Plánovanie na cestách

Organizovanie stretnutí s amatérmi na cestách

Túto tému zakladám štvrtýkrát. Zakaždým mi po pár týždňoch zmizne musím ju založiť znova. s adminom som to zopár razy konzultoval, spýtal som sa, že čo robím zle, ale použiteľnú odpoveď som nedostal. Tak to zakladám znova, už len kvôli tej srande a počítaniu dní, že kedy to zase bez stopy nenávratne zmizne aj s príspevkami.
Téma mala pomocť tým, ktorí sa chcú stretnúť niekde v hoteli, kempe, na výlete, či služobke a nechcú prelistovať všetky témy fóra, aby našli spriaznenú dušu, ktorá sa nachádza na okolí a tiež túži po spoločnosti. Ak niekto vie s predstihom niekoľkých dní, že kde sa bude nachádzať a zavesí to sem, tak majú ostatní šancu mierne korigovať svoje plány, ak by mali namierené do tej istej oblasti a ubytovať sa na tom istom mieste a spoznat nových priateľov. V prípade nepredvídateľnej udalosti sa môže stať, že bude dobre vedieť, kto by nablízku snáď mohol pomocť, aj keď len radou, či informáciou.
Predpokladám, že plánovanie návštevy Chorvátska aj Chorvácka, Grobu, Vadaša, Bulharska sa tu môže objaviť duplicitne a pomôže ušetriť kopec času, ktorý by sme strávili pracným prehľadávaním všetkých tém. Nebudem ďalej vypisovať, lebo mi medzitým táto téma zase vypadla a zakladám ju teda piatykrát. Takže len info o mojej ceste, kde by som privítal spoločnosť.
9. a 10. mája budem prespávať vo Frankfurte nad Mohanom. Rád by som strávil aspoň časť týchto nocí v príjemnej spoločnosti niektorého z amatérov. Ak niekto bude v tomto čase na okolí a bude chcieť spoločnosť, nech sa mi ozve.
Dobry den, v utorok idem na Myjavu a do Trnavy. Je ti slecna, pani, dama co si chce uzit ??? viem aj financne vypomoct.
Hľadáme slečnu/pani, prípadne kamarátky na strávenie predĺženého víkendu 15.-18.júna na Seneckých jazerách s partiou piatich kamarátov. Náš vek 36-40 rokov. Voňaví, usmievaví, plní elánu a nie tuční, ponúkame krásne chvíle plné vášní a zábavy.
Kolegyna na advokatsku konferenciu. Foto rad poslem.
Ahojte... Na 90% dnes pôjdem na otočku Bratislava - Banská Bystrica ... Pridá sa niekto? Pripadne cestou? Sprava! ;)
12.5. Pôjdem smer Ba - Dudince pridá sa niekto? Nevahaj nekusem ;-)
v Stredu idem do Banskej Bystrice. Prida sa nejaka zena, pani , slecna ??
Od 17.5. do 25.5. budem na skoleni v Presove. Kedze toto mesto moc nepoznam hladam touto cestou prijemnu zensku spolocnost na vyplnenie poobedi a hlavne vikendu. Som amatersky maser. Nerobi mi problem urobit viachodinovu masaz celeho tela, klasicku aj eroticku, vyber a rozsah je len na tebe. Masaze su mojim hobby, nerobim ich za peniaze. Moja taka skromna predstava tohto celeho - pokec pri kave alebo cajiku a pokec pri masazi. Nehladam za tym nic viac! Ide mi len o prijemnu spolocnost. Vek a podobne zalezitosti u mna rolu nehraju. Ak mas teda chut vyplnit moj volny cas a zemestnat moje ruky budem rad ak das o sebe vediet ;)
Ahojte. nebudem chodiť okolo horúcej kaše. Mám zaplatené vstupné na swingers párty a hľadám dámsky doprovod. Pôjdem tam tak či tak no predsa len je lepšie keď tam pôjdem s niekým ako sám. Takže dámy ak túžite po unikátnom zážitku a nemali ste príležitosť tak teraz vám klope na dvere.
ahoj v okoli ziliny prijemny par alebo zena na prijemne stretka,?
