Príspevky

martinn07
pred 2 rokmi

bull

Když má dáma chuť tak musím
189 5
martinn07
pred 2 rokmi

Opravář

Volala mě jedna paní zda bych se nemohl u ní stavit že manžel odjel na týden pracovně . Že potřebuje něco opravit, a já jsem dobrák od srdce. Která mě zase zavolá? Budeš to ty?
265 12
martinn07
pred 2 rokmi
270 12
martinn07
pred 2 rokmi
234 8
martinn07
pred 4 rokmi
439 19
martinn07
pred 11 rokmi

Dovča 15

Musel jsem se pochválit. Snad bylo čím.
363 57
martinn07
pred 14 rokmi
304 48