkou len zatial je neúspech.mame vela otazok v tom ;)hlavne obava z krachu manzelstva ;)ale predstava je vzrusujuca pre oboch ;)
ahoj ja hladam babu co ma psika a skusime. ja uz dake skusenosti mam ale sam. laka ma to skusit aj z babou
obliekam si niekedy zenske pradielko. ktorej sa to paci?
Láka ma ošahávanie, prípadne aj sex v skusobnej kabinke so ženou.ktoru táto predstava tiež vzrusuje?
mna laka len tak sa vizliect pred starsou zenou......
Ahojte,odomna napríklad chcela bývala partnerka aby som sa jej vymocil do vaginy,keď som bol v nej úplne zasunutý. Nespravil som to. Máte niekto s tým skúsenosť aké to je? Prišlo mi to trocha pritiahnuté za vlasy. Čo si o tom myslite?
mna laka že by prisla nejaka zena ku mne na dom masirovali by sme sa a potom sex.
manzel by ma rad videl s zenou alebo mladuckym stihlim zajkom ,zo starym dedom alebo s viacerimy
Ale ak by mal niekdo neaky dobry napad napiste a mozno sa dohodneme Manzel sa rad pozera
Úplne ho chápem, ak zatiaľ nemôžete do toho zapojiť iných ľudí v reáli, tak by ako medzistupeň možno pomohlo, ak by si ho nechala pozerať sa na to, ako si to sama urobíš pri nejakom porne, ktoré by Ťa vzrušovalo.
Čo tak so psíkom skúsiť sex , bol by divák alebo sa mohol pridať v niečom
Laka nas masturbacia vo wellness resp. vo virivke pod vodou, kde niesme sami. Nejake skusenosti uz mame, no stale nas to laka viac a viac
Musím uznať máme rovnaké chute a predstavy.
Asi skusit byt sexualnym otrokom zienky *71*
dost vela veci bi som skusil ,zena ktora by ma odzadu osukala,ja ju sukal ces menzes,ona bi ma vysetrila jak na urologii,
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
To láka aj mna. a bozkávat sa s nou so semenom v ustach, alebo z pičky vylizovat semeno...
To láka aj mna. a bozkávat sa s nou so semenom v ustach, alebo z pičky vylizovat semeno...
Skúsiť pekný penis.Ja neskúsený
HROMADNÁ MASTURBÁCIA v SÚKROMNOM DISKRÉTNOM PRIESTORE ● POZVÁNKA PLATÍ LEN PRE MUŽOV, NA TÚTO AKCIU ŽENY NEMAJÚ PRÍSTUP. POVINNÁ NAHOTA ( maska, kukla na tvári je dobrovoľna, nie však povinná ) VSTUPNÉ DO PRIESTORU JE 9€/os. MAXIMÁLNA KAPACITA 15 MUŽOV. Vzajomna honka, fajka, sex, atď.. je už na dohode medzi vami. Dnes 20:00 BA
Mna laka sexovat niekomu jeho zenu za jeho pritomnosti...
Ja by som chcel aby sa pridala ku nam kamoskyna mama ked sukame. Je nadherna a velmi ma to vzrusuje mysliet na to
mňa láka scat od ženy.....ale žena ktorá je tak zvrhlá asi neexistuje....ak áno, rád popíšem.
Nechat sa pretiahnuť chlapom pred očami zeny. Fajčiť mu vtáka na striedacku ako jej ho vytiahne z kundy. Lizat kundu a jeho gule ked je v nej zarazeny az po koreň. Lizat ju ked ma prave on pretahuje. Choré? Asi. A to som heterak a už roky mam babu! Sam som z toho na nervy a neviem, co si o tom a o sebe mysliet
..nie je to choré,myslím že snívať je ľudské.))i ja mám bláznive sny...bežne sa budím vedľa manžela s nedosnívaným snom ako ma miluju dvaja páni.)))...vždy som naštvana na to že ma manžel prebudi v tom najlepšiom:)))
..nie je to choré,myslím že snívať je ľudské.))i ja mám bláznive sny...bežne sa budím vedľa manžela s nedosnívaným snom ako ma miluju dvaja páni.)))...vždy som naštvana na to že ma manžel prebudi v tom najlepšiom:)))
Ja som milovnik analneho sexu. Mam rad ked ma zena pretiahne a rad by som skusit toto °° https://www.redtube.com/1236450
Láka ma trojka s Bi párom, kde by ma muž miloval do análu a ja by som miloval ženu a podobne ... sa uspokojovali všetci navzájom .... *243**385*
A tiež by bol super aj strap-on od ženy, neviem či existuje taká ktorá to má rada ....*295*
Laka ma skusit sex s dvoma cernoskami
Laka ma skusit sex s dvoma cernoskami
2 sexy kocky a jedna súkromná vírivka ;)
Rad by som skusiil sex s mladou teenkou....a aj pravidelne.
Ahojte. Mna laka trojka s parom kde on by sa pozeral ako mu drazdim zenu a potom by sa pridal a drazdili by sme ju obaja a potom si uzivali peknu BI trojku. Najdem taky par? Vek a postava nezalezi. Len chut. Topolcany a okolite okresy.

Mna laka sa vystriekat svagrinke do ust. Zena to nechce a svagrina mi hovorila ze ona pekne papa. A este by som si chcel chytit silikony... este som nemal tu cest :D
A ja by som chcel nastriekať tvojej žene na prsia. Má ich nádherne. Ak je teda v albumoch ona
laka ma byt hračka otrok nejakemu paru alebo nejakej žene
Láka nás gangbang s priateľkou alebo viac mužov prípadne so ženou , keby ste mali návrh ozvite sa :) ba a okolie
ahoj ja kurier laka a take ze by som kvam prisiel dorucit zasielku a zvrhlo by sa to ,ja zenac diskretnost
idem 18.4.do Brna na GB podte.
Ukazala by mi ich niektora v aute?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Aj mne sa to paci. Napis spravu a nieco vymyslime
V poslednej dobe ma láka niečo z SM: keby ma žena pevne priviazala a dala mi poriadny výprask trstenicou alebo remeňom; alebo niečo z oblasti "tease and denial, edging, ruined orgasm" - byť opakovane rozdráždený tesne na pokraj orgazmu a frustrovaný tým, že by ma odmietala dokončiť až do výstreku.
Ja by som rád vyholil nejekú šušku do hladka.....
Veľmi ma láka spoznať perverznejsiu ženu ktorú vzrušuje dať si pripinaci penis a zahrať sa na chlapa aj zrelá s povisnutymi prsiami. Zatiaľ sen ešte som takú nenašiel.
Ja by som chcel skusit ženu 55_60r.niegde v prirode.
Nechcela by niektora skusit zaucit??
ženu 60+ štíhlejšej postavy........naostro bez gumy
Veľmi ma ľáka, nechať sa priviazať k posteli a nejaká nadržná žena by mala hodinu aby ma môhla zneužívať, aj ked by som vystrekol tak by pokračovala ako by sa nič nestalo, chcela by využiť čas naplno. Aj naopak by som to chcel vyskúšať, že ja by som mal k dispozíci priviazanú ženu.
Ahojte. Mna laka skusit a tuzim po tom mat sex s nejakou pani 60tnickou, ktorej manzel bude pri tom a bude nas povzbudzovat a prida sa. Najdem takych? Ma niekto taku skusenost?
Chcel by som tiež pomilovat švagrinu začal som jej ho ukazovať ale len sa pousmiala a povedala mi že som blazon raz sa mi ho aj podarilo prednou vyhonit ale ona sa tvarila že pozera do telefonu až pri striekani som ju ohlasil že nech sa apon pozrie ako striekam
Mna láka skúsiť vymazať z tohto portálu všetkých odrbavacov, slubotechni a zberačov fotiek aj civil fotiek!!!!!!!! Je ich tu plno týchto sracov, čo si doma potom zúfalo honia!!!!!!! Napríklad aj Xmellg! Pozdravujem Vas!
ja chcem skúsiť piss,foot a aj veľa iného
Hladam stihleho zajka od 18 do 20 alebo dedu po 60 ktory ma ohne a .... pred mojim muzom.
Nudaplaz Gangbang
tajne dufam aby nas niekto nachytal pri sexe a jned sa pridal
s nejakou starsou odomna napriklad 45-50 rocnou.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
jjo, taká štíhlejšia žena 55+ ...to by bolo skvelé....
Mňa láka skúsiť staršiu ženu 45 a kľudne aj staršiu .
aj mna laka pretiahnut starsiu zenu aj 65 r.
Uff toho je co ma laka, ale momentalne asi najviac urobit piss do vaginy a do analiku a potom pekne vystriekat obe dierky. Najpv asi sam a potom dvaja- traja kamosi by sme to takto pekne spravili jednej zvrhlej babe, kludne aj v pritomnosti jej partnera. Ja tych kamosov mam. Uz len ta zena..
Laka ma milovat sa s tehotnou zenou.
Sex s totálne neznámou ženou, len si dohodnut kedy a kde a vrhnut sa na seba bez slov .
pissing a fisting ,či aj niečo iné??
Sex s totálne neznámou ženou, len si dohodnut kedy a kde a vrhnut sa na seba bez slov .
Mna celkom v poslednej dobe laka trosku poprovokovat v satickach starsieho pana vo vlaku...*243*
*3*- ešte vedieť, na ktorej trase*4*
hmm na ktory vlak chodievas mna by si mohla poprovokovat aj ked nie som starsi pan .. :)
Na toto je/bol najlepší EC alebo EN čo chodieva večer smer BA :)
mna láka (teda vzrušuje) si ho vyhoniť pred ženou alebo párom :) ak by sa nejaká našla tak napíš :) som z RS
Ja by som chcel lizat piču mojej manželke ked ju bude jebat iny muz. Tiez by sa mi pacilo mrdat so svojou manzelkou pred oblecenymi ludmi ktori by sa na nas pozerali. Alebo prechadzat sa nahy po ulici plnej ludi.Alebo sa pridat k pariku a pozerat na nich ako mrdaju, semtam mu vytiahnut kokot z kundy, pofajcit ho a strcit znova do kundy.Tiez by sa mi pacilo keby som bol zo zenou niekdena diskoteke a ona by bola vystredne oblecena a na parkete by sa nechala osahavat chlapmi a ja by som tancoval vedla nej akoze niesme spolu a pridal by som sa v osahavani. Potom by sme ju viaceri vzali nbiekde na byt a striedali sa na nej vo vsetkych poziciach, ale ja by som nepriznal ze som jej muz. Alebo by manzelka naha v noci stopovala auta.
Ahoj, a co Ti v tom brani ? ak manzelka je k tomu pristupna...
http://www.erotickaseznamka.net/pl/ona-hleda-jeho/item/7-ona-jeho/1529-kurva
http://www.erotickaseznamka.net/pl/ona-hleda-jeho/item/7-ona-jeho/1529-kurva
Som starší dominant láka ma pohrať sa s mladšou subinkou, použiť obojok, putá, aj bič a nakoniec ju riadne pretiahnuť.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
ahoj aj si niekedy poriešil ten anim rad by som sa pridal
Sexi video chat s nějakou 45paní :P
Ahojte nejaký chalan čo by sa chcel pridať do 3ky sme dvaja 24r Fesi chalani ... ak by chcel skúsiť nejaký Hero čo je fakt úlet a dobrá fajka tak nápis diskrétnosť a zd. Na prvom mieste...
Chcel by som nájsť babu ktorú by to tiež lákalo robiť pred iným párom.
Laka ma skusit a spoznat zaujimavu zenu. Taku ktora ma v sebe zmyselnost, fantaziu, vasen. Ak by som ju nasiel, asi by to bolo o laske a citoch... dalej nepoznane a tym myslim 2 zeny naraz a starsiu skusennejsiu sexy zenu
Skúsiť aby ma vyfajčil starší chlap alebo transka
Nás láka skúsit dogging niekde pri Leviciach len nevieme či by ból záujem a čo to obnáša . Ma tu niekto s tím skúsenosť alebo radu?
Mal by som záujem.Láka ma to takisto.
CHCEM ABY MA 2 MUZI VO VEKU OD 18 DO 55 ROKOV POZVALI NA CHATU A TAM MA PRED MANZELOM VASNIVO OPIĆHALI.SME Z ORAVY
A hlavne za to dobre zaplatili.
CHCEM ABY MA 2 MUZI VO VEKU OD 18 DO 55 ROKOV POZVALI NA CHATU A TAM MA PRED MANZELOM VASNIVO OPIĆHALI.SME Z ORAVY
To znie lakavo hlasim sa , chatui vybavim
Vylízať pičku postriekanu semenom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
to láka aj mna. Moja nič nevie:)
Mňa láka len tak sa vyzliecť pred staršiu ženou .....
Keď budem úplne odhalení ukážem sa jej v rôznych polohach
honka,fajka s chlapom.................
Odkial si aj mna laka honka s chlapom
na babskej party zazit cum control
Laka nás predstava stretnutia s Bi Parikom niekde v penzione a uzivat si celu noc každý s každým :))
Nas laka aby nas niekto pozoroval pri sexe ale tak ze moja zena nesmie o tom vediet bolo by to nase tajomstvo kto ma zaujem pa.
Ahojte. Jasne ze tuzim take nieco zazit. Mas este o take zaujem? Peter.
myslím že je toho velmi vela čo by som chcel napríklad ja skúsiť kedže moja predstavivosť nemá konca kraja a svoje hranice som ešte nenašiel. *24*
milujem ženský orgazmus a spravil by som pren takmer čokolvek.
chcel by som skúsiť byť nahou hračkou pre nejakú ženu alebo pre pár.
Mna láka sluzit mladej žene a footfetish.
Mam dvoch *438*,hladam zvedavu zenu alebo par,da sa dohodnut aj prechadzka do prirody *406*,viem aj prist
Ja by som chcel byt vyhoneny v mhd cez oblecenie hoci kym koho by som nevidel
V poslednej dobe mám strašnú chuť nechať sa zviazať a znásilniť dvom chlapom.
mna laka mat pri sebe zenu ktoru budem trtkat s mojim Brunom
CHCEM ABY MA 2 MUZI VO VEKU OD 18 DO 55 ROKOV POZVALI NA CHATU A TAM MA PRED MANZELOM VASNIVO OPIĆHALI.SME Z ORAVY
ktoru zrelu zenu,nadrzanu laka animal
Vyhonit si so zenou niekde v prirode. Bez sexu, proste sa len divat a robit si to, ja aj ona.
Chcel by som skúsiť SpermHospital alebo niečo podobné
ahoj ja by som skusil strap on
Ja by som urcite chcel skusit sex so starsou zenou od 40 rokov vyssie kludne aj do 65 rokov.vzrusuje ma ta predstava.a ako druhe by som rad sledoval par pri sexe popritom si honil alebo sa pridal k nim :-)som sice hetero ale rad by som skusil ake je to s muzom
Anonymne sa pohrat, napr so zenou ktora kraca po ulici, ktora ide oproti mne v nakupnom centre a pod. Prebehne iskra a o 5 min ma fajci v aute :)
Ja by som chcel skusiť gang bang s bdsm kombinaciou, trojku so serioznom parom alebo s dvoma zenami, subinku ktora je povahovo masochistka a otrokyna.... je toho vela co by som chcel skusit.
chcel by som urobit na damskej alebo bi party nahu obsluhu alebo striptiz
Ahoj mna laka skusit sex so zenou alebo BI parom okolo60tky
Láka ma skúsiť to že budem robiť skupine chalanov a mužov s veľkými a hrubymi penismi kurvicku. Nechať sa sukat do úst a zadku nekonečne dlho a striekať si semeno do úst.
myslím, že by toho bolo viac, ale v prvom rade asi tieto tri veci: - sex s nadopovanou ženou po 40ke s väčším poprsím a širším zadkom,plavé dlhšie vlasy a s poriadne neslušným slovníkom, nuž a trebárs by sa uprostred toho ako ju šukám nesmelo pridala tmavovlasá krátko ostrihaná tiež podobného veku s menšími kozami a tiež kvalitne podgurážená a dlho by som to s nimi asi neudržal a obe by som ostriekal na tvár a ešte by som sa díval, ako ich vyšuká niekto ďalší....-Sex v trojke s niektorým kamarátom a jeho ženou, aj zo sendvičom lebo netuším aké to môže byť...-Pretiahnuť starú a mladú nadržanú ženu v skupine, 4-5 alebo 6 by sme dali gangbang s nimi na nejakom zaujímavom mieste od večera do svitania napríklad.....možno pornoutópia a k realite sa to nikdy nepriblíži, ale nebolo teraz zlé uletieť aspoň v predstavách a v tomto fóre :D :D
https://www.xvideos.com/video32465843/--dbparty-0280