Buduci piatok ideme na welnes pobyt do nedele do Zakopaneho najdeme bi muza co sa zastavi ty sympos s velkym m nejaku proceduru dame spolu
Buduci piatok Budapest Magnum sauna...kto sa prida?
Nechápem rozmýšľanie niektorých mužov...... Keď sa žena usmieva a je príjemná automaticky jej začnú dávať návrhy do postele.Dotieravost niektorých pánov už naozaj nemá hraníc. Vidíte peknú ženu a očami by ste ju poyebali
nielen ocami...
mozno raz pridu na to, ze aj tu je nieco za nieco. A nie su to vzdy iba peniaze.
Ahoj, 6.6. som v Prahe a mam volnu izbu na hoteli,budem rád, ked sa stretneme a prežijeme vášnivú noc:))
Nájde sa dnes niekto na kávičku v Žiline v dubni? :)
Najde sa par,ktory by privital pritomnost single muza na spolocnej dovolenke?
Idem vo štvrtok do Kežmarku. Chce sa nejaka pani, slečna alebo dama zaviesť?
V sobotu som v KE, nejaky par sa nenajde?
Niekto na kávičku zajtra v Žiline v OC DUBEŇ? :) len tak na pokec a zoznámenie sa? Hoc kto :)
Zajtra ráno z PN do Ilavy, slecna na zvezenie....
hladam mladu babu do 30 rokov pripadne partiu mladych ludi, ktori by sli so mnou resp. ja s nou/s nimi pocas leta do HR na dovolenku. viac info v sprave.
Dakto len tak sa povozit na vlaku hoci kam dakedy nejaka baba mozno aj chlap
kto bude v Dudinciach od 9.7.?Rad sa stretnem.
Niekto pondelok utorok v Dubnica nad vahom
niekto vo Vyhniach 24-25.8....správa....
Symp. muž na služobke v Košiciach?
Chodievam na služobnú do Košíc. Napr. 11. 12. 2017 idem. Už po cca 12. hodine som voľný. Vieme to využiť?
Z 13.-14.9. by som mal byt služobne v Prahe.
Ahojte.. zajtra spim v okoli Komarna, tak som zvedavy, ci to tu citaju nejake zeny s divokou juzanskou krvou.. zeny, ktore sa neboja vypytat si, co chcu..
Caute mozno pisem odveci ale zaujimalo by ma ci niekto uz stretol auto na dialnici kde zena za jazdy fajcila abo honila penis my to s manzelkou dost casto propagujeme ze ma za jazdy fajci alebo honi a vobec sa neskryvame ugrcite nas uz dost ludi videlo a to nas vzrusuje ale my sme este tu moznost nemali zeby sme na dialnici predbiehali auto a za jazdy by robili nieco podobne.
Ahoj,presne taký istý problem mám aj ja. Priateľka má skoro zakaždým fajčí alebo honi, keď ideme po diaľnici smer zilina - Bratislava a vždy je to normálne cez deň po svetle. Tiež neprestáva a to takmer všetkých obieham. Mám rad tie pohľady ostatných vodičov :) no lenže presne ako píšeš ty,tak nikoho sme ešte nestretli, čo by robili za jazdy v aute nejaké podobne veci. Ale aspoň viem, že nie sme sami a že to robíte aj vy :) už len sa stretnúť počas tej jazdy :-D
Nie ste sami. Robili sme to už aj my počas šoférovania.
Nejaká koncom októbra v Tatrách,čo ma prichýli?
Zajtra okolo 14:30 hod. idem do Banskej Bystrice na otocku. vecer o 20:00 hod idem nazad do Ba. chce nejaka zena zviest ???
zajtra rano idem do Žiliny. dame stretko na odpocivadle, alebo zveziem niekoho ?
Zajtra doobeda od 8h som v BA ,SC ktora žienka by mala zaujem o stretko?
