Post

11xixi
1 mese fa
Fissato

Každej tady furt něco chce..něco hledá...tak Vám nabízíme různé možnosti..ale stejně je to furt dokola...to už je to tady fakt jen o blbostech?..
Už si konečně všichni uvědomte..že je potřeba respekt všech..

11xixi
2 mese fa

Všichni chcete šukat..ale když se jedná o fo..tak máte problém..ono by to šlo i bez peněz..ale to by jste neměli být slibotechny..

11xixi
3 mese fa

Je tady někdo kdo má opravdu víc než perverzni úchylky?..trochu víc extrém..ozvěte se nám..něco by jsme rádi..

11xixi
3 mese fa

Byl by zájem o nový sraz amaterů v HK nebo Libereckém kraji?..

Ano
65.4 %
Ne
34.6 %
Total votes: 104
La votazione è terminata
11xixi
4 mese fa
10 6

Continua a esplorare altri post

Mostra di più