Príspevky
ach ty akty :-)
asi se mi to povedlo na fotografa amatera si teda myslím,však to asi samy posoudíte díkes za přízeň a bodování a milé komentáře hmmm páček :-)
trocha aktu v igelitu
dnes sem jako pominutý,stále fotíím pro vás,jako vy pro mě hih :-)