Príspevky

Bigboi69
pred 3 mesiacmi

Přírodní II.

Ahoj, přidávám druhé album s přírodním ochlupením (či bobrem).
Už jsem zde jedno dával a celkem pěkně ohlasy, tak jsem si řekl že zkusím podruhé.
Kdyžtak dejte vědět co je lepší jestli holit nebo nechat zarůst více, toto je asi měsíc a půl. Ničemu to nevadí, a přijde mě že je to lepší než oholený pro své vlastní pohodlí.
Jinak foto jsou v klidovém stavu spíše ze sprchy kde jsou pak chloupky pěkné vlhké a na konci pěkně načechrané a svěží.
Když tak co se bude víc líbit tak nechám pro případě jestly by byl zájem o foto přírodního v plné erekci.
Budu rád za like koment či odměny.
Mějte se a přeji pěkný den.

35 7
Bigboi69
pred 7 mesiacmi

Oholenej

A teď na hladko, koment like vip kredit atd potěší.
Pište co dál.
65 11
Bigboi69
pred 8 mesiacmi

Přírodní - začátek

Na přírodno, nechat ho zarůst, nebo okamžitě dolů?
Za názor budu rád.
61 8
Bigboi69
pred 8 mesiacmi

Přírodní u muže?

Ano
18.4 %
Ne
40.8 %
Decentně , žádné křoví
34.2 %
Neřeším
6.6 %
Celkom hlasov: 76
Hlasovanie sa skončilo
Bigboi69
pred 10 mesiacmi
52 8
Bigboi69
pred 1 rokom

Žilnatý

Můj žilnatý snad líbí
84 22