Koho manželka sexovala zdruhym

Ake je vedieť že nesexuje len s vamy?

Koho manželka pichá z druhým a vy o tom viete?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Tak to je dobre napísané, asi už nejaká tá skúsenosť bola. Samozrejme že je lepšie ked to nemusí skrývať ale niekto bere za vzrušujúcejšie ked je to potajme.
ja to vzdy robim v pohode pred manzelom,takze nehrozia nejake problemy,len vela muzov sa boji sexovat pred manzelom
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahoj , a prečo len za mlada ? Čo už ti tak nechutí sex ?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
No všetko zlé je aj na niečo dobré aj ked ide o to komu to ako vyhovuje
ja sa nebojim tak aky je problem
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ake to je? Ked sa ti to paci tak super *4*
ANO JE TO SUPER POCIT ,PICHAT S DRUHYM A POZERAT AKO MANZEL JE Z TOHO VZRUSENY
ahoj,prídem ti mušličku obrobiť,a manžel môže pozerať*362*
Ahoj.Opytam sa ho či sa mu to bude páčiť.
Najviac sa mi paci ze rozostup je tam 5 rokov medzi tymi spravami :D Akoze tiez by som si ta dal ci pred manzelom ci mimo, preco nie, ale ak odpises za 4 roky tak neviem neviem kde budem :D
No ..... svätá pravda. Aj ja veľmi chcem prežiť niečo take. Pozerať sa ako moju partnerku niekto pekne suka a ona mi ho fajčí. Najprv by sa musel on len pozerať, hrať sa s ním s rukou, potom by mu ona pomohla, zobrala do úst, a ja by som ju sukal od zadu. Potom výmena a ja by som si užil ten pohľad a jej neskutočne vzrušenie. Hm... ale je tu problém. Koho zavolať, pozvať???
Som na tom rovnako... tiež sa mi to neskutočne páči... žiaľ, doposiaľ som možnosť nemal, ale verím, že sa mi príležitosť naskytne...
...ak chceš, napíš mi správu... pokecáme... Ďakujem 😀
Ked ma pozvete, ja velmi rad by som prisiel. Mna zase vzrusuje to ked ma fajči žena a jej manžel pritom je pri nas a sleduje ako ma fajka jeho žena. 🙏😋
Za peniaze sa vzdy dobre picha...
on sa pozera ci prida? vzrusuje ho to?
Ja by som to chcel skúsiť sexovať s tebou pred muzom
Ukas foto nech sa nam postavia
Kto mi pozicia svoju damu?.............
Ahoj mal by si záujem o sukanie mojej ženy predo mnou
Ano. Rad by som to vyskušal. Je to vzrušujuca predstava. 😉😋🙏
Ahoj velmi rad bi som 186/90/19 /50r športovú postavu ak be si mal zaujem ozvi sa. S pozdravom
Aho velmi rad prečo nie zoznámiť sa s novymi ludmi je vždy pekny
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
mňa to vedelo priam totálne vydráždiť.raz som prášil kamošovi ženu a on aj z mojou sa na nás pozerali.ona mu zatial honila.mňa to tak vyhicovalo,že som ju ostriekal od vlasov až po pičku.bola to dávka ako z koňa.
...o tomto by si.mohol napísať viac podrobností... asi by si mnohých potešil... skús... 😛😛😛
No pri tebe by mi to bolo jedno. Mat sex s tebou je splneny sen a ze na mna ppzera tvoj muz by ma len vzrusovalo. A este ten kolik v ritke...
Je ich velmi malo co sa dokazu priznat..
Bohužial, lebo potom by sa uvoľnilo napätie aspoň z mojej strany, lebo viem, že ja nynfomanka.
Túžim to raz zažiť. Už predstava, že iný muž opicháva moju ma vzrušuje.
Presne tak... toto.isté sa páči aj mne... a verím, že to raz aj zažijem naostro...
Zoznámime sa ja ti ju pomilujme a ty sa budes skovaty pozerať ja to takto milujem keď moja sexuje z druhym
Mňa tiež a rád sa pozerám, popri tom sa pomaly robím a vždy sa jej vystriekam do pusy. Rada papá
U mňa to bolo podobné a nakoniec sa to aj stalo a ako sa hovorí s jedlom rastie chuť.
Tak sa dohodnime a mozme nieco poriesit :))
Aj ja tej mojej hovorím, nech si ich vodí domov a môžeme si to rozdať v trojke. zatiaľ nemám úspech, lebo si stále myslí, že o nich neviem.
Včera som stretol jej byvaleho v bare po troch pivách my prezradil že ju asi pol roka po tom čo sme sa zobraly pretiahol,vedel som že spolu rukavičku ale toto ma prekvapilo a v duchu aj vzrušovalo nepovedal som jej to.
je to vzrusujuce .aj moja mala romanik davnejsie.a neriesil som to.ale a to rajcuje stalepri sexe.
Tiež ma to rajcuje... ☺........