-vlastne toto a toto-

https://www.xvideos.com/video45685/simone_peach_group_sex
Láka ma predstava ako vyfajčím mužovi pred jeho partnerkou a s ňou sa bozkávam so semenom v ústach. Alebo jej ho votriem medzi pysky
Lákalo by ma kľačať v dámskom prádle a okolo mňa poriadna skupinka nadržaných chlapov, ktorí by sa postupne vystriedali a poriadne hlboko mi ošukali pusu až do výstreku.
Ahojte Hladame par alebo samotnu BI ženu, BI muža alebo Par na diskretne stretavanie , Podvodnikov je tuna vela .Seriozne a nie Jednorazovo.*277*
Laka ma sex na mieste ktore bude neobvikle na sex
Ahoj tak to ti viem ľahko splniť.....poznam také miesto.
tak si o tom popíšme a najdeme spoločnú reč*119**362**75**368**92**162*
Laka ma byť poriadne vytrtkany dvoma,troma zenami. Normálne by som chcel byť bezbranný,keby sa nemôžem brániť a robia si zo mňa sexuálneho otroka
Vylízať ženu potom ako sa vyčura,alebo ešte lepšie ktorá to urobí na mňa
V poslednom čase ma laka spoločná masturbacia zo ženou....ale zakaz dotikania....
Urobiť striptíz alebo nahú obsluhu na dámskej párty
Fuuuuu tak na tú dámsku parti by som sa aj ja dal nahovoriť
Chubby a BBW slečny ma veľmi lákajú :)
Po zhliadnutí pár videí by manželka súhlasila skúsiť sexmašinku Sybian. Neviete o nej niečo bližšie?
Ako kandaulistu ma láka množstvo vecí, pri ktorých sa cudzí muž venuje mojej partnerke a ona jemu, alebo obaja sa venujeme jej, či ona nám dvom. *6*
take nieco ma strasne laka ties,som zenac Ba okolie
Chcel by som nájsť manželský PÁR 40-69r ktorý by sa na mne ukajal. Jeho chcem fajčiť pred jeho ŽENOU nechám sa pretiahnut. Ju chcem lízať aj ritku. Aj iné perverzne VECI.
https://www.pornhub.com/view_video.php?viewkey=1627900658
Ktora by chcela vyskusat nieco taketo. http://www.xnxx.com/video-mfsx78/amy_brook_fucking_machine
je tu niekto, kto ma skusenost s kaviarom?
ja mám, napísal som vám správu
Ahoj ja mám skúsenosť..... ............................
len pozerávam občas :).......
S kaviarom mám skúsenosť ale len zo svojím. Ženy sa za to hanbia. Ozve sa taká čo to chce skúsiť?
Staršia žena ktora by ma pravidelne cvičila ,jej otrok zamknuty v pase cudnosti.
Alebo kamaratky ktore si zoberu klucik a ja ich budem musiel lizavat zamknuty.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
to by sa veru aj mne pacilo, to by som chcel zazit
skuste zenu z nicku ITVT,miluje kokoty a semeno,jebe prvu ligu,je to megakurva
O krásnej a sukatelnej dáme sa nehovorí že megakurva, ale ako bohyňa rozkoše a orgazmov.
*114* - tie slaboduché poznámky o ženách pramenia z toho, že mnohým padá mozog medzi nohy - a vo vajciach sa IQ neudrží
nas laka zena do trojky na extra perverz kde by sa aj nejaky ten kaviarik a piss objavil :)
Mna velmi bere perverz sex kaviar a piss
Kaviar je fajn,mam uz s nim skusenost a moc sa mi pacil od zeny
*92*niekde na parkovisku s nejakym kamionistom..šoferom*49**71*
Ahojte mna laka bisex trojka. Spolocne fajcenie zena+muz mne . Ja+zena tebe, lizat zenu sukat zenu . Sukat muza ale neviem ci by som ja zvladol mat v sebe vtaka . Zlizat semeno z picky zene a potom sa snou o to podelit :) len este najst par na taketo krasne zazitky .
Poriadny sex s dvoma namakanymi borcami
chcel y som skusit vyfajcit chlapa
Rad si potaji zkousim spodni pradlo sve pritelkine.obcas si i neco koupim a kdyz jsem sam tak si to v tom delam.Strasne mne laka mit sex s pritelkini ze by sme byli oba obleceny v nakem hezkym pradelku a sexovaly tak spolu.Jsme spolu uz 5 let ale nevim jak se ji mam na to zeptat jetli bi ji to nevadilo.mevim jak se ji to zeptat aby se neurazila a nakonec neopustila mne a taky jak mam nabrat tu odvahu se ji na to zeptat.I kdyz mozna by to problem ani nebyl protoze uz mne raz vymakla jak jsem si skousel jeji body.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Som na tom ties tak odvaha chyba
Ja by som chcel tiež skúsiť jemné bi, ale iba s párom a nemôžem zohnať nejaký pár na realizáciu,
Piss priamo do zadočku ženy. Ani neviem ako som k tomu prišiel, nikdy som nebol na piss ako taký, aj keď by som sa mu nebránil, ale asi len ja na ženu. Ale toto ma naozaj vzrušuje!

https://www.redtube.com/1720921
Ja som to skušala on domna no zatial len cez gumu,chvíľočku to trvalo ale potom skvelý pocit vo vnútri, super spestrenie.
Koho laka skusit animal ? Napíš ;)
Mňa to celkom láka vyskúšať a zažiť to.
Najst zenu ktora by vzrusovalo vymienat si ulohy z/m alebo sub dom vzajomne a to vsetko v max diskretnosti . Splni sa mi to niekedy?
Ako najdlhsie ste nosili analny kolik ?
najdlhsie som mal kolik v zadku az 3 hodiny a to az 10.5cm priemer inac bezne ked si honim ho mam v zadku kolo 30min a ty?
sex vo virivke ,bazene a bit nahy cely den
Laka nas hodne veci skusame najst rozne spestrenia ale nic sa nedary. A nikdo ani nenapyse neaky zaujimavy navrh.
Keby ste chceli môžem ti pekne ostriekať pusinku?
čo je zaujímavý návrh ? ošukám ti tvoju pred tvojimi očami ? bude sa so mnou bozkávať s ustami plnými mojho semena ? a stebou zase s mojim semenom ?Budete sexovať predo mnou a ja a jej vystriekam na tvár ?
BI sex zajtra niekde na parkovisku,prirode..kamionista, šofer,pozorovanie, pridanie sa*49**92**71*
Mna laka strapon,kde by ma zena pretiahla
Mna strašne láka skúsiť gloryhole, ale ešte som sa na to neodhodlal.
Skusit to s dominantnou zenou alebo rovno s dominou, kompletne oblecenou v latexe. Nejake lahsie BDSM s nou - facesitting, footfetish, bondage a podobne.
Ja zasa milujem ked mi domina hovorí ako si ho mám honit a ked odopiera orgasmus. Ale ešte som nemal možnosť vyskúšať to s dominou. Len cez omegle alebo video.
No pri tych moznostiach, ake na SK su, to moze byt problem. Najskor asi v Cechach.
Veď to. Na Slovensku som hľadal nejaký sm salón alebo nejakú dominu, ale našiel som len ťažko a to tiež amatérku. V Čechách to je zasa iné tam ako hovoríš o sm salóny nieje núdza. Možno niekedy sa odvážim zájsť k nejakej profesionálke na lekciu.
Len bude potrebne starostlivo vybrat a dufat, ze sa najde cas odcestovat do Ciech. :) Je tam z coho vyberat, no kvalita kolise.
A vobec, sex v latexe by som rad skusil.
A práve pre toto si stále hovorím, že raz... raz to budem robiť a bude to stat za to! :)
Veľmi rád by som skúsil nechať sa vyfajčiť od chlapa pred mojou manželkou.Strašne to túži vidieť aj mňa tá predstava nenormálne vzrušuje.*92*
Veľmi ma láka nechať sa vyfajčiť od muža v aute a ja teba.napr.a moja žena aby bola pritom chce to vidieť..*92*
som hetero ale chcel by som skusit sex s transvestitou. aby som ju fajcil, aby som ju trosku vojel, potom ona mna a vystriekala sa do mna.rajcovna predstava
Nechať sa pretiahnuť od ženy a potom skúsiť či vojde ruka do mňa.
Mna hrozne laka damsky analny fisting.. najde sa taka baba co by to skusila v okoli BA? :)
Veľmi mňa láka bit celly oblečeny v dámskom v úlohe ženy a nechať sa zaúčať dvom ob
darenym obrezanym mužom po 45-ke,na milenku...
Urcite chcem gangbang a bukkake s minimalne piatimi muzmi.Ale cim viac,tym lepsie
Pekna predstava ;) Ak by ste chceli splnit napiste...... Peter
To je aj môj sen kde túžim všetkým a všetko (i rôzne perverzné chutky) bez obmedzení plniť a byť ako devka pre mužov na ich uspokojenie kde nič nie je, mimo násilia a pod.,nemožné. A točenie videa či fotenie spoločných hier by som chcel skúsiť tiež. Od neznosti,bozkov,cez anál,oral, po perverzné hry a diskrétne bez zákerných podrazov chcem ako aj ty mužom byť milenkou až devkou
Vyzliect sa pred zenou a ukazat sa v polohach ako si bude priat...
Zien moze byt aj viac
juuuj ak budes potrebovat pomocnika tak sa rad pridam to by som chcel velmi zazit
Rád by som si písal s m , m+m erotické správy či krátke poviedky o tom po čom túžime,alebo aj zažili. Ak máš rád dám.erot.oblečenie,silonky,podpätky a pod.,sex bez zábran lákajú Ťa aj perverzné praktiky a chceš si dopisovat o všetkom s niekym čo ma rovnaké záľuby ako ty neváhaj a napíš. Neskôr po dohode môžme všetko spoločne prežiť. Len čestne a úprimne bez podrazov a zneužívania dôvery.
aahoj rad s tbou pokecam o hocicom :*
Prečítaj si môj príspevok z 5.8. a napíš, či môže byť.
Prist na vopred dohodnute miesto, kde bude cakat priviazana zena napriklad o strom, alebo niekde o zabradlie a bude plne v mojej moci. Jej partner sa bude niekde skryte prizerat a v najlepsom sa prida.
Tak väčšinu som skúsil ale kľudne by som opakoval... je toho viac. Footjob, facesitting, piss, rimming atď atď *162*
Dve veci nechat sa pretiahnut psom nejakym velkym alebo fajcit zrebca ci ponika...

