Do tepláků....
Sněhu je jen místy, tak si zacvičíme v teplácích - nebo se příště raději rovnou svlékneme a dáme kliky po misionářsku?:)
Jedeme na výlet, jak za mladejch časů vlakem do Náměště n.Oslavou a pak kolem řeky na Lamberk, buchnem v něm lahváča a hned bude nálada. Než na nástupišti na hlaváku v Brně přikvačí vlak do Náměště tak si krátíme čas pozorováním lidí. Naše pohledy se proplétají na…