Opravujem nie rukavičkuju ale kávičkuju
Ahoj. Aj my to tak máme dohodnuté a obidvoch nás to vzrušuje. Aj s amatérov už mala jebača! A to som bol voľakedy strašne žiarlivý!
Aj nam sa tovelmy paci je to super
My s tym tiez nemame problem. Ak mame chut ideme na swingers a tam si to už nejako poriešime *4*
Caute mozem otazku? a mate aj niekoho? napiste nieco o vas postava ona co chcete skusit a mozno dame stretko ci budu sympatie.
Ahoj, aj ja som bol ziarlivy ale po 4ke s parikom ma to vzrusuje a velmi ...s parikom sa uz nestretavame tak uz len niekoho najst
...veď to...nájsť korektného je asi ťažšie...
Ahojte. Som senec. Hladate este muza? Strasne ma laka zivy pohlad na sexujucu dvojicu. Peter
no aj moja sa už pár krát nechala vypíchať super rajc vidieť ju napichnutú na cudzom pére
Ved aj my zeny si chceme uzit *18*
☺...milé konštatovanie... ☺....
ahoj, najlepšie na tom je keď si to užívajú všetci,
No to si uz tak treba zariadit.
Aj mi hľadáme pár na všetko pekne.Sme od Bojnice.Odkial ste vy ak to nieje tajomstvo.
My sme od pe dajme stretko aj my hľadáme takýto pár ako ste vy
Ahojte sme 30 rocny par hladame par na stretka vymenu partnerov a vsetko pekne. Iskretnost zdravie je samozrejmost
ahoj ja by som ju napichol hned *18*
...úprimne ti závidím... ☺.....
Ak by ste mali zaujem tak poslem foto. Rad sukam starsie
Dobrý deň, rád by som sa pridal.
Dobrý deň, rád by som k vám pridal hoci, ako divák, alebo niečo viac.
Podla mna takmer každá a kto si myslim ze jeho nie je truhlík
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Keď si to myslíš, ako na ne ideš ty?
Ahoj tak mohol by si to skúsiť aj na tú moju?má 24r a chuti jej to veľmi:)
Tak zase toto je kusok krute :P
al eked to má tri krát denne či chce alebo nie tak už potom nemá chuť niekam chodiť *22**22**22*
.... Maťka, a Tebe sa už tiež niečo podobné podarilo...?... rozdala si si to s niekym "za chrbtom" polovičky???? ☺
Aboj.Nemas chut sa zoznamit zo sympatickym parikom z Bratislavy?
Ahoj. Hladas tu stale chlapa? Mal by som zaujem o nezaväzne milovanie.
To je dosť drsne povedaná, ale je v tom podľa mňa kus pravdy. Nie vždy má žena na výber, občas podľahne kúzlu okamihu alebo jej to chutí a príde prirodzené. Dôležité je ako to v sebe spracuje a čo s tým urobí.
Moja ex priateľka ma podviedla niekoľko krát. No dostal som to z nej a vzrušilo ma natoľko, že som chcel vedieť detaily ako to prebehlo...takže ako keby som pri tom bol...no aj keď už nie sme spolu stále ma vzrušuje
Zdravím všetkích hladajucich a serioznich Amikov ktori hladaju mladú krv, svaly, vyzor inteligenciu,kvalitu a chuť sa odreagovať podľa svojej fantazie a tajnich snov. Jednim slovom ÚROVEŇ!!! Ponukám služby ženam a párom. Vek nie je prekažkov! Viac info správa. Pekny deň.
Aaaach...dostal si ma hneď. Keďže sa pokladám za jednu zo ,,vsetkIch serioznIch", ktorá hľadá hlavne tú tvoju inteligenciu pre splnenie mojich ,,tajnIch snov". Som rada že ,,ponukáš jednIm" slovom úroveň. A že môj vek nie je ,,prekažkov". Ty si uuuuplne to čo tu my ženy hľadáme
:D
Preco? Mozno, ze dotycny je zo zahranicia a este neovlada spisovnu slovencinu. Riadi sa sa starsim heslom: pis, ako pocujes.
dufam ze nemyslis mierumilovneho imigranta.
no podla profilu z BA
amateri.com/sk/user/1365327
Skvelá reakcia... ☺.....
......
chcel by som zažit ako moju šuká iný..
Otazne, ci to chce aj Tvoja? Teda ci o tom vie?
ak mas zaujem nemam problem a to aj ja by som chcel aby moju zenu pretiahol niekto iny....len ona nechce...
rad by som ti ju pretiahol...mozme sa dohodnut ak by nebola proti...*71*
Navrhol som to priateľke ale odmieta
AK TO RAZ SKUSI,BUDE TO CHCIET STALE
Moja manzelka ma asi podvadza.
Nepovie mi to. Nechce sa priznat. Tusim kto to moze byt a ten chalan mi pride strasne, nesympaticky, ale predstava, ze si ju niekto poriadne podava ma strasne vzrusuje.
