Somfit pred 7 mesiacmi Velke sklamanie ,tu uz realna zena nieje ,. cu tu je nevhodne napisane? 0 0 Zdieľať Nahlásiť
Somfit pred 1 rokom Ahojte,môžete mi niekto napísať ci ste sa tu už z niekym reálne stretli? 0 0 Zdieľať Nahlásiť
Somfit pred 1 rokom Zajtra sa pôjdem povoziť na mašine a hľadám cieľ, niekde na kafe hm? Nájdem dievča? 0 0 Zdieľať Nahlásiť