Luka184 2 дня назад Poslední dobou mě baví tvořit tyto ankety. Člověk se díky tomu dozví mnohé... Tak bys se vás chtěl zeptat co si o mě myslíte? Jsem pro vás sympaťák, se kterým by jste šli na jedno, pořípadě nějaká slečna na rande, nebo? Пожаловаться Ano, jsi sympaťák .. Jen tu marníš svůj čas a energii Ne, nejsi sympaťák.. 0 Total votes: 17 Истекает через: 4 дня
Luka184 4 дня назад Cs. Měl bych na vás takový malý dotaz. Jste tu všichni spokojení? Daří se vám tu najít to, co hledate? ( Ať už je to přátelství,sex atd..) Пожаловаться Mám štěstí a ano, našel Mám smůlu Stále hledám 0 Total votes: 29 Истекает через: 26 дней
Luka184 4 дня назад Cs. Má to tu vůbec smysl? Nachazíte tu vůbec to, co opravdu hledáte? 0 0 Поделиться Пожаловаться
Luka184 17 дней назад Zdravím vás všechny. Co si myslíte o tom, když někdo nabízí nějakou službičku za nějaký ten peníz? Пожаловаться Je to ok. Je to jistý druh přilepšení Nemám jej rád .. Je mi to jedno 0 Total votes: 56 Истекает через: 13 дней