Nazdar ak chces pomozem ti to zistit ze ci ta naisto podvadza mas zaujem....ty mi das podrobnosti a ja ta budem informovat a posielat fotky kde sa nachadza a pod ci isto s nim bola diskretne...
Cauko a este ju niekto pretahuje teraz?Podvadza ta stale?
Tak ja mam len tusaka, ze ma niekho ale nerozpravame o tom, zatial.
Neviem ako na to.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
TO MA SPRAVDU,MNE TO TAK CHUTI
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ja by som tu tvoju zviedol a vysukal.
Odkial si? Zvediem ti ženu. Ak mi to dovolíš.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahoj,ja som tiež z MT a rád by som spoznal tvoju ženu.Som zadany takže len max diskrétne.Som pravidelný darca krvi čiže 100%zdravy.Mam 31r 180cm 78kg vyšportovaná postava
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
...aj ta to vzrušuje? ...Podľa mňa to je prevelmi sexi... ☺
aj moja ma sex z sefom tak tri krat mesacne
...ona ti to povedala??????????????? ☺...
Ja z mojou polovičkou máme vtomto jasno. Aspoň mi to nerobí za chrbtom a som pri Tom čo vzrušuje nielen mňa ale aj ju.
Niektorí ste dobre naivný :) podľa mna každá sexovala alebo tajne sexuje aj s inými.
Ahoj kraska chces somnou jebat?
Presne tak... a osobne by som na tom nič zlého nevidel... ☺
Heh, Boze citat tu ie vase kidy :). Parohaci sprosti, zeny vam jebu s inymi za vasim chrbtom a vy si na tom honite kokoty. Ine je to ked je to dohodnute a vie sa o tom, ale takto je to len voditko, ze ju uz nepritahujete.
............................................:)
moja si to tajne chcela rozdať s jedným Amatérom no prišli len po lízanie ... tam mladíček vystrekol, zvädol a už to nestálo za nič ...
mladicek sa hned na zaciatku zasuva dovnutra,lebo aj ked sa rychlo vystrieka a je v zene tak mu nezmekne,to je moja odskusana rada
dobre že si bola pri nás ... aspoň je to info z prvej ruky *114*
fajn,to som rada,asi telepatia,co uz
...smutné... ☺... treba jej pomôcť nájsť bezvadného chlapa... ☺
Hahaha tak toto sa mi stato asi tak pred 30 rokmi tiež. Bola 69, urobili som sa a... Koniec. 😜😜😜
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Bezvadná kočička... ☺... mňa nechcete?
kazda :) tak ako aj muzi......
áno ..a mnohé aj musia ! ja sa urobím asi po 1-2 hodinách, pritom moja partnerka pri tom prežije 2 alebo aj 3x orgazmus ..a tak, ak som s cudzou ženou, vydaté prežívajú čosi také po prvýkrát ...a to sú častokrát už aj roky vydaté.
Nájde sa partia chalanov na chate na východe, ktorá by si chcela užiť s vydatou sexi štyridsiatničkou? Ponuky len do pošty.
Môžme nieco skusit ak budu simpatie. Ja som od Kosic 35 km, slobodny, vek 46 s priestorom aktreba
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahojte, hladate este chlapa? Mna hrozne vzrusi byt ako divak pri sexe.
super príspevok..............................
ktory muz pride k nam,mam to velmi rada
A hlavne aby dobre platil,opominas,ze okrem sexu mas radsej peniaze zan.
som rada ze ,,Orange7,, bol odhaleny a nech vsetci vedia co je zac,,,,JE-S-napisal o nom dna 22.11.2016 11:44 Odpovedať
Vsak tento, ,orange, ,je zaroven aj,, lupic111,, aj ,,puskacik,, a neviem kolko nickov ma este tento furtom vadiaci sa parchant
Si pomylena tak ako to co sem pises.Co je to furtom vadiaci parchant,to je nejake slangove vyjadrovanie slapiek z Oravy.Uz sa prestan ponukat si tu ako posledna flandra.Prejdi do sekcie platiacich zakaznikov a mas odomna pokoj.Tuto nie je o biznise ktory Vy s Tvojim muzom prevadzkujete uz skoro dvadsat rokov.Uz si mohla mat bordel.
som rada ze ,,Orange7,, bol odhaleny a nech vsetci vedia co je zac,,,,JE-S-napisal o nom dna 22.11.2016 11:44 Odpovedať
Vsak tento, ,orange, ,je zaroven aj,, lupic111,, aj ,,puskacik,, a neviem kolko nickov ma este tento furtom vadiaci sa parchant
Ahojte, ak by sa tu nasiel par, ktory by to chceli zazit .. KLudne daje vediet.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
tak v trojke by som si to uzil aj ja kludne
Skoro kazda tak ako aj vy podvadzate tak aj zeny len niesme take hlupe ze to hned vide najavo ;)
manzel by ma rad videl s zenou alebo mladuckym stihlim zajkom ,zo starym dedom
Ale ak by mal niekdo neaky dobry napad napiste a mozno sa dohodneme Manzel sa rad pozera
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahoj ty si tuto disciplinu ochutnal? Mozes popisat v poste?
