Ten blbec ve mně žije dál
Čím jsem starší, tím víc jsem si myslel, že budu moudřejší. Byl to celkem logický předpoklad. Člověk něco zažije. Něco pokazí. Několikrát si rozbije nos o realitu. Získá zkušenosti. Nadhled. Schopnost rozpoznat slepé uličky dřív, než do nich vejde. A pak se jednoho dne…