Príspevky

Hrabosik
pred 4 mesiacmi

Dnes je mezinárodní den pití vína, dáte si, nebo držíte suchý únor?

napiju se
52.4 %
suším (hu*u)
47.6 %
Celkom hlasov: 21
Hlasovanie sa skončilo
Hrabosik
pred 1 rokom
37 7
Hrabosik
pred 3 rokmi

lepší to nebude

je tu spousta galerií, na které se bez vlastní nemůžu podívat, takže asi tak 😜
35 4