ja som mal viacero priateliek ktore jebali aj s inymi
MOJ BYVALY MA VZDY NA TAKE NAHOVOVARAL A HLADAL MI SEX PARTNEROV A PODOBNE...teraz co mam frajera uplny opak ziarli totalne
-- a čo z tých dvoch protipólov je Ti teraz bližšie?*6*
Ja by som zas chcel frajerku ako Ty. A spolu by sme sa stretávali aj s inymi ludmi. :)
Ka by som rad nesiel zenu na dlhodobý milenecký vztah kde by sme chodili za inymi ... Pár, žena alebo muz. Prosto byt otvorený k sebe a rešpektovať sa :) skoda ze tu taka žena nie je co by sa takto chcela normalne zoznamit a skúsiť ci su sympatie
Moja ma uz viackrat podviedla, na jednej strane ma predstava, ze ma sex z druhym vzrusuje, na druhej strane aj ziarlim. Raz sme skusali sex do trojky z jednym mladym, ten sa vsak rychlo urobil, tak ju aspon vylizal a pred nim sme sa pomilovali
Mladý sa urobil do nej? A ty si ju potom vylizal od semena? Paráda.
Neurobil sa do nej. Ako zobrala jeho nastroj do ruky tak sa urobil. On jej lizal obe dierky a ja somju potom pomiloval.
Sme mlady manzelsky par ja 29 ona 21,spolu sme boli 3 roky potom sme sa vezli, po roku nas to v sexe prestalo bavit vlastne mna a zacali sme s fantaziamy, ja som jej povedal ze mam fantaziu ked sulozi s dvoma starymi panmy, od 55 do ... rokov, kto moze vydrzi. Ked jej robia dvojitu penetraciu. Momentalne zijeme na podnajme u jedneho stareho pana, kde ona kazdu noc sulozi s nim aj s niektorym jeho kamaratom s krcme, niekedy mi dovlia pozerat a niekedy len pocuvam a masturbujem.
Ake to je ked Ti ju hentak stary pretahuje nemas aj foto
Ked mi dovoli aby som sa pozeral, tak je to extremne vzrusujuce, vzlast ked si sadne na neho a sa sama napichava na jeho curak a tak jej cecky poskakujua este ked sa obcas prida niekto z jeho kamaratov a spravia jej dp, ja som s toho hotovy.
Predsa nebudem jej fotku zdielat verejne.
ja taku skusenost nemam, ale viem si predstavit, ako moju manzelku uspokoji iny muz....
Rad tu tvoju opicham pred tebou,,,,napis...
JA STALE TO ROBIM,MANZELA TO VZRUSUJE KED TO VIDI
Ahlavne je rad ked moze za to zinkasovat eurace,lebo si zabudla povedat ,ze trtkate nie pre zabavu,ale pre zarobok.To je to podstatne co zabudas spomenut,ze si profi spolocnicka a Tvoj muz Ta pasie uz 20 rokov.
Orange 7,,dokedy ides otravovat vzduch,nikoho nebavia tvoje dristy,je moja vec ako dlho picham a s kym ,ja si vyberam,o teba zaujem nemam ,tak neotravuj,toto je stranka na sex a ja ho mam velmi rada,je vela vdovcov,rozvedenych a aj mladych chalanov,co nemaju partnerku a chcu si uzit ,tak chodia za mnou a odchadzaju ukojeni spokojni a drviva vacsina sa vracia a chodia aj pravidelne,tak isto aj zenaci,ktory maju slaby sexualny zivot doma,ja si ten sex uzivam a oni tiez,niet na ukojeneho muza,ktory si poriadne so mnou uzije a ja tiez
Uzije a dobre Ti za to zaplati bryndziarka to si zabudla povedat.
zasa a chuj zobudil,drbnuty,neukojeny
No vidim ze sa tu toho vela nezmenilo. Aspon raz by som chcela normalne odpovede vo fore.
moja určite, bol som aj pri tom.
Ak mi niekto chce povedat ze po dlhych rokoch vztahu neskusil ine telo tak neverim :-D Je to fantasticke a vzrusujuce. Skor ci neskor kazda podlahne.
Úprimne povedané tiež sme spolu s manželkou kecali o tom, że by ona vyskúšala iného muža, alebo presnejšie by ju nejaký muž predo mnou alebo spolu so mnou trochu vyobšíval... ☺... Samozrejme aj my máme určite očakávania čo do úrovne tohto muža - ocakava sa okrem dobreho vzhľadu a super zdravotného stavu aj milý a galantny prístup; inteligencia a takt... Skúšali sme hľadať ale bezúspešne... Pravda je teda taká, že ak si niekto myslí, že si len tak zapicha s peknou a udržiavanou ženou a neposkytuje potrebnú úroveň, tak je na omyle - platí to určite vseobecne pre všetky pary ktoré to skúsiť chcú tak ako my...
