Honda-rider pred 12 mesiacmi Dnes bude asi hodne velke horko, uz ted to pece jako blazen. Chystam se vyrazit k vode a udelat si hezky a pohodovy den, premyslim o nudaplazi Tisice u Neratovic. Treba tam nekoho potkam 🙂 0 0 Zdieľať Nahlásiť
Honda-rider pred 12 mesiacmi jel bych dnes na vylet motorkou nekam dal od Prahy k vode 0 0 Zdieľať Nahlásiť