Príspevky

kenysek
pred 20 rokmi

holení

Už to vypadá že bude teplo tak jsem shodil zimní srst.A myslím že čudla prokouk.Co?
17 0
kenysek
pred 21 rokmi

Zkouska

jak se vám líbí?
26 1