Druha vec spoznat bdsm zalozeneho daddyho seniora ktory by ma do tohto sveta zaucil
Nas s kamoskou laka 3ka s babou, ale zohnat tu alebo.niekde inde na to je priam nemozne :D
Rád by som skúsil animal...s niekým kto zauci alebo sa pridá...
tiež ma to láka a rád by som to vyskúšal
Ja by som sa rad pridal na niečo také
Vzrušuje ma predstava bi trojky. Dotýkať sa aj muža.
Láka ma skúsiť strap on s nejakou dominantnej šou pani aj zrelou. A to nie som subik.
dat sa na 4 a nechat si opichat alebo vylizat zadok on nejakej zeny po tom tuzim uz dlho
Dlho ma láka bondáž, zväzovanie penisu, a aj pripútanie k posteli, stene, ponku. Následné hry s dierkou, vtákom, nechať sa hlboko vyfajať.... No nájsť niekoho seriózneho, diskretneho, zdravého, kto to nezneužije a s priestorom je takmer nemožné
Mňa láka skúsiť sex so svokrou
Ahojte. Mňa lákajú staršie ženy 60r a viac. A svokru by som najradšej aj ja vyprášil má 63r. To by bolo.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
To aj mňa láka. Ak by bola taká párty daj info
Ahoj laka ma sex zo starsiou dámou..
Mi si radi spestrujeme a uzivame ale radi by sme nieco nove netradicne ale tu vedia muzi navrhnut maximalne trojku.
a čo netradičné okrem trojky ťa láka?
Ahoj, mna laka sex pocas splavu na clne,alebo v lese v posede,v parnej saune, pri jazde bicyklom zoskocit a opriet sa hned o prvy strom :) Alebo v lanovke :D
Radi by sme zazili Gang bang aspon s styrmi ja pekne lezim na deke moj sa pozera vy pridete pekne sa na mne vystriedate a odydete.
Toto ti vieme splniť sme traja chalani od 40-45 rokov. Nikto nieje obézny všetci traja radi trtkame. A dobre.
Spolocna honka trnava kto popise ?
Koho tu vlastne láka byť šťastným?
Strapon s krásnou a drzou zenou ;)
Byť na chvíľu hračkou v rukách jedného, či viacerých nadržaných mužov, ktorí by sa na mne striedali a ktorým by som v sexi damskom autfite robila kurvičku *4*
Láka ma trojka m+m+m , ja by som ležal a jeden by ma šukal do zadku a druhemu by som fajčil vtaka pričom by my držal hlavu až pokial by sa my cely nevystriekal do hrdla.
Pekelná a zároveň vzrušujúca predstava tejto si to rozdať s viac mužmi naraz.......
Dominantný manželský pár kde ona zo mna spraví krásnu pannu a potom mi zviaze ruky a oči a prinúti ma klačky hlboko fajčiť jej milenca a potom jej musím lízať dierky ako mi sedí na tvári zatiaľ čo on ma šuka do ritky a obaja vzdychaju blahom zatiaľ čo ja sa chuderka krútim a dusim ako obetovaná ovečka na oltári lásky a rozkoše.
chcel by som si narezat zalud ziletkou.
Napíš mi do pošty popíšem ti iné možnosti ..
najracej peknu stihlu 60ktu a viac
Chcem aby moju ženu predo mnou trtkal iný chlap a potom by som ju vylizal. Len ona zatiaľ nechce.
Ani sa nedivím, pri toľkých záujemcoch... Na to by si našiel armádu chlapov.
Laka ma to skusit so zenou, ktora sa rada oblieka do latexu, vysokych opätkov... alebo v style vamp, gotika
Laka ma sex so zenou, ktora miluje byt oblecena v latexe, korzete, vysokych opatkoch... alebo v style vamp ci gotika
Mna laka Footfetish a Ballbusting len ziadna zena nema zaujem:(
Ballbusting laka aj mna. A tiez som nenasiel v BA a okoli taku co by mala zaujem. Teda ked nepocitam “dominy” ktore za to este pytali peniaze. A co som nasiel na pokeci tak boli velmi daleko. Ale vsetky to boli studentky takze skus asi hladat v tej vekovej kategorii. Medzi studentkami sa asi najdu dost odvazne co to skusia. Drzim palce. Pripadne daj vediet.
No jednu som nasielcna pokeci a.ze 50e pol hodka....tovje trochu moc ne ?:D
Take skusenosti mam aj ja. Jedna chcela 60 a to som aj vshal ze pojdem. Profi domina a velmi pekna :)
U jednej som.raz.bol.za.50e a uplna lopata ...tak od vtedy som.si povedal ze nieeee
Láka ma predstava sexi vyšetrenia. Sexi lekárka alebo sestrička. Všetko mi povyšetruje, preskúma, nakoniec odoberie semeno....
Mna láka nechať si ho vyfajčit/vyhonit anonymne v gloryhole. Prídem, prestrčim, odídem.
Napíš kedy a kde a určite sa niekto nájde.
Mňa lákajú mladé voňavé dievčatá, také čo sa hrajú na staršie a už trochu vedia o čo ide. Pružné telá, úzke pičky..
Sex viackrát za deň a nielen 10sekund a dosť,skúsiť so starším ako 46 a viac.nezvykle miesta.Napr.pri jazere,vírivka,v prírode..je toho viac
Aj 10x zvládnem....napíš.......................................
Kludne kedykolvek mozme SEXOVAT 10-15x za den a aj na verejnoati
Úplne nahý niekde honit,šukať sa s vybratorom a nechať sa od niekoho nacapat
tak niekedy by to lakalo mna - reálne vidiet vymaknut tak nejakeho ako si honi, ako sa robi,, alebo pozriet si dvoch mladých chlapov ako si uživaju,, v predstave asi pekny pohlad by to bol
chcel by som skusit facesitting od zrelej zeny 35+
Aktualne by som najradsej pretiahol kolegynu na kancelarii :), pekne na stole s rozkrocenymi nozkami a vysvetlit jej, ze aj o tomto moze byt praca :P
Laka ma skusiť sex s cigankou *3*
Laka ma vyskusat fisting. Ci uz ja by som niekoho alebo niekto mna
Tiež by som rád vyskúšal fisting, dostať do seba celú ruku a neskôr až po lakeť ju mať v sebe.
Určite vždy stojí za hriech bi akcia.
Dlho ma laka predstava poslúžiť nahý páru alebo žene aj zrelej. Kľudne domáce práce, remeselné...
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
To by nebol až taký problém len musí byť chuť.
Ešte stále ta to láka? Ja mam takého psa trosku väčšieho ale
Ahoj,

hladám kamošku/ parťáčku, ktorá by so mnou išla na swingersparty, na ktorú som chodieval doteraz ako single muž a chcem vyskúšať aj inú variantu. ( najbližšia je teraz 23-25.11) no tam sa mi dá iba v piatok. A ludia tam...jedná sa o uzavretú skupinu ľudí, všetci velmi milí, pohodoví a skrátka na úrovni. Takisto aj čisté, útulné prostredie v prírode, ničím a nikým nerušený víkendový relax :) Účastníci kt. chcú ísť prvýkrát, prechádzajú prísnym výberom organizátormi s dlhoročnými skúsenosťami, tak aby bolo zloženie na párty optimálne. Takže sa netreba obávať. Príp. sa dá ísť aj na jednu noc. Ak by si mala záujem to vyskúšať, ozvi sa mi sem. Ak bude treba, vysvetlím čo nie je jasné, vymeníme si foto, pripadne sa možeme stretnúť a v prípade sympatií ideme do toho. Zážitok zaručený :)) Ja 28r, TN kraj.
3 muži V damskom spolu fajka semeno proste fetis
Aby moju ženu predo mnou trtkal iný chlap a potom by som ju vylizal.
Ahojte všetci. Ja by som chcel skúsiť swingers. Má to láka. Moja manželka nato není. Ak má niekto skúsenosť so swingers napíš mi správu. Dakujem
Paci sa mi ked niekto predo mnou fajci mojho chlapa. Alebo ked som v polohe 69 so zenou dole, zasuniem do nej jeho ftaka a striedavo lizem ju a jeho gule (to som si uz vsetko ale splnila :) ) a laka ma gangbang ci znasilnenie, ale v tomto pripade radsej zostanem len pri predstave. Vsetky ostatne predstavy si uspesne naplname :)
Velmi rad by som pofajcil toho tvojho
Mna vylyzat po dakom jeho zenu bb a okolie
Sex anal 2 alebo zeny ninfosku
Ahoj, hladám kamošku/ parťáčku, ktorá by so mnou išla na swingersparty, na ktorú som chodieval doteraz ako single muž a chcem vyskúšať aj inú variantu. Jedná sa o uzavretú skupinu ľudí, všetci velmi milí, pohodoví a skrátka na úrovni. Takisto aj čisté, útulné prostredie v prírode, ničím a nikým nerušený víkendový relax :) Účastníci kt. chcú ísť prvýkrát, prechádzajú prísnym výberom organizátormi s dlhoročnými skúsenosťami, tak aby bolo zloženie na párty optimálne. Takže sa netreba obávať. Príp. sa dá ísť aj na jednu noc. Ak by si mala záujem to vyskúšať, ozvi sa mi sem. Ak bude treba, vysvetlím čo nie je jasné, vymeníme si foto, pripadne sa možeme stretnúť a v prípade sympatií ideme do toho. Zážitok zaručený :)) Ja 28r, TN kraj.
Ak by ma dvaja a ja v dámskom spodnom prádle a razom striekanie
Asi takmer vsetko *3**15* s priateľom ideme rád radom :)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Stojí potom za to tá výpoveď na polícii? ;)
To by podľahla zase druhý krát... :)
Tak to by bola dlhá výpoveď. ;)
to je veľmi lákavá predstava .. a s tebou *15*
No asi taku bi swingers akciu kde si kazdy uziva z kazdym ,bez nejakych predsudkov ,alebo nejaku fajn bi akciu zo super ludmi.Asi to je nemožné ale zažiť toto by som bol rad
Swinger párty ma neskutočne láka a keby to je ešte z niakou peknou zralou ženou....alebo kino honka od cudzej...
No určite by bolo zaujímavé si zájsť do kina z nákupu neznámou a počas filmu sa navzájom pekne tajné ukajali...a keď tak by sa to dalo dokončiť na záchodoch....ale myslím že už tá prvá časť by mi bohaté stačila....*3*
Podľa zájsť si do kina a na nákup to sa ti určite splní a to ostatné už asi nie
Raz si to užiť nespútane zo zrzkou- neoholenou , ryšavou všade
Mňa strašne lákal tajné strapon až ráz sme boli s manželkou v sex shope a zbadala tam strapon a strašne začala na mňa naliehat ci to neskusime hral som sa akože co blbne ale v tajnosti mi srdce bilo jak hrom došli sme domov a strašne som si užíval tie chvíle keď sme si vymenili role od vtedy sme to absolvali ešte veľa krát a bolo to super ďalej ma strašne lákal rimming a čuduj sa svete stalo sa ženu strašne vzrušuje keď som nad ňou robí mi rimming a ja jej pritom dávam sperma na prsia, ešte bi som rad vyskúšal spoločnú tantra masáž a bi trojku je jedno ci s chlapom alebo s bi ženou ale to už asi len bude sen lebo neviem ci by s tým súhlasila mal som pár krát v minulosti skúsenosť s bi chalanom ale asi sa to už nezopakuje lebo je to tu problém aj niekoho nájsť. Tak vám prajem veľa splnených snov
Chcel by som byť s párom a obidvom lízať zadky
Mňa láka skúsiť vyfajcit psa diskrétne
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
psačej reči aj tak málokto rozumie!*3**308*
Ja by som rad videl naživo ako niekto fajčí psovi a možno by som sa aj pridal potom si po fajčiť navzájom s tým chlapom a ostriekat sa
Chcel by som skusit ze by som isiel z krcmi a vrhla by sa namna sexuchtiva a zbesila zena co nema nikdy dost.
Taký pracovný pohovor :) ja so šéfkou, šéfka sekretárka, šéf sekretárka ....niekto z PO čo by má pozval na pohovor? Píšte do posty :)
Chcel by som osukat tetu a bidet ako jej z mušličky kvape moje sperma
zopakoval by som si sex so starsou zenou ...50 plus
Osukat tetu a vidieť ako jej z mušličky kvape moje semeno
Mna by som to chcel so sestrou priťahuje ma už asi 5 rokov. Dont hate me pls
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Pre mňa áno pre mňa pekná je







