Zlatíčko!
Tý jo, taky nemáte rádi manipulátorky? Mám pocit, že na Amatérech jich není zrovna málo. Nejde ani tak o to, co píšou, ale jak rychle přejdou na oslovení typu „zlato“, „drahý“, „dušinko“ nebo podobné výrazy. Podle mě taková oslovení patří mezi lidi, kteří se dobře…