Velmi dobre povedane. Nie je to zas tak jednoduche
prave sme na dovolenke v PN a uzivam si s inými muzmi, nadhera
☺... držím palce, nech Ti dovolenka prinesie tie najlepšie a najkrajšie chvíle a zážitky...
sme na dovolenke v PN a uzivam si to s muzmi nadhera
Ktory par alebo zena hlada muza?
Vsetci tuzime iba po tebe... a hlavne teraz ked si sa tuto ozval a napisal si inzerat na forum. Boze neviem ci to vydrzim hned ta chcem. Chod si dat inezrat do zoznamky a nekaz forum..
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Takého hľadáme viacerí, ale stačí si prečítať komentáre inteligentov a hneď ti bude jasné aká je pravdepodobnosť nájsť si tu inteligentného a zdvorilého muža. Tak ako niekto vyššie spomenul, zrelú a udržiavanú ženu si musí muž zaslúžiť, ale vysvetli to tým primitívom.
manzel mi vzdy zozenie nejakeho nadrzaneho muza ,ktory ma poriadne opicha,je to nadhera
...napokon aj mne manželka povedala, že bola neverná...priznala sa lebo ju to vraj ťaží ...stručne povedané ide o to že občas jej zamestnávateľ organizuje porady mimo mesta a stalo sa to vraj na dvojdnovej porade v jednom nemenovanom hotely... po prvom dni porady bol samozrejme večer plný zábavy, ktorý sa zmenil aj na noc plnú zábavy... Ona je veľmi pekná žena, štíhla a udržiavaná a muži jej vždy radi dvoria - co jej lichoti... Keď sme sa o tom - o jej nevere rozprávali a chcel som od nej aj podrobnosti, tak som zistil, že ma jej nevera poriadne vzrusila a to až tak ze som jej to do rána niekoľkokrát urobil zase ja... a hecuje ma to znova... ☺... napokon som prisiel na to, ze nie je vôbec zlé keď v kundičku manželky alebo aj jej usta a zadoček občas prebehne aj iný zdravý samec s dobrým.čurakom... ☺
chcel by som si vypočuť nejaké tipy, ohľadom sexu v trojke, alebo skupinoveho sexu.konkrétne by ma zaujímalo ako si vytipovať správne kolegu, parťáka k sexu s jednou ženou.načo prihliadať ohľadom povahy toho človeka, resp. aké faktory zohľadňujete pri výbere, dohode?
ktory muz-muzi,vo veku od 18 do 50 rokov,,na Orave hladaju diskretny sex?Ja 42rocna vydata ho mam velmi rada a rada si ho s tebou-s vami uzijem.Pritomnost manzela je podmienka.Nie Bi,a anal.Len hetero.Mam skusenosti ,FOTO PO TEBE
Moja vlanj tiež 2x sexovala so susedovým synom..., ženu viac hnevá, že ma to neserie..., najradšej by som ju tak kukal ako mi ju preťahuje iný...,
skusenost mame, a ked sa to doladí, nemá to chybu...ale to je už otázka času.... no a chcem to doviesť do takeho štadia, že si budeme meniť na vikend ženy domov...samozrejme nie každý vikend)))))))))))))))*3**406**406**406**406*
Aj my to chceme........ Zilina.............
ja mam skusenosti,ak je nejaky muz alebo kamosi na chate na lyzovacke na Orave,rada sa necham pretiahnut,manzel ma privezie
Moja v priemere raz do roka niekoho najde. Je pekna 36r 4ky umelaciky a chlapi na nu idu.
Aj moja....
Zvykla prísť domov z práce naplnená...
Ked som jej tam dával , tak to znej tieklo von...
Nadhera...a ešte si sa ty do nej vystriekal
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Opýtaj sa jej na Roba...A potom sa mi ozvi;)
Ja aj keď to stále zatľka. Riadi sa radou zatľkať, zatľkať,... aj keby som ju prichytil v momente najväčšieho orgazmu, keď by sa do nej práve striekal jej milenec semeno do piče.
Moj ma rad pozicia ale najst tu niekoho slusneho a realneho je velmy tazke.
Moj ma rad poziciava a pozera sa ale vedsina tu ked sme sa aj stretli za desat minut sa vytriasol a bolo po vsetkom. A potom ozaj netuzime.
Ahoj, a odkial hladate chlapika?
Radi by sme zazili Gang bang aspon s styrmi ja pekne lezim na deke moj sa pozera vy pridete pekne sa na mne vystriedate a odydete.
Ahojte, ešte je to reálne...
hej je to realne s nesputany par, ked zaplatis, ved aj inzerat maju hodeny pod jej nickom.
Ako si na to došiel? Bol som s nimi na Prameni a nič také sa tam nedialo. Máš iné skúsenosti?
Ahojte, už som vám aj písal, len ste mi neodpovedali....bol by som za skupinku.
