Ach jo, korona krize a obor gastronomie, no nic jednu hospodu jsme zavreli, ale jdu se poptat po praci jinam. Kamarad me doporucil a dal mi kontakt do jedne krasne hospudky, tak jsem zavolal a docela se tesil na pohovor. Kdyz jsem dorazil na schuzku, vyšla pani…
Príspevky
Vycházka
Sice jen kratší procházka, ale stala za to 3km krásné nahoty v přírodě.
1. Výlet letos
Letos teprve 1. Natur výlet. Po cestě jen pár cyklistů jinak klid a pohodovycj 8km.
8 nerušenych kilometrů.
Jedna z mých n-prochazek do přírody. Za celých 8km jsem nepotkal živou duši.