Ísť von ?
Homme cherchant un homme
Hommes
Ahoj! Hľadám niekoho pohodového na nezáväzné stretnutie. Rád by som si išiel niekam sadnúť na drink, pokecať a spoznať nových ľudí. Ak máš chuť na príjemný večer a dobrú konverzáciu, ozvi sa. 🙂