Stier-Steinbock pred 8 rokmi +5 Ranní leštění Koho ráno nezlobí ? Podrobnosti 89 7 Uložiť Zdieľať Nahlásiť
Stier-Steinbock pred 10 rokmi +3 Sprcha Sprcha rano to je slast Podrobnosti 137 10 Uložiť Zdieľať Nahlásiť
Stier-Steinbock pred 11 rokmi +4 První trenková Asi jako každej chlap tady... Občas to se mnou hezky ždíme ;) 177 21 Uložiť Zdieľať Nahlásiť