Príspevky

TrannyMarry
pred 6 mesiacmi

Dneska je to velký špatný. Obsluha v Žabce to si ani představit nedokážu. Ale ve frontě za mnou stála moc hezká pani a pořád na mě zírala. Měl jsem rozcuchaný vlasy, žádnej culík. Rambo hadra.