Mela to byt schuzka jako vzdy, proste se sejdeme, pokecame co noveho v zivote a zase se nejaky ten patek neuvidime, aspon takhle jsem si to planoval. Osud to vsak chtel jinak. Vendulka se jako vzdy nekde zdrzela a ja nevedel co delat. Zaparkoval jsem u lesika na…
Príspevky
Když žena neni doma
Když žena není doma, myši mají pré. I tak by se dalo začínat, ale na začátku tohoto příběhu byla spíš touha, nadrženost, hučení v kládě. No a nikde nikdo, tak mě napadlo Vás aspoň trošku navnadit a třeba i nějaká žena, slečna nebo pár napíše milé slůvko, nebo pošle své video, aspoň budu vědět že v tom nejsem sám. Krásný den :)
Ve výru vášně
Chuť byla větší, než se dalo očekávat, tak na jednom odlehlém místě jsem jí svázal a pustil de do ní. Bože, jak byla krásně uzoučká, nedalo se to a místo točení jsem jí pěkně nežně ojel.
Nová hračka
Tak mám novou hračku, když přítelkyně neni doma, je to fajn, ale neni nad opravdovou vagínu. Občas si říkám, zda by nebyla lepší nějaká živá ženská výpomoc když neni doma. Nevíte o nějaké?
Pod svícnem tma
Když kocour není doma, myši mají pré. Kočička odjela a já tu zůstal sám, jen tak opuštěný a nadržený jak prase, do toho svítí sluníčko a já vzpomínám na slunné dny u vody, kdy jsem ležel nahatý na hrázi rybníku a opodál se koupali lidé. Jen tak mě tam stál jak stéblo trávy a jim to ani nevadilo. Tak snad ani tohle stání vám nebude vadit a zdárně vás pobaví. Za každý komentář budu rád. 😘
Poviedka
Báseň o touze a prokletí
V plamenech svíčky, na hraně zítřka, dráždím tě pírkem je to snad jen osudu hříčka. Sténáš, voláš bohy nocí, ukájíš se svépomocí, touhou taješ jak kra v poušti, zákon hříchů neodpuští. Sedíš v rohu a já v druhém, držíš kopí nad osudem, to co bylo jen jemné hraní, ted…
U moře
Tak jsme si vyrazili na dovolenou. Sedím si takhle na balkoně, a žena prý že si jde zacvičit jógu. No netrvalo to dlouho a byl tam. Musím tedy říct, že pokud někdo zespod koukal, tak se mu asi zachtělo také. Lákalo by vás tohle vidět? Pište komentáře, budeme moc rádi.
U vody
Tak jsem si řekl, že se po práci dojedu vykoupat. No cestou nikdo, všude klid. Trošku jsem doufal, že potkám nějaký pár či slečnu, co měla stejný nápad, ale bohužel. Cestou jsem narazil jen na jednoho hada, co se vyhříval na patníku a pak se snažil do něj schovat :) u vody ale bylo krásně tak proč toho nevyužít. Když by nějaký pár či žena, chtěli vědět kde to je, rád se o lokaci podělím, třeba tam na vás příště narazím.