Príspevky

Tiram
pred 5 rokmi

Bylo to fajn

Když není kam zajít tak aspoň je kam zasunout 😋
18 3
Tiram
pred 6 rokmi

Kamaradka

Po dlouhé době jsme se domluvili zajít na kafíčko. Dopadlo to takhle a vubec se nemůžu stěžovat:😉
37 4
Tiram
pred 6 rokmi
33 4
Tiram
pred 6 rokmi

Jedná z amaterek

Dobrá projížďka v autě 😁
29 4