Блог
Etička umění
Stalo se to dávno...ještě na mých studiích na umělecký škole(kde nás nejen,že neučili pravopis,ale také vesele ignorovat jakoukoliv korekturu textu,protože všechno je prostě záměr umělce a jakákoliv správná a jasná forma neexistuje,jelikož se vymiká NEřádu světa )Byl…