Je dosť a ten jej zadok je mega❤️
Predstava že som v saune a nejaký pohodak sa ma dotkne a aká bude reakcia a emócie... Som hetero ale láka ma honka spoločná...
Láka ma vyhoniť a vyfajčiť chlapovi a j viacerím, nechať si ostriekať tvár aj naplniť ústa semenom..alebo sa nechať tvrdo ošukať.. Rád by som aj facesitting s bacuľkou, ktorá by sa urobila na mojej tvári pritom akoby som ju lízal
Mňa veľmi lákajú pekné mladé rómky *63* *73*

Alebo často mávam bi chúťky... Chcel by som vedieť aké to je mať v ruke cudzí penis, nie len svoj... Prípadne ochutnať žaluď *71* a možno skúsiť pretiahnuť úzku riťku *362*

Tiež skúsiť niekoho v dámskom *71*

Tak keď tak napíš *71*

My chceme zenu. Mali sme doma chlapa a bolo to fajn ale chceme najst zenu . Ale nenajdene ked su tu len chlapi
aby ma niekto prefackal vtakom a poriande ostriekal ksicht
ahoj hladam par alebo zenu na poriadny sex experimeny a realne nie honicov
Chela by som nasadnúť a skúsiť si to na na erot. stroji Sybian. Neviete kde by sa to dalo? Ďakujem za info.
chcel by som aby na mne jazdila MILF divoko
Určite zažiť sex s MILF (35+) ktorá na mne bude jazdiť....
Láka nejaku babenku vyfajkat cudzieho muža v skusacej kabinke ???
Mna laka skusit kaviar spolu zo sexom
Som 41r muz milujuci sex, preto ho mam rad na rozne sposoby ale najst tu niekoho je ako hladat ihlu v kope sena, ale nikdy nehovor nikdy sa hovori ci? Preto ak by sa niekto nasiel a chcel to aj takto napiste mi. Laka ma to skusit ako so starsou zenou, v trojke v akom kolvek zlozeni ZZM, MMZ alebo aj väcsom pocte. Milujem rimming, rozne hry so straponom aj s vymenou uloh, rad by som skusil spolocne s zenou pofajcit muza, lizat zene muslicku ked je v nej iny vtak alebo ak muz z paru ma chut na muzsky anal mohol by ma zbavit panictva aj s vystrekom ked by som bol v zene. Su to sny mnohych preto ak ste a nasli ste sa v tychto riadkoch skuste napisat a zrealizujme to spolocne som v tomto smere otvoreny vsetkemu prijemnemu co je prijemne vsetkym.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
si nechutnal od svojej manzelky? ci zatial nebolo mliecko? nechuti tom nic moc.
Chcel by som, aby ma chlap alebo aj viaceri postriekali semenom. A ešte túžim zažiť animal sex. Vie niekto ponúknuť jedno alebo druhé ????????????
Na ten animal by som sa hneď pridal chcem nabrať skúsenosti
Zdakou coma rada anal este som neskusal
Chcem byť pozvaný cudzou ŽENOU 18-65R do 99kg len na to aby som jej vylizal RIŤKU. Potom sa podakujem a pôjdem.
bozkavat sa zo zenou ktora ma semeno v ustach
Ahoj láka nás sex z mladšou babou od18+ do 40 rodinná priateľka bi výhoda
ahoj ste z popradu,neozvete sa ,my sme tiez z popradu a v pobnom veku
Ja by som chcel skúsiť klasickú masáž pri ktorej by sa to trocha zvrhlo na iné príjemné veci
Laka ma BI rad by som sa stretol s mladým neskúseym parom kde aj on by bol Bi a vyfajcili by sme ho s je priatelkou a potom oni mna a drazdili by sme si navzájom dierky .… :) ak tu niekto je kludne sa ozvite
Mna laka vyfajcit niekomu poriabne velky penis a potom sa nim nechat potiadne tvrdo nechat osukat a abu sa domna vystriekal
Už dlhšiu dobu niečo kde bude viac ludí, nejaka zabava a poriadne vela vzrusnie :P... Aspon 2-3 zeny aj muži :P
Mna strašne láka honiť pri pisoároch, ale bojím sa reakcie ostatných.
ahoj, môžeme sa niekedy stretnúť na wc a pohoniť. Mohlo by to byť zaujímavé
a mna niekedy tak vidiet vymáknut nejakeho pri tom ako si honi,, ale nie uchylaka .neobzeram sa na wecku okolo kedže sa tiež bojim reakcie by som nevedel kto to je ;)
chcel by som skusiť sex s párom kde on je bi
Chcem zažiť sex zo staršou ŽENOU alebo PÁROM 55-70r. Budem rád keď sa mi niekto ozve.
Ahoj rád by som skúsil trojku ak má niekto záujem tak napíš..

Ja by som to rad skúsil tiež so staršou ženou 40+ a potom by som jej dovolil aby mi vytrtkala anal s nejakou jej veľkou hračkou , Žilina a okolie
Keď idem sam autom tak ho vytiahnem a začnem honit. Je to vzrušujúci pocit*1*
ja by som chcel skúsiť byť poslušný pre staršiu 30-55 r. ženu, tiež aj silonky a footfetish, a ešte aby som si ho mohol pohonkávať v prítomnosti ženy buď bosej alebo v silonkach *3**2*
a ešte by som strašne chcel kamarátovu mamku ktorá je zachovalá milfka a má 50r.
Sex s poradne zrelou zenou...

.

.





