Frigidní realita

Tak si někdy říkám, jaké by to asi bylo, přistoupit k úplně cizímu muži zezadu v tramvaji, busu, vlaku nebo někde venku, pohladit ho rukou po rozkroku a zeptat se ho úplně jednoduchou a jasnou otázkou.. "chceš mě?" usmát se, a mrknout na něj.. (to ze mě opět mluví moje promiskuitní veličenstvo nadržená kunda). Seděla jsem na své sedačce a už už jsem to párkrát málem udělala.
No nebylo by to krásné? Pohádka proměněná v realitu? říkám si.
Když v tom si uvědomím, že on sice kouká na péčko a sice si přeje, aby se mu to někdy stalo, ale mohl by se polekat.. .muži jsou dnes tak křehcí.. musí mít pocit, že to oni vás ulovili. Říkám si doháje! a zůstávám raději sedět na svém sedadle a snažím se zaplašit myšlenky na potenciální koitus přímo v hromadné dopravě. Nedokážu však z muže spustit oči v naději, že se ten týpek otočí, podívá se na mě a vyčte mi z očí, že prostě potřebuju jeho klacek cítit v sobě, teď, hned a být krásně plná a -a...bože! sakra, zase mi ten kus chlapský flákoty kecá do života..zatraceně.
To jsem fakt takový zvíře, že nedokážu dopr...e myslet na nic jinýho? "Ano", vysmívá se mi moje podvědomí, "potřebuješ totiž regulerně ošukat".
Ajá už vidím ty titulky v novinách: Místní žena sexuálně zaútočila v hromadné dopravě na neznámého muže, ohrožovala mravní výchovu nezletilých a pohoršovala ostatní cestující. Ženina identita zůstává anonymní, i když její kozy visely nad přepážkou pro vozíčkáře celou minutu a půl, než byla přivolána policie, aby ženu zadržela. Žena byla pokutována, hrozí jí trestní obvinění za ohrožení na životě a terorismus. Polovina cestujících mužů v důchodovém věku totiž dostala infarkt z nenadálého ztopoření a druhá polovina cestujících žen, dostala infarkt ze vzteku, když svým mužům zakrývala oči. V současné době se nachází na oddělení místní psychiatrické léčebny, kde vyčkává na rozsudek.
A v duchu si děsně nadávám.
Nadávám si za to, že to neudělám a pak si nadávám za to, že mě to vůbec napadá. Nadávám si vlastně pořád..protože mě vzrušuje můj soused podpantoflák s frigidní manželkou, vzrušuje mě můj nasvalenej soused s manželkou která je fajn. Vzrušuje mě taxikář, vzrušuje mě můj šéf na meetingu. Vzrušují mě moji kolegové a věřte nebo ne, ale žádný kámoše prostě nemáte, páč když je vojedete, není se co divit, že ta přátelství vezmou za své. Děsný co?
Potíž s nadržeností ale je ten, že tu hladovou děvku neschováte. Vzrušení totiž roste, až nakonec vybouchne u toho nejbližšího idiota co je poblíž, kterej o dámským orgasmu slyšel maximálně tak v péčku, kterej si sebestředně jede svoje tempo a nesnáší, když jste nahoře.
A ano, zase si nadáváte, protože to bylo totální fiasko, a taky mu to dáte pekelně sežrat. Víte, totiž,že tohle přece nemáte zapotřebí.. allee.. nejhorší kombinace pro ženskou je bejt nadržená a zároveň nasraná.. Takže pánové, až potkáte nasranou frustrovanou ženskou, proboha ošukejte ji. Zachráníte lidstvo od nasranosti semetrik, prokážete laskavost celýmu lidstvu, jí a vlastně budete za hrdinu. A až se vaše pohádka promění v realitu, hoďte tu svou ješitnost do hajzlu, nechte se ulovit, nečumte furt do mobilu a trénujte sex, tak, abychom my baby měly vygumovanej mozek. Ta pravá vám za to šprtání bude vděčná, ta nepravá na vás nebude nasraná a všichni budem spokojení.

Komentáre užívateľov

Pre pridanie komentára sa prosím prihláste.

Super 😂👍 tohle mě dost pobavilo, hlavně jak je to ze života 😁 MHD nejezdím, zato mě dost dráždí týpci, co v létě makají kolem zahrady bez trika nebo kluci, co cvičí někde v parku jen v kratasech, hmmm... Ještě že existujou sluneční brýle, ať se dá bez obav očumovat 👍 tekoucí sliny pak pochytá rouška 😂 a "kus chlapský flákoty", tak to mě úplně rozsekalo 😂👍 díky za super postřeh a osvobození od pocitu, že jsem jediná nadržená rajda široko daleko 😉
Přímo z duše. . 😉
libilo mi semi kdyby prisla a rekla pojd si zasukat bohuzel mam smulu
No ak by to niekto skúsil možno by som to bral i keď ja mám na to smolu a podobne úvahy mám aj ja keď vidím pekne dievča alebo ženy
Z toho si nic nedělej taky mívám podobné myšlenky když vidím ženu co se mi líbí. Asi nás takových bude spousta. Mohlo by být zajímavé udělat autobusový zájezd nadrženců.
Dobrý den nepůjčili byste mě zašukaní*362* já bych vám to zítra vratil*4**24*
Jdi do toho. rád si pak přečtu v novinách komentář redaktora, který bude tomu chlapovi jen tiše závidět.*57* Ale bezpečně, musíte mít oba roušku.🤣
Napiš kterým autobusem pojedeš, z které zastávky. Napiš kde se ráda přicházíš a kdy tam budeš. Napiš v které restauraci ráda večeřiš... Napiš ! Podívej se na mne tím pohledem který popisuješ a přístup blíž. Sáhni do rozkroku jak o tom sníš. změníme sen v realitu. budeš li v sukynce na ostro, pocítíš mé prsty jak si hrají s tvými pysky , dráždí tvůj poštěváček a vchází do tvé vlhké jeskyňky.
Pak ho jen vytáhneš a ucítíš kde budeš chtít.
taky se mi líbí taková představa setkání. Milan
To mi připomíná vtip, ze chlapek kdyz chce mrdat tak chodi pk paneláku a zvoní na zvonky. To uz jsi asi dostal párkrát přes držku ne? To ano ale taky jsem pětkrát mrdal. Taky jsem párkrát přemýšlel kdyz vidím fešandu, ze bych navrhl přímo, ale nemam odvahu.
Dobrý den, mohl bych Vás pozvat na kávu, tak i mě někdy trvá se zeptat.