Zdravím,sem zde nový a snažím se trochu začlenit.
Hledám přátelé na pohodový pokec,výlety a časem i na pěkné chvíle.
Pokud tě něco zajímá,neboj se mi napsat,velmi rád odpovím :).
Zdravím,sem zde nový a snažím se trochu začlenit.
Hledám přátelé na pohodový pokec,výlety a časem i na pěkné chvíle.
Pokud tě něco zajímá,neboj se mi napsat,velmi rád odpovím :).