Príspevky

SubTvKurbicka
pred 3 mesiacmi

Jediné právo ,PoštěvPtáčku

Subinky poštěvPtáček má jediné právo.... být řádně uzamčem a trpět...❤️
Najde subinka novou MADAM?
5 0
SubTvKurbicka
pred 4 mesiacmi

Miluju být takhle zamčená....

Miluju mít takto zamčený poštěvPtáček. Ten pocit je uplně překrásný....
4 0
SubTvKurbicka
pred 4 mesiacmi
4 0
SubTvKurbicka
pred 5 mesiacmi

PoštěvPtáček

Děvka stále zamčená, PoštévPtáček řádně dává na jevo stýskání po své MADAM, která jako jediná, má na něj právo.... ostatnim kolem může být děvka po vůli pouze svými usty, nebo kakaovou kundičkou...
5 0
SubTvKurbicka
pred 6 mesiacmi

Děvka v nové klícce

Jelikož původní klícka k 1.1.2026 vzala díky neopravitelné závadě za své, MADAM své děvce nařídila koupit si novou klicku.
Po společném výběru padlo rozhodnutí na ,,žraloka". Klícka dorazila v pondělí 5.1.2026 a okamžirě po rozbalení byla nasazena tam,kam patří. Dnešní ráno konečně ukázala svou důležitost v plné kráse.

9 0
SubTvKurbicka
pred 6 mesiacmi

Nová klícka

První černá klícka to má už za sebou- nevydržel u ní kloubek škrtící kruhovité spony, tak nová madam zavelela ke koupi nové klícky.
Po první černé, hodně mřížkované. Druhé černé s plným tělem (nevydržel výlisek pro zámeček), dvou silikonových (první praskla při prvním navlékání, druhá po reklamaci vydržela sotva 3 měsíce a praskla) ,jsem se vrátila právě k té první než odešla na věčnost boží ta škrtící kruhovitá spona. Po zjištění závávady jsem byla pár dní nuceně odemčena než přišla nová klícka kterou vybrala má MADAM... Tak jsem zvědava,jak s ní splynu. 😊🙏
5 0
SubTvKurbicka
pred 6 mesiacmi

Nová klícka

První černá klícka to má už za sebou- nevydržel u ní kloubek škrtící kruhovité spony, tak nová madam zavelela ke koupi nové klícky.
Po první černé, hodně mřížkované. Druhé černé s plným tělem (nevydržel výlisek pro zámeček), dvou silikonových (první praskla při prvním navlékání, druhá po reklamaci vydržela sotva 3 měsíce a praskla) ,jsem se vrátila právě k té první než odešla na věčnost boží ta škrtící kruhovitá spona. Po zjištění závávady jsem byla pár dní nuceně odemčena než přišla nová klícka kterou vybrala má MADAM... Tak jsem zvědava,jak s ní splynu. 😊🙏
3 0
SubTvKurbicka
pred 6 mesiacmi

Miluju

Tenhle stav prostě miluju nejvíc !
5 1
SubTvKurbicka
pred 6 mesiacmi

Už přes rok zažívám tu slast.

Už je to rok a měsíc,co si mě má milovaná přítelkyně zamkla. Jen tak,ze srandy... ze srandy se ale stala poměrně rychle závislost nás obou na tomhle stavu.
Já jsem její holčička a můj PoštěvPtáček patří pouze jí.
Dnes mám 43narozeniny a moc si přeju ještě pouze pro sebe najít kámoše,aktiva, s veeeelkym 🦅 který si mě jako opravdovou holčicku bude užívat...pravidelně... najdu?
1 1
SubTvKurbicka
pred 7 mesiacmi

Prostě já...

Spát v tom,co mi je jako ,,holce" přirozené... a k tomu PoštěvPtáček řádně v klícce trpí. To je to,co miluji.
5 3

Pokračujte v skúmaní ďalších príspevkov

Zobraziť viac