selsil pred 6 mesiacmi Chce tu vůbec někdo šukat??? Nebo si chcete jen vypisovat... 1 7 Zdieľať Nahlásiť
selsil pred 7 mesiacmi Ahoj, vypadl nám jeden chlap... Kdo ma pro strach uděláno a dnes dojede? Hmm 2 2 Zdieľať Nahlásiť
selsil pred 7 mesiacmi Par, nebo žena co by se k nam ve středu přidala? Jsme tři super chlapi a jedna nadržena žena. Užij si s nami šukaci jízdu. 2 0 Zdieľať Nahlásiť
selsil pred 7 mesiacmi Dnes... Tři chlapi pro ženskou... co vy na to? V 18 hodin. Žádné dlouhé psaní, civil foto a je to... 0 0 Zdieľať Nahlásiť
selsil pred 7 mesiacmi Ahoj, Jak jsi na tom v pondělí 1.12. Po 17 hodině. Chceme si užit. A to buď trojku nebo čtverku, jako že tři chlapi. Uvidime, co klapne. Pošli civil foto. A+S 1 0 Zdieľať Nahlásiť
selsil pred 11 mesiacmi Ahoj, holka do čtverky, dnes večer, vířivka, vodni dýmka, vinko, pokec, juhu... odvoz zajištěn. 0 0 Zdieľať Nahlásiť