Príspevky

Petkooo
pred 1 rokom

Nieje tu niekto kto má počítač, pokojne slabší (I3 procesto a nejaká 2G grafická karta). Čo ho už nepoužíva a daroval by ho do dobrých rúk. preprava na moje náklady, takže skôr SK. ☺️