Lizat picku predavacke konfekcie,v prezliekacej kabinke
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Fajčiť veľmi veľký penis a velaaa semena
Mna laka perverzná starenka :)
To laka aj mna velmi moc by som si to vychutnal
Láka ma ANIMAL. Chcem vylizat ženu 18-70r po psovi plnú jeho swmena. Najdem tu takú?
Tiež animal ako pár žena sex s 5 mužmi skúsiť cernocha
Hm, animal - uz aj skusenost alebo este nebola prilezitost ?
Lízať žene anál a šukať jej pri tom chodidlá
Tak take nieco podobne by som aj ja chcel zazit ;)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Budeme stáť ku službám... Ostatné do pošty prosím
Zajtra idem SBA do VK a späť. Niekto na niečo
myslím, že na Tvoj odkaz s galérkou krásny pŕs išlo odkazov "nepočítanô"
Chcel by som v kaviarni, alebo reštike prstovať mladú babenku
Pozerať sa na párik ako sexuje :)
Láka ma stretnúť sa nejakom verejnom mieste so neznámou ženou a pretiahnuť ju bez toho, aby som vedel čo i len jej meno.
Najlepšie v Ba, napr. na wc Eurovea cez obed *2*
Mňa láka skúsiť na WC pomilovať neznámu... Zajtra doobeda v OC Cubicon v Mlynskej nejaká odvážnejšia???
Ja som toto zažil včera večer, ani som nečakal, že sa takto niekto ozve. Úplne neznáma žena, prvý raz sme sa videli iba na mieste. Síce bolo trochu trápne ísť na wc, ale stálo to za to 😜
A mne sa neozvala žiadna :-/. A tiež viem napr Eurovea alebo Centrál...
gangbang,bukkake,aspon 5 chlapov a jedna žena,dogging,,zaučenie panica v trojke mžm,,spoznať ženu ktorú rajcuje zaučovanie mladučkych panicov,,
Mna laka skusit eroticka masaz. A popri tom pansky anal vibratorom. Spominam na tu exploziu :)
Vyfajcit chlapa..............
Vzrušuje ma vidieť ako iná žena fajčí predo mnou môjho chlapa. Ideálne úplne neznáma žena na verejnom mieste (na Zlatých, či v aute). Ak by bola bi, chcela by som byť aj aktívnejšie zucastnena ;) páči sa mi aj zasuvat ho do inej. Ale taká žena sa bohužiaľ ťažko hlada. Páči sa mi chytať ženské prsia, aj s mojím partnerom...každý sa venujeme jednému ( aj to bol zážitok, keby dovolila len to), stále hľadám, ženu akéhokoľvek veku a postavy, len rovnako perverznu ako ja, na tom záleží. Nájsť tak nadržanu neznámu....
držím ti palce. Bohužiaľ som muž tak ti to prianie nemôžem splniť
Laka ma skusit strap on od zenusky...
ja by som vyskusal naraz fajcit 5 chlapov, nechat sa pretiahnut a potom by sa na mne vystriekali
ja by som veľmi rád skúsil ženu ktorá má SQUIRT, bohužiaľ nedarí sa mi žiadnu takú nájsť
Mna by bavilo zazit sex s clovekom trpazlicieho vzrastu.
Piss.kaviar.pervers..skusali ste?
sex zo staršou 40-70 alebo trojka M+Z+Z
Som hetero ale láka ma skúsiť niečo s mladým chalanom :)
Chcel by som poslúžiť ako suka pekne by som bol na štyroch a poslušne držal
Ja tajne v kutiku duse by som si prial skusit s 2 zenami, ale aktivnymi, aby to bol naj zazitok a potom mozem kludne zomriet.... 😀
Chcem fajčiť muza 60-85r pred jeho ŽENOU a potom ju vylizat PIČKU aj RITKU.
Vylízať naplnenú ženu 😋, ktorá by ma zatiaľ fajčila
Žena by mi zaviazala oči šatkou potom vyfajčiť muža pred jeho ženou a potom ju vylizať.
Mam záujem byť sukany do môjho analu a pritom lyzat nejakú ženu viac krát po sebe,,, dá sa tu nájsť niečo podobné????
Ja zas by som rad niekoho naplnil a dival sa, ako to dalsi vylize :D
A este sukat pred mladym, zviazanym sub panicom, ktory sa moze len pozerat, ci obcas nieco olizat :D.. jeho sexi kamosky :)
Vymena fotiek partneriek ??? Kto ???
Povymieňať fotky partneriek . Kto ?????
láka ma predstava ako lížem vystriekanú pičku plnú semen kľudne aj po Gangbangu
No mňa láka super bisex trojka kde je všetko dovolené, napr. Chlap by ma súkal,a ja by som súkal ženskú alebo by mňa zena fajcila. Alebo žena by ma sukala strap on a ja by som súkal chlapa,alebo 69 .Takéto asi máva veľká väčšina chlapov tu
Da sa tu niečo takéto vôbec nájsť, alebo ostane to iba sen??
Uz si to skusal? Ja chcem mojho donutit ale nechce
áno skúšal. neskutcne vzrušuúci zážitok to bol*162**162**162*
No ja som skusal už bi trojku ,ale bez tychto veci ,akosi zaujem a vzrusenost bola ale chybala asi odvaha sa odviazat a uzivat si to kazdy s kazdym
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
No tak ja by som sa nechal nahovorit.
Musi to byt vzrusujuci zazitok
LOVENSE s dievcatom ;-) niekde na dialku alebo na verejnosti
fajnšmeker :) ja by som to isté chcel skúsiť
Laka ma predstava vyhonit si ho pred neznamou zenou... alebo sa pri tom sledovat navzajom :)
Ist na verejne wc, niekde mi prestrci chodidla spopod kabínky a ja sa s nimi pekne urobím na záver ich danej osobe ostriekam ... ak by niekto niečo take chcel správa ;)
Všetko anonymne a diskrétne
ja osobne by som rad skúsil pannu, ale to je asi nereálne
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahoj, rad by som sa pozrel na tvoju manželku. Ja 23r. :)
Ahoj, pokiaľ môžem, budem verný divák.. Mám rád také foto..
Láka ma trojka, pozerať sa na milujúci sa pár, cítiť vôňu milovania, počuť vzdychy, vidieť vlniace sa telá a vytekanie spermií.
chcem zažiť strap on od ženy ...
Zrelých žien som mal zopár, musím všetkým len a len doporučiť. A hlavne nebojte sa ani žien po 50tke, mám pocit, že tie sú najviac nadržané :) A čo ma láka skúsiť? Nikdy som nemal bacuľku, láka ma staršia, prsatá, nadržaná, moletnejšia žena v samodržkách a sexy prádielku. A keď zájdem do extrému, tak vyhoniť niekomu, najlepšie hrubého vtáka...
A ešte ma veľmi láka predstava, že stretnem v kúpeloch, napríklad v saune staršiu ženu, začneme sa rozprávať, preletí iskra, ona uvidí cez plachtu môjho stoporeného vtáka, začne mi ho honiť...jednoducho spríjemiť staršej žene pobyt v kúpeloch ;)
A do tretice, celkom by sa mi páčilo pozorovať a honiť si pri tom, ako mladší muž poriadne pretiahne zrelú ženu v sexy prádielku.
Dovie aké to je fajčiť psa pri takej predstave že to robím si ho honim asi dosť nesplnitelny sen
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Už som spoznal tu chuť Monika
Horkeee....viac riedke a ovela viac horke ked vas to tak zaujima :D
No už viem ako chuti
........
napisal som a budem rad ak sa mi to splni
Chcel by som si honit niekde na verejnosti .Pred zenou v silonkach ,kostyme.Vyhrne si suknu,otoci,rozkroci nohy.Vystriekam sa jej na zadok
pekné....ak nájdeš, .................
pridám sa
Mna laka sex niekde pri dialnici alebo ponad na moste pekne pri aute opres ju o auto alebo o zabradlie na moste a pekne si uzivate. Alebo sex niekde na parkovisku kde sa mota vela ludi ale nie v aute
Hmm... v zadu v autobuse by znelo fajn a ludia by pred nami sedeli ;)
mam chuť na pekný penis... znamená že to chcem vyskusat..
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ja by som chcel byt nafoteny :)
hm ved ty sam ak sa fotiš a natáčaš tak máš super videa fotkiy, hm,, inač pekna predstava byt pti tom to hej,, ;)
Ahoj cica napiš mi ak nadržana
creampie cleanup :) velmi ma vzrusuje predstava kundicky plnej semena ako mi sada na tvar
aj mňa. JE TO ÚŽASNÝ ZÁŽITOK !
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Mňa a partnerku veľmi láka sex spolu s ďalším párom bez vymení ci dotykov aspoň teda na začiatku, vidieť a sledovať iný pár pri sexe a vedieť ze ten pár sleduje nás je vzrušujúci
Z kona si uz padol, predpokladam
Neboj to nie si sám, kto by chcel skúsiť, len sa väčšina neprizná
Ja by som tiež takéto rad.. Ale zatiaľ niesom na koňa.. Zatiaľ len psa
V živote som nemal Bloncku. Dal by som si bloncku... Bez mena, bez rozprávania...
Ja nahy na prechadzke vonku cela CELA SR CHCEM ZAŽIŤž TOTO KTO MI POMOžE YDOKUMENTOVAT PRICESTUJEM rp CELA sr www.myfreebl­ack.com/porn/35474007/sexy-naked-twink-walks-through-city-streets-nude
Môžem ťa vyfotiť v prírode až bude teplo,aj ja budem nahý.
Tak niekedy je to hecujuca predstava ake by to bolo vidiet takeho "naháča" niekde vonku bežne,, či už v prirode,,a aj nadržaneho,, nvm či by sa aj predvádzal nejak /honil si/,, ak mu nevadi nahota na verejnosti a má rád divákov.... *24* skusenost to by bola zaujímava pre ma, no ktovie ako ostatná verejnost sa k takým ludom postaví a skor ho "odsudia" ako ho pochopia,,,,
Domina a otrok alebo cfnm z viac ženami
mna laka sa natocit, ako fajcim chlapa s poriadnym vtakom spolu s jeho zenou :) nakoniec by ma celeho ostriekal
Mna laka nieco podobne , trojka s parom , kde on by sa urobil zene do analiku a ja by som to vsetko vylizal .
Vystreknut si na svoju tvar. Ak by sa chcel niekto pozriet ozvite sa
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Skúsiť sex s viacerými ženami *24*
peknú Milfku a anal 🙈🙈🙈dufam že sa mi to tu podarí najst😍
Veľmi ma vzrušuje predstava, že partner je na lekárskej prehliadke, kde je žena lekárka a prehliada ho celého, od hlavy po päty, nevynechajuc intímne partie , ktorým by venovala zvysenu pozornosť a ja sa na to všetko môžem pozerať. Tato predstava ma neskutočne vzrusuje. Keby sa našla nejaká lekárka, ktorá by na to pristúpila...
Mna laka keby ma vysetrila lekarka aj so sestrickou vysetrenie celeho tela
Mna by napriklad strasne lakalo keby ma tak naheho vysetrovala pred skupinou stredoskolacok co by boli na praxi
Tak každeho občas niečo laka,, hoc aj v predstavach len, čo ešte neskusil nezažil,, alebo nevidel... a je jedno či su to chute na ženu, či na chlapa či na par atd,, každy ma svoje "slabe chvilky" občas na hocičo ;)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Chcel by som najst parik z BA kde ona je chudsia ,nemusi mat dokonalu postavu do 55r. Proste najst priatelov ktori sa radi hraju.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ja by som chcel zazit oralny sex os manzelskeho paru.
viac vecí ma láka, napríklad niekde na plavárni sa prezliekať pri nejakej mamine, staršej žene nech si ma obzerá nahého,ohmatávať v autobuse ženu, alebo niekde vonku kde nechodí veľa ľudí ju obchytkávať,honiť si vo vlaku pred ženou, tiež mám rád vône, čiže ovoniavať žene prdelku a rozkrok, jej nohavičky, moje ostriekané spodné prádlo jej dať k nosu nech si privonia, všeličo čo je zvrhlé, zakázané povedzme a tak :)
Povedz si narovinu že si úchylák, ktorý by nemal zábrany aj prinútiť ženu k sexu aj keby ona nechcela. STOP ÚCHYLOM !!!
Perverzny som, to áno, ale nikdy som nikoho k ničomu nenútil a ani to robiť nebudem, takže si mimo a nemáš pravdu!
Vzrušuje ma predstava robiť žene fisting :)
Rad by som spoznal ženu s veľkým klitorisom.
TalesForAdults - no úchyl si, ale neškodný. Len aby si to vydržal, pretože pre neznámu ženu to bude veľmi silne negatívny zážitok. Bude sa cítiť ohrozená, tiež ako použitý erotický prostriedok. Internet je plný podobných úchylov, stačí sa pozrieť na tváre obetí. Neodsudzujem, nikto si nevyberáme sexuálne preferencie, len ťa upozorňujem na druhú stranu mince. Snáď sa ti ozve niekto, kto bude chcieť to čo ty.
Láka ma vyskúšať obriezku aké to bude či sa oplatí?
Láka ma skúsiť to s parom alebo aj ženou alebo chlapom a pritom byť v damskom milujem sexi dámske oblečenie. Láka ma viac veci napr. Byt priviazany alebo robiť niekomu sluzku co povie to urobiť byť trtkany a trtkat pritom.
Masáž od nahého chlapa............
Môj sen je trojka s párom muž žena kde by sme sa obaja žene urobili do úst a tak by som ju začal bozkávať a vymieňať si naše spoločné semeno v ústach a hrať sa s ním
Nájsť cuckold pár na stretka :)
Láká mně že bych přišel do kabinky na převlikani a tam byla žena kterou bych krásně vylizal a onam mi krásně udělala oralek a pka buch zase šel 😁😁😁 jen tak prostě 😘 nenajde se nějaká co by to chtěla okusit jezdím pracovně na Slovensko
chcel by som skusit mat otvoreny vztah v ktorom by som bol parohac :3
...napíš mi ak chceš "trošku " pokecať...
Hm .. možno ako každého mladšieho chalana .. mna veľmi láka pozrieť si ako si to robí žena alebo pár(len ako divák) .. vek 30 a vyššie ... je to môj sen a velmi sa pohravam s touto myšlienkou .. ale žial 😅 zatiaľ sa mi to javý ako nemožné
Mna láka vyfajčit muža v aute alebo v prírode . Skúsiť aké to je keď sa správy do ust . Niekto z okolia Levíc alebo Štúrova .
chcem skusit foot fethiš :) pači sa mi to hlavne ked ma holka nadkolienky alebo silonky :)
skus a zamilujes si to, najlepsie pohladat krasne vyberove chodidla :)
Mozno je to zvlastna tuzba, ale chcela by som byt zviazanou anonymnou sukacou dierou na niekolko hodin pre viac muzov.
Ale nie ako klasicky gang bang, skor len ako sucast akcie ako nejaky nabytok, uplne anonymny nabytok...Tuzim mat masku cez hlavu, aby sa co najviac stratila moja osobnost a mat pristupne len vaginu a anal.
Nooo to je veľmi lákavá predstava :) veľmi zaujímavé .....
to je fajn predstava, rad ti s tym pomozem ;)
ano, láka ma vyskúšať si sex s chlapom, prípadne s párom... možno sa mi to ešte niekedy splní - a to som zachovalý 60 tnik
Mna laka predstava byt sputany.mam pristupny penis a anal.a byt zneuzity zenou.dosiahnut vrchol cez anal alebo ma spravit dilatatorom.popripade aj piss zo strany zeny mne do ust.Mozno sa najde taka ktora mi tento sen splni
Na amateroch? Nenajde neboj...
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
mna laka sex z niekolkymi muzni shemale.
Mňa láka,byť nahým sluhom,otrokom,nejakému páru,žene či mužovi. Plniť príkazy nahý,napr aj upratať ,obslúžiť,možný aj trest.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Láka ma byt na štyroch a nechať sa podojit, možno sa mi to raz splní.
Láka ma to skúsiť s chlapom
......
Nájsť na východe PO KE a okolie nejaku mladu peknu transku,shemale a zazit nieco mmm to by bolo alebo nejakeho mladeho chlapca,bi parik
Nás láka spoločné fotenie dvoch párikov - konkrétne nežnejších polovičiek pri sebe.
Hmmmmhhhh🙂
Vzrusujuci napad 😉
To musí byť super zábava a vzrušujúce.
Mna strasne laka 2 vtaky do jednej diery.
Ahoj mna laka skúsit strapon najde sa tu žena ktorej sa to páči ?
To je tiez dobre.......strapon je coool.
Gangbang o 4-5 inteligentnych heterakoch niekde na súkromí chaty ci v nejakom klube :)
Ahoj priď do Jahodnej tam to mozeš prežit
sugar dating ;))) https://sugardaters.sk/?a
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Rád by som ochutnal svoju sesternicu.:)
Mna laka sex s 2 muzmi, alebo honka niekde na verejnych wc. Len si vyhonit a ist kazdy po svojom
Sex so staršou ženou aspoň tak keby mala 45-50
Mňa láka hrozne že žena má priviaže, zaviaže mi oči a muž mi dá do úst jeho úd a žena mi cvrkbe pri Tom do tváre. Proste tento štýl.
Mna vzrušuje predstava že to robím so zrelšou ženou pred očami jej manžela
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Nás lákala trojka, mmz to nebol problém nájsť chlapa keďže internet je plný nadrzancov.
Chceli by sme aj so ženou,ale to je už veci problém.
Ahoj no pekná predstava mne by sa páčilo tá lízať pri Tom keď ťa niekto bude šukať
Chcem lízať ženu a počas lízania mi jej manžel pretiahne anál.
hrátky so semenom... vystriekať sa dáme na prsia, tvár, ústa a potom spoločne moje semeno zlízavať, bozkávaním si ho vymieňať a papať...
Mna láka sex pred fotografkou. V klasickom študiu, normalna fotografka s atelierom ktorej zaplatím za foto. Nepoznate nejaku ktorej nerobí problem nafotiť taketo niečo? 😉
Mňa láka milovať sa zo ženou - baculkou s velkými prsiami a velkym zadkom. Jemne a všade bozkávať jej voňavučké telo. napichnúť si ju s mojim velkým penisom od zadu a tvrdo narážať na jej velký zadoček. Ale hlavne cmulkat jej velke bradavky-mňam :-)
Urcite rozne miesta a hlavne prichytenie inou zenou alebo parom. Nikdy by som nepomyslel ake vzrusujuce je ked ma frajerka fajcila na balkone a jej mama v kuchyni robila obed adrenalin jak svina ale ten vystrek stal zato. A momentalne aj taka mlada ciernovlasa baba vo faurecii v tt😉
mna laka najst par ktory budem navstevovat a muz chce aby som mrdaval jeho zenu pre nim aj bez neho ?
Chcel by som spoznať niekoho s trochu exhib sklonmi na spolocne blbnutie, trebarz vymyslieť nejaký scenár a potom realizovať.
Rád si obliekam sexi ženské veci a nadovšetko milujem satén, pripadám si niekedy ako úchil. Neskutočne ma vzrušuje predstava biť v posteli ženou v sexi dámskom, fajkať krásny penis prehltať teplé semeno a nechať si obrábať úzku dierku naplno. Neviem sa k tomu odhodlať aj keď som si už podal x inzerátov.
zasexovať si s cudzou štíhlou tehulkou a naplniť ju semenom
ja som napriklad vzdy tuzil urobit piss na nejakeho chalana, a nedavno sa mi to podarilo, tolko co som nanho mocl bolo neuveritelne, on sa hne pri tom aj urobil, vsade moc,a semeno.
Toto ti zavidim. Muselo to byt fantasticke.
Ja by som chcel skúsiť s mužom
Aco ti v tom brani,ved chlapov co chcu z chlapom tu mas neurekom
Kde ja neviem najst............
Spoločná masturbácia so ženou alebo sa divat na parik pri sexe a len by som da robil alebo ak bu chceli vymenit muža a on nech sa diva.
Taku peknu ciganocku by som dal.
Gloryhole chcem skusit. Moze to byt vzrusujuce.
Ja som zažil pár DOMINANTNÝ a tak ma v mrdali kks. Ešte by som chcel.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Skús fajku neoľutujes aspoň sa napapas
To by som rad zazil. Ak by som mohol nasledne vylizat ta...
A z akym zvieratkom
By si to chcela skúsiť
Čo tak psíka
Ahoj. Prezradila by si k tomu neico viac? :)
Sexuálne hry bez zábran s mužmi čo sa nebránia netradičným praktikám a perverzným hrám v ženskom erot.oblečení a nechať sa pri tom fotiť a natáčat. A semeno túžim od každého do úst do poslednej kvapky. *71*
No ako tak čítam, niektorí tu máte ale zvrhle, až choré chute. Nonsens toto. Véd si užívajte čistého, pekného príjemného sexu, nie so zvieratami, a nehovorím o tom, že sa niektori chlapi chcete dať sukat do zadu. Je to môj názor. Príroda to zariadila normálne, žena + muž,všetko ostatné je už len porucha nejaká.KKrásny ddeň a užívajte
Nikto nie je zvedavý na tvoje rady ako a s kým si má človek užiť. Ak máš problém proste nepoužívaj tento web. Kazanie dávaj doma deťom alebo si zájdi do kostola, ujo.
A potom preco si na tomto webe? Keď kazes? Toto neni vatikánsky web.
aby ma niekto prefackal vtakom a vystriekal sa mi na tvar
Mňa lakaju moc perverzne a uchylne veci ale taka žena asi na Slovensku asi ani nieje
Vzrušuje a láka ma predstava byť v saune takmer v tme s pocitom že sa ma niekto cudzí dotkne a začne honit penis alebo ja jeho...
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Co veci nech napise ,ze ake,m???
uspokojit niekoho so zdravotnym postihnutim. chlapca mladika, dobre mu vyhonit.
láka ma skúsiť so starším párom bisex trojky. Kde by ma obaja fajčili,ja ju lízal,šukal aj do zadku a popritom on šukal mňa
Spolocné masturburbovanie milovenie pred druhim párom
Milovat sa pred druhím párom alebo spolocné madturbovani
Chcel by som skúsiť 3 z dvoma zenami alebo pár
Strašne ma láka prísť ku lekárke... dôkladne by ma vyšetrila... a skončilo by to krásny sexom....
Rada by som obsluhovala nahá v nejakom bare, krčme. Len jednorázovo.
Byt nahý a videný iným, inou v sane.. wellnes... Veľmi vzrušujúce pre mňa...
Máš pravdu aj mne sa to páči keď niekto obzerá moju manželku.
No ak je pekná každý.sa pozrie ,takže budeš vzrušený nonstop
Hmm toto by som chcel obzerať zenu niekomu to ma asi najviac vzrušuje 🤩
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Kenneth Pinyan se nechal souložit koněm do své zadnice a skončil s protrženým střevem. Viděli jste koňský penis? Později pak na své zranění zemřel.
Mimochodem, celá ta událost vedla k oficiálnímu zákazu souložení se zvířaty ve státě Washington.
Možno skončíš s Darwinovou cenou, a určite zaslúžene.
lakaju ma skusit rozne aj netradicne praktiky...no teraz dam iba jednu...lakalo by ma a hlavne neskutocne vzrusovalo,keby som mal poriadne zivocisny sex so zenou co by ma aj pretiahla,alebo aspon pekne od zadu podojila penis,ponatahovala vajka alebo aj dokladne vyprstila zadocek....dal by som si povedat *4*...ak by sa taka nasla,prosim piskni do posty *114* (upravené)
Chcel by som skusit vzajomny piss ale iba na telo nie na tvar. Aby mi zena cikala na vtaka ked si ho honim. Spolocna masturbacia. Sledovat par alebo dve zeny a honit si pri tom. A mozno aspon raz to skusit s muzom.
Ja túžim vyhonit si raz na prsia staršej ženy aspoň aby mala 50 a viac...
sex s chalanom a všetko okolo toho už dlho ma to láka ale nikdy som nenabral odvahu
Ja mam osobne rada, keď mam sex s viacerými chlapmi. V každej dierke jeden a pozerám ešte na dalšie vtáky. Milujem sex so všetkym s čim sa dá
Taký menší gang Bang láka aj nás. No nájsť tu zohratú partiu chalanov je asi nereálne *3*
60+stáre ženy
Má lakaju škaredé amatérky zarastené hlavne
Martina333
Martina333 pred 3 rokmi
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Honit pred parom ked oni sukaju a striekat na nich pritom
Pekne 😜 to by som sa pridal 😈😈🐕🐎
toje moj sen najst taku zenu ktoru to laka.... popises otom ?
Už si to skúsila?Alebo už ťa to neláka
Martina333
Martina333 pred 2 rokmi
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Určite by som sa pridal je to veľmi zaujímavá presdstava
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Zobudit sa ako milionar a jedine co by som mal cez den riesit by bolo skym si to rozdam a ako si to v ten den uzijem. Mat svoj harem a nechat sa obstastnovat az do vycerpania.
Ano viem, priblbli napad.....*3*
Taký sen máme viacery, ale keby sa nám nedajboh niekedy splnil, rýchlo by nás to omrzelo😀
Mňa láka aby ma zobrali do parády dve kočky a aby som im mohol vylízať zadočky....*63*
Láka ma sex zo zrelou ženou okolo 65 rokov, ktorá má rada perverznosti
Láka ma sex so zrelou ženou vo veku okolo 65 r. Ktorá je perverzna
Chcem byť týraný dominou............
Mňa láka vytrtkat svokru priťahuje ma
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Vy ste to skúsili ? Rad pokecám
🐕.................................
3 -ka so susedou napriklad ako tuna na videu to by bolo super

