Príspevky

Stier-Steinbock
pred 8 rokmi

Ranní leštění

Koho ráno nezlobí ?
89 7
Stier-Steinbock
pred 10 rokmi

Sprcha

Sprcha rano to je slast
137 10
Stier-Steinbock
pred 11 rokmi

První trenková

Asi jako každej chlap tady... Občas to se mnou hezky ždíme ;)
177 21