Valalta – Den na pláži Punta Križa – I.

26.8.2020 Autor: Lapalip 15 komentárov

Další z nádherných dní v Chorvatsku s Lenou, kde jsme byli ubytováni v kempu Valalta. Po několika vzkazech na „amatérech“ jsme se setkali s milým manželským párem. Nechali jsme se jimi zlákat a strávili s nimi den na pláži Punta Križa. O této naturistické swingers pláži jsem věděl a chtěl se tam jednou podívat. Byla to skvělá příležitost mít pro začátek zkušené průvodce.
Hned u pláže je příjemný a vzrušující „Weisse bar“. Než se k němu po prašné cestě dostanete, musíte projít kolem restaurace „Blaž“. Tu mohu vřele doporučit i těm, kteří by v tomto nádherném kousku Chorvatska nehledali erotické dobrodružství. My jsme ještě nebyli rozhodnuti, co přesně tu vlastně hledáme. Pod povrchem našich těl ale bylo chvění a oba jsme tušili, že sehrajeme epizodní roli v příběhu tohoto léta slavné pláže.
Po úžasném obědě v Blaži s překrásným výhledem na moře jsme byli přáteli uvedeni na jeviště tvořené několika terasami rozehřáté vyhlazené vápencové skály. Skalnatá pláž končila z jedné strany v moři a z druhé strany byla ohraničena lesem odděleným cestičkou nad nejvyšším skalním stupněm. Kdo tam byl, jistě chápe, proč používám divadelní výrazy.
Během dne se centrum jeviště i hlediště posouvalo podle toho, kde právě probíhala nejlepší show. Už, když jsme přicházeli, na několika místech probíhalo něco, co asi měla na mysli ta zákazová cedule u vstupu na pláž upozorňující na předpisy o slušném chování na veřejných místech. V drtivé většině to však byly nesmělé a skryté pohyby, polohy a tiché vzdechy a žádná velká a nestydatá představení.
Hledištní kruh se ten den utvořil dvakrát i kolem nás. Nejsem sice nezaujatý soudce, ale myslím, že Lena zde patřila k nejšťavnatějším laskominám pro oči. Po krátké aklimatizaci, slunění a koupání jsem Lenu položil břichem na osušku a začal ji vzrušovat roztíráním kokosového oleje po jejím úchvatném těle. Brzy začala vzrušeně a provokativně kroutit prdelkou. Užíval jsem si nejen doteky, ale i pohledy na její otevírající se tělo. Ty pohledy samozřejmě nebyly krásné jen pro mě. Brzy jsem měl zjistit, že ploché místo hned pod převisem nejvýše položené terasy má i své nevýhody. Když jsem zvedl oči od její kundičky, která se svůdně otevírala pod polokoulemi hýždí při masáži prdelky celé lesklé od oleje, měl jsem nepříjemně blízko ke ztopořeným leštěným ebonitovým tyčím mužských diváků sedících na kraji skály. Rozhlédl jsem se. Za relativně krátkou dobu jsme byli obklopeni asi 15 muži. Většina z nich si proháněla mužství. Nakláněli se bez ostychu a přirozeně se s každým příchozím blížili, aby měli dobrý výhled. Poprvé to pro mne a pro můj mužský pohled na věc byl takový šok, že jsem přestal s roztíráním oleje, lehl si k Leně, objal ji a zakryl naše těla šátkem. Někteří diváci neskrývali rozčarování. Jako bych to celé dělal kvůli nim. Připadal jsem si jako dívka, která v mladické nerozvážnosti rozverně svádí nadrženého muže a těsně před intimním sblížením si to rozmyslí. Takový muž je jen krůček od toho takové ukončení nepřijmout. Byla to pro mé vzrušení ledová sprcha. Je zřejmé, že pánskému osazenstvu zde „stačí málo“.
V průběhu dne jsem pochopil, že na této pláži je to o zvláštním vztahu těch, kteří si sem přišli možná jen užít pohodový den a třeba romanticky zazlobit na pláži v místech, kde je za to nikdo nevyžene a těch, kteří sem přišli kvůli nenulové šanci, že svůj klacek smočí v nadržené kundičce jedné z přítomných smyslných žen a svým postojem, přítomností a neskrývanou masturbací dávají cílové osobě nebo páru najevo, že jsou tu právě z tohoto důvodu a ne jen za sluncem a mořem. Tato pláž tak rozhodně není jen o romantice, ale z velké části o exhibicionismu. Postoj těch mužů zdaleka nebyl nesmělý. V očích mnoha z nich bylo víc. Byla v nich drzost, ale často i frustrace. Jakoby výrazem tváře naznačovali, abych už konečně začal něco dělat, jinak sem nemuseli chodit. Jako bychom sem nepřišli být jen spolu v páru, ale hlavně kvůli nim. Jakoby souložení před zraky ostatních byl ten pravý důvod, proč tu jsme. Najednou jsem si nebyl jistý mírou svého exhibicionismu. Většina erotických párových chvilek byla nesmělá, s tváří „pokerového hráče“ a „narychlo“ krom studu zřejmě právě z důvodu nežádoucí přehnané reakce převisu nabídky volných penisů nad poptávkou. Ale narychlo a nesměle já to rád nemám. Ďábel v mé duši mi napovídal, že bych si tady měl Lenu vzít pořádně, neskrytě, zezadu, přitáhnout si ji za vlasy a všem přítomným ukázat, jak by si to tu měli užít nehledě na ty drzé chlápky. Ať jim oči vypadnou z důlků a mají konečně nad čím pořádně pohonit.
Toho ďábla jsme bohatě uspokojili při další návštěvě této pláže. S Lenou a chorvatským klukem jménem Marco. O tom ale jindy.
