Príspevky

CD_Lucie_
pred 3 dňami

Sekretářka_2

Tak opět jeden obleček sekretářky. Líbila by se někomu taková sekretářka v kanceláří ?
74 27
CD_Lucie_
pred 22 dňami

Nožky v zeleném

Slibovaná druhá část k zelené galerce *7*
90 35
CD_Lucie_
pred 25 dňami

V zeleném do divadla

Líbilo by se někomu takto se mnou vyrazit třeba do divadla? K tomuto albu bude časem 2. díl - detaily ;)
113 46
CD_Lucie_
pred 26 dňami
101 25
CD_Lucie_
pred 29 dňami
27 28
CD_Lucie_
pred 1 mesiacom

Nožičková

Několik uživatelů mi psalo a zájmu si vážím - takže na přání :)
149 56
CD_Lucie_
pred 9 mesiacmi
205 89
CD_Lucie_
pred 1 rokom

V černém

Kdo si hraje nezlobí. Pro všechny co se jim to líbí :)
302 134
CD_Lucie_
pred 1 rokom
198 56