Príspevky

Honda-rider
pred 6 mesiacmi
35 3
Honda-rider
pred 12 mesiacmi

Dnes bude asi hodne velke horko, uz ted to pece jako blazen. Chystam se vyrazit k vode a udelat si hezky a pohodovy den, premyslim o nudaplazi Tisice u Neratovic. Treba tam nekoho potkam 🙂

Honda-rider
pred 3 rokmi
110 16