Dnes niekto cca okolo 18:00 na niečo? Správa :)
ak ides na sluzobku na Oravu a mas chut na vecerny sex ,ozvy sa
A hlavne ak zaplatis to je to co slossex motivuje.
Od 2. do 5. jan. by som chcel ist relaxovat niekde do hotela s wellness vybavenim. Som sam a rad by som sa pridal ku skupinke, paru ci solistke aspon na kus reci. Vyhovuje mi Slovensko aj Madarsko, dalej by som nechcel ist. Ak ma niekto zaujem o inteligentneho spolocnika mozme to skusit zladit.
Ahojte, Niekto smer do Ba teraz este pred silvestrom ? :-)
Od 29.12 do 2.1 som v Bytči. Nájde sa niekto? :)
5.1. vecer v RS, Teply vrch. ktora sa mi povenuje? prip. par
dňa 5.1. večer budem v RS, Teplý vrch. Urobí mi niekto spoločnosť?
Ahojte budem od 24 do 28 januára na východnom slovensku (Presov )a rad by som nasiel pohode holku alebo párik. Som športovej postavy nefajčiar... ak máš chuť pokecat zoznamit sa kludne napis budem rad :) Foto nemám problém zaslať ;)
Žienka a ci párik na rýchlovku v sobotu od 20:00.... Cestujem Poprad Bratislava....
Zajtra od 25.1.do 27.1 som v Puchove
zajtra idem na trase PO PP LM RK ZA PB TN NM TT SC BA kto sa po ceste prida na neco priemne vzrusujuce naj zena *4* daj postu *162**219**122*
Ahojte od 21 do 23.2 som v okolí Trebišova, niekto na pokec ...
21.2. Som v Puchovena sluzobke kto na stretko?
Ahoj 22.2pojdem Rs Pp a Polsko cestou dakto?
som v miláne do pozajtra. je tu dáma ktorej chyba muzska spolocnost ?
buduci tyzden idem do stuttgartu. budem tam dve noci. prijemna spolocnost ?
Zajtra 25.2. Idem autom z BA do PP prida sa niekto?
Dnes o 15:00 vyrazam z pp smer ba po R1 ak by niekto niekde v aute... kludne piste do spravy
V piatok 23.3. popoludní idem z LM do Č. Budejovíc cez Brno, nepridá sa niektorá na kus cesty?
zajtra idem zo sale do lodž - polsko cez zilinu. hotel s wellnesom. pozajtra späť. chce sa niekto zviesť ?
12.-13.4. budem v MI. Nenašiel by sa tu pre mňa nejaký párik alebo žena s ktorými by som sa mohol stretnúť, pozrieť sa na nich........
Ahojte, vo stvrtok 12.04. doobeda idem smer BA - ZA. Ak by chcel niekto odvoz nech mi kludne napise. :)
Pekny den.
Stvrtok 12.4. idem z BA smer dudince kto ma chut na spolocnu cestu ?
Niekto na D1 cataj prip zlpiesky cca o 1-2 hod.ja m ty z dohoda cez postu *92**362**49*
Zajtra okolo obeda idem smer Dudince Ba pridá sa niekto aj cestou.
V utorok doobedu idem KE-BA, kebyze nahodou niekto potrebuje zviest ;-) Je mi jedno kade :-)
Predĺžený víkend v Chorvátsku dátum a čas si zladime . Ponúkam pohodicku s silným erotickým podtónom panie a slečny 30-45rokov.Bez partnerov teším sa pa.
kto tento tyždeň na trase ZV-PD-TN..vonku,prirode,aute,parkovisku na niečo prijemne??*92**71*
Niekto v okoli Berlina ci okolie? :)
Zajtra ráno idem po trase Kosice-Zvolen-Bratislava -Zlate Piesky nudapláž,pridá sa neaká žienka ???
ahojte. v piatok pojdem vlakom vychod-zapad... nepojde niekto este??
