Nikol_120 pred 7 mesiacmi Co si myslíte o tom, když kamarádka roky říká o jiném, jaký je to blbec (a horší) a pak se s ním stejně vyspí? 14 13 Zdieľať Nahlásiť
Nikol_120 pred 7 mesiacmi Že ten můj je zlatíčko. Prý :jestli mě budeš zlobit, hodím tě kamarádům a ti se v tobě rukama tak pohrabou, že se týden nevycuras 😁😁😁 20 5 Zdieľať Nahlásiť
Nikol_120 pred 7 mesiacmi Že mě pěkně bolí zadnice, když si z ní včera udělal přítel jehelníček 20 3 Zdieľať Nahlásiť
Nikol_120 pred 8 mesiacmi Vypadá to, že jsem zadaná... Měla bych Nahlásiť Přestat jsem chodit a smazat profil 28.5 % Chodit jsem dál, psát si, scházet se... 71.5 % 0 Celkom hlasov: 235 Hlasovanie sa skončilo