Je tady nějaká slečna/ paní na psaní? 🙂
Pokecá nějaká slečna/paní?
Je tady nějaká na pokec?
Kdo mě vykouří?
Nějaká slečna/paní na psaní?
Pokecá nějaká paní/slečna?
Je tady nějaká na pokec? 😉
Je tady nějaká slečna/paní na psaní?
Usnuly mi děti, napíše nějaká? 😁
Segedínský guláš 🤣