Ísť von ?
19.6.2026 12:32
Promouvoir
Ahoj! Hľadám niekoho pohodového na nezáväzné stretnutie. Rád by som si išiel niekam sadnúť na drink, pokecať a spoznať nových ľudí. Ak máš chuť na príjemný večer a dobrú konverzáciu, ozvi sa. 🙂