Посты

RomanZtraceny
1 месяц назад
Блог

Páá

Některé věci člověk neopouští proto, že by je nenáviděl. Opouští je proto, že už v nich nedokáže dýchat. A asi právě proto píšu tenhle text. Ne jako drama. Ne jako uražený odchod se zabouchnutím dveří. Spíš jako chvíli ticha po dlouhé době hluku. Strávil jsem tady kus…

Продолжайте изучать другие посты

Показать больше