Príspevky

Arnost-majdalena
pred 2 mesiacmi

Mě se líbí že když napíšeš ve vší slušnosti nějaký komentář, a původci toho komentáře se to nelíbí, tak ho prostě smaže 🤣🤣😀 tím tedy říká, ano komentuj mé příspěvky, napiš jak sem skvělá, nádherná a dokonalá... Pokud ovšem napíšeš svůj názor a mě se nelíbí tak ho… Zobraziť viac

Arnost-majdalena
pred 2 mesiacmi
6 6
Arnost-majdalena
pred 3 mesiacmi
63 10
Arnost-majdalena
pred 4 mesiacmi
377 66
Arnost-majdalena
pred 4 mesiacmi
47 8
Arnost-majdalena
pred 4 mesiacmi
50 6

Pokračujte v skúmaní ďalších príspevkov

Zobraziť viac