Posty

vakos1601
2 miesiące temu

Dnes okolo 23h jedu do ceska z Wilhelmshavenu prez Hamburg,Drazdany atd. Chce se nekdo pridat nebo si po ceste jen pohrat? Jsem hravy mazel,rad honim kourim a doteky.

vakos1601
7 miesięcy temu
61 9
vakos1601
9 lat temu

novy strik...

dokonce...
170 22
vakos1601
9 lat temu
158 8
vakos1601
9 lat temu
153 15