Príspevky
V penzionu
Bylo krásné babí léto, tak jsme si vzali na pár dnů dovolenou a vyrazili odpočívat ;-)
Sobotní
Po moooooc dlouhé době jsme byli sami doma a využili tu vzácnou chvíli i k focení ;-)
Vzpomínka na léto
Venku je sychravo, tak tady je taková malá vzpomínka na letní dny, když ryby zrovna nebraly, a také na procházky přírodou.