bi-kolin pred 3 mesiacmi Žensých bez finančních nároků je tady tak deset a stejně u párů a spoustu fake. Teď mě jedna blokla, o které jsem měl i pocit, že je nad věcí i třeba vtipná, normální v uvozovkách. asi i je. ovšem úroveň zklamala. 1 7 Zdieľať Nahlásiť
bi-kolin pred 5 mesiacmi Když už kupovat, jen levou ponožku s průkazem původu a platnou STK. 1 0 Zdieľať Nahlásiť
bi-kolin pred 8 mesiacmi Než na ostatních tzv. sociálních sítích, prdel tady je leckdy. 0 0 Zdieľať Nahlásiť
bi-kolin pred 9 mesiacmi Dobrá strategie od "holek" se spojit na společný výdělek. Respekt. 1 0 Zdieľať Nahlásiť