V piatok tesne po obede idem BA-KE. Nepotrebuje niekto nezáväzne zviezť? :-) Je mi jedno kade pôjdem ;-)
zajtra doobeda..v okoli Tn..D1
V piatok idem do Žiliny. Je tu nejaka žena čo by mi chcela robit spolocnost ??
Ahojte, do 8.maja som s kamošom na Istrii v Chorvátsku. našli by sa nejaké baby na príjemné chvíle v krásnom prostredí?
Ahojte. Do 8 mája som s kamošom na Istrii v Chorvátsku. Našli by sa nejaké baby na príjemné chvíle v príjemnom prostredi.?
Najde sa niekdo dnes na obed kto cestuje rychlikom 605 z BA do KE na prezitie niecoho vzrušujuceho?..vzajomne drazdenie pohladmi ukazovanim hladenim...a dalej osahavanim sa navzajom hmm? Je tu niekto taky?
Ahojte v utorok 05.06.okolo cca 18:00 pôjdem z BA do BB najde sa niekto na nieco zaujímavé cestou (odpočívadlo, parkovisko, u teba, v aute). Píšte do pošty.
V pondelok doobeda idem z Lv smer Ba Pezinok ak sa chce niekto zviesť, uvítal by som ženu alebo pár na doping prípadne...
Zveziem nikoho z Rk do BA?do spravy
dnes vnoci niekto na D1 zapad....parkovisko, odpočivadlo?
Zajtra idem z BA do Žiliny cca o 7:45. Ak by chcela nejaka žena odvoz. Vek do 65 r.
V piatok 3.8 pôjdem z BA smer PD. Chce niekto odviezť,pokecat, pohonit...
Budúci týždeň budú sviatky. Veľa amatérov sa dá na turistiku či wellnes. Ja ešte nie som rozhodnutý pre žiadnu destináciu. Pomohlo by mi a určite nielen mne, ak by ste dali info, že kde sa budete nachádzať. Predovšetkým ide o tých amatérov, ktorí sa chcú aj zoznámiť, prípadne aj podniknúť dáke spoločné aktivity.
chlapi, neplanuje niekto ist do kupelov piestany?
od stvrtka do nedele sme v Prahe, nejaka mila samicka k paru s tehulkou?
Ahojte,sme par 41,36r a v piatok 30.11.2018 sme v prazskej lucerne hladame bi mladeho stihleho pasiva,verzatila. Najde sa taky
rano teda 1.12 o 4. 00 idem do Prahy... len keby nahodou
Dnes prespim v hoteli v kosiciach. Prijemna spolocnost ?
V pondelok a utorok som niekde od LM po KE alebo okolie D1. Hotel hocikde po ceste ... Wellness, party? nieco? pozyvam ... zena, par ... najde sa niekto?
06.02.2019 idem do nemecka na otočku chcela by sa nejaká čajočka povoziť?
bude dakto od dnes do piatku v Holiday Orava Park Bunkalows saunach ?
Opat ...V pondelok a utorok som niekde od LM po KE alebo okolie D1. Hotel hocikde po ceste ... Wellness, party? nieco? pozyvam ... zena, par ... najde sa niekto?
Je niekto z amaterov dnes v prahe ?
v nedelu spolocnost na trase sala tt tn ?
Ahojte, zajtra sa budem presuvat na trase BA-KE. Nepotrebuje niekto zviezt?
zajtra BA -PD po 14 nieco sexi
Vo štvrtok budem večer po zotmení na Kalamenoch. Nájdem tam príjemnú spoločnosť ? (upravené)
Ahojte , budem na Slovensku od 28.Augusta týždeň. Rad by som spoznal nejakú maminu u mna na chate diskrétne , viem aj finančne vypomôcť :)
Od zajtra balatonbereny. Budu tam daki amateri ?
zajtra prespím v Košiciach. Nájde sa spoločnosť na príjemné chvíle ?
Idem autom poobedeod sale cez lučenec do košíc. pridá sa niekto ?
dnes krtis, lucenec. spriaznena dusa ?