Luka184 3 dni temu Poslední dobou mě baví tvořit tyto ankety. Člověk se díky tomu dozví mnohé... Tak bys se vás chtěl zeptat co si o mě myslíte? Jsem pro vás sympaťák, se kterým by jste šli na jedno, pořípadě nějaká slečna na rande, nebo? Zgłoś Ano, jsi sympaťák .. Jen tu marníš svůj čas a energii Ne, nejsi sympaťák.. 0 Total votes: 17 Wygasa za: 4 dni
Luka184 4 dni temu Cs. Měl bych na vás takový malý dotaz. Jste tu všichni spokojení? Daří se vám tu najít to, co hledate? ( Ať už je to přátelství,sex atd..) Zgłoś Mám štěstí a ano, našel Mám smůlu Stále hledám 0 Total votes: 29 Wygasa za: 26 dni
Luka184 4 dni temu Cs. Má to tu vůbec smysl? Nachazíte tu vůbec to, co opravdu hledáte? 0 0 Udostępnij Zgłoś
Luka184 17 dni temu Zdravím vás všechny. Co si myslíte o tom, když někdo nabízí nějakou službičku za nějaký ten peníz? Zgłoś Je to ok. Je to jistý druh přilepšení Nemám jej rád .. Je mi to jedno 0 Total votes: 56 Wygasa za: 12 dni