https://pornfile.cz/file/H1FkphWCJWle/nadrzena-susedka-mp4 (upravené)
Ja by som chcel 2 chalanov co by si ma otacali a sukali raz do pusy a raz do prdelky, pouzili iba sliny ako lubrikant- najprv zalud a potom do pusy a zase hlsie az su tam cely a potom striedacka :) :) sukam vzdy len 100% cisty :)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Z PO tu najdes kopec chlapov ale aj takych co sa mozete obaja zabavit v bi trojke
piss.. krasne lízať dámu ktorá sa pozabudne a vyčura sa do mojich ust, a potom ju ešte po tom všetkom utrieť krásne do sucha jazykom. Hladal som viac krát dámu ktorú to láka, len som zatiaľ, nepochodil.
Mňa láka prísť len v sluhovskom prevleku (zohnal som si) poupratovať dáme alebo páru a kľudne sa nehať obchytkávať, byť divák a podobne. Tu však som ešte nikoho takého nenašiel 🤷🏼‍♀️
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
S tvojou odpovedou by si sa mal urýchlene dostavit do najbližšieho ustavu pre duševne chorých!!!
Túžim po zrelej žene 50rocnej mám 28 páčia sa mi zrelé ženy
Mne sa paci keď som poslušnou fenku na obojku a niekomu sa predvádza počúvam a plním poriadne perverzne príkazi ukajam jeho 🐕 ako poslušná fenka.
Mňa láka a strašne vzrušuje honiť si pred cudzou ženou, ženami a vidieť ,že sa im to páči 😊
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
😱 rebelia sa nebude trpieť. Zato bude trest 🤪
Strap-on, sex s parom Z+M-bi, sex s transkou, sex so starsou zenou, spolocna masturbacia so zenou. muzom alebo skupinovo, piss, lizanie zenskeho analu......
Mňa láka nájsť pár kde bi mňa obaja naraz fajali ak sa tu taký nájde napiste
🐶 😋.................................
Aj to hodláš skusiť? 😊 musi to byt zaujímave
Transku ale trojku z parom ale asi je to nemozne ked som neskuseni
Láka ma nechať si pretiahnuť anál od páru. Najskôr ona s umelým, potom on.
Láka ma si zaplatiť profi fotografku, ktorá ma atelier a nafotíla by mi erotike fotografie s vystrekom ktora by bola v pohode a nafotila by
Zrelšia žena ktorá sa oseba stará *4*
mna laka skusit fajku niekomu alebo sex s chlapom to by som chcel moc zažit
alebo by som chcel nejaku staršiu ženu skusit
tak chute su všelijake niekedy asi u každeho,,, len ,,,, *4*
toho by bolo :) spoločná masturbácia s niekým.. trojka/štvorka.. dominantnejší partner.. asi viac si nechám pre seba *36*
Kto už dá "nepáčika" na takýto príspevok? Zdá sa, že buď tu máš silnú konkurenciu, alebo si niekoho už silno nahnevala 😱😂
Nuž mňa láka skúsiť s niekym frottage a docking až do konca *243*
Spolocna masturbacia aj ja by som chcel skusit ale z cudzou pani. A este analni sex ma laka skusit
spolocna masturbacia so zenou ma laka tiez, bez vzajomnych dotykov, iba spolocne vzrusenie :)
Nájsť pár kde by som žene lízal manželové semeno z pički a on by ma preťahoval
Alebo nájsť pár ktorý by som lízal pri aj po sexe
laka ma dat si poriadny sex s transkou
Striedať si 1 ženu s ďalším pánom. Prípadne dvojitý prienik do jej 🔶
nakedstrangers
nakedstrangers pred 3 rokmi
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahoj môžeš mňa budem sedieť v aute a Hobit môžeš sa pozrieť. Len sa musíme dohodnúť najskôr môžem az zajtra
no to by som aj ja rad tak niekoho vymakol nachytal ako si honi,, a pozrel sa na to,
Ja by som chcel niekoho tiež nachytať ako honi a možno sa pripojiť
Hm tak teba by bolo zaujimave tak niekde vidiet vymaknut,, určite by bola chut sa aj pridat,, ;)
Prehltnúť semeno jedného alebo viacerých mladých mužov naraz
Jednoznačne ja v nej/ňom a ďalší fešák vo mne :)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Láka ma fistovat ženu keď jej bude niekto iný preťahovať ritku
Par veci, co mi v rychlosti napadli :)


- spolocne sa pri sexe s partnerkou pocikat

- cely cely den aj noc stravit spolocnym nenutenym onanovanim a navzajom sa pri tom na seba pozerat

- v polohe 69 si navzajom uvolnene nacikat plnym horucim prudom do pusy toho druheho

- mat zasunute partnerkyne dva prsty, hlboko v ritnej dierke a vtaka zaroven hlboko v partnerkynej puse a mohutne sa do nej vystriekat

- mat pritlacenu mokru picku na svojich ustach, brade a licach citit ako si ju partnerka trie po celej mojej tvari ,drazdi si ju

- byt sledovany, pri tomako si to robim. Vyhonit si ho pre neznamou zenou, zatial co by sa na mna pri tom pozerala a nakoniec sa pred nou mohutne vystriekat.

Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Myslím, že tu takých najdeš ľahko. Otázka či aj ona chce...
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Toto zase laka mna:
- ist niekde na vylet, bezhlavo a spontanne
- pojdeme niekde na nuda plaz
- skusime sa dat na odlahlejsie miesto, kde sa budeme nezavisle od seba uspokojovat
- mozeme si zasexovat niekde, kde nas niekto moze pristihnut. A co ak nas pristihne a prizveme ho bez ohladu na pohlavie
- nepojdeme spolu na "lov" a oslovime niekde na hviezdku v BA niekoho do trojky
Tak takato moznost ma mimoriadne vzrusuje.
Trojka s mojou ženou a jej sestrou. Alebo aby nás dáka žena sledovala ako ju šukám.
mna viac vecí láka ,ale spolocná honka niekde vonku teraz prevláda
1. poriadne vyjebat niekoho manzelku, priatelku
2. starsie zeny, idealne v kombinacii s 1.
3. pozerat sa na par jak si to rozdavaju
4. pissing
5. trojka s dvoma zenami a aby ma poriadne ostriekali na tvar
atd atd
Mne ny stačilo sa pozerať na inú ženu ako si to sama robí. Tak aby ma pri tom nevidela. *243*
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahoj. Táto téma sa tu už zopár krát objavila. Myslim si že takéto fantázie mal už hádam každý- každá len to nahlas nikto nikdy nepovie. Ja sa len zamýšľam že či je niečo také v reále vôbec možné, myslím či je to vôbec technický možné. Napr taký pes sa proste špáry len so sukou a len vtedy keď je na to vhodná doba čiže keď hara. Pes koná v danej chvíli proste inštinktívne. Pochybujem že psa je možné donútiť k súloží bez týchto prírodných faktorov. Ja tom dosť pochybujem.
Uvedený predpoklad je mylný. Reálne to možné je. :-)
Ahoj. No myslíš že sa to naozaj realne dá? Hmm a aj no ako to napísať, aby som ťa nepohorsil. No myslíš že aj prenik? Vieš asi čo mám na mysli?
Áno viem čo myslíš. Áno myslím ze sa to dá, teda viem
Hmm tak pisete to s takou istotou ze vam zacinam aj vetit. Vy ste to uz videli???
Áno............................... :-)
To fakt? Wau. A s kým? So psom???.........
Tentoraz je tvoj predpoklad spravny
To bolo nejaké video????????????
Už zasa predpokladaš chybne. Žiadne video
Videli ste to teda na živo? Či ako to myslíte???
Myslím to tak že videá nepozeráme
No vy ste to aj reálne skúšali? Ak áno tak s kým? So psom? Cmuk 😘
3ku s 2 mladšími mužmi
Swingers
Cuckold - pričom môj partner sa bude len pozerať.
Vyskusat vystriedat 4-5 chlapov naraz, taky mensi gangbang
Riadne ma láka sex s malinkou drobnou ženou.Nikdy som takú nemal…Nemyslim nejakú liliputku ani dievcatko,iba obyčajnú drobnú útlu žienku.Malé prsíčka,malá riťka…..
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Láka ma masírovať ženu pred jej manželom ktorý sa bude nahý v kresle a ...
niekomu oblízat penis ake by to bolo nemam skusenost
Dosť odvážna téma aby ste to takto verejne napísali . Želám vám veľa staršia v hľadaní
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
J sa už za darilo? Hneď by som rad podržal s tebou ale zatiaľ len hafanovi
Mňa láka pegging, či by sa mi to ale páčilo neviem, ale chcem skúsiť :) . Aj rimming by som chcel :), so ženou samozrejme
Chcel by som vidieť ako predom ou chlap vyfajci psa a potom navzájom si pofajcime a ostriekame sa
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Tiež presne to iste.. Skúsiť to s niekym a spoločne skúšať
Skusit nejakeho mladika 17r,18r... Taky grupak s nimi
No chcel by som taký zážitok zažiť
Strašne by som sa chcel nechať nakopať do vajec od krásnej ženy 🥰❤️
Čaute mňa láka skúsiť deepthroat.
Robiť že ty niekomu alebo niekto tebe? (upravené)
Hrozne rád bi som si pozrel Real animal...
Ja by som rad sukal niekoho do krku poriadne hlboko
A tiež hľadám niekoho kto by ma zaucil do tohoto
Svokru! Ked sme u nich na navsteve chodi iba v tanga! A je to krasny pohlad. Zaroven je to cudna rodina lebo moja priatelka chodi pokojne aj hore bez pred rodicmi *22*
Mna velmi laka skusit nadviazat rozhovor s @BBW1985 ale nedari sa mi ju oslovit... tak tajne dufam ze ona oslovi mna... ;) (upravené)
Chcel by som potažkať riadnemu žrebcovi(koňovi) a možno ho aj vyfajčiť...
tak to aj mna laka , aspon raz tak pošahat si, potažkať, nejakemu mlademu žrebcovi,,a možno mu aj skusit pohonit,,, no nie hocikomu hocikde,,
vwelmi ma láka strapon:) nechat sa zenou vysukat:)
rovnako to je u mna, len tažko nájsť taku ženu
Mna velmi laka nechat sa pristihnut pri zvrhlej masturbacii peknou zenou
Zrelú ženu co sa neholi aby som sa snou miloval. 48 hodín napíš správu
mna laka skusit pani dominu a feminizmus bdsm strap on *362*
https://cz.pornhub.com/view_video.php?viewkey=ph59f520915993e
Ahojte, nakoľko som tu nový neviem čo od tejto stránky očakávať ale ako už hovorí môj nick tak rad by som to našiel aj čosi reálne, je to tu vôbec možné alebo je to strata času? Diki za odpovede
Ako samotný muž tu máš mizivé šance na reál. Ženám a párom sa tu občas zadarí, ale samotných mužov si tu skoro nikto nevšíma. No vraj aj zázraky sa občas dejú... *6*
Palec hore za tie zázraky. Áno, dejú sa 😉, a nielen cez Vianoce
A čo reálne hľadáš?? Ja tiež hľadám real ale tak trošku perverzny....
Byť s chlapcom a hladkať jeho prirodzenie.A on moje
chcel by som vylizovať semeno s čerstvo pretiahnutej pičky*124**265*
*438* chcem spoznať ženu alebo par
Pri niektorych temach tuto na fore ma laka zrusit si svoje konto :D velebnosti blejt z toho nekdy
Ahojte my sme potápači a nás láka sex s niekým cudzím a v tomto covid období v plynových maskách nech ej to bezpečné :)
No to znie super ,a co tak na zaciatok k vam sledovatela a uvidi sa xo potom?
Mna laka poriadne vysukat nejaku mladu slecinku, pekne tvrdo ako taku handu, sukacka do krku , rozmrdany anal a tak
Rád by som vyskúšal 3ku buď s dvoma ženami alebo s párom.. a staršiu ženu tiež.. takže ak by niekto mal záujem ozvite sa
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ktora slecna by si chcela uzit s hasicom na hasicskej stanici? 😁😁😁
chcel by som niekomu poslúžiť ako pacient na vyšetnie pemisu análu
Poslúžiť ako fenka psíkovi, Anál aj orál.*63*
Tiez by som skusil psa,vzdy som k tomu nemal vzrah ale nejako ma to laka. Skusil som už všetko od pissu, kaviára,group,na plazi atd.ale toto ma laka nejako
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Mňa láka keby ma niekto načapal ako sa robím nahý v prírode.zacal nadávať fackovať prinútil má fajčiť ...zap sk
Byť mužská fenka pre pre niekoho 🐕 pred divákmi.
Mne by sa pacilo stretnut sa s parom v prirode, s tym, ze ona by ma vyhonila a jej partner by sa pozeral.
To by som bral.....len zohnať tú partnerku 😁
Možno pre niekoho to bude pohorsujuce ale láka ma možnosť vystriekať sa slečne/dáme na nohavičky ktoré by si ona hneď obliekla alebo ešte jedna vec nakoľko som kuriér tá zažiť niečo so zákazníčkou 😋
Lakaju ma wcka vo vlaku s nejakym spolucestujucim :)
Public nahota, flashing, spehovanie...
Najdem ženu čo sa pohra z mojim zadočkom???*2*
Mam partnera a nehľadám ďalšieho,ale zazit by som chcela:
- swingers, len sa pozerať
- mat sex s dalsimi 2 -3 ženami
- so straponom osukat muža
- nájsť lokálneho otroka, na ktorom by som sa doslova ventilovala
- nechať sa dlho lízať a striekat do tváre
- mat 2 mužov naraz
- skúsiť sukaci stroj
Asi by sme si rozumeli. Ešte jazyk v tvoje riťky a keď už budeš striekať tak prosím do úst
Chcel by som vyskúšať STRAP on od ženy. Raz tu dám nájdem 🤷🏼‍♀️
Chcem stretnut transku,cidendera a podobne
Chcel by som stretnut nadrzanu stoparku :D
Ja nadrzaneho stopara co ho vytiahne a zacne si honit
Sex s chlapom.ja ako pasiv....
No to aj ja vidiet nadržaneho chlapa niekde ako honi, alebo pozerat sa na dvoch mladych gay bi chlapov pri akcii nejakej ako si užvaju v sukromi niekde, honky fajky ,, a ja len v pozicii pozorovatela divaka vidiet to,,,
Ja by som rad niekde nejakú spoločnú chlapsku honicku alebo niečo kde by bolo viacej chlapov a navzájom by sme si honili a fajčili..
nakedstrangers
nakedstrangers pred 2 rokmi
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
To by som aj ja chcel zazit. Byt pozorovatel. Ale si niekde z chuti zaonanovat v spolocnosti viacerych onanujucich a pozorovat sa navzajom
So straponom by som sa nechal pretiahnut
Máš veľmi pekné túžby, ktoré by som rád viaceré naplnil. Ak by si rada spoznala niekoho s podobnými túžbami, tak ťa rád spoznám :-)
Chcem skusit klaknut si pred dvoch muzov a fajcit ich naraz, a byt ostriekany na tvar.
Honit niekomu pod stolom v bare a keby sa niekti o mna opieral odzadu a uribil sa mi medzi nohy
Bože kde začať....láka ma

- sex v kostole
- v kabínke v obchode
- v byte/dome keď je manželka doma
- v kostýmoch dobových alebo cosplay
- sex v lese/vo vode všeobecné vonku
- šukať vydatú, sex v 3ke
- užiť si 69
- nechať sa vyfajčiť na verejnosti/nechať sa vyfajčiť keď som niekde s manželkou

Je toho dosť čo chcem skúsiť.

(manželka nič okrem misionára nechce a aj ten tak 1-2x do mesiaca)

Snáď sa my niečo splní (upravené)
Ja by som bol spokojný,keby som našiel nežnú rúčku,čo by sa pohrala s mojím zadkom a skúsila urobiť fisting :) (upravené)
Úprimne, celkom mi ťa je ľúto. A nemyslím to povýšenecky. Tvoj sexuálny život ti asi nikto nezávidí ...
Mna strasne vzrusuje poriadne vysukat niekomu zenu ked by sa on na nas pozeram
Poslúžiť ako fenka psíkovi, Anál aj orál.*63*
laka ma velmi lizat picku krasnej babe a ona mne.suchat si nase pocky o seba a urobit sa niekolkokrat.
Bukakke 😄 dookola to musí byt paráda
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Koľkí boli najviac ? Manžel nemal problém ?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Mňa veľmi vzrušuje pomyslenie abi sa niekto pridal vo wellnese ábo na nuda plážy.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Aby si na nás honil mladý nadržaný chlapec
Ahoj,ak ste z PO,tak príďte ku mne a ja sa pridám....
Femdom, ale len v určitých medziach nič brutálne, facesitting, strašne by som chcel kudrnatu zrelšiu paní s takými vlasy aké sa nosili kedysi, kľudne aj kratšie strašne ma vzrušujú.
A že by si na mňa sadla chytila mi ruky a zajazdila si na mne divoko proste že by prebrala iniciatívu úplne zvrhlo a keď už by som bol stále by neprestávala a jazdila by ďalej, a ak by som kričal nech už prestane naklonila by sa tými svojímy veľkými prsiami nad moju hlavu a pritlačila by mi ich k ústam a pokračovala ďalej, perverzne by ma bozkávala. (upravené)
Tak to by som sa rád pridal. Z ktorej časti KE kraja ste?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Mna lakaju dve veci:
1: kedze ked zapnem amaterov v aute a skoro vzdy mi pri tom z vasich fotiek stvrdne obcas si to pri tom aj robim bolo by super stretnut okoloiducu ktora ked by si to vsimla prisadla by si ,,pokecat,, :)

2: nieco ako taky amatersky geocatching. Ty by si mi niekde nechala svoju vec napr nohavicky alebo ponozky a povedala by si co chces aby som s tou vecou spravil. Ja by som sa s tou vecou odfotil poslal ti fotky a pripadne ju vratil zas nazad na dohodnute miesto. No a ty by si si ju vzala alebo pripadne dalsi amatersky geocatcher :D
A ak to bude znova citat pekne ciernovlase dievca z dubnice ltore by chcela byt moja stoparka budem rad ked sa znovu ozve…;)
To vsetko sa da pokial chces,zalezi ake mas hodnoty a predstavy
Mňa láká bisexualita a trojka......úplná topka,že dámské prádlo ako silonky a fajčiť, lízať....som neskúsený ale toto ma láka....ba 40+
Ja sdvomi babami plus ešte nejakú cigánky by som chcel určite raz skúsiť .....
Určite nie,lebo to je iné ako čo chcem ja
Jaj sorry brácho. Ja som necel.odpovedat tebe ale pridať príspevok celkovo kréme🤣🤣😉
Chcel bi som skusit sukat transku a zenu naraz taka 3jka.Zenu mam este sa hlada tranny *21**277**71*
Laka ma niekoho vyfajcit alebo vyhonit na verejnych WC. Pis spravu :)
S niekym si masturbovat niekde v prirode, možno vzájomne,alebo niekoho pristihnut a urobit si to.rad by som experimentoval ale manželka je striktne monogamna 😐
Mna by lakalo nahy vylizat nejaku kamaratku mojej zeny, ktora by bola u nas na navsteve a moja by sa pozerala.
Trojka. Ci uz MMZ alebo ZZM. A ked clovek je nadrzany tak by som skusil masaz prostaty prip aj strapon.. zial len sen, zenu nelaka nic z tohto..
Ahojte sme manž.pár. Tak zažili sme toho už dosť, jediné čo by ta moja Kurvička ešte chcela zažiť-skúsiť, je byť mrdana aspoň dvomi Černochmi naraz.
Bukakke :) to by som chcel zažiť, môže to byť paráda. Zažil to už niekto ?
Ja by so rad posluzil viacerym muzom naraz ako poslusna kurvicka ktora sa necha sukat do ust a musi prehltnut vsetko semeno.
Ja nahy na prechadzke vonku cela CELA SR CHCEM ZAŽIŤž TOTO KTO MI POMOžE Zdokumentovať PRICESTUJEM rp CELA sr www.myfreebl­ack.com/porn/35474007/sexy-naked-twink-walks-through-city-streets-nude
nie ze by som to extra vyhladavala ale tuto noc sa mi snivalo ze som mala grupac xdd
Ty by si nemala problém ho aj spravit...pekna baba 😘
Ja by som chcel skúsiť sex s tehulkou. Musí to být krásné sa milovať s těhotnou len takú nájsť je veľmi veľký problém
Ja by som chcel skusit aby má nekaka žena vyfajčila pred očami svojho manžela niekde vonku na parkovisku
No to by bolo super, mohlo byt to byt hoci kde. Hlavne nech ju mozem pekne vysukat do pusinky a jej muz sa musi pozerat
to by aj mna vzrusovalo kebyze moja fajci niekoho na parkovisku
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
chceli by sme nájsť nadaného amatéra výtvarníka, ktorý by nakreslil moju nahú manželku naživo - odmenou by bolo, že si s ňou môže užiť - mohol by sa pridať aj nadmerne obdarený mladý chalan.....obrázok by bol zaujmavejší
aby moja zena isla inimy muzmi
A zena o tom viem ? Ci to mas len tuzbu ?.😉
Láka ma veľa vecí... Rád by som bol fotografom pre pár, ktorý by som počas ich šantenia mohol ochutnať. Chcel by som byť aj poslušným a plniť príkazy... Bolo by toho aj oveľa viac...
chcem trtkať zhuleny niekoho zenu
Láska tu niekoho použité spodné ženské prádlo ???? Ak áno viem stým pomôcť 😈😊
Aby po mne šliapali dve ženy alebo možno pár
Mna laka šmyknut kolegynu . Mam 28 ona 55. Vie niekto ako chuti vagina v tom veku?
Ako držková polievka. Zbožňujem ju
vylízať komplett PLNÚ, VYSTRIEKANÚ PIČKU PO VIACERÝCH MUŽOCH a s ňou sa bozkávať s plnými ústami semena...

