Kozičky
4 666 zhliadnutí

Protože kdo by je nemiloval, nehladil, nemačkal a nelízal, že?
A protože je v zimě zimě, tak je lepší takové radovánky dělat hezky doma v teple :D

4 666 zhliadnutí 7.1.2026 11:33
426 užívateľom sa to páči
Páči sa mi