Príspevky

Bagrik
pred 2 rokmi

Ráno

Je to úděl každého rána, se kterým nejde delat nic jiného, než se s ním vypořádat..
42 11
Bagrik
pred 11 rokmi

Sobotní odpoledne

Stál, tak jsem fotil..
65 15