mňam!!!
Fjčiť mladú transku, alebo muža sporiadnou davkou semena...
Chcel by som vyfajčiť poriadne tmavého mladého Roma zo stavby ideálne v reflexnom obleceni
To laka aj mna. Pekny rom...fajcit ho...Este radsej by som zobral k sebe a celeho ho lizal.Popri tom drink a popik. Aaaaa
Som hetero... a posledne dni ma laka predatava ,ze by som bol na masazi , kde by 2-3 chlapi sa starali o moje telo, kompletne .. jemne masirovany a nakoniec pomaly oral by mi spravili.. toto si viem predstavit.. samozrejme ,kedze som hetero , 2-3 zeny by bolo najidealnejsie.. ale to je uz asi velka utopia 😀😀😀
My by sme radi skúsili veľa veci. Napr. peknu shemale na sex so subinkou. Alebo spoločne ako pár sa pohrať so ženou -- nútene pre ňu. Prípadne aj pekného väčšieho štvornohého "priateľa" pre subinku. (upravené)
Dobrý deň. Ak sa môžem opýtať už sa vám podarilo aj niečo z toho zrealizovať?
Milovanie s párom muž žena kde on je bi
Mňa láka skúsiť trojku s mladou a staršou ženou
Mi sme mladý pár a rad by sme skúsili nejaký cuckold na festivale alebo na niečom takom outdoor party outdoor disco atd. a trojku alebo cuckold fajka ona tebe:) táké chuťovky :) samozrejme len s mladým mužov :) mi mladý par 24r :)
Chcel by som orálne uspokojiť pár, najlepšie manželský. Dlho ma to láka...
Je tu nejaky heterak alebo bi ktoreho by som mohol vyfajcit alebo vyhonit? :)
Milovanie z BI muzom v pare pred jeho zenou len z muzom
Ja by som chcel vyskúšať trojku ja moja žena + muz
To je krásna a vzrušujúca predstava.
skúsiť by som chcel matku s dcerou(18+) , alebo tehulky
láka ma pozerať sa na svoju priateľku ako si to rozdáva s niekym iným a potom sa k nim pridať
Ahojte ja rad seriozne a diskretne
To je blbecek, co toto vsade vypisuje uz par rokov.
Príspevok bol zmazaný.
Nebránil by som sa ani vzájomnej fajke.
Laka m to ze zavolam domov kamosov a vsetci pretiahneme spolu moju zenu .
Ahoj, rad pridem, seriozne a diskretne
...mňa láka poriadna fajka od muža, sympaťáka postavou aspoň ako ja. Ideálne z okolia Malaciek. A možno aj ...
Sex mama dcéra to by som sa nechal hned nahovoriť 😃
Sex s chlapom ako pasiv.......
Stačí sa len dohodnúť a vieme túto možnosť zrealizovať *4*
...mňa láka vzájomne honenie si v sprchách na plavárni (Malacky). Alebo v sprchách oproti sebe a možno podľa možnosti aj pofajkať, odbehnúť za roh, wc.
nemôžem povedať, že by ma taká skúsenosť nevzrušovala :)
Chcel by som sex zo svokrou alebo sestrou ma niekto skusenost
Ahoj daka zvedavá ktorá chodí na welnes a rada obzerá nahých chlapov…dráždi nahotou☺️, nevadí jej stoporený penis v saune alebo si pozrie masturbáciu do výstreku…poprípade kde sa dajú takéto radovanky a vzrušenie zažiť…
Ja by som si chcel pozrieť pár pri sexe 😊 snáď raz dostanem ponuku 😊
Chcel by som sledovať pár pri.sexe a honiť si pri tom alebo sa nechať vyfajčiť od páru 😊
Chcel by som sledovať pár pri sexe a honiť si pri tom alebo sa nechať vyfajčiť od páru 😊
vklznut otcovi pod perinu a vyfajcit mu ten hruby penis extremne ma vzrusuje uz roky
Všetko čo príde, vo chvíli keď to bude príjemné.
mna laka ist vyskusat ake to je v Rakusku v Goldentime klube.. ale rad by som tam isiel s niekym
Príspevok bol zmazaný.
Mňa láka skúsiť staršiu ženu cca 50 višie
Nech si so mnou robí ľahké s/m
Presne to by som tiež chcel zažiť nech hľadám kde hľadám nemôžem nájsť takú ktorá sa tiež vie odviazať a riadne perverzne by si na mne zajazdila. Potom by sme vymenili role a zase by som iniciatívu prebral ja.
Ahoj daka zvedavá ktorá chodí na welnes a rada obzerá nahých chlapov…dráždi nahotou☺️, nevadí jej tvrdý penis v saune alebo pozrie aj masturbáciu do výstreku…poprípade kde sa dajú takéto radovanky a vzrušenie zažiť…
Piss so zenou niekde vonku napr popri kupani… ona na mna
Príspevok bol zmazaný.
Doteraz bolo toto vlákno relatívne čisté, s príspevkami o túžbach amatérov. Až kým neprišiel nadržaný homosexuál TOMINO98 so svojou arogantnou primitívnou inzerciou. Už nie je téma kde by sa týto otravní homosexulni jedinci drzo nevrierali *329*
Ahojte ludia🙂Neviem či je to divné alebo nie, ale rád by som vyskúšal sex so svojou 45 ročnou tetou..3ky prsia, pekný zadoček, velmi zhovorčivá stále s náladou..nebojím sa jej s hocičím zveriť..ja mam 22..viac krát som ju už volal na wellness aj na nudapláž no hovorí, že so synovcom je to blbosť, aj keď viem, že ona sa len bojí toho, že sa to dostane k rodine..inač by išla..je sama s dcerkou bez muža..Mali ste uz niekto sex s niekym z rodiny? Viete mi poradiť ako na ňu?🙂
Keďže sa sem tam chodíme zabávať do mesta a moja polovička rada tancuje, niekedy sa snaží aj vzrušovať náhodného muža na parkete popri tanci a je to vcelku vzrušujúce. Možno sa raz nájde niekto kto sa nám bude páčiť a možno z toho potom bude nielen vzrušujúci večer pri tanci, ale niečo viac…
táké aj mne by sa ľúbilo kebyže robí moja :) rad by som pozeral akom íny ju obchytkáva na parkete :) potom by sme sa posunuli spolu na hotel alebo do auta :) za takéto som veľmi za !! :)
Pis pisme spravu a pokecame o hocicom
nakedstrangers
nakedstrangers pred 8 mesiacmi
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
BRATISLAVA---DNES ANONYMNE SUKANIE PASIVA S HLADKOU DIEROU A ZADKOM V TME DOMA, ALEBO V PIVNICI. NECHAM OTVORENE DVERE, BUDEM CAKAT S NASTAVENOU NA ZASUN. KLUDNE SI DAM DAMSKE TANGACE AK CHCES. NAPIS SPRAVU, POSLEM DETAILY. DNES CELA NOC !!! AJ VIACERI
Rôzne polohy, 3ka... Ideálne asi všetko
Rad sa predvadzam nahy obsluhujem nahy masturbujem pred divakmi
Caute, nechce tu niekto vyskusat verejne wcka? Nejaka spolocna honka/fajka. BA alebo TT. Ozvi sa.
Glory hole ale takú kde je žena v kabínke 😂
Byť nahý s chlapom, ktorý by bol dominantný a prevzal by iniciatívu, spútal ma úplne bezmocného by ma zneužil. Strkal by mi ho hlboko do krku, až by som sa dusíl a potom by ma análne zneužil l. Facky a výprask po zadku by to sprevádzalo. Mohol by ešte jedného privolať a dávali by ma náraz do úst aj do zadku.
Posluzim ako poslusna kurvicka ktora drzi a fajci podla prikazov........ma niekto realny zaujem prosim????
Sex vo viacerých (trojka, výmena partnerov, grupak)
Ahoj chceme skúsiť sex s černochom
Ja by som chcel skúsiť fajčiť za peniaze. Aké je to byť chvíľu kurvička pre niekoho mladšieho
Pustiť niekoľko za pár eur do mojich úst alebo zadočku chcel robiť k.
laka nas ako par z parom niekde na byte uzivat si len osahavanie sa ale nie muz z muzom ostatne dovolene a potom si to uzit kazdi zo svojou.
Orálne uspokojiť zrelú dámu :)
Niekto s chirurgickymi rukavicami co by ma komplet vysetril, len taka hra.
Ja by som chcel pretiahnuť moju svokru.
Je to milfka
Mňa láka postaviť sa pred úplne cudziu ženu ktorá mi prikáže vyzliecť sa do naha a bude si ma obzerať a skúšať
Prida sa niekto k honke alebo fajke na verejnych wckach alebo vo vlaku? TT alebo BA. Napis a dohodneme sa.
LC RS a širšie okolie rád si pozriem pár pri sexe alebo rád si vyhonim pred ženou,ženami , párom kedykoľvek po dohode 😊
Skúsil som už všeličo ale čo sa mi ešte nepodarilo tak sendvič a dva vtáky v jednej dierke.
Analny sex ale bojim sa ze to bude bolet jak svina
Tak to potom nechaj tak,ak sa bojis,neskusaj to
Vyfajčiť mladšiemu štíhlemu v silonkach v ženských šatách
Napis budem rad ak sa ozves a mozme niecon skusat
Áno chcem vidieť iba dobré rady v tejto veci sa mi zdá že sa to dá
Strašné ma láka skúsiť piss . Zažit pocit aké to je keď ti po tele a hlavne penise tečie teplý prúd moču od ženy,no zatiaľ sa taká nenašla
Mna moja par x vo vani počurala
skúsiť cuckold so svojou priateľkou niekde na festivale :) s nejakým mladým fešákom samozrejme s normálnym nie s hocikým :)
Sledovať niekde vo wellness alebo v prírode ako si na manželke niekto vyhoni zatiaľ co si to ona robí a ostrieka ju spolu somnou.
Cau, mozeme si v tom mozno pomoct. Aj mna taketo hratky neskutocne vzrusuju
Dvaja mierne bi muži niekde na chate 60+ a ja
*3*ffffffffghjsbvvxcjxgdyhdtycryghdstustfuybfx chcel bjjhhhhhh
Spanking . Riming. Foot.... aj navzajom
Laka ma skusit piss,kaviar s perverz zenou,parikom
Rád by som sa pohral /pofajčil/ staršieho a silnejšieho chlapa za pasívnej prítomnosti jej ženy. Len aby sa pozerala.
Tak ja by som bral to iste ,ale malokedy zenska chce vidiet take nieco
Mňa láka také skúsiť alebo lepšie povedané ma to neskutočne vzrušuje, že dohodol by som sa s neznámou ženou na stretku niekde v lesíku, len tak spontánne, diskrétne, užiť si. Alebo že by sme sa dohodli že sa stretneme v hoteli, ja ju tam budem čakať na izbe, dopredu mi dá vedieť že je vo výťahu, ja otvorím len dvere a v celej izbe bude len tma. Keď vstúpi do izby tak jej budem hovoriť čo má robiť, a ona nebude vedieť čo má čakať. Jasné že nie bdsm, ani nič také, len sa hrajkať ☺️