Príspevky
malování
kdekdo tu má milování,
já si tu dám malování,
je to taky dobrá zábava,
jak se s barvou narába,
někdy šplíchne, někdy kapne,
skvrny na těle pak nejsou špatné...
já si tu dám malování,
je to taky dobrá zábava,
jak se s barvou narába,
někdy šplíchne, někdy kapne,
skvrny na těle pak nejsou špatné...
drina na stavbe
makalo se a pak prisel napad neco nafotit... vysledek muzete videt.