Bejegyzések

2jmenoNatka
28 napokkal ezelőtt

Najdu někoho v pátek 29.5. na šeberáku? Budu tam na chvíli odpoledne, a rád bych se s někým potkala... dloooouho jsem ho v sobě neměla....značka hledej tygra... čím víc vás bude, tím líp....

Budu tam...
33.3 %
Slíbím ze tam budu, stejně neprijdu...
58.3 %
Píšu ti...
8.3 %
Total votes: 12
A szavazás lezárult
2jmenoNatka
2 hónapokkal ezelőtt

Ve středu budu mít kolem poledne je tu někdo z Benešova inu prahy, kdo by měl chuť mě pořádně protáhnout?

Ano, chci tě
33.3 %
Těším se, až ti poteče semeno po stehnech
66.7 %
Píšu ti pro upřesnění
0 %
Total votes: 9
A szavazás lezárult
2jmenoNatka
2 hónapokkal ezelőtt

Když napíšu, že budu třeba v pondělí odpoledne na šeberáku v Praze, přijde mě tam někdo pořádně protáhnout?

Ano a píšu ti
20.8 %
Nemůžu
79.2 %
Total votes: 24
A szavazás lezárult
2jmenoNatka
3 hónapokkal ezelőtt

Píše mi hodně mužů, že mě chce... co se vám tedy líbí na chlapovi, když je obleč do dámského oblečení? Když tedy není chlupatý jak medvěd... já se holím kompletně

Je to něco jiného...
24.3 %
Proč to nezkusit...
10.8 %
Jsem nadržený zoufalec, a je mi jedno kam ho strci
21.6 %
Někteří jsou sexy...
40.5 %
Píšu ti zprávu
2.7 %
Total votes: 37
A szavazás lezárult
2jmenoNatka
7 hónapokkal ezelőtt

Rychlovka ve staré budově...

Chtěla jsem udělat pěkně album, ale sama se fotit moc dobře nejde .. a taky bylo celkem chladno...
116 15
2jmenoNatka
2 évekkel ezelőtt
175 13
2jmenoNatka
2 évekkel ezelőtt
25 6
2jmenoNatka
2 évekkel ezelőtt
33 4
2jmenoNatka
2 évekkel ezelőtt
201 15

Folytassa a további bejegyzések felfedezését

Több megjelenítése