Príspevky
Nevinný? To bych úplně neřekl.
Na první pohled klidnej týpek. Na druhej…už to začíná bejt zajímavější.
Říkal jsem si, že sem dám jen pár fotek. Jenže jakmile začneš, těžko se brzdí…🔥
Otázka je - co všechno bys chtěla vidět dál? A kam až bys mě nechala zajít?
Klidně napiš. Možná tě překvapím…nebo překvapíš ty mě. 😉
Říkal jsem si, že sem dám jen pár fotek. Jenže jakmile začneš, těžko se brzdí…🔥
Otázka je - co všechno bys chtěla vidět dál? A kam až bys mě nechala zajít?
Klidně napiš. Možná tě překvapím…nebo překvapíš ty mě. 😉
Večer na hotelu
I takhle občas trávím večery na hotelu. Sednu si naproti zrcadlu a hraju si se sebou.
Jak trávíte večery vy?
Jak trávíte večery vy?