Zbytek tohoto odpoledne jsme ale se s Lenou strávili skoro jako na jiné FKK pláži. Jen ve vodě jsme blbli trochu více. Poprvé v životě jsem se miloval v moři, když jsme jedno nutné ochlazení a krátké zaplavání zakončili něžným blbnutím, objímáním a mazlením. Vášnivě jsme se líbali. Stiskla mi pod vodou penis jako test tuhosti. Zjistila, že reaguje velmi rychle. Obejmula mě stehny. Neskrývala pohyb ruky mezi námi, když se mým žaludem hladila mezi pysky a drsně si jím proháněla poštěváček. Najednou se trochu odrazila od mých boků. Vzápětí jen s nepatrným loupnutím mého ptáka obklopilo horko. Zvrátila hlavu v tichém výkřiku slasti. Z jejích rtů vytryskla mořská mlha. I já se na okamžik propadl mimo prostor a realitu. Vrátil mě zpět pocit, že mi vlny berou stabilitu. Podržel jsem se jediného pevného bodu ve vesmíru. Její nádherné pevné masité rozevřené prdele. Miluje její pevné hnětení a mačkání obzvláště, když ji stisknu při každém hlubokém nabodnutí a natlačení jejích hlubin a čípku na můj žalud. Koutkem oka jsem zahlédl, že z pláže nás pozoruje nemalé množství diváků. Bylo více než zřejmé, co děláme. Bylo mi to teď jedno. Rukama jsem podebral její stehna a držel je tak, aby byly rovnoběžné s mým tělem a já mohl hlouběji. Ta poloha ve stoje je ve vodě výrazně jednodušší než na suchu. Silně jsem zatlačil na její zadek a žaludem tak citelně s každým pohybem posouval jejím děložním čípkem. Supěla. Pevně mě objala. Ty pohyby nemohly být dostatečně rychlé, abych se udělal, ale bylo to kouzelně krásné fyzicky i psychicky. Ještě chvíli jsme se s polevující intenzitou milovali ve vlnách. Pustil jsem její stehna. Píchání přešlo zpět v něžné objetí. Diváci se začali rozcházet, ale stále nás se zájmem pozorovali. Necítil jsem se teď ohrožený. Jakoby obdivný výraz v jejich očích se mi líbil. Hm. Má to něco do sebe.
I Lena věděla, co se kolem ní děje. Uvědomovala si, že většina zájmu není o mně ale o ní. Styděla se, ale bylo vidět, že si ten chvějivý pocit při vášnivých pohledech přítomných mužů užívá.
Na dece jsme se bavili o našich pocitech. Svěřil jsem se jí, proč jsem ukončil masáž. Necítil jsem se příjemně a bezpečně. Ona se také necítila zcela bezpečně, ale pohled na jejich honění v tu chvíli nebyl tak nepříjemný a vlastně ji vzrušoval. Pochopil jsem, že Lena si tu pláž opravdu užívá. Vnímala, že tu jsou i velmi pohlední muži a její představivost běžela na plné obrátky. Bavil jsem se tím, že jsem hádal, které ocasy a jejích pánové ji zaujali. Nebylo zase tak obtížné to uhodnout. Bude to ještě zajímavá dovolená.
Jak slunce klesalo nad obzorem, lidí na pláži ubývalo. Scéna byla čím dál víc romantická. Oba jsme cítili, že něžnosti nastřádané v našich tělech z celého odpoledne necháme znovu vykvést ještě před odchodem. Ležel jsem na zádech a tiše obdivoval její krásu. Lena seděla na patách vedle mne, mile se na mě usmívala a hladila mě po těle. S šibalským leskem v oku se rozhlédla se. V okruhu deseti metrů teď nebyl nikdo, přesto do liduprázdna měla pláž ještě daleko. Vystrčila svou kulatou prdelku do prostoru a začala mě bez varování divoce kouřit. I z daleka musel pohled na její masité pysky pod kulatou prdelkou s úchvatnou polootevřenou brázdou s náznakem lesklých malých pysků vyprovokovat několik bouří krevního tlaku. Než se stačilo přiblížit několik mužských obdivovatelů ženských půvabů s kmitající rukou u pasu, přesunula se pánví nad můj trčící hromosvod a zavedla si mě do sebe. Každé zasunutí do jejích hlubin je naprosto nepopsatelná slast. Přitiskla se ke mně tělem. Chtěla to teď romanticky a něžně. Přehodila přes svá bedra a část mých stehen osušku. I toto nedokonalé zakrytí muselo při našich pohybech poskytovat zajímavý pohled pod jejím zadečkem na její roztaženou buchtu objímající moji žerď. Brzy jsme nebyli sami. Šumění moře a jas zapadajícího slunce v jejích očích mě přesunul na místo, kde jsem byl jen já a ona. Mazlil jsem se s jejím tělem. Laskal jsem její bradavky a prsa. Líbali jsme se s pohledem do očí. Bylo mi nádherně. Prošedivělý pupkatý pán, který se usadil téměř na dosah ruky od nás a pokaždé, když jsem se na něj podíval, upřeně se mi při honění díval do očí, mi to nemohl zkazit. Díval jsem se do jejích blankytných lesklých očí plných citu a vášně. Držel jsem ji za vlasy, líbal ji, dlouhými tahy jsem si užíval celou délku její pochvy od úzkého vchodu, přes všechny její záhyby a řasy až po pevný hrbolek jejího čípku. Několikrát se zvedla na rukách a dosedla na mě tak, že využila celou mou délku. Zaúpěla mučivě rozkošnou bolestí, když jsem se zabořil do jejího čípku. Byla nade mnou v tom světle nádherná. Nechtěl jsem se udělat. Ani ona nechtěla, abych přišel o svou nastřádanou energii. Milovali jsme se něžně a dlouho. Vnímal jsem svou narůstající nadrženost. Užíval jsem si ji. Měl jsem velkou chuť si ji vzít více. Tvrdě. Hluboko. Drsně. Pořádně ji opíchat. Den ale ještě nekončil. Zastavili jsme naše pohyby a vnímali klouzání mé pomalu odcházející erekce. Leželi jsme pak ještě chvíli na sobě a mlčky pozorovali moře při západu. Svět není černobílý a jednoduchý, ale v ten okamžik mé srdce tlouklo jen pro ni.