Pekný večer... Rád by som manželku spoznál
co tak zorganizovat dobri gangbang napiste muzi zeny skusme nieco urobit BA a okolie
Hladame niekoho do trojky realneho a preto chceme foto a nasledne dohoda cez fb
😘... beriete ma???? 😉... mám 19 cm (a obvod 16 cm)... miery je vidieť na dvoch fotkách, ktoré mám v albume...
Moja sexovala raz urcite s kolegom, ked robila v jednej firme ... a potom asi zo susedom vedla z brany. Predtym ma tosralo. teraz ma to vzrusuje.... Skoda ze som tam nebol.
moju včera taktiež mrdal kolega, mali oslavu, niečo popili a potom opadli zábrany a tak ju zobral do kancelárie a tam si to rozdávali ... prišla až nad ránom plná semena
To je pekne ked jej to chutilo
to je fantastická samička,ta sa mi páči............................
hladam muza ktory chce aby som mu pravidelne pichal a plnil zenu diskretne aj pred nim? Ba ok
moja mala uz asi 5chlapov a vzdy ako neveru. nikdy sa nechcela priznat. zistil som to podla jej sms co sa mi odosielali na moj telefon aj alebo odposluch bytu. je dost pekna a viem ze kazdy jeden bu ju pojebal. strasne rada sa kurvi aj sama mi povedala ze sa minula remeslu ze mala robit v bordeli.miluje co najhrubsie curaky
No mohol by si nam ju ukazat.
Moja manželka už áno nejaký čas sme sa na to odhodlavali
Moja manželka sexovala s iným .Splnil som jej sen a sa jej to velmi páčilo.A musim povedať že aj mne.Bol to krásny zážitok,keď sme ju ibidvaja spolu obšťastňovali a uspokojovali.Pre ženu nie je nič lepšie ako sex min.s 2 chlapmi.
Ahoj. Som diskrétny ženatý muž 49 178.82 bývam v Spišskej Novej Vsi. Komu osukam ženu?. Píšte
Ja som nacapal moju ako jebala s druhym
Ako si zareagoval? Odišiel si? Ostal si?Čo nasledovalo đalej?
mne sa tiež stalo .zmieril som sa s tým a moja žena má v tomto voľnosť
ja by som to veľmi chcel zažiť ale v Brne som nikoho takého nenašiel.. ak by niekto chcel o mne vedieť viac tak moc rád porozprávam o všetkom :) ostatným čo mali už tú možnosť tak držím palce :)
Koho manželka posexuje so mnou ? :-)
žena, pár zo Žiliny a okolia????
Ktorý sympatický párik príde zajtra na wellnes do Permonu?
Dlhoroční rodinnì priatelia.Už roky sme sa stále stretávali s manželským párom sú to naši najlepší priatelia.Časom sme začali dvoriť on mojej manželke a ja jej manželke.Bolo to v medziach slušnosti ,až jedného dňa začali tému zámena manželiek, známe z TV relácie.Táto téma bola čoraz častejšia.Pri jednej grilovačke bola dobrá nálada ,aj alkohol spravil svoje ,takže bez zábran a otvorene sme hovorili ,že aké by to bolo keby si vymeníme občas na jednu noc naše manželky.Nikto nenamietal skôr by som povedal ,že to bolo veľmi vzrušujúce.Pri ďalšej akcii jeden druhého už naťahoval že sa otom len rozpráva a nikto nemá odvahu spraviť prvý krok .Toto nás ešte viac naštartovalo a hneď sme sa rozprávali ako by to mohlo fungovať a hlavne kde .Dohodli sme sa že zajednáme chatu na víkkend.Na chate zo začiatku bola taká menšia nervozita ale po pár pohárikoch sme sa naladili na správnu tému vymenili sme sa a išli každý do svojej izby.Bol to neskutočný zážitok .Už 8 rokov sa takto vymieňame a užívame si.
Bezvadné... úprimne povedané, že isto by toto každý rád skúsil... držím vám palce
uprimne tavidim ...............
sorry opravujem malo byt “ uprimne zavidim”
Moju kurvičku už bývalu som pustil na diskotéku odkial mi poslala fotku ako tam fajčí 3 chlapov naraz. Zostal som tak nadržaný, že ked prišla domov krásne sme si to rozdali.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Nepochopil som tvojej odpovedi.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
aj moja má dovolené s druhým .
Aj moja to má dovolené. Zatiaľ nič nebolo.
Z mojou zme dohodnutí ak príde príležitosť tak áno ale spolu.
Ja muz a hladam par kde muz ma rad ked vidi ako mu obrabam zenu
Ahoj máte fajn dohodu.........




Áno je to úžasné keď sa môžem pozerať ako iný chlap šuká moju ženu pravda že sa vždy pridám. Máme skúsenosti a je to super odporúčam. Pravda všetko je o spoločnej dohode a simpatiach.
U vás ste to chceli obaja už od začiatku? Moja o tom nechce ani počuť. Už roky to odmieta, myslím že s ňou sa toho nikdy nedožijem.
