Príspevky

Alnilam
pred 16 rokmi

Péro

Sem neměl co dělat tak sem trochu blbnul :-) no snad to neni tak hrozný.
18 1
Alnilam
pred 17 rokmi

Šprcka

Chtěla by ho některá zkusit s natáhlou vroubkovanou šprckou? :-)
49 7
Alnilam
pred 18 rokmi

Trenky

mno.. snad to neni tak hrozný...
40 9
Alnilam
pred 18 rokmi

Jogurt

chtěla by si některá líznout? :-)
17 4
Alnilam
pred 18 rokmi

V klidu

Takový první pokus... zatím jen v klidu.. snad budu pokračovat.. :)
29 3