Príspevky
Mě se líbí že když napíšeš ve vší slušnosti nějaký komentář, a původci toho komentáře se to nelíbí, tak ho prostě smaže 🤣🤣😀 tím tedy říká, ano komentuj mé příspěvky, napiš jak sem skvělá, nádherná a dokonalá... Pokud ovšem napíšeš svůj názor a mě se nelíbí tak ho… Zobraziť viac