Áno chceli sme to skúsiť obaja a môžem povedať že to bolo úžasné.
...mal by si ju pomaly nahovárať... "nahovaranie" u nej musí vyvolávať príjemné predstavy a vždy začni "nevinnym opisom" prítomnosti ďalšieho muža...
Ahoj. Veľmi rád ju pomilujem pred tebou
pozdravujem nemali by ste zaujem o 43 r muza na pekne stretnutia s vami?
Páči sa mi predstava robiť to so ženou pred očami jej manžela ale chcel by som take niečo zažiť s menej skúseným párom...
Moja manželka má podviedla z dvoma chlapmi čo viem,s tým prvým sexovala 2 krát a stým druhým len raz a ja som ju podviedol minimálne zo 7dmimi ženami a to ešte ťahám z jednou doteraz no nepočítal som jej to nakoĺko ma to aj vzrušuje ta predstava že nejaký chlap šuka,A ešte lepšie by bolo keby ju šukal predomnou
taky to presne takhle delám,akorád mne víckrát podvedla co sem slyšel a neco i videl
Moja......a nemáme s tým problém, máme to takto radi.
My sme sa dohodli na trojke,najprv s kamarátom a potom tu z amatérom... No a na trojku so ženou neprišlo.ona si užila a ja môžem snívať.
Na to treba mať aj manželku nastavenú. Moja nechce ani za svet.
Ja by som to mojej veĺmi rad doprial nech si uzije aj z dvoma chlapmy len ona nechce ani za svet ale predstava na to ju strasne vzrusuje len jej odpoved je nie*21*
My to praktizujeme už desiatky rokov a ak je vzťah v poriadku toto nie je dôvod na manželské nezhody.
Neviem ako je myslená tvoja odpoveď. Ak máš na mysli trojku, je to niečo iné ako to, že si nájde milenca - s tvojim súhlasom, ale bez tvojej prítomnosti. To by asi väčšina žien akceptovala skôr, ale väčšina mužov by s tým mala problém...
Odpoviem ti do správy, len nám musíš napísať, máš blokovaný príjem správ.
...nemyslím... podľa mňa je to neskutočne sexi... mne osobne by sa to páčilo...
Možno áno, ale nikdy nehovor nikdy kým ti nepreskočí.....*4*
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Milenec so súhlasom manžela iba pomôze vzťahu. Ona sa niečo naučí a manžel bude iba rad, kvôli zmene stereotypu.
Ako som napísala vyššie... väčšina žien by to asi akceptovala skôr ako trojku v prítomnosti manžela...
Rozumná žena so životnými skúsenosťami.
Moja pracuje v Nemecku a žije tam s jednim muzem ,ale doma otom Zatím nevedia jen ja
...mohol by si prezradiť aj viac...
Aj moja ma už niekoľko krát podviedla. Keď som na to prišiel tak som žiarlil ale na druhej strane ma to aj strašne vzrušovalo a aj vzrušuje.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
...páčilo sa vám to? Ako ste túto skúsenost získali? Náhoda?
Sme manželia a hľadáme... ..... .... a hľadáme....
A uš ste nasli ja som uš par krat bol pichať zenu vidatu aj v 3
Moja pichá z inými a viem o tom občas to aj skladujem .....,............,
Zavrel som ich do kupelne a o 9 mes porodila ,bolo ti vxruso
Čo skladuješ? Jeho semeno?.......................................
Sledujem ............................to
Moja 1. manželka si raz vzala do hlavy, že ju podvádzam a tak mi to "vrátila" so susedom, najlepším kamarátom atď. Vtedy som si uvedomil, že mi to vlastne nevadí. Parohy som nosil s hrdosťou a pokračoval aj v sexe s manželkou. V niektorých oblastiach to aj posunulo náš sexuálny život. Bolo to zvláštne šteklivé obdobie života, kým sme obaja nezačali žiť oddelene svoje vlastné životy a dohodli sa na rozchode.
Moju som videl už pár krát ako ju iný balia zvadzaju pri vínku a rozdávali si to super 😜👍 rád to pozerám
No toto je velmi zvzrusujuce rad by som daku pretiahnut pred jej muzom.
Kto by nechcel😁😁 . . .
No napríklad ja - "pred jej manželom" to veľmi nemusím . Klasická trojka, kde sa jej venujeme obaja, to hej *114* *24* Ale keď sexujem len s ňou a on sa len pozerá, prípadne honí, tak to ja veľmi nie.
Aspoň sa nauč pravopis.ked už píšeš...
Včera moju sused trtkal na terase pozeral som super 👍
Tiež by som si dal povedať s tou tvojou *4*
Komu trtkali manželku iný a vie o tom a páči sa mu to 😜
Mali sme krízu ako to už byva manželka sa odsťahovala po polroku sa vrátila a ukázala mi v telefóne videa ako ju trtka iný a ako mu ho fajčí mňa to veľmi v zrušilo a od vtedy kedy kolvek je príležitosť pozerám ako si to rozdáva z inymi
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ja len pozerám a potom ju ja trtkam po inom
*3**3**3*
ja sa najviac divím že sa k tebe vrátila, asi jej dávaš slušné vreckové.....a teraz ti budú písať všetci pekného priateľstva chtiví s párom.........už len občerstvenie im budeš pripravovať....a môžeš si užívať.
