Príspevky

Dark60
pred 15 dňami

Kdo si hraje, nezlobí... 🤫

Když to jinak nejde, je třeba využít hračky... Která by se přidala?😉
5 0
Dark60
pred 2 mesiacmi

Ahoj. Tuto sobotu (16.5.) mám čas, budu mít i chuť, ale nebudu mít prostor.... Kdo by si chtěl užít něco příjemného? Ženy nebo trans.

Dark60
pred 6 mesiacmi

Nějaká žena z Brněnska, Blanenska, které to taky doma chybí? Můžeme si klidně začít napřed psát...nebo se hned domluvit a spáchat nějaké to dobrodrůžo*137**362*