MadamRe pred 7 mesiacmi Otrok co má rád podrapane záda?Ty mi každý měsíc budeš platit nehty a já ti za odměnu pěkně obtisknut do zad.Krev mi nevadí.Hlasi se někdo?!!piš do zpráv! 4 0 Zdieľať Nahlásiť
MadamRe pred 1 rokom Nějaký sub co si v pondělí nechá zarezat? fo pro mě .ozvi se (Vrchlabí,Jilemnice) 6 0 Zdieľať Nahlásiť
MadamRe pred 2 rokmi Otrok co mi zítra koupi kozačky a pak moje postříká semenem? (Praha,černý most) Ve čtvrtek kolem 13 hodiny.hlas se! 3 0 Zdieľať Nahlásiť