Hlasovanie

Komentáre užívateľov

Pre pridanie komentára sa prosím prihláste.

Wauuu, .......uffffff.....
Přečteno jedním dechem..... jedním slovem krása plná vášně a vzrušení......*250**250**250*
Děkuji všem za komentáře.
Pokud se povídka líbila, dnes byla vystavena další z Punty...
Třeba se také bude líbit.

@-Sasanky-
@meridea
@Slujar
@Popcorn69
@kam-xxx
@jezerka
@mikelvil
Mozna ani ti honici by mi nevadili.Jsem nejspise velmi extrovertni typ a takova forma exhybicionismu me vzrusuje.Takovou skvelou vzpominku mit,to je skvele.
Je to krásný romantický příběh s podtóny žhavých sexy chvilek ve 2, 3, 4, 5, ...10:-)
Těším se na další pokračování...
meridea
Od Tebe mě o obzvláště těší.
Tak to je nádherná povídka *18* Těším se na další *24*
Děkuji ještě jednou za komentáře.
Brzy bude povídka o druhé návštěvě, kdy jsme zlobili více.
Na Anacondu také došlo. Vzhledem k tomu, že tam si samotní muži vstup mohou koupit a je jich tam hodně, jejich odhodlání si zde užít s někým sex je ještě větší než na pláži. Odhodlání i drzost.
Přesto nemohu říct, že bych tento klub nemohl doporučit.
Povídku o tom zatím neplánuji.
Super pribeh. Skoda,ze jsme se tam letos poprve po 20letech kvuli podelanymu koronaviru nepodivali....