*3**3**3*
Myslím že sú to len predstavy ktoré ho vzrušujú....a partnerku už dávno nemá.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Sme tak krásne zvrhlí......😁😁🍑🍑
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
wrrrrrrrr🤪🤡😁....mám to rád ...cmuk
Ahoj mne ju trtkali ,za mojej pritomnosti
Manžela už nebaví sa pozerať ako mňa, ale vždy ho to poteší, že jeho záhradku niekto obrába
Pozerať sa ako mi niekto obrába manželku je pre mňa tá najvzrusujucejsia vec na svete.

Domnievam sa a ak sa mýlim prosím odpusť....doba zašla tak ďaleko a otupila cit a zábranu že aj dievča čo má dnes 13,24,25 to je jedno...pôjde za výhodnú sumu.Pojde....
toje moj sen aby ona sexovala inimi muzmy
Velmi ma to laka ju vidiet ako ju uspokojuje iny chlap no ona stale odolava no ja viem ze ju to vzrusuje lebo ked jej o tom hovorim tak neskutocne zvlhne a je nadrzana len nechce priznat ze to chce ako ju mam presvedcit
Ja by som rad videl ako fajčí moja viacerých a ja jej lízať pícu iste by tiekla lepkavo veľa
Zaujímavé, tu sa pýtaš, ako ju máš presvedčiť, ale v profile píšete, že hľadáte chlapa do trojky. V nej chyba asi nebude.
Moja to chce tiež … vraví mi o tom ako sa chce nechať vylízať
tak jej to dopraj...zober ju na nejaku swingesr akciu a uzijete si obaja
Pre velku väcsinu zien je silnym afrodiziakom u muza inteligencia moc a financna nezavislost a ak do toho vstupi partnerova zvedavost kandaulizmus ci niekedy aj zdravotna neschopnost manzelku uspokojit da sa tu zrealizovat pekne poticanie manzelky muzovi ktory neohrozi partnersky vztah dvoch ludi ale iba doplni chybajuci clanok vzrusenia. Poznam tu viac parov s ktorymi sa to zrealizovat da a funguje to. Niekedy za € aby to malo nadych ze sa to aj oplati a niekedy iba tak z pocitu vzrusenia.
ja sam chladam muzej pre moju manzelku
Moju manželku kedysi na chate opili a potom vyšukali traja chalani. Doteraz ona netuší, že o tom viem.
Ako často vám trtkaju manželku iný muži komu sa to páči 😜👍
život si treba vedieť užívať, ale na to, o čom tu píšete každý nemá, sú to pre niektorých len sny, najskôr to treba mať v hlave upratané a potom to pôjde....
Ja by som to skúsil ale mám pred tým rešpekt že sa mi doserie manželstvo 🤔
U nad to tak funguje ,.......








...
Ahoj moja stalelebo mam maleho.
Komu tiež iný mrdali manželku cez vykend a páčilo sa mu to........
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
To áno to máš pravdu. Tak to je presne.
To je celkom správny záver *4*, veď sa podaktorí zdržiavajú dlhšie v práci ako doma. Sex na pracovisku je časté zmiernenie pracovného napätia, ktorý sa iba málokedy realizuje s partnerom či partnerkou *3*
Číta sa to veľmi jednoducho ale keby malo k tomu dojst neviem si to predstaviť 🤔 keď sa môžem spýtať ako ste vy k tomu došli ?
?,,,,,,,,,,,,,,?,,,,,,,,,??,,,,,,,,,,,,,,,?,,,,,,,,,,,,!
No a nech jebu co je na tom dojde domov kľudná aspon
Ja mam vacsieho, ale parohy su tiez solidne. Ale dlho boli neviditelne. A aj zena je neviditelna, iba ten rozvodovy papier ostal, a prazdny byt. *22*
Rozvedení chlapi, chlapi v disfunkčných vzťahoch a osamelí chlapi čo nikdy poriadne nemali ženu si na internete medzi sebou píšu a honia v predstavách ako by im niekto klátil ženu. Žena samozrejme síce o ničom netuší, je fiktívna alebo už dávno zdrhla. To sme teda dopadli.
Cez víkend si to moja užila s druhými fu bolo toho fu fu dosť
moja uz ano
bola susedom
a uzivala sa snym dost dlho
a mna to vzrusovalo velmy

len teraz uz nechce ist inimy neviem ju nahovorit
Napis...............................
Aj moju by som rád videl ako si to rozdáva s druhým
Rád by som ju vyšukal pred tebou
Chcel by som raz niekoho ženu šukať 😊